Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:51 28.05.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: A az ti...нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано14.08.04 09:11



Да - вече съм MadMaster - просто MadLover започна да ми омръзва Новия никнейм си го измислих от една песен на Nightwish - "Wishmaster"

И аз така знам - Милен няма музикално образование. Но, именно изпълнителите, които нямат някакво по0специално образование, са най-талантливите, защото техния талант е самороден както е и Мадона - тя също няма никакво музикално образование

Честно казано, и аз си редставям Милен в някаква трагична или страдалческа роля. Този имидж много й отива!

"Tq kazva,che obicha ludostta..." - тя наистина е много странна, дори може би малко откачена, и затова сигурно казва, че обича лудостта Страшно много ми харесва в нея това, че има нещо ненормално в самата тея - като се започне от творчеството - такава музика не би могла да бъде създадена от нормален човек; после - невероятните й клипове, изпълнени с насилие и кръв"; а също така - нейната външност - има някакъм много особен поглед

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A az ti...нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано14.08.04 13:26



Sega,kato zagovorihme za ludostta,shte te otkrehna po tozi vypros otnosno Mylene.Tq stiga dosta po-dalech ot tova da e "stranna".Tq samata priznava,che ima nevrozi i psihosi...

"има някакъм много особен поглед"-Nali ti kazah za tova,che,za da se podgotvi po-dobre za rolqta si v "Giorgino",Mylene e hodila v razni kliniki da nabliudava psihichno bolnite;],za da vleze po-dostoverno v obraza na geroinqta si.Ta,v edno interviu,tq kazva,che e mnogo tynka granicata,chovek,koito e vlqzal v rolqta na lud,da vyzprieme tova povedenie na psihichno bolen zavinagi...

Poslednoto izrechenie,v nikakyv sluchi ne iskam da se tylkuva taka,che Mylene e "usvoila" povedenieto si v sledstvie na nabliudeniqta i vyrhu psih. bolni.Tq oshte mnogo ot predi filma,ot iunoshestvoto/mladostta si se opredelq kato stranen i psihicheski nestbilen chovek,izpylnen s fobii i strhove.


Setih se sega da ti kaja oshte neshto za Mylene,koeto syshto moje da se prichisli kym mnogobroinite i strannosti!
Moje bi se seshtash pesenta i "Sans contrefacon(Je suis un garcon)"?V koqto tq pee:"Bez falshifikaciq/izmama,az sym edno momche".Tq naistina(nai-veche v mladostta si) se chuvstva ponqkoga poveche momche,otkolkoto momiche i go e pokazvala!
Osven tova,v nqkoi ot klipovete i-Desenchantee,Libertine i dr. tq nosi myjki drehi i se izjivqva imenno kato momche.


"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: A az ti...нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано14.08.04 18:21



Наистина Милен е много повече от "странна" - сега неистина се обедих Тези нервози, психози, фобии, страхове и т. н. определено не са присъщи на нормалните хора! Наистина досеги все си мислех, че само на мен ми изглежда като луда, ама се оказа, че наистина си е така. Сега още повече дори и от преди започна да ме кефи

Аз до сега много пъти съм се замислял върху превъващениятя й в момче - както е песента "Je suis un garcon", клипа на "Desenchante". Явно не е случайно това нейно превъплащение. Винаги съм й се чудел, дали тя има влечения към жени - просто има нещо мъжко в нея - не мога да обясня какво е, ама така ми се струва.

Ти имаш ли представа, дали Милен е религиозна, или е атеистка??? Защото в клиповете й присъстват доста религиозни символи - например, когато Господ я праща на земята да спасява любовта, погребението в ("Sans logique"), готическата катедрала в "Je te rends ton amour"... сигурно и още има, в момента не се сещам.

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A az ti...нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано15.08.04 13:11



Милен в момента с кой ходи??? Тя всъщност, защо никога не се е женила - говорила ли е нещо по въпроса?

Е, сигурно във всеки има по нещо от другия пол, ама в Милен мъжкото е някак си по-силно изразено от колкото при повечето жени. Просто има някакво такова излъчване - и аз е мога а обясна какво. Но, и ти си права - наистина в нея си личи и жената-дете

Ами да - то си ич, че няма как Милен дя е безразлина към религиите - със сигурнот би трябвало а иа някакво отношение - било то положително или отрицателно
И а така си помислих - че е атеистка. Дори ми прилича на някаква сатанистка, ама едва ли е чак такава

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A az ti...нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано15.08.04 17:15



Nastoqshtiqt priqtel na Mylene e syshto francuzin i se kazva Benoit Di Sabatino.Toi,dokolkoto znam syshto e v tozi biznes-zapoznali sa se po vreme na syzdavaneto na klipa na pesenta "C'est une belle journee"
Mylene nikoga ne se e omyjvala i izglejda nqma podobni namereniq za blizkoto bydeshte.

