Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:23 27.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 15:01



Еми Златанчо не е колоритен какво да го правим.Аз дори до скоро не бях чувал за него.На тебе не ти трябва никой да те измъква защото имаш малко повече акъл от тези за които ти говоря и няма да тръгнеш да правиш такива простотии.Не знам на колко си, но си споменавал че имаш деца и то големи.



Тема Re: И още едно уточнениенови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 15:04



Пак съдята ще ви е виновен или слъцето ще ви е пекло в очите,а може и терена да ви е бил лош.Никога вие не сте виновни за неуспехите си.

Това е патента за оправдание на всеки един тим, за жалост при неуспех винаги вината се търси навън. Затова и националния ни футбол тъпче на едно място, защото и там се опитваме да прилагаме същите методи - ама не става.
Не е важно колко са били "черните" и колко "белите" французи - важното е че всички бяха перфектно подготвени и тактически и физически - и стигнаха финала.
Жабарите пък освен това се оказаха и супер устойчиви психически и затова вдигнаха купата над главата си / и в техния отбор имаше мексиканец и той беше една идея по-мургав/.

Докато се делим на говеда и незнам кви още, няма как за жалост да стигнем там





Тема Re: Поправка колега...нови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 15:07



Ами ти сам си отговаряш - Аз за българските мачове не се ядосвам каквото и да стане,защото почти винаги това което става не е истинско.

Е, то се оказа, че и в Италия не е истинско

, ама поне се играе И футбол и то какъв.
Не можеш да сравняваш манталитета на отбор от Бг-първенството с такъв от Италия или Испания или Франция или Германия...па дори и да е изпадащ в тези първенства...просто там се играе футбол. (Нарочно пропускам Премиершип, това е извънземна лига, грехота е да се сравнява с другите европейски шампионати).

Ами ето, Киево би УЕФА шампиона на негов терен и какво? Помогна ли им с нещо този мач. Така, че си развявайте победата срещу Ливерпул (браво за което), но имаше ли ефект от нея? Айде влезте в групите сега, излезте после, стигнете до 1/4 финал и ще видиш колко по-сладко е от отделновзета победа.
Все едно нигерийците да се хвалят, че са били единия полуфиналист на световното...ами биха ни, ама къде стигнахме ние, къде - те?



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 15:13



Възрастта няма значение...пак ти казвам - това не са фенове, това са някакви малоумници...не само тези със сини шалчета. Хеле пък точно тези "сини" фенове - сякаш напук искаха да изкарат някакво сериозно наказание на уж любимия си отбор...за една бройка да прекратят мача.

Не става дума за колорита на Дучето, а за въпиющата му простащина...все пак е един вид институция, не може да ми ходи разпасан като пиян мангал и да му тече пяна от устата ср/у успехите на Левски, като види камерата на Сашо Диков. Бе "вечни съперници", ама покажи малко уважение към съперника...това значи че самия ти имаш самоуважение. Ама вие сте си го избирали...не се сърдете после, че ви подиграваме.



Тема Re: И още едно уточнениенови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 15:22



отгоре казах какво като са италянци,а играят по-зле от родопа?



Тема Re: Поправка колега...нови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 15:23



Може да не помага, но говори нещо за отбора





Тема Re: И още едно уточнениенови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 15:24



свят широк - мнения много!
Всеки има право на мнение не мислиш ли?

п.п. аз говорех за едни други италианци, които станаха световни шампиони преди месец, но явно в замъглените ви от клубна омраза мозъци нищо не може да проникне.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 15:26



Принципно си прав.Обаче аз говорих за такива прибрани на топло от митинг на Атака, а не от стадиона.Много добре се знае кой какъв е.И аз бях там и аз бях помолен да напусна заради неподходящо облекло.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 15:28



ама покажи малко уважение към съперника...това значи че самия ти имаш самоуважение

Ти пък Стерн много вдигна летвата нещо

, това ни учеха едно време в едни други спортове, но явно колегата ги е пропуснал тези неща като и много други



Тема Re: Поправка колега...нови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 15:30



Я да видим дали и чорбарите могат да свършат полезна работа:



Би ли цъкнал и да кажеш какви са резултатите от днес досега, че не ми се отваря този адрес




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.