Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 27.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Левски.....Европейски.......М-Телски  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.08.06 00:28







Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано24.08.06 07:45



А пък в цесекарския клуб казват, че футболните идиоти пак нямали победа на запад от България. Гроздето им е кисело, а?

Да ги е*а в завистиливите копелета! Само Левски!!!


My next?

Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: deadreckoning]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 08:52



тцтц.Айде да се не псуваме.Преди какво стана псувахте ни като викахме "левски-шалке 0:4" ама май така и стана...



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: deadreckoning]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.08.06 09:14



Ставаме свидетели на исторически момент бате


Само Левски , Европейски , М- Тел-ски



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
АвторKeneWCki (Нерегистриран)
Публикувано24.08.06 09:31



Редактирано от Muchacho на 25.08.06 22:08.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: KeneWCki]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.08.06 09:49



Ха-Ха-Ха-Ха







Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 10:17



Е, чак такава еуфория...то си беше ясно, че Левски с "МТел" на гърдите ще играе в ШЛ.



Да не би да си очаквал червените палячовци да го направят? Че те с някакъв отбор, от някакъв сръбски град, дет го няма на картата не могат да се справят. Да ги видим довечера каква поредна помия ще ни предложат.
Ама това си е то, отборчето, спонсорирано от операторчето Вивател

ПП: Мислех си, че е добре все пак Цецка да вземе някоя точица днес...за вдигане шанса за втори отбор в ШЛ...обаче като преспах...ми се намести мисълта...този втори отбор ще е точно Цецка или Литекс...и при всички случаи ще е непоставен във 2 предварителен кръг догодина...и дотам. Което е лошо, защото спечелените от Левски тогава точки ще се делят на още един Бг-участник и пак ще ни падне коефициента



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 10:26



Виж сега радвам се за вас въпреки че съм цесекар,но си има клуб на левски тая тема мисля че е за там.Единственото общо с този клуб е спонсора на отбора,но както гледам не се говори за него.Незнам кога ще престанете да отъждествявате Левски с България

Да играеха само българи в отбора разбирам ама.....негри,французи, сърби..това ли е България?



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.08.06 10:44



Незнам кога ще престанете да отъждествявате Левски с България

“Uefa.com”: Левски пише историята на България


Край на цитата



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.08.06 10:50



Ей, доживяхме а?





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 10:55



Сега остава да имат късмет при жребия довечера...ще съм щастлив да доведат Ман Юнайтед в Бг...и Барса става





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.08.06 11:01



Промоция на " М-Тел Клуб " - Срещу 1000т. може да си вземете билет за мача от ШЛ " Барселона - Левски "





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 11:01



Това е така.Говоря за лафове от рода на "отбора на народа"





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 11:11



Аааа, то ако някой от тези 2 отбора се паднат в групата...за мача в Сф ми е обещан билет от Мода на клуб "ФК Левски"...така, че няма да си хабя точките.
Спането също ми е осигурено...и то на има-няма 1 км от нац. стадион.
Пътя ще го уредя като командировка.

Абе я най-добре с тези 1000 точки да ми свалите с 50% цената на Е770, дето ще я купувам като я пуснете





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.08.06 11:46



Барселона - Левски а не обратното



За Е770 все още нямам инфо.



Тема Поправка колега...нови [re: VANDAL]  
Автор toia_be (читател)
Публикувано24.08.06 11:50



казва се "Обора на народа".
И защо? При всичките форуми дето изчетох, над 70% мненията на левскарите бяха, как ние сме щели да грухтим, да ни заколят и не знам си кви глупости(без дори един цесекар да има по форума да каже нещо лошо?! ), дето нямат нищо общо с великолепния успех на Левски. Затова феновете им са точно "обора". Без коментар повече.

Един човек е тесен за една вселена, една вселена е тясна за един човек.


Тема Re: Поправка колега...нови [re: toia_be]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 12:08



Еми затова са говеда колега.Ние можем да се радваме на тяхните успехи, а те ни плюят още преди да сме си играли мача, и се радват повече на неуспехите на ЦСКА, отколкото на тяхните успехи.Ето погледни тази тема, моите уважения към deadreckoning и стерн,но те плюят по цска без никой да ги е провокирал с нещо.deadreckoning първо се изказа за цска дори преди да поздрави мотек с успеха.Айде стига толкова коментар все пак това не е футболен клуб.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 12:11







Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 12:19



Тесногръдието е присъщо на българина ейййй.
В такъв момент според мен трябва да се радваме и да сме горди че Български отбор стига до такава фаза на турнирите - че ще се чуе за нас!!!
Каквото и да говорят за Левски момчетата си заслужиха победата и си извоюваха равния мач!!!
Освен това Да играеха само българи в отбора разбирам ама.....негри,французи, сърби..това ли е България?
Е нали сме тръгнали към Европата - посочи ми ако обичаш един елитен немски, английски, италиански, испански или какъвто и да е клуб, в който няма чужденци.
Няма да можеш - съвременния футбол, анихилира доста голяма част от границите, доста футболисти вече играят с чужди паспорти за чужди национални отбори.
Защо сме такива ........


ЧЕСТИТА ПОБЕДА ЛЕВСКАРИ!!!
ЧЕСТИТА ПОБЕДА БЪЛГАРИ !!!




Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 12:32



За мен нито цска нито левски са отборите на България.За мен не е нормално както беше на последното световно отбора на франция да е по-черен от който и да е африкански отбор.И защо си мислиш че не се радвам?Просто се ядосвам когато говедата (няма мене да ме наричат свиня,а аз да не ги наричам говеда) обиждат мен и отбора,който харесвам без причина.Добре мотек се радва сложил темата въпреки че не е за тука и какво стерн и другите веднага-ще видим довечера прасетата и тн.Пак казвам говедата се радват повече на нашия неуспех отколкото на тяхния успех



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.08.06 12:37







Тема Re: Поправка колега...нови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 14:15



Еми що да не плюя...това все пак е Цецка...за друго става ли?


Сериозно - имам пълното право да се подигравам на чорбата - за миналия 1/2-сезон...каквато и да е причината, Цецка стана за посмещище; после за тъпия мач, който направи с някакво неизвестно отборче на фона на чудесните два мача на Левски с отбор от страната световен шампион...верно, не е Милан или Юве,но са италиански отбор; нататък - иди прочети форумите на в. "Сега" 1-2 дена преди мача вчера - разни "Завинаги чорбарчета" с много жлъч пожелаваха поне 3:0 за Киево; накрая - преди 2-3 седмици Дучето се изцепи по Канал 3, че Левски е селско отборче, било по погрешка някакви европейски селски отборчета...еми в поста ми, който визираш просто перефразирах вожда ви.

А защо все пак пожелавам на Цецка да отпадне изясних на място - точно на такъв ЦСКА не му е мястото в ШЛ - ще бъде боксова круша, но точките спечелени от Левски ще се делят на повече отбори и коефицента на Бг ще пада...ерго пак с 1 отбор в ШЛ (то от нашите само един става за там и го показа)

И за да не питаш защо казвам, че ЦСКА са палячовчи за посмещище...ясно е, че това е футбол и всеки може да сбърка срещу случайно отборче...ама чорбата за цял мач в София направи 2-3 смислени атаки. Виж за сравнение снощи...ама не Левски, а наистина супербомбата на кръга - Копенхаген - Аякс...първия мач в Дания свърши 2:1 за Аякс...вчера гледах разширен по Евроспорт - през първото полувреме Аякс поне 10 пъти уцелиха греда, а вратаря на датчаните стана нац. герой...второто и то почти така...докато само веднъж датчаните биха и гол, после и един автогол...Аякс отпадна, ама след каква само игра.

А че не е футболен клуб - не е, но днес всичко в Бг е ЛЕВСКИ



Тема Re: Поправка колега...нови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 14:30



За дучето не ми говори не го обичам поради много причини, не си от софия.Живял съм преди до него.Ама когато той измъкваше левскарите (пардон говедата) от районното не го плюехте нещо.Говоря за митингите на Атака.Как искаш да сме силен отбор с педала Божков който е заклет левскар още преди да се е родил?Защо не кажеш нещо за вратаря който спаси 3 ваши дузпи и още 2 в черно море като играеше?А нима европейските отборчета, които биете не са селски?Вчера като гледах еми тия киево не могат да си седят на краката,а тръгнали да играят футбол.И пак завършихте на равно.СРАМ за великото ви отборче.Като бихме миналото лято ливърпул на тяхен терен мълчахте като посрани,после чорбата ви била крива.Как да сме добри като сме с малоумно ръководство,собственик левскар,и изкуфелия Йешич.Сега поне Марков се опитва да направи нещо.Дано успее.А вие се радвайте.Няма да стигнете по-далече от миналата година.Пак съдята ще ви е виновен или слъцето ще ви е пекло в очите,а може и терена да ви е бил лош.Никога вие не сте виновни за неуспехите си.





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 14:31



стерн...ще видим довечера прасетата

Айде посочи къде съм употребил думите "прасета" или "свини" или "грухтящи" или какъв да е "свински" синоним????
Употребявам "чорбари", което си е общоприет никнейм на играчите на Армейския клуб и моето си "палячовци" щото са си такива...аме не точно Велизар Димитров или Вальо Илиев, а главно тези м/у тях и Божков - разни Марковци, Йешичовчи, набедени стратези, диджеи и вся осталная паплач, воглаве с най-деликатния и словестноизящен Дуче



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 14:34



Всъщност в Левски играят само един БЯЛ французин и един нигериец...другите са българи, дори двамата натурализирани са вече и национали на Бг.
Нашествието на сърби, а вече и на румънци е другаде...като си помисля Левски има по-малко чужденци и от отбори от "Б"-групи





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 14:44



казах че мислите ти се горе долу от този вид.не съм сложил кавички и не твърдя че си казал точно това.
иначе храчи по словестноизящен Дуче,а той нека ви измъква феновете от пандиза.....

Редактирано от VANDAL на 24.08.06 14:46.



Тема Re: Поправка колега...нови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 14:49



Моля, моля - Дучето си е ваш, за Йешич бунтове и плакати вдигахте, Божков ви е собственик - дръжте си ги. Що забрави за диджей СтивиОу



Уж си мислещ пък не схващаш, че мача за Суперкупата си беше неприятно задължение и за двата отбора...незнам дали е имало договорка, но 120 мин. никой на терена не се напъна да играе...а за дуспите - ами дузпи...там не сме силни...свикнали сме да не чакаме на дузпи, а да си бием овреме

Киево не са даже и селски отбор, а квартален...ама все пак са италианци, играчите му струват сигурно колкото цялата "А"-група.

И какво като сте били Ливърпул в мач без значение? В крайна сметка е важно да биеш кръг след кръг, а не в мач без значение.
И е гадно да не признаеш, че онзи педераст срещу Шалке се уля...явно е английски синдром...и на Мундиала се изяви един такъв.
Вчера съдията свири поравно и остави отборите сами да решат кой-кого и се видя. И мен ме е яд, че не ги бихме, ама се отпуснаха...преживява се.

А ЛЕВСКИ вече надмина предишния сезон - 6 мача в ШЛ и ако не още поне 2, то още няколко в УЕФА



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 14:49



Както казват нормалните хора - нямам коментар - желая успех на червените!
Лично аз съм горда че съм българка и винаги, когато играе български отбор или спортист съм за него!
Левскарка съм от как съм се родила всички у нас са били левскари, но когато имаше международни мачове, на който и да е Български отбор сме гледали цялата фамилия и сме стискали палци.
Единственото обидно определение, което съм ползвала, когато ходех още на мачове /това си беше доста одавна де/ - беше - "чорбата".
Твоя постинг за пореден път доказва че нито си ме разбрал, нито има шанс да ме разбереш.
Желая ти хубава вечер и късмет на "твоя" отбор от сърце!



