Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 25.05.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема CD... [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 15:52



...ami,vednaga si priznavam-ne sym tyrsila izob6to neini CD-ta(vsi4ko mi e Mp3),a i ne sym osobeno ubedena,4e vsi4kite i albumi gi ima v BG(osobeno pyk originalni!!!);a ti za6to tolkova dyrji6 da sa takiva?
moje da proverq v nqkoi musikalen magazin,samo,4e v momenta izob6to ne mi idva na um kyde e ostanal takyv

HUBAVOTO e,4e CD-ta i DVD-ta(a moje bi i video) na Mylene Farmer mogat da se vzemat ot.....

..............Frenkiq Kulturen Institut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az li4no,moje bi drugata sedmica,kato se poosvobodq ot u-6te,6te mina ottam da vidq,kakvo to4no imat!



Тема Re: CD... [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано22.06.04 22:15



Аз само на едно място с София знам че има нейни оригинални CDта и DVDта. В магазина "Music Zone".
А аз по принцип си падам по оригиналните CDта, но не мога да кажа защо Просто ме кефи си колекционирам оригинални. Например, на Мадона имам поне 40
А Френския културен институт е от площад Славейков, като се тръгне към Народния театър, и е от ляво, нали??? По продължението на Солунска. Нали е там???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: CD...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 23:41



Da,tam e Fr.kultur. i-t.
kyde se namira "Music Zone"?



Тема Re: CD...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано23.06.04 00:17



Music Zone скоро го направиха - намира се по бул. Левски на една пресечка от Турското посолство, в посока към Софийския университет. Много е хубав магазина - доставят дори и сингли. А и там е на щандове, и сам можеш да си разглеждаш дисковете

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: CD...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 20:41



Do gradinkata Kristal ima edin musik. magazin-"Meloman",kydeto si porychvash diskovete ot chujbina i mislq,che izlizat okolo 50lv.



Тема Re: CD... [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано25.06.04 10:00



Да - знам го тоя магазин - поръчвал съм си разни неща от там По 40лв. са там CDтата, или поне толкова беше преди 2 години...

А ти успя ли да отидеш до Френския културен институт? Аз вчера мислих да мина, ама така и не ми остана време. А там какви нейни CDта има???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: CD... [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 14:50



Prez Frenskiq k.i-t shte moga da mina chak kym sredata na sledvashtata sedmica,t.k. vse oshte ne sa prikliuchili izpitvaniqta mi v u-shte...
A za CD-tata,koito gi imat tam ne moga,bez da sym proverila,nishto da ti kaja.Nadqvam se,che imat,ako ne vsichkite,pone povecheto!



Тема Re: CD...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано25.06.04 20:14



И аз ще с опитам да мина нругата седмица, ама изобщ не знам дали ще ми остане време - аз понеже съм канкдидат-студент, и и всеки ден съм по уроци, и не знам дали ще мога. Който от нас мин от там първи, ще каже какво има

А аз всъщност не разбрах - нод наем ли се взимат от там, или се продават???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: CD...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано26.06.04 13:39



"Който от нас мин от там първи, ще каже какво има"-O.K.!

Vzimat se pod naem.No ima i edna malka knijarnica vytre,kydeto se prodavat knigi-moje i nqkakvi CD-ta da ima,no(ako izobshto ima) te sigurno sa na nqkakvi po-klasicheski frenski pevci

.Vse pak i tam shte pogledna!
A ti probval li si da si porychash CD na Mylene Farmer ot "Meloman"?



Тема Re: CD...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано26.06.04 13:41



A,ako ne e taina,kakvo shte kandidatstvash ?
DRugata godina i az shte byda v tvoeto polojenie!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.