Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:51 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.08.06 12:37







Тема Re: Поправка колега...нови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 14:15



Еми що да не плюя...това все пак е Цецка...за друго става ли?


Сериозно - имам пълното право да се подигравам на чорбата - за миналия 1/2-сезон...каквато и да е причината, Цецка стана за посмещище; после за тъпия мач, който направи с някакво неизвестно отборче на фона на чудесните два мача на Левски с отбор от страната световен шампион...верно, не е Милан или Юве,но са италиански отбор; нататък - иди прочети форумите на в. "Сега" 1-2 дена преди мача вчера - разни "Завинаги чорбарчета" с много жлъч пожелаваха поне 3:0 за Киево; накрая - преди 2-3 седмици Дучето се изцепи по Канал 3, че Левски е селско отборче, било по погрешка някакви европейски селски отборчета...еми в поста ми, който визираш просто перефразирах вожда ви.

А защо все пак пожелавам на Цецка да отпадне изясних на място - точно на такъв ЦСКА не му е мястото в ШЛ - ще бъде боксова круша, но точките спечелени от Левски ще се делят на повече отбори и коефицента на Бг ще пада...ерго пак с 1 отбор в ШЛ (то от нашите само един става за там и го показа)

И за да не питаш защо казвам, че ЦСКА са палячовчи за посмещище...ясно е, че това е футбол и всеки може да сбърка срещу случайно отборче...ама чорбата за цял мач в София направи 2-3 смислени атаки. Виж за сравнение снощи...ама не Левски, а наистина супербомбата на кръга - Копенхаген - Аякс...първия мач в Дания свърши 2:1 за Аякс...вчера гледах разширен по Евроспорт - през първото полувреме Аякс поне 10 пъти уцелиха греда, а вратаря на датчаните стана нац. герой...второто и то почти така...докато само веднъж датчаните биха и гол, после и един автогол...Аякс отпадна, ама след каква само игра.

А че не е футболен клуб - не е, но днес всичко в Бг е ЛЕВСКИ



Тема Re: Поправка колега...нови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 14:30



За дучето не ми говори не го обичам поради много причини, не си от софия.Живял съм преди до него.Ама когато той измъкваше левскарите (пардон говедата) от районното не го плюехте нещо.Говоря за митингите на Атака.Как искаш да сме силен отбор с педала Божков който е заклет левскар още преди да се е родил?Защо не кажеш нещо за вратаря който спаси 3 ваши дузпи и още 2 в черно море като играеше?А нима европейските отборчета, които биете не са селски?Вчера като гледах еми тия киево не могат да си седят на краката,а тръгнали да играят футбол.И пак завършихте на равно.СРАМ за великото ви отборче.Като бихме миналото лято ливърпул на тяхен терен мълчахте като посрани,после чорбата ви била крива.Как да сме добри като сме с малоумно ръководство,собственик левскар,и изкуфелия Йешич.Сега поне Марков се опитва да направи нещо.Дано успее.А вие се радвайте.Няма да стигнете по-далече от миналата година.Пак съдята ще ви е виновен или слъцето ще ви е пекло в очите,а може и терена да ви е бил лош.Никога вие не сте виновни за неуспехите си.





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 14:31



стерн...ще видим довечера прасетата

Айде посочи къде съм употребил думите "прасета" или "свини" или "грухтящи" или какъв да е "свински" синоним????
Употребявам "чорбари", което си е общоприет никнейм на играчите на Армейския клуб и моето си "палячовци" щото са си такива...аме не точно Велизар Димитров или Вальо Илиев, а главно тези м/у тях и Божков - разни Марковци, Йешичовчи, набедени стратези, диджеи и вся осталная паплач, воглаве с най-деликатния и словестноизящен Дуче



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 14:34



Всъщност в Левски играят само един БЯЛ французин и един нигериец...другите са българи, дори двамата натурализирани са вече и национали на Бг.
Нашествието на сърби, а вече и на румънци е другаде...като си помисля Левски има по-малко чужденци и от отбори от "Б"-групи





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 14:44



казах че мислите ти се горе долу от този вид.не съм сложил кавички и не твърдя че си казал точно това.
иначе храчи по словестноизящен Дуче,а той нека ви измъква феновете от пандиза.....

