Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Хайде честитонови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано25.08.06 11:00



За бирата ще го измислим някой път но надали ще е скоро

Иначе мерси за подкрепата.Не беше реално победа и нещата в ЦСКА не са добре.Не мога да се зарадвам истински.Хайде отивам да си търся панел за телефона че снощи лятя много из стаята.
п.п. Вече не правите ли збирки на клубовете?

Редактирано от VANDAL на 25.08.06 11:01.



Тема Re: Хайде честитонови [re: VANDAL]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано25.08.06 11:11



Мдам...редно е да се възобнови традицията))



Тема Re: Хайде честитонови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано25.08.06 11:13



Така като се замисля одавана не сме правили клубна сбирка, така че явно си е време. Живи и здрави - може другия месец по някое време да се спретнем за една срещичка.
И що издевателстваш над телефоните - те вина нямат.
Особено пък за футбола в България. Тъжното е, че първенството ни е голяма пародия и сделка след сделка. Футбол просто няма. Само навън можем да покажем докъде сме стигнали /който колкото може/. Яд ме е - но това са фактите. Аз затова вече гледам почти само мачовете на националния, в турнирите и това е.
Та мисълта ми беше не си троши инвентара залудо.


Айде и аз отивам да стягам куфарите за моретооооооооооооо



Тема Re: Взе ми гонови [re: Cпoмeниии]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано25.08.06 11:15



от устата!





Тема Re: Хайде честитонови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано25.08.06 11:30



той ми беше под ръка.как няма като гледам как не могат да вкарат на празна врата,обратния съдя си свири там симулира някаква дейност,като вкараха сърбите почнаха да се търкалят по терена.Оня го цепнаха в главата,а той се държи за левия крак.От 15 минути продължение играха 20...



Тема Re: Хайде честитонови [re: Lenny]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано25.08.06 11:41



Хааааа...и наш'та фирма точно това прави в момента))) Стяга си багажчето за почивчица заслужена))))



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано25.08.06 11:49



Еееее, няма да се обиждаме сега

Няма ли да вземете и едно Черноморче (Черно море - Варна) - Да не би случайно някой да ме набърка с Дражевското тимче



Тема Re: Хайде честитонови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано25.08.06 11:52



Айде приятна почивка тогава





Тема Re: Хайде честитонови [re: Cпoмeниии]  
Автор motek (ombre)
Публикувано25.08.06 11:53



Благородно ви завиждам


Добре да си починете и ако имате 3G телефон и ако бъдет в някой от следните места : Варна, Бургас, Албена, Златни Пясъци, Св. Св. Константин и Елена, Слънчев Бряг, Несебър, Созопол или Китен, може да споделиш впечатления



Тема Re: Барселона, Челси и Вердернови [re: VANDAL]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано25.08.06 11:55



Аааааа, успяли са да те превъзпитат май!!!! Поне след това ти мнение....... да вярвам ли на очите си



П.с. - ама наистина не си го показвал досега! Сега направо го КАЗА!!!




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.