E,ti pyk chak satanistka q izkara!Stranna kombinaciq-"satanistka-budistka"!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: A az ti...нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано17.08.04 09:56



Честно казано, много ми харесва в Милен Фармер това, че не е като повечето холивудски звезди или певици/певци, които се омъжват и след една година се разделят, и моментално се залепят за първия/първата срещнат(а). Не го разбирам този техния начин на живот. Милен Фармер е някак си, много по-нормална, поне в това отношение.

Е наистина малко преувеличих, като казах, че ми прилича на сатанистка Макар че има нещо сатанинско в нея. Виж - истинска сатанистка е Диаманда Галас (не съм сигурен дали си я чувала) - тя е една испанска оперна певица, която прави сатанински готик. И само да знаеш как изглежда... Нищо общо няма с вида на Милан Фармер

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A az ti...нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано17.08.04 13:38





Pylna GLYPASHTINA e da se jeni chovek,za da se razvede skoro!Kato Britney Spears,koqto se omyji,a na sytrinta anulira braka si,zashtoto maika i ne go odobrqvala!No i tq e mnogo zle,shtom izpylnqva volqta na maika si za podobno lichno neshto,kakvoto e brakyt!


Dnes vecherta zaminavam za France!!!!Tka che 10 dni nqma da pisha;-)


Malko mi e tyjno,che sys zaminavaneto si se razdelqm za malko s klipovete na Mylene Farmer,no pyk vse pak otivam v "gnezdoto na osite"-Paris,kydeto jivee tq,ta tuko-vij q sreshtna na ulicata!!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: A az ti...нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано25.08.04 22:15



Здрасти! Предполатам, че тия дни се прибираш от Франция, ама аз утре сутринта заминавам за Румъния, и се връщам в понеделник
Как беше във Франция??? Предполагам, хубаво си си изкарала!

Искам да и се похваля, че си купих "Innamoramento" на оригинално CD!!! Открили са един нов много голям музикален магазин и там ги има всичките албуми на Милен! Но, май ремиксите ги нямаше - не съм сигурен. Ако имаш време, някой път мини от там - казва се "Orange". Намира се по "Граф Игнатиев" м/у пл. Славейков и пл. Гарибалди. Доста неща има там!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A az ti...нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано27.08.04 21:03



Zdravei!Vchera se vyrnah ot moeto pytuvane i BG mi se vijda sega oshte po-skuchna i zaspala otpredi!

Mnogo dobre mi mina pochivkata-bqh vyv Viena,Munchen,Salzburg,Reims(Franciq) i nai-dylgo v Paris:)))
Vyv Viena imashe dosta interesni neshta,koito da se vidqt;posetih i Pratera,kydeto se vozih na Vienskoto kolelo!
Munchen e pod vsqkakva kritika-nikakvi zabelejitelnosti ili drugi interesni neshta...samo luxoznite butici privlichat vnimanieto,no i te na sa mnogo tam...
Salzburg e sladko gradche,no e dosta malko i sigurno,ako chovek se zadyrji po-dylgo tam,shte mu omryzne.

A v Paris bqh za vtori pyt i se vliubih v nego oshte poveche !Golqmo hodene padna!
Shte ti kaja samo nai-interenite mesta,kydeto bqh v Paris,inache shte stane mnogo dylyg spisykyt!
Kachih se na Aifelovata kula(na visochina 300m),na vyrha na katedralata Notre Dame,koqto e visoka okolo 80m.Za moe uchudvane,nqmashe asansior i trqbvashe da q izkacha cqlata po edni tesni,strymni,spiralovidni stylbi!Napravo ostanah bez dyh-nikoga mai ne sym izkachvala tolkova mnogo etaji!No pyk si zaslujavashe,zashtoto gledkata beshe strahotna,stoqh gore okolo 1 chas i polovina,i pri tova,slushaiki Mylene Farmer!
Ne propusnah da se kacha i na vyrha na golqmata(novata) arka v moderniq kvartal Defence.Tq e visoka i shiroka 105m i v neq moje da se pobere katedralata Notre Dame.V arkata se namirat skypi ofisi i restorant na posledniq etaj.
Bqh i v Doma na invalidite,kydeto e pogreban Napoleon.Poslednata vecher tam se vozih na korabche po Sena-beshe mnogo priqtno-beshe veche tymno i se vijdaha krasivo osvetenite sgradi po brega!
Mnogo mi haresa dvorecyt Versaille,i osobeno mnogo-gradinite mu.Te sa na tolkova golqma teritoriq,che za da se mine po vsichkite alei,sigurno sa neobhodimi sedmici!
Za men Paris moje da se sravnqva edinstveno s Briuxel,tolkova e neveroqten!