Редактирано от VANDAL на 24.08.06 14:46.



Тема Re: Поправка колега...нови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 14:49



Моля, моля - Дучето си е ваш, за Йешич бунтове и плакати вдигахте, Божков ви е собственик - дръжте си ги. Що забрави за диджей СтивиОу



Уж си мислещ пък не схващаш, че мача за Суперкупата си беше неприятно задължение и за двата отбора...незнам дали е имало договорка, но 120 мин. никой на терена не се напъна да играе...а за дуспите - ами дузпи...там не сме силни...свикнали сме да не чакаме на дузпи, а да си бием овреме

Киево не са даже и селски отбор, а квартален...ама все пак са италианци, играчите му струват сигурно колкото цялата "А"-група.

И какво като сте били Ливърпул в мач без значение? В крайна сметка е важно да биеш кръг след кръг, а не в мач без значение.
И е гадно да не признаеш, че онзи педераст срещу Шалке се уля...явно е английски синдром...и на Мундиала се изяви един такъв.
Вчера съдията свири поравно и остави отборите сами да решат кой-кого и се видя. И мен ме е яд, че не ги бихме, ама се отпуснаха...преживява се.

А ЛЕВСКИ вече надмина предишния сезон - 6 мача в ШЛ и ако не още поне 2, то още няколко в УЕФА



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 14:49



Както казват нормалните хора - нямам коментар - желая успех на червените!
Лично аз съм горда че съм българка и винаги, когато играе български отбор или спортист съм за него!
Левскарка съм от как съм се родила всички у нас са били левскари, но когато имаше международни мачове, на който и да е Български отбор сме гледали цялата фамилия и сме стискали палци.
Единственото обидно определение, което съм ползвала, когато ходех още на мачове /това си беше доста одавна де/ - беше - "чорбата".
Твоя постинг за пореден път доказва че нито си ме разбрал, нито има шанс да ме разбереш.
Желая ти хубава вечер и късмет на "твоя" отбор от сърце!



Тема Re: Поправка колега...нови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 14:58



Дали мисля или не няма да определям аз.Аз съм фен на този отбор от както съм се родил и всички в родата сме цесекари по наследство.Това положение, в което е отбора не е добро и никога не съм го отричал за разлика от вас.Можете да не се ебавате поне когати голяма част от проблемите на цска са заради левскари.Говорих вече за Божков и тн.А за суперкупата-ау не сте можели да пазите дузпи!Що бе?Къде сте тръгнали в Европа като не можете да пазите.Аз за българските мачове не се ядосвам каквото и да стане,защото почти винаги това което става не е истинско.Защо вие не биете някой отбор от ранга на ливърпул на тяхен терен, с ревяща тяхна публика, а ако ще и да е без значение.Садята с шалке беше педал така е кофти ви прецака.Аз просто дадох пример.Спецялно в този мач не бяхте виновни вие.А какво като киево са италянци?Какво значение има от къде е отбора?Или могат да ритат или не могат?Ако ще и на марс да са тренирали какво от това?Все едно да биете Родопа и да ми обясняваш колко сте велики.Какво като не са от италия?



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 14:59



Ти на това фенове ли му викаш?
Сигурно са същите, дето мятаха бомбите на протоколния мач със Сиони все едно играехме финал с Челси?

Таквиз не ми ги навирай...няма значение дали са със сини, червени или бели шалчета...те са си точно дученца и нека си ги измъква.
На мен не ми требе някой да ме измъква от пандиза.

А нарочно казах словестноизящен - той е легален шеф на фенклуба и думите му се приемат като казани от целия фенклуб, т.е. и от теб...да си чул Златин Тепсиев някога да използва подобен речник? Винаги говори срещу ЦСКА, но винаги с културни изрази.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.