Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 28.05.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано06.09.04 21:08



Strashno mnogo se samonavih tiq dni da napravq Mylene-sait!Kaji q tazi programa koq e-moje da q ima na nqkoi syrvyr !
Az sym registrirana v free.bol.bg i,naprimer,moite snimki s linkovete,koito si gledal,bqha kavheni tam.Problemyt e,che tova,koeto kachvam tam,si stoi v edni papki i nqmam nikakva ideq,kakvo da napravq,za da moga da pomestvam materiali pod formata na sait kato tvoq!?!Registrirah i edin poddomain(mai taka se kazvashe)"mylene_farmer.bol.bg",ama mai neshto ne e v red-sled kato SUBMITnah,mi se poqvi nadpis,koito kazvashe,che e uspeshno syzdaden poddomain-yt,no kato izpisha negovoto ime gore v poleto za adresite,mi kazva,che takyv adres ne syshtestvuva...Na e-maila,koito posochih pri registraciqta,ne sym poluchila nikakvo pismo otnosno neq-trqbva li izobshto da ochakvam takova??
Tvoqt sait bezplaten li e?


Dano da si razbral neshto ot gore napisanoto-ne znam dokolko qsna sym bila!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано07.09.04 08:52



Аз са моя сайт ползвам "Dreamweaver MX" - по фрий-сървърите я има, така че ако си я намериш си я дръпни. Много е лесна за използване - на мен ми трябваши точно един ден за да разбира как работи Първо, трябва страниците си да ги направиш на тази програма, и чак след това трябва да си качваш в Нет-а.
Аз те съветвам, да си направиш сайта ти на hit.bg, защото там качването на файловете става най-лесно. Но понеже лимита на hit.bg e 10 MB, врябва да качваш разни по-големи файлове на този, който си регистрирала в bol.bg - аз така правя - сайта ми е на hit.bg, но големите файлове - музиката, клиповете и др са на други сървъри
Имаче, в hit.bg e безплатно!

Аз май не се сетих да ти се похваля, че май ще ходя пак в Румъния през ноември зя един концерт! Казах ли ти или не, че не ми се рови из старите постове???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано07.09.04 12:24



Mnoooogo ti blagodarq za infoto za syzdavaneto na sait i za vsichkite napytstviq!!!!Mnogo sa cenni-nadqvam se da se spravq!

Za hodeneto ti v Rumyniq ne si mi kazval-radvam se!Na koncert na kogo?

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано07.09.04 13:05



Ако нещо имаш затруднения с програмана, сами ми кажи А ти всъщност, събряля ли си достатъчно информация и материали за Милен???

Ами да - от толкова много неща в Румъния изобщо забравих, че почти съм се уредил с ходене на концерт. Концерт на Nightwish!!! Предполагам си и чувала

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано09.09.04 13:28



Sorry,che ti pisha chak sega,no nqmah net.
Estestveno,che gi znam Nightwish-predi nqkolko meseca si bqh svalila vsichkite im klipove,koito namerih v neta-povecheto bqha ot koncerti.Izgledah gi i gi iztrih-ne sa mi syvsem po vkusa.

Tazi programa Dreamweaver si q svalih,namerih i i crack,izliza mi nadpis,che e cracknata uspeshno i posle nishto!Svalih q ot free.evro.net,shte q potyrsq i drugade-dano da stane!

Ami,povecheto ot neshtata,koito sym shela za Mylene sa mi v<---glavata:-)),no ako mi trqbva nqkakva info-znam v koi saitove da tyrsq.
Oshte nqmam syvsem tochna predstava,kakvo tochno shte vkliucha v saita,no znam pochti sys sigurnost kakvo nqma da vkliucha v meniuto:NOVINI(za Mylene)!Tova e neshto kato tema-tabu za povecheto Mylene Farmer-saitove;-))
Poneje vqrna informaciq za neq moje da se nameri chak sled kato neshto naistina se e systoqlo!

Svalih si Dreamweaver,no dosta trudna mi se vijda .



"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."

Редактирано от Mylenia на 09.09.04 18:41.



Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано10.09.04 18:49



Значи, все пак харесваш Nightwish, щом все пак си проявила интерес към клиповете им А ши ми кажеш ли само, стига да и помняш, кои песни имаха клипове (като изключим лайф изпълненията). Защото аз знам само за 4 клипа. Мене, обаче, лайф изпълненията им много ме кефят, защото си личи, че Таря влага страхотни чувства в пеенето си!!!