Тема Re: Поправка колега...нови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 14:58



Дали мисля или не няма да определям аз.Аз съм фен на този отбор от както съм се родил и всички в родата сме цесекари по наследство.Това положение, в което е отбора не е добро и никога не съм го отричал за разлика от вас.Можете да не се ебавате поне когати голяма част от проблемите на цска са заради левскари.Говорих вече за Божков и тн.А за суперкупата-ау не сте можели да пазите дузпи!Що бе?Къде сте тръгнали в Европа като не можете да пазите.Аз за българските мачове не се ядосвам каквото и да стане,защото почти винаги това което става не е истинско.Защо вие не биете някой отбор от ранга на ливърпул на тяхен терен, с ревяща тяхна публика, а ако ще и да е без значение.Садята с шалке беше педал така е кофти ви прецака.Аз просто дадох пример.Спецялно в този мач не бяхте виновни вие.А какво като киево са италянци?Какво значение има от къде е отбора?Или могат да ритат или не могат?Ако ще и на марс да са тренирали какво от това?Все едно да биете Родопа и да ми обясняваш колко сте велики.Какво като не са от италия?



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 14:59



Ти на това фенове ли му викаш?
Сигурно са същите, дето мятаха бомбите на протоколния мач със Сиони все едно играехме финал с Челси?

Таквиз не ми ги навирай...няма значение дали са със сини, червени или бели шалчета...те са си точно дученца и нека си ги измъква.
На мен не ми требе някой да ме измъква от пандиза.

А нарочно казах словестноизящен - той е легален шеф на фенклуба и думите му се приемат като казани от целия фенклуб, т.е. и от теб...да си чул Златин Тепсиев някога да използва подобен речник? Винаги говори срещу ЦСКА, но винаги с културни изрази.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 15:01



Еми Златанчо не е колоритен какво да го правим.Аз дори до скоро не бях чувал за него.На тебе не ти трябва никой да те измъква защото имаш малко повече акъл от тези за които ти говоря и няма да тръгнеш да правиш такива простотии.Не знам на колко си, но си споменавал че имаш деца и то големи.



Тема Re: И още едно уточнениенови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 15:04



Пак съдята ще ви е виновен или слъцето ще ви е пекло в очите,а може и терена да ви е бил лош.Никога вие не сте виновни за неуспехите си.

Това е патента за оправдание на всеки един тим, за жалост при неуспех винаги вината се търси навън. Затова и националния ни футбол тъпче на едно място, защото и там се опитваме да прилагаме същите методи - ама не става.
Не е важно колко са били "черните" и колко "белите" французи - важното е че всички бяха перфектно подготвени и тактически и физически - и стигнаха финала.
Жабарите пък освен това се оказаха и супер устойчиви психически и затова вдигнаха купата над главата си / и в техния отбор имаше мексиканец и той беше една идея по-мургав/.

Докато се делим на говеда и незнам кви още, няма как за жалост да стигнем там





Тема Re: Поправка колега...нови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 15:07



Ами ти сам си отговаряш - Аз за българските мачове не се ядосвам каквото и да стане,защото почти винаги това което става не е истинско.

Е, то се оказа, че и в Италия не е истинско

, ама поне се играе И футбол и то какъв.
Не можеш да сравняваш манталитета на отбор от Бг-първенството с такъв от Италия или Испания или Франция или Германия...па дори и да е изпадащ в тези първенства...просто там се играе футбол. (Нарочно пропускам Премиершип, това е извънземна лига, грехота е да се сравнява с другите европейски шампионати).

Ами ето, Киево би УЕФА шампиона на негов терен и какво? Помогна ли им с нещо този мач. Така, че си развявайте победата срещу Ливерпул (браво за което), но имаше ли ефект от нея? Айде влезте в групите сега, излезте после, стигнете до 1/4 финал и ще видиш колко по-сладко е от отделновзета победа.
Все едно нигерийците да се хвалят, че са били единия полуфиналист на световното...ами биха ни, ама къде стигнахме ние, къде - те?



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 15:13



Възрастта няма значение...пак ти казвам - това не са фенове, това са някакви малоумници...не само тези със сини шалчета. Хеле пък точно тези "сини" фенове - сякаш напук искаха да изкарат някакво сериозно наказание на уж любимия си отбор...за една бройка да прекратят мача.

Не става дума за колорита на Дучето, а за въпиющата му простащина...все пак е един вид институция, не може да ми ходи разпасан като пиян мангал и да му тече пяна от устата ср/у успехите на Левски, като види камерата на Сашо Диков. Бе "вечни съперници", ама покажи малко уважение към съперника...това значи че самия ти имаш самоуважение. Ама вие сте си го избирали...не се сърдете после, че ви подиграваме.



Тема Re: И още едно уточнениенови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 15:22



отгоре казах какво като са италянци,а играят по-зле от родопа?



Тема Re: Поправка колега...нови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 15:23



Може да не помага, но говори нещо за отбора





Тема Re: И още едно уточнениенови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 15:24



свят широк - мнения много!
Всеки има право на мнение не мислиш ли?

п.п. аз говорех за едни други италианци, които станаха световни шампиони преди месец, но явно в замъглените ви от клубна омраза мозъци нищо не може да проникне.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 15:26



Принципно си прав.Обаче аз говорих за такива прибрани на топло от митинг на Атака, а не от стадиона.Много добре се знае кой какъв е.И аз бях там и аз бях помолен да напусна заради неподходящо облекло.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 15:28



ама покажи малко уважение към съперника...това значи че самия ти имаш самоуважение

Ти пък Стерн много вдигна летвата нещо

, това ни учеха едно време в едни други спортове, но явно колегата ги е пропуснал тези неща като и много други



Тема Re: Поправка колега...нови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 15:30



Я да видим дали и чорбарите могат да свършат полезна работа:



Би ли цъкнал и да кажеш какви са резултатите от днес досега, че не ми се отваря този адрес



Тема Re: И още едно уточнениенови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 15:33



е чак омраза не.аз не мразя.ядосвам се на човешката простотия и като се ядосам се подвеждам по нея и почвам като другите,макар да не го желая.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 15:36



Е, за Атака не знам...във Варна Атака са 4 или 5 човека в едно мазе за клуб...преди месец някакви хлапета метнали камък и им счупиха едно стъкло и ореваха цяла Бг, че имало атентат ср/у тях



Ама и аз не съм чак такъв чалнат фен на Левски, че да не мога да дишам един въздух с чорбари...даже имам не 1 или 2 приятели-заблудени (по рождение) чорбари, ама нали съм съвестен гражданин - старая се да ги превъзпитам



Тема Re: Поправка колега...нови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.08.06 15:38



Не че съм чорбар но :

ITA-BRA 24/08/2006 1-3

За останалите излиза следният надпис : Sorry, this information is not available at this moment. Please check back later.

Редактирано от motek на 24.08.06 15:41.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 15:39



А, аз не говорех за колегата...той е свестен, макар и чорбарче.

Говорех за поведението и изящно-поетичния изказ на Дучето...върховния им шеф





Тема Re: Като началонови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 15:40



е добре че го осъзнаваш - доста си млад още. Опитай се да го преодоляваш - ще се изненадаш от резултатите. Хайде стискам ти палци утре и ти да се похвалиш

и да развяваш знаменца като Мотек.



Тема Re: Поправка колега...нови [re: motek]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 15:41



и на мен това ми даде





Тема Re: Поправка колега...нови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 15:43




Това е сутрешния мач...следващия (май ние със Сърбите) почва в 13.00 GMT, т.е. след малко

Питам щото тайно се надявах италианците да ни копират...сега става кофти...ако очаквано бием комшиите, то в последния ни мач Италия няма за какво да играе, освен за чест...което е лошо за нас....италианци като не играят по сметка са много опасни

Редактирано от Cтepн™ на 24.08.06 15:44.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 15:43



то за него не си струва говоренето ....................



Тема Re: Като началонови [re: Lenny]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.08.06 15:43



и да развяваш знаменца като Мотек

Само ако е в същият цвят





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 15:46



Следи си КЮто, ще ти пусна нещо





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 15:47



ако говориш за мен сигурно съм не мало по-млад от вас със стерн.сигурно е за това.



Тема Re: Като началонови [re: motek]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 15:47



ееее и ти пък сега Мотек - нека се радва хлапето.

Кво като е цесекарче - има нЕкои проблясъци у него

.

Бъди по-толерантен, давай пример на младите



Тема Re: Поправка колега...нови [re: Cтepн™]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 15:49



да бееее жабари такива - верно са много опасни



Тема Re: Като началонови [re: motek]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 15:49







Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 15:50



може и трима да ги броиш,зависи за какъв ме имаш





Тема Re: Като началонови [re: Lenny]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.08.06 15:50



Ама Лени..... аз точно това правя.....давам пример на младите.....показвайки правилният цвят знаме





Тема Re: Като началонови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 15:51



ти па ме изкара много млад сега





Тема Re: Като началонови [re: VANDAL]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.08.06 15:52



Не се впрягай. Приеми го като дружеска закачка





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 15:52



Затова е

.
И няма нищо лошо, че си по-млад. А пък ние със Стерн сме се оттренирали вече да възпитаваме диванета, така че повярвай ми нищо лошо не ти мислим, даже ако си по-схватлив може да те поошлайфаме малко
Ако ли не жив и здрав бъди



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 15:54



Зависи каква и колко бира пиеш





Тема Re: Моженови [re: motek]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 15:54



да са далтонисти





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 15:55



само да не ми променяте политическите и футболните убеждения.
п.п.Мучачо като види колко офтопик сътворихме днес лошо ще му стане





Тема Re: Вече почнахте да ми харесватенови [re: Cтepн™]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 15:59




Това е ПЪТЯТ за решаване на всички проблеми и преодоляване на всички различия.
Или поне е един от главните пътища де



Тема Re: Моженови [re: Lenny]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.08.06 15:59



Добре де...ще им го надпиша....аз съм толерантен : САМО ЛЕВСКИ





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 16:01



няма бееее - ще те поошлайфаме само малко. Пълна свобода на религии, политики и футболни пристрастия - дори ти се позволява да си падаш по кльощави черни мацки.
Той Мучачо няма да има нерви да я изчете





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 16:02



каменица обикновена.не много не държа на пиене.



Тема Re: Вече почнахте да ми харесватенови [re: Lenny]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 16:02



Между нормални мъже - да, така си е


Между мъж и жена са малко по-различни.
Между две жени...ми не знам...има ли друг, освен скубане на коси?



Тема Re: Моженови [re: motek]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 16:05



ох тва май създателите на войната и футбола са едни и същи.



Тема Re: Вече почнахте да ми харесватенови [re: Cтepн™]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 16:06



ми той нали е мъж бре.
Вандал неВандал и той бира пие - така че лесно ще го вкараме в пътя





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 16:11



ех, мъка, мъка



Тема Re: Моженови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 16:12



или на Мотек му е спрял климатика днес

и се е поразгорещил - ама простено му е!
Айде довечера като биете и вие утре ще ти позволим и ти да си покажеш тука знаменцето ................
един път де .......... и то докато не е влязъл някой зъл Модератор да види кви ги вършиш тука



Тема Re: Моженови [re: motek]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 16:12



Айде да ставаме всички фенове на Партизан да се не караме
"Само jедан клуб, само jедан град,само Партизан,само Београд!





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 16:13



кое му е мъката?