Golqmata arka

Ot vyrha na Aifelivata kula

Ot vyrha na katedralata Notre Dame sys sveteshtata Aifelova Kula

Notre Dame

Chast ot gradinite na dvoreca Versaille

Estestveno,ne sreshtnah Mylene Farmer po ulicata -tq,moje bi,v momenta,izobshto ne e v Paris...No zatova,imah shtastieto da otida do neinata "hralupa",koqto se namira v centyra na grada-v nai-skypiq kvartal!!Tochno pred vhoda ima edna peika,i na neq beshe ostaven edin(ili moje bi dva) buket cvetq!! ...

Chestoto za noviq disk!

Sega se seshtam da te pitam-ti,dokolkoto se seshtam,mai imashe DVD na Mylene?Na nego ima li videoklip na pesenta "Beyond my control"??Az nikoga ne sym go gledala...znam samo,che e bil zabranen za izlychvane po TV-to,zashtoto bil mnogo skandalen...A mnogo iskam da go gledam!

A ti pishi kak e bilo v Rumyniq!Na pochivka ili po rabota si tam?

Do skoro!


"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."

Редактирано от Mylenia на 27.08.04 21:38.



Тема Re: A az ti... [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано30.08.04 20:21



Здрасти!!! Върнах се от Румъния! А всъщност бях там на гости при една братовчедка на баща ми, заедно с брат ми и с баща ми.
Винаги е така - и аз винаги, като се връщам от някя по-развита държава от България, се чувствам много тъпо. Ама понеже сега бях в Румъния, която не е кой знае колко по-напред от нас, си се чувствам сравнително добре.
Виждам, че дзоста добре си си прекарала в Париж (както и на другите места) Снимките ти са много хубави! И на мен страшно много ми се иска да видя париж

А сега да ти разкажа за Букурещ. Честно казано, градът се оказа много по-хубав, отколкото си мислех! Малко е странен, защото там по централните улици има много малко магазини, а повечето сгради са банки. Там почти няма стари постройки - повечето сгради са от края на 80те години.
Но, най-силно ме впечатли двореца на Чеушеско, който сега е парламента им. Това е втората по големина сграда в света след Пенгагона Вътре цялата сграда е уквасена страхонто, като истински дворец. За сградата са използвани хиляди тонове кристал, мрамор, и срашно много скъпи материали.
А от този дворец започва една мтого широка улица, която е направена да бъде с няколко метра по-шерока от Шанз Елизе. Цялата тази улица е със сравниелно нви постройки, от края на 80те, които са в стила на този дворец.
Много ми харесаха и парковете в Букурещ - там има стршно много езера, и в повечето паркове има по езеро, което им придава много приятна атмосфера! В един от тези паркове имаше страхотен етнографски музий, в който имаше трационни къще от различните краища на Румъния.

Също така, бух и до замъка на граф Дракула Мене много ме впечатли, защото досега не бях влизал в истински замък (е, влизал съм, ама като бях на 3 години, и нещо не помня).
Бях и в град Брашов - това е един традиционен немски град - преди няколко века тези райони от централна Румъния (Трансилвания) са били заселени с германци, изатова, всички градове в тази абласт изглежда като тимични немскщи градчета! В същия град, имаше и една катедрала, която ми приличаше а катедралата на "Je te rands ton amour"

Въобще, имаше страшно много интересни неща, които просто а алкова много, че няма да ми стигне цял ден да пиша Но, тези неща, които те казвам, бяха най-впечатляващите!!!


Да - на DVDто го имам клипа на "Beyond my Control". Неистина е много хубав. Но, наистина ли го няма в Нет-а?
Наистина е малко скандален (типично за Милен. Тя там се целума с един, и така заочват да се целуват, че започват да се хапят, започва да тече кръв тсякъде, а паралелно с това, вървят и едни кадри с вълци, зазкъсващи някакво животно. И накрая завъшва с Миле, която гори на кладата! Страхотен клип!!! Непременно трябва да го гледаш!!!

Намерих в нет-а малко снимки от Букурещ, за а придобиеш представа:
Букурещ:




Двореца а Чеушеско (парламента):


Триумфалната арка:


Брашов:



Замъка на Дракула:


----------------


I go round and round just like a circle...

Редактирано от MadMaster на 30.08.04 20:39.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.