Значи, си си намерила работещ Dreamweaver. Е, в началото няма как а знаеш кое как тава, но посто трябва да поекспериментираш малко с функциите му, за а разбереш кое за какво служи Инаме, някои тънкости трябва аз да ти ги кажа
Но, като за начало, трябва първо да имаш някаква идея за разположението на мунютата по главната страница, за цветовете, за дизайна... Ти, всъщност, в какви цветове мислиш да го правиш сайта? По мое мнение, най-добре ще стане с някакъв по-тъмен цвят, като тъмно синьо, например. За Милен Фармер, би вървял такъв цвят (поне според мен, де - ти може да имаш друга подобра идея)

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано10.09.04 20:10



Kym Nightwish ne bih kazala,che izpitvam osobeno golqm interes-po-skoro si bqh svalila klipovete im za "obshta kultura".Nе se seshtam da sym gledala tehen studien klip-pone az kogato tyrsih-imashe samo koncertni...

Ne ochakvah da e chak tolkova slojen Dreamsweaver-a!A i otvreme-navreme mi se poqvqvat nqkakvi smahnati nadpisi...
Az da stigna do cvetovete-tova e nai-priqtnata chast !MOje bi bi stoqlo dobre cherno ili pyk bqlo...A moje i dvete!Mislq,che imashe dna kniga za Mylene:"Mylene Farmer-napolovina angel,napolovina dqvol".

Ha-ha!Imam edna malka iznenada za teb!Na bas,che nqma da se setish kakva e!

G I O R G I N O

Vchera vecherta go gledah -mnogo e vpechatlqvasht!Izpylnen e s mnogo tyga,vina i...ludost.
Toi e na angliiski,nqma BG subtitri.Kachastvoto mu e mnogo losho,no gore-dolo se razlichavat otdelnite figuri!Tova poslednoto beshe shega,no kachstvoto naistina e nisko.





"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано11.09.04 23:30



Аз се надявах, че все пак си попаднала на някой студиен клип на Nightwish. Но нищо, де - честно казано, клиповете им не блестят с нищо. Но, на мене лайфовете ми харесват страшно много!

С Dreamweaver-a начинът е само с пробване - поне аз така го разучих - всички функции му изучих

Идеята ти за сайта, да бъде наполовина бял, наполовина черен е много добра! Наистина ще се прави асочиация с ангелското и дяволското у Милен Фармер

GEORGINO ВЕЧЕ ГО ИМА!?!?!? Това е страхотно!!!
Аз от вторник ще имам кабелен интернет, и първата ми работа ще бъде да си го сваля!!! Дори и да е ниско качеството, както ти казваш, пак мтого ще се накефя!!!

Аз сегe се сетих да ти кажа - преди 2-3 дена у една моя братовчедка, чух една песен на онази гадна румънска група - O-Zone, която подозрително много ми заприлича на "Je te rends ton amour" Мелодията на места беше почти същата, както и самия аранщимент. А и освен това, и сатанинските писъци ги имаше Само дето, изпълнението е под всякаква критика - едни гадни фалцети, липса на къквто и да било финес... с една дума - мизерия!!! Много съм възмутен от това!!! Трябва пак да я чуя песента, за да я изслушам по прецизно. Но, и ти е добре да си кажеш мнението, дари наиситна е крадена.

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано12.09.04 13:37



Kak tochno se kazva pesenta na O-Zone??Az si svalich nqkolko,no nito edna ne prilicha na Je te rends ton amour...

Da ti se pohvalq,che imam malyk napredyk s Dreamweaver!Napravih si edna primerna zaglavna stranica:))Osven tova si kachih i Microsoft Front Page,koqto mai e malko po-lesna za izpolzvane,taka che moje i neq da izpolzvam!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано12.09.04 14:35



Няма нужда сама да се изтезаваш, като си сваляш така безразборно песни на o-Zone Аз сега като видях, че си ми отговорила на поста, веднага се сетих, че трябваше да питам как се казва песента. Песента се казва "Oriurde ai fi". Все още не съм я търсил, ама ще се опитам да я намеря, защото искам пак да се уверя, дали е крадено, или просто песента прилича.

Поздравления за Dreamweaver-a! Виждаш ли, че с пробване става А в крайна сметка, на какви цветове се спря? Защото много ми хареса идеята ти със черното и бялото
А тази другата програма Microsoft Front Page не съм я използвал. Тя по-лесна ли ти е?

----------------



I go round and round just like a circle...


Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.