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 16:16



Ами дай да се договорим за друго питие...единственно Каменица не харесвам





Тема Re: Моженови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 16:16



аа дай да се не караме тука.това не клуб на левски и ако вообще могат да се показват знаменца не би трябвало някой да ми позволява или забранява да си показвам червено знаменце

.колкото е редно червено толкова и синьо.Само не минавай с номера,че спонсорирате левски.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 16:17



че не носиш на бира - най-вероятно


Друго освен това и клубните ти пристрастия надали биха извадили Стерн от равновесие



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 16:17



Хубаво може и ММ,ама не се намира много в софия.По морето съм виждъл и Алмус.Някой път ако мина през Варна трябва да ти се обадя.





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 16:19



еми кво да правим повече от 5 бири не мога да изпия.Със Стерн още не сме говорили за политически пристрастия.Там какво ще стана не ми се мисли....





Тема Re: Моженови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 16:20



както вече споменах съм се родила Левскарка, а не мобилтелка.
Това че ги спонсорираме само ме улеснява.
Другото си е просто опит да ти повдигнем духа малко и да те поотпуснем докато почне вашия мач





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 16:23



Докато не стигнете до мацките все ще се разберете. Аз съм любопитна там вече какво ще се случи





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 16:24



Всъщност и варненските не струват...водата ни не става за бира


Предпочитам Леденика, Астика и Ариана



Тема Re: Моженови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 16:25



Айде довечера като биете и вие утре ще ти позволим и ти да си покажеш тука знаменцето това ме смути.иначе синия цвят е в твоя чест





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 16:29



Пиринско?Аз откакто арина взеха мара отварячката за рекламно лице не я близвам

Редактирано от VANDAL на 24.08.06 16:30.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 16:29



Споко, Мучачо сигурно е на море с готина мацка и не му е до модериране


Ама кой знае дали няма да се появи отнякъде с брадвата и да не ни резне от коленете



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 16:31



Ще се преместим в "глобул" или "вивател".И чечо нещо го няма,а и чо :) скоро не се е мъчил да ни цензурира простотиите във "вивател"



Тема Re: Моженови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 16:32



ми аз не съм модератор

.
Ако бях не ми пречи червеното ти знаменце - и нямаше да имам нищо против да го видя тук, за да ти докажа че съм наиситина толерантна към чуждите вкусове.
Не знам обаче дали юнашките сърца на другите сини фенове ще го издържат.
Жените понякога сме по-толерантни



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 16:36



Стерн и ти се изложи .....
Поне да е Шуменско, Стела или Туборг, а ти астика, ариана .... това бира ли е!?

п.п. Вандал още едно доказателство че "По вкус и цвет товарищи нет".
Но това не е причина да не седнем на една маса

- айде ако биете довечера ти черпиш



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 16:37



Уф, изтръпнах - почти спечелен гейм за малко да го загубим...водихме с 19:15, а ни обърнаха до 23:24...все пак 26:24 за нас.
Оле





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 16:38



Малко смях:
Английски бизнесмен се приготвя за едноседмична командировка в Париж. Преди самото заминаване, той даде инструкции на своя иконом:
- Джим, няма да ме има 7 дни, затова оставям вилата изцяло под твой контрол. Грижи се за обсолютно всичко и ме дръж в течение.
- Нямате никакви проблеми, сър! Ще се грижа за всичко.

След 3 дни стопанинът звънва на иконома:
- Как е, Джим ? Всичко наред ли е ?
- Съжалявам, сър, но счупих дръжката на лопатата.
- Не разбирам, Джим, за каква дръжка ми говориш?
- Много съжалявам, сър, но дръжката се счупи като погребвах вашето куче.
- Какво? Умпряло е моето любимо куче? Как можа да стане това, Джим?
- Ами скочи в басейна и там умря, сър.
- Лабрадорът ми? Но това е невъзможно, Джим! Та тези кучета са отлични плувци!
- Когато то скочи, басейнът беше празен, сър.
- Но защо, Джим? Как така празен ? Нали го напълнихме още в началото на лятото?
- Така е, сър, но всичката вода беше изпомпана от пожарникарите, докато гасяха вилата.
- Изгоряла е моята вила? По дяволите, Джим ! И как стана това?
- Ами запали се от свещта, която гореше до ковчега на вашата майка, сър
- О, Боже, какви ми ги говориш, Джим? Как така мама е умряла? Какво е станало ?
- Ами тя влезе в спалнята на вашата съпруга и я видя с вашия най-добър приятел, сър. И тогава не й издържало сърцето ... Сър, сър, не ме ли чувате, сър, защо замълчахте така изведнъж, сър, моля ви, обадете се сър ...



Тема Re: Ха ха хааааааааанови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 16:42



тва е яко. Давай още!



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 16:42



Стела или Туборг ама да не са правени в България.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 16:44



Абе - повод да има. За бирата ще се разберем.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 16:45



ех пак ни стигнаха 10:10.само да не стане като с куба -да обърнат 5-тия гейм накрая.
п.п.За партизан нищо не казахте

Редактирано от VANDAL на 24.08.06 16:47.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 16:49







Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 16:50



Вече е 17:13 за нас



Кой партизан...те нали бяха до 1944 г.

Абе имаш ли смислено обяснение (и другите също) защо от сутринта не мога да пиша в ? След натискане на Продължи не се случва нищо...и така от сутринта...а в другите теми в клуба пиша ли пиша...то е видно



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 16:51



19:14 още малко





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 16:52



Ееееее най-накрая

.
Айде до утре и можеш да кажеш на всички цесекарчета - че поне една левскарка ще ви стиска палци тази вечер.

п.с. ама не казвай на много хора щото и за като тебе не мога да пия много бири - да не се втурне ся цялата червена агитка да черпи



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 16:54



незнам.целия дир се е бъгнал.на тази тема цял следобед ми показва че има повече от 60 непрочетени мнения.пиши бележка на чо:)



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 16:55



Партизан Београд





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 16:58



айде 25:20 и 2:0.само да не се обърне играта.че в 80% от случайте отбора който е взел първите два гейма пада.



Редактирано от VANDAL на 24.08.06 16:59.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано24.08.06 17:02



Абе по принцип "като си ги мерят" не обичам да се меся....... но става въпрос за биричка. А когато иде реч за това питие - Старопрамен за мен си е the best откакто се появи при нас!!!
Що се отнася до спора Левски и ЦСКА - мога само да кажа:

С А М О - Ч Е Р Н О М О Р Е





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: vip4o]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 17:09



Ооо морски добре дошъл в скромната ни темичка

.Днеска ни е хванала словестнада диария



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 17:13



А, и в третия ги нагъваме



Знам за Белград, избъзиках се

Абе при мен дира е бъгнат от месеци - целите теми ми ги дава с непрочетени мнения...днес специално като пумпал съм въртял мишката нагоре-надолу да търся къде точно ми отговаряте ти и Лени



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано24.08.06 17:15



Хихихи, какво ми говориш..... едвам смогвам да чета със служебния си бавен комп.
Обаче гледам, че другият морски ...... и той добре го дава!!!

п.с. - абе Стерн каза че обичал Астика?!?! Във Варна тази година не съм срещал да я продават тая бира. Като бях на почивка обаче видях че все още съществува.
А някой знае ли защо спряха да я рекламират? Дали заради минало или поминалогодишните истории със кисилината в бутилките?



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 17:27



при мен дира е същия
мали 24:24

само да не стане лошо....



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: vip4o]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 17:28



никаква идея нямам.все още се среща по някои заведения.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 17:29



АЙДЕ ГОТОВИ СМЕ!!!3:0 честито!!!!





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: vip4o]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 17:29



Айде, айде, веднъж ви се удаде да биете великите и вече САМО...



Ами другия морски по някакво необяснимо стечение на обстоятелствата (вероятно поради омайване на шефове от влизането в ШЛ) днес остана без работа в службата и реши да понатовари якия си служебен комп и 8 мбпс-връзка с ИНет

Като го спомена...май и аз не съм мяркал Астика наскоро...това лято наблегнах на Леденика и Шуменско...забравих го в предния пост.
А защо не я рекламират...ами тя е на една ръка разстояние, какво да й рекламират

Айде, отвяхме и сърбите с 3:0 - полуфинал



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано24.08.06 17:30



Стига притеснения.... вече втори мач 3:0 - малко измъченичко но пък си е на нула!!!





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 17:32



Аха...оле


Само дето дадохме излишни точки...и те ще влизат в сметката накрая.

Айде вече мога да си ходя спокоен



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: vip4o]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 17:33



измъчено е.за тва прибледнявам в края на гейма.ох изпотих се





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано24.08.06 17:39



Абе веднъж или два или 3 пъти..... виж обаче само как се помни


А по повод ръката разстояние - сетих се и аз един виц:

Един отива в бар и си поръчва бира на бармана.
Бармана му казва че е зает и му вика:
- Абе момче, пресегни се, вземи си сам, не виждаш ли - Астика, на една ръка разстояние е......
Пресегнал се човека ама зад гърба му го дебнела една мека китка и така жестоко го опънала, че чак комбалите му изскочили....
На другия ден - същият бар - същата ситуация - същият плачевен край
На третият ден пак отива човека в същият бар, бармана пак му казва същото но момчето отговаря:
- Ааааа, не!!! Този път искам Каменица ...... Мъжете знаят защо



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: vip4o]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 18:27



Ха привет и на теб. Няма как да си ги мерим щото са от различни

величини идваш късно, но да ти кажа ние вече се разбрахме всеки си пие каквото му харесва



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 18:33



аз почвам вече.след мача ще намина или да се похваля,или да ме оплюете





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано24.08.06 19:08



Е*а ти локумите сте разтегнали....



Тема Добре заварила ....нови [re: Lenny]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано24.08.06 19:14



Като имах предвид "меренето" нямах предвид теб

а другите "другарчета". Хихихи!!! Така се случи обаче че точно на теб постнах отговорчето, защото само ти спомена още една марка която ми харесва - Туборг! НАЗДРАВЕ и дано довечера всички наши отбори покажат че не сме за изхвърляне и че Балканската вълна идва отново след .... 12 години!



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 19:34



няма да ти плюем споко!
Ще черпиш нали така се разбрахме - давай с повечко оптимизъм





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 19:35



Ами на мен след мача няма да ми е до компютър, та като Бг-журналистите да дам мнението си отсега:

Вариант 1 - Честито, Вандал, айде поне до 1/8 финал, пък там каквото сабя покаже



Вариант 2 - Сори, Вандал, но не се отчайвай...поне пътят вече е прокаран...изхвърляте всички сърби и румънци...вземате 3-4 момчета от школата си (дано имате, иначе лошо)...правите Вальо Илиев тренер...оставяте го 2 години да прави каквито си иска експерименти...осигурявате му 3-4 средноскъпи, но качествени чужденци...разкарвате Дучето и диджея. И естествено си намирате добър мобилен оператор за спонсор
И през 2010 имате реален шанс за пробив.
А, ако и тогава не успеете...намерете начин да вземете Наско и Гонзо...те ще ви закарат в Европа за ръчичка

ПП:По повод днес следобед...виж ... и защо после не се стърпявам да попитам как в този случай се наричат тези, дето и насред София не побеждават наистина селски отборчета?


Редактирано от Cтepн™ на 24.08.06 19:39.



Тема Re: Хе хе хеееенови [re: vip4o]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 19:36



еййй голяма работа сте това мъжете - можехме примерно да си премерим гръдната обиколка

- ти какво си помисли.
Мисля че борбата ще е оспорвана - за победителя "Туборг" - щом за него имаме консенсус!



Тема Да ви открехна всичките къде е истината ...нови [re: Lenny]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано24.08.06 19:37



... тя е тук:


Белгийски оригинал от Абатството Лефе!!!

