Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 25.05.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Vsyshtnost...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано09.07.04 14:30



А - да - просто ги пропуснах! Грешката е моя А също така, и в "Beyond My Control" не всичко е на френски

Аз не съм слушал тази песен - "Medlley" - ше ми кажеш ли от той албум е, за да си я дръпна???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Нещо итересно...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано09.07.04 14:43



Виж на този адрес - това е биаграфията на Катрин (тя е певица):


Виж коя й е любимата изпълнителка

По тоя повод, се сещам да те питам, има л много фенове на Милен Фармер, сред другите изпълнители??? Имаш ли придсава, кои са по-известните й фенове?

----------------


I go round and round just like a circle...

Тема Re: Vsyshtnost...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано09.07.04 16:12



Beyond my control mnoooooogo q obichqm;angliiskoto v neq e samo myjkiqt glas,pripqvasht:"It's beyond my control"l;))).
Malko zaemki(i to mnogo na mqto slojeni) ima v California .Ima edna pesen na Mylene,"We'll never die",v koqto syshto se pee malko na angkiiski.

Medley ot Mylenium Tоur i vkliuchva chasti ot pesnite:Sans contrefacon,Libertine,Pourvu qu'elle soient douces i Maman a tort-sigurna sym,che kato si go svalish,nqma da mojesh da se tkysnesh ot tova izpylnenie-tuk mnogo se nablqga na tanciorite i te sa na po-preden plan otkolkoto v povecheto ot drugite pesni ot Mylenium Tour;a i Mylene dosta se razvihrq!!!!
Drypnisi Medley ot data.bg



Тема Re: Нещо итересно...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано09.07.04 17:00



Hmmm....Pyrviqt,koito mi idva na um e...Sir Elton John -dori gi imam dvamata-pregyrnati na edna snimka,nakoqto obshto-vzeto,Elton John e s poveche grim(nai-veche) pudra ot Mylene -zashtoto tq e syvsem bez grim!
Sigurna sym,che ima i mnogo drugi izpylniteli,koito i se vyzhishtavat i q cenqt visoko,no tazi informaciq e dosta slojna za namirane v net-a,no shtew potyrsq neshto po vyprosa!
Sega se seshtam-imashe edin Mylene Farmer-site,nakoito bqha izbroeni mnogo(ama naistina mnogo) i pevci,i dr. izvestni lichnosti ot tozi biznes,no ne samo imena,a koi kakvo misli za neq!!!!zaslujava si da potyrsq tozi sait-ima kakvo da se prochete na nego!

Aa ti otkyde q iznameri Katrin?Az ne bqh chyvala za neq



Тема Re: Vsyshtnost...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано10.07.04 08:45



Е, да - Милен има в няколко песни разни неща на английски, но, това при нея не е стратегия за завладяване на музикалния пазар в европа, а просто леко отклонение

Трябва да си я намеря тази песен - Medley. Можеш лш да ми дадеш линк за нея???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Нещо итересно...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано10.07.04 08:46



Да - за Елтън Джон знам, че й е фен - сещам се за снимката, на оято съ прегърнати - именно тая снимка ме накара да не го мразя, защото все пак й е фан - а аз уважавам феновете на тези, на които е аз съм фен

Да - такава информация много трудно се намира - а аз страшно много обичам да мнения на едни изпълнители за други (в www.madonna.hit.bg съм направил дори такава секция за изказвания на други изпълнители за Мадона, и всички неща там са намирани случайно)

Ако намериш тоя сайт, с изказванията за Милен Фармер, ще съм ти много благодарен - както казах, такива нещо винаги са ми били интересни

А колото до Котрин, тя наистина не е много известна, ама мене ме кефи!!! Аз си я знам още от преди година и половина, когато направи първия си клип А освен това, брат ми е направил анимацията на началната страница на сайта (естествено, аз му го уредих)!!!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Нещо итересно...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано10.07.04 11:42



Ti poznavash li lichno Katrin?
Stranicata i naistina si q biva!



Тема Re: Нещо итересно...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано10.07.04 19:38



Не - за жалост е я познавам - познавам само тоя, който й прави сайта, а той е доста близък с Катрин!!! И затова замислям а я итам чрез него някои неща за Мадна (за да си попълня секция "мнения" на сайта) и за Милен Фармер - защото знам, че е фенка и на двете

А намери ли сайта с мненията за Милен???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Нещо итересно...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано10.07.04 21:15



Dosta dylgo tyrsih,no ne popadnah na tazi stranica-trudno e da q namerq,t.k. Mylene Farmer-saitovete sa mnogo;no shte tyrsq otnovo!



Тема Re: !!!!Nov SINGLE:))))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано13.07.04 23:42



Сори, че малко се позагубих, ама имах изпити, и нямах никакво време за Интернет

Много е хубава песента на Милен Фармер!!! Страшно много ми харесва!!! Въпреки че тя участва само в част от песента, това на мен ми дава надежди, че скоро мога да очаквам нови неща от нея, та дори и албум
А имаш ли представа дали "You" ще има клип??? Аз много искам да има, а ако бъде в класическата за Милен стилистика, ще се израдвам максимално!!!

----------------



I go round and round just like a circle...


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.