Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 17.06.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано28.11.04 16:09



Да - точно това CD видях в този магазан Веднага ще си ги сваля! Много ти благодаря за линка!

Аз досега, въпреки че съм ходил и по други концерти, никога не съм се кефил толкова, колкото се кефих на Nightwish!!! Но, нали все пак, това е любимата ми група

Като глудам, този път нещата са за този нов сингъл на Милен са по-сериозни, и според мен, си е истина. Може просто да е отложила издаването на сингъла - поне аз се надявам да е така. Наистина ще е много гадно, ако е поредвата измислица.

Ти колко такива филмчета на Милен Фармер имаш???

Кажи ми ти през каква програмя свяльш всички тези неща? Какво представлява eMule??? Прави ми впечатление, от твоите думи, че там има много неща

Аз забравих в предишния пост да те питам, дали Милен има други рисунки, освен тези в книжката???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано28.11.04 19:22



Nishto ne sym chela za singyla-che e otlojen,no pyk moje naistina da e,zashtoto chetoh,che Mylene reshila da otloji datata za puskane na noviq i album za pyrvoto trimesechie na 2005g,a e bilo predvideno da se razprostrani za prodajba prez dekemvri 2004.

eMule e programa,s koqto mojesh da svalqsh failove(vsqkakvi) ot chujbina.I poradi tazi prichina ima neveroqtno mnogo neshta!Samo che skorostta e desetki i dori stotici pyti po-niska pri svalqne,otkolkoto tazi pri bg syrvyrite-tova e i nai-golemiqt nedostatyk...no pyk si zaslujava chakaneto.Mojesh da si q drupnesh ot fen.bg naprimer.

Ami Mylene sigurno ima dosta risunchici neino tvorenie,koito obache sa si za neino lichno polzvane,t.e. ne se publikuvat nikyde;))Chetoh predi vreme,che obicha da si risuva s himikalka,za da si pochine po vreme na rabota.

Imam svaleni 4 filmcheta za Mylene-2 s nagrajdavane,edno predvane s neino uchastie,kakto i edno,koeto e neshto kato TV anons za filma Giorgino.No poslednite 2 sa dosta golemi po razmer(44,3MB i 31MB).E,imam edna priqtna iznenada -nadqvam se da nqma falove-setih se,che moga da ti pratq 2 -te kratki filmcheta po e-maila:))Pishi dali si gi poluchil i dali se otvarqt




Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано09.12.04 09:36



Здрасти Пак съм тук!

Щом Милен е отложила албума, логично е и сингълът да излизи малко по-късно. Защото, по принцип, албумите излизат непосредствено след някой сингъл - поне аз съм забелязал, че повечето изпълнители правят така

А имаш ли представа, къде ан друго място може да я има тази програма - eMule, защото на мен не ми се отваря този сайт, който ти споменаваш - fen.bg

Милен наистина е правя - рисуването е доста азтоварващо. Когато ми е скучна някоя лекция в университета, или пък когато съм прекалено изморен, за да я слушам, започвам просто да си драскам азни работи по тетрадката...
Също така, много обичам да прерисувам разни обложки на дискове, които са с рисунки. Например, любимото ми "произведение" за прерисуване е момичето от обложката на "Century Child" на Nightwish

На e-mail-a нищо не съм получил, по простата причина, че ми е претъпкан Затова, се опитай да ми ги пратиш на madmaster_86@yahoo.com - онзи ден си го направих, защото другата ми поща е претъпкана с писма

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Mackenzieнови [re: Mylenia]  
АвторCorbin (Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 10:52



http://40f4939856d0a2de4c1a9aced86685d8-t.nbajgi.org <a href="http://40f4939856d0a2de4c1a9aced86685d8-h.nbajgi.org">40f4939856d0a2de4c1a9aced86685d8</a>

[u]http://40f4939856d0a2de4c1a9aced86685d8-b3.nbajgi.org[/u] b4cf0500ad83f50d682dcb1aaa1cd77f



Тема answerнови [re: Mylenia]  
АвторBRlANACarroll (Нерегистриран)
Публикувано20.12.11 04:29



freelance writer




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.