Традиция от 1240 година!!!


My next?

Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: pegasO7]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 19:43



толкоз можем - айде и ти се включи - днес верно ни е хванала словестна ...... таковата. Но пък почти постигнахме съгласие да пием бира левскари и цесекари, което си е цяло постижение предвид това как отпочна темата.



Тема Re: Добре де две думи казанови [re: deadreckoning]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 19:45



и ни склони - щом си решил да черпиш, няма да ти чупим хатъра сега. Не съм опитвала такава бира досега, но човек не е зле да опитва нови неща.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 19:47



Абе аз май размислих...пък и времето приятно захладня...ще пия една хубава мускатова ракия на помирителната среща





Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: motek]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 19:51



това е жребия


Якоооо - не знам друго, но ще гледаме супер отбори
аааа забравих и най-важното

ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИИИИИ, ЛЕВСКИИИИ ОЛЕЕЕЕ



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 19:56



има и такива идиоти.както говорехме за онези сини фенове и дучето...



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 19:57



и мерси за светлото бъдеще, което "изрисува"





Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 20:00



Ех ще гледаме барса на Васил Левски

Това се казва кеф.Ако играеше и цска щеше да е пълен,но и така става



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 20:02



Знаех си че ако си истински фен няма как да не се изкефиш на Барса



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 20:04



Винаги съм се радвал(макар и да не го показвам явно) когато Левски печели извън България.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 20:11



Лошото е, че моето бъдеще нещо притъмня...направо слъчево затъмнение...на това му викам да бръкнеш в торба с п...ки и да извадиш единствения х.й там.
Реално се надявах да имаме шанс за трето място, ама се навряхме там, дето най-големите атове се ритат...Барса и Челси - няма по-голям кошмар...и немци за похлупак...баси ръчичката изкара този О



Ей тук ни беше мястото:
AC Milan (ITA)
LOSC Lille Métropole (FRA)
AEK Athens FC (GRE)

Италианци и французи бием дет ги фанем, а гърците ще излъжем

Редактирано от Cтepн™ на 24.08.06 20:22.



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: VANDAL]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано24.08.06 20:35



Lenny била голяма мачкарка

Иначе аз съм изцяло на мнението на Вандал ... жалко че не е ЦСКА

Редактирано от pegasO7 на 24.08.06 20:39.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 20:54



Е ся не може да играете само със "селски отборчета" не че тия са толкова селски.Ще поиграете малко с големите и ще видите наистина къде сте.Може и да стане чудо.Поне като паднете няма да боли толкова.



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: pegasO7]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 20:56



Оо ти си бил "мой" човек, а аз да не знам


а и още нещо - май за първи път сме на едно мнение.

Редактирано от VANDAL на 24.08.06 20:56.



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: pegasO7]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 21:18



да ти издам ли една тайна?!
У нас мачовете гледам аз - мъжът ми мрази футбол


И наистина обичам футбола, е обичам също и волейбол и баскетбол - но футбола ми е фаворит. Не е ставало дума до сега



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Lenny]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано24.08.06 21:28



Виждате ли колко неща научихме за колегите от клуба сега, а


Да VANDAL по въпросите за футбола сме абсолютно на едно мнение, но за мобилните оператори - в никакъв случай - е поне докато не се откажеш от византийците космотета



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: pegasO7]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 21:49



Така е Вандал, искаш ли една прима в чест на победата

.
Да видиш, че и ний ЛЕВСКАРИТЕ сме хора.
Може пък да ти хареса и да смениш оператора, това не е като да си смениш отбора



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 21:52



имах прима,когато глобул нямаше мрежа по деретата и чукарите, където ходя.сега вече не ми трябва не съм я зареждал и сте ми я спряли.единствено ме беше яд за номера че беше хубав,ама карай





Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: pegasO7]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 21:55



вършат си ми работа.за сега никой не ми е предложил повече услуги (които ми трябват) или по-добри цени.по-евтини смс,ммс, и роуминг от мтел.цените на разговорите са малко относителни.като се има предвид че звъня по равно към мтел и глобул това е без значение дали ще ми е 20ст към глобул и 40 към мтел или обратно.като беше фен на мтел те разбирах,ама сега като си взел да ми хвалиш вивател-не мерси.





Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 21:57



от вас съм се отказал, вече не виждам за какво да се връщам.Разбира се че сте хора,малко рогати понякога ама какво да се прави

Днеска ме кефите



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: pegasO7]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 22:39



Айде браво "натупахме" чифутите с 4:0





Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: VANDAL]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано24.08.06 22:53



Аз съм все още при МТел и ще продължа да бъда

Глобул не ми го хич хвалине ми се коментира въпросната конкуренция......



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: pegasO7]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 23:00



Не ти ги хваля, но не разбирам какво толкова са ти направили.



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 23:39



Утре сутрината отивам за нов панел за телефона и за 1 кило латекс за стената





Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: VANDAL]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 23:45



да го е*ба и садята....





Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: VANDAL]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 23:57



майка им деба как губят време....



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: VANDAL]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано25.08.06 00:01



ддааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: pegasO7]  
Автор motek (ombre)
Публикувано25.08.06 00:12



Мани, мани

.Каква я мислих а каква стана.



Тема Re: Хайде честитонови [re: VANDAL]  
Автор motek (ombre)
Публикувано25.08.06 00:19



.......калитковци





Тема Re: Хайде честитонови [re: motek]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано25.08.06 08:47



Мерси,ама победата не е сладка.Това си е срам,това не е ЦСКА.........





Тема Re: Хайде честитонови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано25.08.06 10:51



Честито и от мен!

Победата си е победа - не е важна цената, а крайния резултат!
Дано в следващите мачове се представите по-добре!
Най-готиното е че и Локо и Литекс продължават напред!


п.п. апропо - тъй като съвестно стисках палци снощи - държа на бирата!





Тема Re: Хайде честитонови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано25.08.06 11:00



За бирата ще го измислим някой път но надали ще е скоро

Иначе мерси за подкрепата.Не беше реално победа и нещата в ЦСКА не са добре.Не мога да се зарадвам истински.Хайде отивам да си търся панел за телефона че снощи лятя много из стаята.
п.п. Вече не правите ли збирки на клубовете?

Редактирано от VANDAL на 25.08.06 11:01.



Тема Re: Хайде честитонови [re: VANDAL]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано25.08.06 11:11



Мдам...редно е да се възобнови традицията))



Тема Re: Хайде честитонови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано25.08.06 11:13



Така като се замисля одавана не сме правили клубна сбирка, така че явно си е време. Живи и здрави - може другия месец по някое време да се спретнем за една срещичка.
И що издевателстваш над телефоните - те вина нямат.
Особено пък за футбола в България. Тъжното е, че първенството ни е голяма пародия и сделка след сделка. Футбол просто няма. Само навън можем да покажем докъде сме стигнали /който колкото може/. Яд ме е - но това са фактите. Аз затова вече гледам почти само мачовете на националния, в турнирите и това е.
Та мисълта ми беше не си троши инвентара залудо.


Айде и аз отивам да стягам куфарите за моретооооооооооооо



Тема Re: Взе ми гонови [re: Cпoмeниии]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано25.08.06 11:15



от устата!





Тема Re: Хайде честитонови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано25.08.06 11:30



той ми беше под ръка.как няма като гледам как не могат да вкарат на празна врата,обратния съдя си свири там симулира някаква дейност,като вкараха сърбите почнаха да се търкалят по терена.Оня го цепнаха в главата,а той се държи за левия крак.От 15 минути продължение играха 20...



Тема Re: Хайде честитонови [re: Lenny]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано25.08.06 11:41



Хааааа...и наш'та фирма точно това прави в момента))) Стяга си багажчето за почивчица заслужена))))



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано25.08.06 11:49



Еееее, няма да се обиждаме сега

Няма ли да вземете и едно Черноморче (Черно море - Варна) - Да не би случайно някой да ме набърка с Дражевското тимче



Тема Re: Хайде честитонови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано25.08.06 11:52



Айде приятна почивка тогава





Тема Re: Хайде честитонови [re: Cпoмeниии]  
Автор motek (ombre)
Публикувано25.08.06 11:53



Благородно ви завиждам


Добре да си починете и ако имате 3G телефон и ако бъдет в някой от следните места : Варна, Бургас, Албена, Златни Пясъци, Св. Св. Константин и Елена, Слънчев Бряг, Несебър, Созопол или Китен, може да споделиш впечатления



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: VANDAL]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано25.08.06 11:55



Аааааа, успяли са да те превъзпитат май!!!! Поне след това ти мнение....... да вярвам ли на очите си



П.с. - ама наистина не си го показвал досега! Сега направо го КАЗА!!!



Тема Re: Хайде честитонови [re: motek]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано25.08.06 11:55



И да не е там и един обикновен ммс ще свърши работа





Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: vip4o]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано25.08.06 11:57



Виж сега мисля че така е редно, и не мисля че някога съм показвал нещо друго.



Тема Re: Хайде честитонови [re: VANDAL]  
Автор motek (ombre)
Публикувано25.08.06 12:01



Така е, но друг е " гъдела "
" Когато искаш да те......видят "





Тема Re: Хайде честитонови [re: motek]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано25.08.06 12:04



Баси и честитото

С тази игра..... по-добре да не се бяха класирали! Ако това беше мач...вече се позамислям аз на какво да се оприлича! При това с отборче подвизаващо се доскоро във 2-ра дивизия при сърбите...... мъкааааааа, мъкаааааа



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: vip4o]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано25.08.06 12:22



Всички са поканени - Черно море не прави изключение





Тема Re: Хайде честитонови [re: motek]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано25.08.06 12:25



Айде сега и да ни виждат. Няма нужда - поне на плажа ако може да не ни виждат, а ако не ни чуват ..... още по-добре.





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано25.08.06 12:26



То остана и да прави...... та нали към него си се запътила сега



п.с. - ако идваш към Варна звънкай - ще черпим Туборг-4е



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: vip4o]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано25.08.06 12:31



Шшшшшттт - добро си е момчето

просто му дадохме възможност да покаже най-хубавото от себе си. Не сме го възпитавали толкоз много .
Со кротце и со благо всичко е възможно, както виждаш



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: VANDAL]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано25.08.06 12:32



Майтап бе WILLY!!!

Just kidding





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: vip4o]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано25.08.06 12:33



таз година Созопол - догодина може и Варна


Пък за Туборгчето не се притеснявай, аз си ги записвам с тез неща. Макар че ще ми трябва поне седмица щото със Стерн вече сме минали и касата бира /ама по уговорки само/ .



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Lenny]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано25.08.06 12:34



No comment !!!





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано25.08.06 12:36



Това да се чува само - хубавите работи край да нямат!!!





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.08.06 12:50



Еми имаме късмет, какво да се прави...виж, ЦСКА не извади късмет...просто невероятно как успя да преодолее европейския мегаколос Хайдук...това е по-велико от онова 1:0 в Ливерпул





Тема Re: Хайде честитонови [re: Lenny]  
Автор motek (ombre)
Публикувано25.08.06 12:54



Така е

.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.08.06 12:55



Айде, айде...догодина...ти от миналата година обещаваш да дойдеш.

Ама какво да ви правим...нали сте велики столичани...не ви се мотае из далечния прованс...все ние да ви идваме на крака




ПП: Випчо, Лени е смъртно обидена на Варна, още от миналата година...е, всъщност на Виница, ама то все същото



Тема Re: Хайде честитонови [re: Lenny]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.08.06 13:07



Какво толкова сте заритали за това море, бре...нали си имате слънци и басейни...все вода.
Айде дано някой се сети да дойде във или около Варна, че да ме заведе и мен на море





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано25.08.06 13:12



не го заяждай сега дееее!
Виж че и така си страда, пък и сега да не вземе и новия телефон да хвърля че и финансово ще му се отрази.





Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано25.08.06 13:13



тцтц





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано25.08.06 13:15



Аааа нема нов телефон.Взех си панелче на сметка.Оригинално при това.Сега изглежда като нов.Трябва малко латекс по стената,ама това утре.





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано25.08.06 13:16



Не съм бееее. Варна и Пловдив много ми харесват. Хич даже не се имам за велика столичанка, ако имаше как да живея във Варна - вервай ми нямаше да пропусна, но съдба ....

п.п. не помня за Виница какъв е бил случая

- явно вече ми е време за отпуска щом почнах и да забравям вече.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано25.08.06 13:17



Е че как.Србите се раздадоха до край.Падаха ставаха, държаха се за краката,макар че ги болят главите.Оня пич цяло полувреме та и повече игра с превързана глава.Страшно беше.





Тема Re: Хайде честитонови [re: Cтepн™]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано25.08.06 13:24



...част от идеята ми за мотане...е да се отиде мнооооогоооо на север)))
Тъй като гледам...може да те огрее едно минаване през Варна))
Ама нямам конкретни планове...както дойде...)))



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.08.06 13:36



Е, нали така се запознахме...квартирата



Само че май беше по-миналото лято



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано25.08.06 13:43



Аааа да бе верно, ама беше по-миналото лято. Бях го забравила вече, аз лошите неща бързичко ги забравям.
Това е поредното доказателство, че няма такава каца мед, дето да няма поне лъжичка катран.
От толкоз приятели и пичове във Варна да попадна точно на такава пършива и алчна реститутка. Ама не казвам заради нея че всички във Варна са такива - даже напротив

.
Жива и здрава да е - можеше години наред да ни посреща и изпраща, сега ще ни посрещат в Созопол.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано25.08.06 16:48



Ееее, че тя от цяла Варна точно във Виница, че и на гадна реститутка

- споко, ако дойде ще я разхождаме между нептун и червения площад (съединение май се казваше сега ама аз така си го знам)
Е, разбира се и по плажната алейка че чувам че вече над каса сте я докарали!
Ако вземете да си изпълните почерпката....... мммммм - малииии дай боже всекиму такваз отпуска А мойта свършиииииииййй



Тема Левски определи цените на билетите за ШЛ...нови [re: motek]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано25.08.06 16:57



... като се има предвид класата на отборите мисля че не е много скъпо!

Левски - Челси 27.09.2006
I-ва категория - 40 лв.
II-ра категория - 32 лв.
III-та категория - 10 лв.
--------------------------------------------------------------------------------
Левски - Вердер 31.10.2006
I-ва категория - 35 лв.
II-ра категория - 25 лв.
III-та категория - 8 лв.
--------------------------------------------------------------------------------
Левски - Барселона 22.11.2006
I-ва категория - 45 лв.
II-ра категория - 35 лв.
III-та категория - 15 лв.



Тема ЦСКА.....носител на купата на УЕФАнови [re: motek]  
Автор Nebulo (Mark)
Публикувано25.08.06 19:09



Както казва коментатора: Ей, много тичат тия сърби



Да се готви Бешикташ...





-----------------------------------
Богатите също плачат

Тема Re: ЦСКА.....носител на купата на УЕФАнови [re: Nebulo]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.08.06 20:52



Всъщност ЦСКА има вече една купа на УЕФА



Тема Re: Левски определи цените на билетите за ШЛ...нови [re: vip4o]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.08.06 20:53



Мда, трябва вече да мислим за ходене в София





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: vip4o]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.08.06 20:55



За "Съединение" не съм и чувал.



Аз не бих я натиквал баш в центъра на града...ще й предложа някое частно хотелче на Галата...да се наслади на най-хубавото варненско море

А за бирата, то е ясно - Алея 1, но без Норд



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано25.08.06 23:14



Е това е мач вече за душата.Не че барса играят много добре, но не може да се сравнява с балканския футбол от снощи...





Тема Re: ЦСКА.....носител на купата на УЕФА 2006нови [re: Cтepн™]  
Автор Nebulo (Mark)
Публикувано26.08.06 12:44



Това не го знаех



Но в тоя си вид ше има ядове. Поне 6 играча трябва да са в защита с Бешикташ.





-----------------------------------
Богатите също плачат

Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.08.06 13:36



Най-важното е, че Севоля показаха на Левски как се бие Барса...в ШЛ на фланелките им да не пише МТел, а кода на оператора.
Вчера Севиля играха с 888 на фланелките и биха с 3:0...Левски слага 088 и бие с 2:0...тъкмо си го харесват този резултат нашите





Тема Re: ЦСКА.....носител на купата на УЕФА 2006нови [re: Nebulo]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.08.06 13:38



През сезон 2004/2005 ЦСКА взеха купата на УЕФА


Или предния сезон



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано26.08.06 15:56



Ееее, казват хората че апетита идвал с яденето


Малко като сън ми звучи мнението ти ама знаеш ли - топка!!!



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: vip4o]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.08.06 16:03



В момента по БНТ можеш да видиш потвърждението на мнението си...Франция, дето се измъкна от групата с ДВЕ загуби в момента така ни мачка, че вече загубих надежда...2:0 за тях и в третия пак ни почнаха



Тема Re: ЦСКА.....носител на купата на УЕФА 2006нови [re: Cтepн™]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано26.08.06 16:06



Mдааа, 2005 г. - верно че взеха купата на UEFA!!!


Eеее, верно, че една друга ЦСКА от град Москва, ама няма да издребняваме сега я!!!



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано26.08.06 16:07



Ох дано бием.Почти съм сигурен че ще успеем накрая


п.п.Тая тема трябва да си я оставим да си коментираме спорта в нея



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано26.08.06 16:09



Уффф, гледам аз и все още тая надежда, че нещата ще си дойдат на мястото ама пусти му БГ синдром на възгордяване





Тема Re: ЦСКА.....носител на купата на УЕФА 2006нови [re: vip4o]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.08.06 16:14



Ами нямаше уточнение коя точно ЦСКА



Пък и то няма нужда от уточнение...ясно е, че нашата ЦСКА и в Таджикистан не може взе титла



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.08.06 16:15



Няма как да стане...поне 90% от блокадите ни са аут





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано26.08.06 16:26



0:3 - за жалост в наша вреда!



Тема Re: ЦСКА.....носител на купата на УЕФА 2006нови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано26.08.06 16:55







Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано26.08.06 16:57



по едно време ми просветна някаква надежда ама...нищо сега гледам по евроком пловдив нюрнберг-байерн м.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор BlueMorningBlueDay (Дивомер)
Публикувано26.08.06 22:26



Ихаааааааа каква хубава тема се е заформила.

София пее само ЛЕВСКИ, ей, ей !





Тема Re: ЦСКА.....носител на купата на УЕФА 2006нови [re: vip4o]  
Автор Nebulo (Mark)
Публикувано27.08.06 00:23



Малей



Рекох имат от 68-ма или там някъде. Верно, че на уефа е по-долу ама чак толкоз не е.

Феновете на цска (СОФИЯ) да черпят по една мастика за комплимента.





-----------------------------------
Богатите също плачат

Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Lenny]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано13.09.06 08:31



"...Якоооо - не знам друго, но ще гледаме супер отбори..."

Първият от тези големи отбори го видяхме вече....

- но пък и Левски не се затвори и игра доста открито (по Европейски) и с това остави добри впечатления в Европа (по коментари от чужди медии)
Заслужаваха момчетата да отбележат поне едно голче на Барса но уви - имаше поне за мен чиста дузпа, която съдията подмина с лека ръка...... обаче гола на Роналдиньо..... шедьовърче просто

Чакаме Челси на 27-ми, пълен стадион, доста хубава бира пред TV мониторите и разбира се ...... поне частичен успех (дали не мечтая прекалено много)



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: vip4o]  
Автор motek (ombre)
Публикувано13.09.06 09:20



Ами това е положението

. Можем само да мечтаем, някога да имаме възможността, да се доближим и на 50% от възможностите на подобни отбори
Истината е обаче, че точно в такива мачове отбор като Левски може да натрупа истински опит и съм убеден, че ще ставаме все по-силни

Само Левски...Европейски....М-Телски



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: vip4o]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано13.09.06 10:01



Мдаааа.
Кой каквото ще да каже, но пичовете играха!
Не заслужаваха да паднат с такава огромна разлика, но спорта си има своите закони.
Барса е велик отбор \ любимия ми инострански тим\ и според мен малко са отборите, които са в състояние да им се опрат в момента. В тази връзка чест прави на левскарите, че се опитаха да играят мъжки и да не се бранят само. Така се трупа опит и така се трупа класа - да не забравяме че макар и не особено успешен това беше за нас дебют в турнирите, а Барса са си там от как се помнят.

Дай боже всекиму!!!



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: motek]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано13.09.06 10:02



Мдааа, така си е.....
Сега стискам палци и на другите БГ отбори да постигнат това на което са способни (а защо не и повече от това). А най-много ми се иска Локото да победи (макар и без КАУБОЯ)

- Нека и този отбор вдигне самочувствието си в Европата!!! Но с най-голям интерес ще проследя мача на ЦСКА с Бешикташ ...... да видим дали ще се усеща още Хайдушкия синдром



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Lenny]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано13.09.06 10:09



...Не заслужаваха да паднат с такава огромна разлика...

Само припомням статистиката за точно отправени удари във вратата 14:2 в полза на Барса, така че не съм много съгласен тук



...но спорта си има своите закони... - с това, както и с останалото казано от теб съм съгласен



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: vip4o]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано13.09.06 10:15



Добре заварил дет се вика!
И си прав и не си! Но не ща да си развалям почивката със спорове. Статистиката може и да е вярна, но примерно при почти 99%-ната дузпа, която не ни отсъдиха удар във вратата нямаше \ защото го смляха Ангелов\ но можеше да има -така че всяка една ситуация има своите шансове, ако бъде отиграна чисто.
Е и статичното положение в края на мача също беше пропиляно - ето ти още два потенциални удара. Аз съвсем не оспорвам предимствато на Барса, просо имаше резон и нашите момчета да вкарат поне един гол - защото играха със сърце и това е най-важното!



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: motek]  
АвторSharky (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 10:19



Vie ste sram za Bulgaria!
Poglednete se i sprete da govorite gluposti ot roda na 'dostoino predstawqne" i t.n



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Sharky]  
Автор motek (ombre)
Публикувано13.09.06 10:47



С това си изказване ми напомняш на олигофренчето от отсрещният блок, който при всеки гол излизаше на балкона да скандира " Барселона "



А в това да паднеш от " Барселона " и то в ШЛ няма нищо срамно.
Давам си сметка, че няма да ме разбереш, защото за това е необходимо малко сиво вещество и чувство за патриотизъм




Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: motek]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано13.09.06 11:08



Не се ли намериха желаещи да метнат няколко камъка по прозореца му?




My next?

Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Lenny]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано13.09.06 11:22



Това казвах и аз в едно от мненията си по-горе - че заслужаваха поне един гол да вкарат Левски. За статистиката..... 2 са точните удари на Левски в рамките на вратата. Иначе всичко са 8 удара (като се брои предполагам и удара на Йовов)

Дузпата за мен поне си беше направо 100% !!!

