Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 25.05.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Klipovete:)))нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 23:36



Da.Shtom shte svalqsh-svali si i "Rever"(!)-no tozi,koito e 19.49MB(ot data.bg).Az si go svalih,nadqvaiki se,che e videoklip(ne LIVE),no se okaza LIVE izpylnenie na pesenta,no ne ot Mylene,a ot nqkakvi liubiteli,sred koito i Alizee !Zabaven e!

Ti mina li prez Fr.Institut?



Тема Malko mi e...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 23:44



...trudno da si predstavq syvmestno izpylnenie na Mylene i Madonna,no sys sigurnost bi mi bilo interesno da go vidq!!!

Koi sa 2-ta dueta na Madonna??

Tova za "asocialnite izpylniteli" mnogo mi haresa !!!I az sym na mnenie,che musikata ne trqbva da se razvodnqva...no vypreki tova,smesvaneto dori na syvsem razlichni stilove vodi do zabelejitelni rezultati!Zavisi si ot izpylnitelq!



Тема A ti,нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 23:47



imash li namereniq,nqkoi den da otidesh na koncert na Mylene ili nachii drug?(ne govorq za BG izpylniteli;))



Тема Re: Klipovete:)))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано02.07.04 15:06



И аз видях, че на дата.бг има някакъв видео-файл на Милен Фармер, който се казва "Rever", но се очудих, защото до колкото знам, песента няма клип. Но, явно е нещо интерено! И нео ще си го сваля!!!

Чувствам се доста глупаво, защото отдавна съ си казал, че трябва да отида до Френския институт, ама все не ми стига времето, или просто нямам път натам Но, Обещавам, че до 3-4 дена ще отида (тоя път, обаче, наистина ще стане).

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Malko mi e...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано02.07.04 15:18



Аз пък, пога да си представя какво би било съвмесното изпълнение между двете - представям си, че ще звучи като "Je te rends ton amour", но ще има повече електроника или акустични китари. Със сигурнаст ако се съгласят а се съберат, биха направили нещо ствахотно!!!

Ами и аз по принцип не се кефя на даден стил музика - и аз харесвам разни такива смесени неща, които не приличат на нищо, правено преди. Както и музиката на Милен Фармер, изобщо не можеш да я оприличиш на нещо друто, или да я вкараш в някакви стилови граници!!! Ех, да имаше повече такива изпълнители...

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A ti,нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано02.07.04 15:25



Би било страхотно изживяване концерта на Милен Фармер! Но, както най-често става, най-свястните почти винаги подминават България в турнетата си. Иначе, бих отишал в чужбина на концерт, но, проблема е, че едно такова нещо се организира изключително трудно. Например, преди няколко месеца, се бях навил да ходя на концерт на Мадона в Лондон или в Париж, ама пропадна, защото, първо, че не можах ад се организирам, да си купя билет, и второ - едно такова пътуване е доста скъпо Но, ако е за някой който страшно много харесвам, като Мадона, Милен Фармер или Бьорк, опреелено си заслужава

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Reverнови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 19:03



Ama v data.bg ima i Rever ot Mylenium Tour,i tozi,za koito az ti govorq.



Тема Re: A ti,нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 19:20



Az,v nqkoi ot nai-pyrvite mi postingi,bqh pisala za,napravo "JESTOKATA" "shegichka" ,na koqto bqh popadnala v net-a,che Mylene shtqla da ima koncert v kraq na 2004g.I si bqh kazala,che shte napravq vsichko za da otida,i bqh mnogo,mnogo shtastliva-a nakraq se okaza,che "eventualno!" shte ima turne v kraq na 2005g.!!!Nadqvam se da ima!!!(i da moga da otida!!!;))



Тема Na men [re: MadLover]  
АвторMylene (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 19:43



i Mylene mi e dostatychna!!!
("Ех, да имаше повече такива изпълнители...")

Az slusham dosta raznoobrazna musika-no Mylene mi e ,taka da se kaje,"nai-blizka do syrceto"(i dushata)!



Тема Re: Rever [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано02.07.04 23:18



E аз и двете ги нямам, така че, ще си сваля любителската версия и това от Mylennium Tour

----------------



I go round and round just like a circle...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.