П.с. - С това добре заварил, да не би да намекваш нещо? да не би да си във Варна



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: deadreckoning]  
Автор motek (ombre)
Публикувано13.09.06 11:25



Явно пенсионерите се бяха изпокрили





Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: vip4o]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано13.09.06 13:50



Не съм във Варна за огромно мое съжаление!!!


Но понеже ме нямаше почти 2 седмици, че и повече затова казах добре заварил .
Нали така се казваше, когато някой се връща от някъде?! - примерно от морето


Ехххх както се пееше в една песен "Да беше лето, да бех у Варна ........"
ама свърши и вече съм в София

Редактирано от Lenny на 13.09.06 13:52.



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: vip4o]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано13.09.06 16:25



няма ли да го похвалиш че не даде червен на гонзо?





Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: deadreckoning]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано13.09.06 16:29



аз щях да мятам вчера по прозорците на един пич във пловдив,който беше надраскал на българското знаме Левски и си го беше сложил на балкона





Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано13.09.06 16:42



до всички:
лично мое мнение е че се борихте добре и дадохте всичко,на което бяхте способни.браво на ангелов много добре игра.но все пак коментаторите по испанската телевизия казваха че по слаб отбор не е играл на Ноу Камп

това е истината.все пак браво на момчетата,но само на тях.
сега това което ме дразни е всенародната простотия която се лее от нас (в случея феновете на левски,спецялно за вчера).цял ден се говори по телевизии,пише се по форуми и тн. колко велик е левски и незнам си какво и се стига до изводи че може и да се бие барселона.вярно били шампион ама чудеса ставали незнам какво.в крайна сметка барселона били чували за футбол и им се отдавало да ритат,ама само толкова.сутринта се говореше че ще има 20 хиляди фена на левски,после 13-14 хиляди.преди мача станаха на 7-8 хиляди,в края на мача бяха 5 (хиляди ), а днес сутринта малко над 4.абе що не си мерите приказките като незнаете какво говорите.не го казвам на вас феновете персонално в този клуб,а на всички.цял ден псуване и незнам какво.прасета,резаци,джагарти незнам какво.абе аз пожелавам да не паднете с много ония ме псува.ама някой вярвал ли е че няма да паднете?въпроса беше с колко и как.тия коментатори ако бяха в софия незнам....цял мач глупости.атака на левски незнам какво.чакай бе топката е в ето'о тоя пича къде видя атака на левски.вярно барса в сини екипи,ама толкова да му се привижда.цял мач отбора на народа незнам какво.отбора на народа е НАЦИОНАЛНИЯ отбор,не левски.левски е отбор български като всеки останал и си има своите фенове,и хората които не го обичат по една или друга причина.все пак факт е че именно той играе в европа,но не може да се оприличава с цялата нация,народ и тн. коментаторите изкараха пак терена калпав,топката хлъзгава незнам какво още.абе мълчи там и това е ,ако няма какво да кажеш.как ще е калпав терена,като при този дъжд чак в края на мача взе да си личи че има вода по терена...при този дъжд на който и да е български стадион ще има вода половин метър и повече и ще трябва да се прекрати мача.най-много да се удави някой играч на барса и да трябва да продавате левски заедно с герена за да го платите.и накрая след мача тъпаците се сетиха разбравят че това е била реалността,това били барса трябвало да се мисли трезво и нз какво.еми това е и аз това разправях на разни фанатици още от сутринта,ама цял ден ме псуват на резняк,фес,купуваха ми билети за диарбекир и незнам къде още.айде няма нужда от толкова шум...



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: vip4o]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано13.09.06 17:23



Резултатите се забравят...остава в историята кой първи в Бг е прекрачил в ШЛ.


Аз лично е естествено да съм разочарован от резултата, но не мога да кажа, че е бил нереален...просто това е резултата от великата ни "А" ПФГ...в нея Левски има 2 (вероятно, вече и в това почнах да се съмняват откак собственика на ЦСКА е в бизнеса със залозите) истински мача с Цецка, още 2 с Литекс...даже те са по-истински, ловчани винаги скачат яко на нашите и още 4-5 мача с този и онзи на сезон.
Просто Барса показа, че испанския клубен футбол е 5 пъти по-добър от нашия...поне 5 пъти, щото те не се и напрягаха.

Лошото на мача беше голямата загуба, въпреки, че играха новобранец с европейския шампион и вероятно най-силния клуб в света в момента. Лошото е, че не можахме поне 1 гол да вкараме...за мен дузпата беше класическа - първо в краката на Бабангида и после топката, ако въобще я докосна...ама и аз в този момент вече виждах двойно...както и да е, тя нямаше да реши нищо. Също слабост е, че уж най-опитните - полузащитата - бяха видимо респектирани и изгубиха всичко, което можеше да се загуби...айде, това не са юношите на Марек и в такъв мач годинките на Борето натежават, ама Бардон...много тича, гледаше да е на максимална площ, ама игра някак страхливо...може и да е внимавал, че нали е нарочен за грубиян. Оттам страдаше защитата...и то не срещу кого да е, а срещу Рони, Ето'о, Жули. Кофти.

Сега хубавите неща - европейски манталитет на Левски...никакъв бетон; опит за своята си игра...когато Барса разрешаваше, нашите опитваха и преса, и техника, и извеждащи пасове. Нямаше нито една балтия. Нямаше нито едно оспорване на съдийско решение. Двата картона бяха за по-остри влизания...даже и Бардон мируваше. Също нещо хубаво - Живко Миланов и Бабангида, и двамата доста млади, хич и не се стреснаха и си играеха както ср/у отбор от нашето си първенство. Разбира се европейския опит...за истинското европейско самочувствие...ще почакаме малко

Офф: Има един чорбар във форума на в-к "Сега" - Завинаги Цесекар...та той не се беше появявал от втория мач с Киево, но днес се изходи авторитетно - защо Мъри не играл с 10 защитника, имало шанс за 0:0 - май това е разликата м/у двата големи клуба - едните са се предали предварително и правят Шипченска обсада...ако се получи...пък и да паднат ще е "достойно". А нашите играят...може да паднат яко, ама играят...това им е професията. Те затова и първи пробиха...почвайки да си пекат нещата още лани, че и плана си преизпълниха с една година

ПП: Айде дано Цецка и Литекс успеят и влязат в групите, че да спечелят по някоя точка...добре е да се застопорим в първите 15 в класацията...а ако се разчита само на Левски...
За Локото е ясно, че е обречен...разбрах от сигурен източник, че мачовете с Фейенорд няма да ги свири Каубоя



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано13.09.06 17:38



защо Мъри не играл с 10 защитника, имало шанс за 0:0 за мнението ти за това те подкрепям на 100%
п.п. да те помоля нещо.както аз наричам левски имено левски,на не уефски,лефски или нещо подобно,когато пиша тука така те моля и ти да престанеш с това "цецка".



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Cтepн™]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано13.09.06 23:13



...За Локото е ясно, че е обречен...разбрах от сигурен източник, че мачовете с Фейенорд няма да ги свири Каубоя...

Хихихи, ми то няма и как иначе.... да го е*а в отлюспения нещастник!!!

П.с. - Като гледам какво прави Олимпик (Лион) с прехваления Реал (Мадрид).... някак си загубата на Левски ми се вижда по-лекичка





Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.09.06 11:40



аз пък наричам армейския клуб както си искам.
но за разлика от поддръжниците му, не си позволявам да обиждам феновете му...отбора е допустимо да не се уважава, но феновете му - задължително...щото и аз съм фен.
Но говоря за истинските фенове, не за идиоти и олигофрени в агитките - тези дето оскатиха едно младо момиче, както и тези, дето засипаха стадиона с пиротехника в един мач без значение със Сиони.



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: vip4o]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.09.06 11:44



Шшшт...че доскоро разни цесекарчета ни убеждаваха авторитетно, че френските отбори са гола вода...какво се хвалил толкова Левски, че отстранил два





Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Cтepн™]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано14.09.06 11:50



Хммм, като я гледам тая гола вода .......... май не е много гола (даже хич) ами е от онази тежката

!!!!! Отдавна не бях виждал отбор от класата на Реал Мадрид да е толкова безпомощен. Отърваха се само с 2 гола, а заслужаваха да им бъдат набутани поне 5-6



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано14.09.06 12:16



стига с това кой кой осакатил.и в двете агитки има малоумници,които се мислят за големи пиротехници и тн.много пострадали има от бомби хвърлени и от двете агитки

добре хайде наричай армейски клуб както ти е на душа.мислех те за малко по-така в това отношение,но нищо.не виждам каква ти е умразата към армейския клуб като всички наши беди в последните години са причинение от левски -черапа,наско сираков (хайде няма да казавам наско предераса както обикновенно го наричам) и тн.няма и да казвам как се стопиха 7те точки от миналия сезон, ти много добре го знаеш.хайде наздраве довечера сигурно ще има повод да ръсиш пак глупости за цска.



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.09.06 16:41



Вие сте наистина особено племе...как да обичам ЦСКА, като съм левскар? Колкото по-назад е ЦСКА, толкова по-добре за левскарската душа


Но днес съм , естествено, ЗА ЦСКА...щото това вдига коефицента на Бг...вдига и на цецка, но до нашия не може да стигне, така че не е проблем. Също така няма шанс да се мотае в ШЛ...това само Левски го може.

И като как Черепа ви е виновен? Че хвърли милиони, ама какво да прави със сакат отбор и цяла поредици набедени за тренери? Особено сегашния ви...толкова смотана шушумига и левскарите не биха ви пожелали.
Черепа е собственик на ЦСКА...ако искаше можеше да вземе Левски. Ама това смешно оправдание...че е дал титлата на Левски, след като е вложил (и по този начин вече изгубил) милиони за сърби и куци бразилци.
А, ако все пак наистина е искал Левски, но не са го дали на този човек...ами аплодисменти за Левски

Наско и аз не го обичам, и никой истински Левскар също, след като спря да е играч. Достатъчно беди навлече на Левски като шеф...явно в момента Батков му е свил сърмите и Наско кротува.

За прословутите 7 точки...те всъчност бяха 17, които чорбата загуби до края на сезона. Ами и аз се чудя...искам ЦСКА да пада, ама съм достатъчно разумен да знам, че с моето искане това не става. Миналият1/2 сезон цецка имаше страхотни играчи, които в средата му спряха да играят. Не вярвам всички вкупом да са изпаднали в черен период, не вярвам разни Рилецо, Марек и други подобни изведнъж да са станали суперотбори точно ср/у чорбата; не вярвам и в слуховете, че Черепа бил заложил много за титла на Левски при 1:18 някъде в Азия...УЕФА чудесно знае кой е собственика на ЦСКА, а там са адски чувствителни именно към темата за залаганията и резултатите...щом Италия разтресоха, сега и в Испания и Англия слухтят...забрави, че това е възможно...и то точно по начина по-който стана.
Според мен това си беше чисто вътрешен проблем...някой в цецка реши да си решава проблемите и използва играчите...което е жалко, щом става дума за Велизар Димитров, за Вальо Илиев, за Мурад, за Трика, за Бадема, за Силва - че това е резервния 1/2 нац. отбор на Бг...резерва на по-добрата половина, разбира се - Мечо, Топчо, Бабангида, Пелето, младоците.



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано14.09.06 17:06



кога съм те карал да обичаш цска?случайно да знаеш че черепа е заклет левскар и купи отбора за сина си,който е заклет цскар.вашите хора вкараха черепа при нас, и когато вие трябва да се доказвате използвате него.говорех за седемте точки разлика между цска и левски,които се стопиха страшно бързо,а преди това да стане цска мачкаше всичко наред.черепа може да е вложил нещо,но някой като му даде повече от това,което е вложил какво става.напоследък какво е вложил.купи един некадърник за отбора и това е.никакви нови играчи,армията прилича на кочина

.поне това като го кажете не се сърдя защото е така,седалки изпотрошени и изцапани,1 вход само.стадиона има нужда от много подобрения и ремонти.как да играе отбора,като в момента имаме страшна нужда от нови попълнения.това си пролича най-силно на мачовете с кула.лесно ти е на тебе да се кефиш,когато твоя отбор в момента печели и е добре.е печели относително и тука може много да се спори,но недей моля те няма смисъл.стана каквото стана в барселона и това е.



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: VANDAL]  
Автор BlueMorningBlueDay (Дивомер)
Публикувано17.09.06 02:00



Както съм казвал и ще продължавам да казвам: 100% само Левски, 100% анти цска.
Това е положението.



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: BlueMorningBlueDay]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано17.09.06 09:22



това е положението в село подуене





Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано18.09.06 20:38







Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: Cтepн™]  
Автор tonzos_justice (3 X 1/2 за КЕШ)
Публикувано20.09.06 11:17



Кур за вас говеда миризливи



Като няма гол и тъч за Левски води до истерия в ШЛ

Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: tonzos_justice]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано20.09.06 11:34



Аха, аха - като паднахме ние от Барселона, тонова приказки изприказвахте и изписахте. А като опитахте Вие турския пипер - веднага изгубихте дар слово.




My next?

Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: Cтepн™]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано20.09.06 18:55



пак сте надминали себе си!
Нали се бяхме разбрали да си говорим тук на спортна тема без да се нападаме!!!
Иначе фолклора е подобаващ на агитките, направо съм изумена чий мозък ражда тези бисери. Определено не е съвсем бездарен, но пък е съвсем нечленоразделен за моя вкус.





Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано20.09.06 19:54



ако те интересува да постна няколко творби и за вашите.има нови много добри посветени спецялно на мача с барса.



Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: Lenny]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано20.09.06 21:04



Еееее, аз съм взел всички изискуеми мерки...предупредил съм кои да не четат за да не се засягат; сложил съм големи червени точки за нецензурно съдържание.
Пък и творбата не напада феновете, а един палячовски отбор





Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано20.09.06 21:52



противоречиш си много.



Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано20.09.06 22:39



Пак почнахте да си ги мерите май

ммммм. Така ли е!!!
По принцип са ме учили като си ги мерят да стоя настрана, ама нали съм диване и не ща да слушам .
Вземете се в ръце щото ще предложа да си мерим гръдните обиколки и тогавааааааа - отивате в трета глуха и двамата - считайте го за жълт картон. А за иначе верната ми дружка Стерн - отенъка на картона направо е вече в оранж



Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: Lenny]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано20.09.06 22:51



Хахахахаааааааааааааааааа



Ей за туй ти мнение та поздравявам с ете

Не мога даже и да си помисля, че няма да хареса на който и да е от клубарите тук



Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано21.09.06 08:31



нищо не съм споменал и не искам да споря с левскари.винаги се реиначава всичко.както и да е.живи и здрави





Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: Lenny]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано21.09.06 20:50



Ти сега не се ври из мъжките работи



Пък за гръдните обиколки...напоследък бая килца съм сложил и шкембенцето ми успешно ще конкурира обиколката на красотите ти



Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано21.09.06 21:09



брех брех брех,ама надали си качил 7 кила за 5 дни като мен





Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано21.09.06 21:22



Да кажем, че това лято не сварих да се приведа във форма и останах със "зимните" си кила





Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано21.09.06 21:25



еми и аз се застоях на масата и резултата е на лице.

пак идва зима така че спокойно



Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: VANDAL]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано21.09.06 23:09



Е дееее............ вие тука на дебелариум го обърнахте вече


Ще ви пратя при доктор Емилова



Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: vip4o]  
Автор motek (ombre)
Публикувано21.09.06 23:15



П.П : Свалих си песента

. Стигнах до обичайният извод



Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: motek]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано21.09.06 23:31



Maшшшаалллаххх





Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: vip4o]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано22.09.06 07:22



ти от къде си я чувал тая

до Варна и се носи славата брях брях брях



Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: vip4o]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано22.09.06 15:45



Ми прати ми я...ще я науча какъв божи дар е хубавата скара



ПП: До месец ще ставаме комшии...99% сигурно. Кои доставчици има там? Засега знам за МНЕТ, АДСЛ и ИБ, като само с последните мога да договоря лични условия за ползване. Разбрах, че за този район и трите посочени били читави...има ли други?
А каб.ТВ? Кейбъл имат ли покритие там?



Тема Re: ДА НЕ СЕ ЧЕТЕ ОТ АРМЕЙЦИнови [re: Cтepн™]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано22.09.06 16:28



Е ти все едно им каза да не мислят за розови слончета


Бас ловя, че всички фенове на ЦСКА видели темата са го прочели точно заради заглавието

Welcome to the real world


Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор BlueMorningBlueDay (Дивомер)
Публикувано28.09.06 12:46



България пее само ЛЕВСКИ, ей, ей !

Снимки от мача, факли, димки, бомбички ала бала......





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: BlueMorningBlueDay]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано28.09.06 12:59



Мерси, нека и ние които не успяхме да гледаме мача на живо да се понасладим на невероятната атмосфера която е била създадена.

П.с. - Научете го тоя вашия "Топчо", като чисти топката да я чисти там където няма противников играч. Подяволите, обаче негови са първият и вторият гол на Челси!!!

А те грешките му се натрупват, като се вземат предвид и тези допуснати на мача с Барса.

Иначе даже и световните агенции потвърждават добрата игра на Левски!!! Браво. И не на последно място - евала на това 18 годишно момче Огнянов и браво на смелостта на Мъри да го пусне в този мач!!! Отплати му се момчето!



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: vip4o]  
Автор motek (ombre)
Публикувано28.09.06 13:16



Само едно ще кажа.......само Левски.......Европейски.......М-Телски



Съжалявам, че го шепна, но гласа си го забравих на стадиона



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано28.09.06 13:31



Блазе ти - насладил си се наживо


А аз боледувам (някакъв гаден грип ли е, истинка ли е незнам)
Затова и не се обадих - съмнявах се че ще мога да те чувам



Тема Re: Кур за ЛеWCки.....подхуенски Ментелскинови [re: motek]  
Автор5ko (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 13:47



И какво толкова е станало...? Вкарахте гол при 0:3 в края на мача при решен мач и тотално безразличие на челси.. дори ми стана жал за вас, да се радвате все едно сте спечелили кеш.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: vip4o]  
Автор motek (ombre)
Публикувано28.09.06 14:25



Е, да се беше обадил

. Можеше да не ме чуеш мен, но със сигурност щеше да чуеш " нещо "

Направили си една " греана "?



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано28.09.06 14:53



...Направили си една " греана "?

Даже 3 - не помогнаха


Може би не трябваше след това да пия бира



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: vip4o]  
Автор motek (ombre)
Публикувано28.09.06 15:07



Брей, че упорит вирус

. Предполагам, че след 4-тата ще се гътне
Ква бира.....лятото свърши



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано28.09.06 15:35



Бе..... щъ съ упраим....нали знаеш



Ако не ..... шъ нъ упрайът



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 17:02



Няма да споделям футболните си пристрастия, но все пак я ми кажи за какво точно вика на стадиона?
Три гола, набутани от един и същи нападател, при това двата пъти изтърван от един и същ защитник. Да не говорим, че защитата изпуска 4 пъти един и същи човек? Хайде веднъж по невнимание, втория за урок, ама оттам нататък вече има друга думичка започваща с про и завъшваща на стотия


бтв: 2004 Европейско - 3 мача 1:9 голова разлика. 2006 Клубно европейско - 2 мача 1:8 голова разлика. Засега! Не че ми харесва само че не намирам повод за радост.



Тема Re: Ами то е очевАднонови [re: .]  
Автор motek (ombre)
Публикувано28.09.06 17:27



Виках и от радост, виках и от яд

.
Но най-вече виках в подкрепа на първият и единствен български участник в " Шампионската лига ".



Тема Re: Кур за ЛеWCки.....подхуенски Ментелскинови [re: 5ko]  
Автор3aднa пpaшka... (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 17:35



нали се сещаш каква...ще уточним утре





Тема Re: ... бешикташканови [re: 3aднa пpaшka...]  
Автор BlueMorningBlueDay (Дивомер)
Публикувано28.09.06 20:16



мдам, досещам се. Вече цяло полувреме гледам резила.
Чорбарска работа. Еби ги.



Тема Re: ... бешикташканови [re: BlueMorningBlueDay]  
АвторVANDAL (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 20:24



абе я... какво ни е на нас?вие голямата гордост челси и барса ни опънаха пред цяла европа и дайте да се радваме че можело да бъде и по-лошо.АБЕ ХОРА НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ ЧЕ СПОРТА Е ИЗМИСЛЕН ЗА ДА ОБЕДИНЯВА ХОРАТА,А НЕ ДА ПРАВИ ОБРАТНОТО!!!!



Тема Re: Браво Vandalнови [re: VANDAL]  
Автор motek (ombre)
Публикувано28.09.06 21:22



За втората част от мнението ти де





Тема Re: Браво Vandalнови [re: motek]  
АвторVANDAL (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 22:10



еми не случайно в древна Гърция,когато е имало олимпяда войните са спирали.


аа итивам да пия от мъка
и някой админ да ми махне аутобана МОЛЯ!



Тема Банътнови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано29.09.06 18:57



за фенове ще се маха, когато любимия им отбор заиграе в Европа...нова политика на ДИРаджийте





Тема Re: Банътнови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано11.10.06 21:17



ей деба как ни пореза педала нещастен

ей сега идвам от армията



Тема Статистика:нови [re: motek]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано05.12.06 23:51



Хмммм.......... какво да Ви кажа момичета и момчета!?!?! No Coment!!!
Статистиката я оставям за статистиците, но тук искам да изкажа и собственото си мнение:

Каквото и да говорите, надали в момента има отбор в България, който би се представил по-добре отколкото Левски! Само по този начин се трупа опит и самочувствие. Било то и само с един гол, за съжаление, но като се има предвид противниците и това е нещо. Дай-боже догодина ако не нещо повече, то поне по-лек жребий

и поне 5 000 000 премия от М-тел за спечелената титла. Защото явно 1 000 000 според някои са .... пари за семки! Това последното в кръга на шегата разбира се. И не на последно място, колкото и да казват, че във футбола нямало логика, понякога наистина логиката е желязна! Какво може да се каже при условие, че само един дори от играчите на противниковите отбори струва в пъти повече отколкото целият отбор на Левски барабар със стадиона заедно! Има явно какво да се учи и дълбоко в себе си се надявам, че всички са си взели поука! Едно е еуфорията, а съвсем друго - реалностите! И все пак смятам, че надали би имало по-достойно представяне от към Българска страна от това което направиха Левски!!!

НАЗДРАВЕ!!!



Тема Re: Статистика:нови [re: vip4o]  
Автор BlueMorningBlueDay (Дивомер)
Публикувано06.12.06 07:54



Тая година толкова догодина повече. Който мисли, че може по-добре да опита.
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ!

Догодина пак сме тук.




Тема Re: Статистика:нови [re: vip4o]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано06.12.06 09:28



Вчера не повярвах, че на Станфорд играе Бг-отбор...хем съм левскар...и този път съм напълно съгласен, че единствено късмета ни липсваше.
Браво на Мъри - пусна младоците и те на моменти си правеха майтап с милионерите...например Живко Миланов



Само се питам това ли беше отбора, дето игра в Ловеч...да вземе МТел на такива мачове на Левски да кани мениджърите, дето беха вчера...все пак бг-манталитета не се изтрива лесно...дори и в Левски



Тема Re: Статистика:нови [re: vip4o]  
Автор motek (ombre)
Публикувано06.12.06 10:43



Браво vip4o



Напълно те подкрепям за анализа, който си направил
Не можеше да има по-труден дебют от този, който се падна на Левски.
Надявам се ( и то е очевАдно ), че това ще даде необходимият опит и самочувствие, което е необходимо на всеки " новобранец "

Снощи бях горд, че съм Българин и Левскар


П.П: За 5-те мил. съм готов на преговори



Тема Новини за Цецканови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано06.12.06 15:13



Засега е ясно, че доверен човек на Митал в клуба ще е неговият икономически съветник за България Александър Томов.

Това, ако е Лупи...чорбарите требе да почнат да плачат за Стиви О.
Специалността на Лупи е да прибира...каквото откъдето свари...присламчва се към перспективите за мъни и цоца...и после рита на боклука остатъка.
Не съм мислил, че ще го кажа, но...изпитвам съжаление към ПФК "ЦСКА"



Тема Re: Новини за Цецканови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано06.12.06 16:15



Е, значи и при тях " най-доброто предстои "





Тема Re: Новини за Цецканови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано06.12.06 17:18



Мисля, че при тях то току що отмина.
Цеца беше подарък за Божков джуниър...а един баща не търси (или поне не усилено) печалба от подаръците на детето си...дори напротив - влага.
А Митал е дошъл да печели...от всичко, от което може...и гледам си е намерил достоен наместник за целта у нас


Гледай "Баник"-Острава и се сещай за Цеца.
Дано поне Гришата и ТИМ устоят...че да има поне 1-2 що-годе реални противника на Левски в Бг



Тема Re: Статистика:нови [re: motek]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано06.12.06 21:32



...П.П: За 5-те мил. съм готов на преговори...

Аз пък не съм



П.с. - Явно не си ме разбрал какво искам да кажа! ............... Лошото в момента е, че и аз не се сещам какво точно съм "мислил" като съм го казвал!!!

НАЗДРАВЕ!

П.с.2 - За непросветените държа да вметна, че не съм Левскарин (Българин съм) и съм привърженик на отбора на Черно море - Варна



Тема Re: Новини за Цецканови [re: Cтepн™]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано06.12.06 21:35



Гледай "Баник"-Острава и се сещай за Цеца.
Дано поне Гришата и ТИМ устоят...че да има поне 1-2 що-годе реални противника на Левски в Бг


От твоите уста ........................





Тема Re: Попитали радио Ереваннови [re: motek]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано07.12.06 14:28



"Кога ще станем по-добре?"
Отговорът бил:
- "Вече бяхме!!!!"



Тема Re: Попитали радио Ереваннови [re: Lenny]  
Автор motek (ombre)
Публикувано07.12.06 22:06




Да не намекваш нещо. Щото....това не е демокрация



Тема Re: Попитали радио Ереваннови [re: motek]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано11.12.06 13:20



Ич даже не намеквам, направо си натвърдвам - щом и ти си се сетил!
Само не се издавай!!!
Щото наистина не е



Редактирано от Lenny на 11.12.06 13:23.



Тема Re: Попитали радио Ереваннови [re: Lenny]  
Автор motek (ombre)
Публикувано11.12.06 13:38



За малко да се притесня, че си изпаднала в дълбока заблуда



Как хубаво го е казал автора : " Курабийка яж.... винце пий....дий Lenny и motek....дий "



Тема Re: Попитали радио Ереваннови [re: motek]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано12.12.06 12:21



Важното е да не ти пука!!!
Хората, които са чели Дикинсън са го казали преди нас.


Важно е човек да има вътрешно усещане, кой е, какъв е и какво заслужава. Другото се нарежда къде по-лесн, къде по-трудно.
Хапвай по-често, че голямото опъване сега започва



Редактирано от Lenny на 12.12.06 12:23.



Тема Re: Попитали радио Ереваннови [re: Lenny]  
Автор motek (ombre)
Публикувано12.12.06 13:27







Тема Re: Маааалко оффнови [re: motek]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано12.12.06 14:16



Шофьор качил някаква проститутка на стоп. Разприказвали се, шофьорът попитал:
- Как си изкарваш хляба?
- Правя минети.
- А-а-а - заключил мъдро шофьорът, - значи го духаш...
- Не го духам, правя минети - засегнала се проститутката.
- Ами че то е все тая!
- Не е! Ей сега ще ти обясня. На теб каква ти е заплатата?
- Ами... Чисти - петстотин.
- Месечно?
- Месечно.
- Е, - рекла победоносно проститутката, - значи ти го духаш, пък аз - аз правя минети!

Защото така и така темата е закачлива - да има и другите на какво да се похилят, стига само ние сме си се смели



Редактирано от Lenny на 12.12.06 14:17.



Тема Re: Маааалко оффнови [re: Lenny]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано12.12.06 23:05



Закачливо само:

Две циганки си говорят:
Първата:/ Ти, Айше, Първият път как го прави? По либов?!?! Или за пари?!?!
Втората:/ Амчи по либов гу праих, ма, ..... то 2 лева пари ли са?!?!?!






Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано03.06.07 08:04



Аз откога разправям, че наца трябва да е Левски + Бербо (ако се разиграе).
Вчера се видя, че както и за всичко друго и за това съм прав.
И в сряда Мъри трябва да стигне докрай и да махне и разни Стиляновци и чорбарски защитници, дето са нещо само в разпиляната Цецкина дружинка...2 положения имаха и двете през цецкаджията минаха. А Топчо седи на пейката.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор JustV ()
Публикувано03.06.07 12:08



това е националният отбор и дори 5ма от левски са много,ама все пак вчера добре се получи.по принцип тунчев и котев могат да играят много добре стига да искат.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: JustV]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано04.06.07 08:54



Като ти се виждат петима от "Левски" много, да ходят чорбарите да играят в индийския национален отбор





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Boдeндyx®]  
Автор JustV ()
Публикувано04.06.07 14:59



по същата логика тия петимата да ходят в националния на изрел, за да го класират за европейското.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: JustV]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано04.06.07 19:15



Факт е, че когато пуснаха левскари вместо Зоран, Пеев и т.н. звезди наца заигра съвсем различно.
Вярно е, че Беларус изглеждаше почти безпомощен, но и албанците бяха така на В. Левски.
А Тунчев "изгря" само защото се оказа, че голмайстор на Цеца е централния защитник и той ви спаси от мегарезила с айдуците. Иначе не е нищо особено. Топчо е с класа над него, а с титулярната защита на Левски е все едно кой ще пази.
В средата Стенли си е традиционно слаб и един дедо боре щеше да направи по-добър мач...дано дадат по-бързо паспорт на Бардон.
Марто е велико крило, но през целия мач се видя, че се пази...нормално е след като ти потрошат крака...при всяко единоборство отстъпваше. Чистокръвния славянин Лусио вършеше и неговата работа. А на пейката седи Валери.

Изобщо Мъри се направи на скромен и само половината отбор беше левскари, трябваше да са 9-10.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Авторcтиra бe (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 19:23



Стига бе много сте силни левскарите тук в България дето всеки рефер ви бута но когато излезете навън се виджда какви тупани сте кой как ви хвана ви спука г*за от голове и добре че цигането ви вкара една топка та бай ганьо да го цунка в устата


А кои са големите футболисти на България дето в цял Свят ги знаят питайте навън Стоичков.... Бербатов.... стигат ли ви вие кой от вашите ще посочите.... оня л*и*нар Гонзо ли



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: cтиra бe]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано04.06.07 19:33



да, бе, позна, точно съдийте ни закараха до четвъртфинала и не ни отрязаха главата там.
И какво за Ицо и за Бербо? Те са от школата на Цеца, така ли? Или просто минаха оттам?



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.07.07 22:30



ПОЧНА СЕ.
Нов сезон. Първи мач. Първа купа.





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано27.07.07 08:41



Самооооо "Левски",
самооооо "Левски",
"Левски", "Левски"
шампиоооооон!

Тази година - три купи,
догодина - четири (едната - от Шампионска лига

)!!!!



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Boдeндyx®]  
АвторSharky (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 08:55



Или 3 калъвки



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор BиK (BMBD)
Публикувано27.07.07 12:58



Мачкай ЛАВИНО!!!!!!!





Тема Re:нови [re: motek]  
Автор БATE Tpakтop (непознат)
Публикувано28.08.08 13:45



БАТЕ, БАТЕ... ти не си човек, а жив трактор как можа да развалиш хубавата серия от 9 поредни загуби...





Тема Re:нови [re: БATE Tpakтop]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано28.08.08 22:51



боже, някой 2 години "осъзнава" как се изливат напразно и милионите на абонатите на Ментел.
Браво тракторе... Ори наред.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор vip4o (прям и откровен)
Публикувано26.08.09 00:09



Не, че нещо - ама голяма мъка!


Пожелавам Ви мнооооого късмет в Лига Европа (в жребия и в играта)!
А - и друг коментатор на мачовете които ги дават по TV-то! Щото тази вечер се чудих на няколко пъти дали гледам същият мач?!?!
Но въпреки всичко - НАЗДРАВЕ!!!



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор Tpakтopa (непознат)
Публикувано26.08.09 11:56



Телефона ми неспира да звъни с химна на шампионската лига...





Тема Левски....нови [re: JustV]  
Автор ubp (;-)
Публикувано27.08.09 22:05



Гледайте и се учете как се играе Европейски футбол левскари ! Това е ЦСКА – европейският отбор на България ! Това е единственият БГ отбор победил два пъти европейският шампион Ливърпул и по веднъж европейските шампиони Нотингам и Аякс ! Това е отборът, който е постигнал в Европа повече от всички БГ отбори взети заедно ! БГ отборите могат само да мечтаят за постигнатото от червените ! Могат и само да мечтаят и за великите червени футболисти, покорили Европа – да изброявам ли ха ха ! Защо сме толкова велики ли - защото за разлика от сините лекенца, ЦСКА винаги е вървял сам по трудният Европейски път ! На левскарите им помагаха преди милиционерите, а сега парите на измамника батков, властта на михайлов и бруталността на сираков – насила ги правят шампиони, уреждат им умрели съперници и разглезените некадърници пак се дънят позорно – срам ви е нали, позор сте за Българският футбол, скрийте се - излагате ни ! левскари – помнете вашите екзекутори - Щурм (Грац), Бешикташ (Истанбул), ФК Копенхаген, Слован (Братислава), Олимпия (Любляна), ОФИ (Крит), Ханза '67 (Алкмар), Гурник Забже, Ференцварош, Дожа Уйпещ, Спарта Ротердам, Динамо(Берлин), Динамо Букурещ, Шалке 04, Тампере, Бате Борисов, Деберцен и много други никому неизвестни отборчета, които ви направиха за смях ! А понеже ние нямаме толкова срамни загуби - ще помним великите си победи ! Разбрахте ли разликата между Европейският отбор ЦСКА и любимецът на неграмотното простолюдие от крайните квартали





Тема Re: Левски....нови [re: ubp]  
Автор cyg (<>)
Публикувано03.09.09 13:16



"Съобщение на пресцентъра на МВР: "Трима фенове на Левски бяха заловени да прескачат оградата на "Герена". За наказание бяха върнати да догледат мача с "Дебрецен" ! "

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Левски....нови [re: cyg]  
Автор cyg (<>)
Публикувано29.09.09 11:24



Това ли е вашия глас?



Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!

Редактирано от cyg на 29.09.09 11:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.