Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 27.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 10:55



Сега остава да имат късмет при жребия довечера...ще съм щастлив да доведат Ман Юнайтед в Бг...и Барса става





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.08.06 11:01



Промоция на " М-Тел Клуб " - Срещу 1000т. може да си вземете билет за мача от ШЛ " Барселона - Левски "





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 11:01



Това е така.Говоря за лафове от рода на "отбора на народа"





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано24.08.06 11:11



Аааа, то ако някой от тези 2 отбора се паднат в групата...за мача в Сф ми е обещан билет от Мода на клуб "ФК Левски"...така, че няма да си хабя точките.
Спането също ми е осигурено...и то на има-няма 1 км от нац. стадион.
Пътя ще го уредя като командировка.

Абе я най-добре с тези 1000 точки да ми свалите с 50% цената на Е770, дето ще я купувам като я пуснете





Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано24.08.06 11:46



Барселона - Левски а не обратното



За Е770 все още нямам инфо.



Тема Поправка колега...нови [re: VANDAL]  
Автор toia_be (читател)
Публикувано24.08.06 11:50



казва се "Обора на народа".
И защо? При всичките форуми дето изчетох, над 70% мненията на левскарите бяха, как ние сме щели да грухтим, да ни заколят и не знам си кви глупости(без дори един цесекар да има по форума да каже нещо лошо?! ), дето нямат нищо общо с великолепния успех на Левски. Затова феновете им са точно "обора". Без коментар повече.

Един човек е тесен за една вселена, една вселена е тясна за един човек.


Тема Re: Поправка колега...нови [re: toia_be]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 12:08



Еми затова са говеда колега.Ние можем да се радваме на тяхните успехи, а те ни плюят още преди да сме си играли мача, и се радват повече на неуспехите на ЦСКА, отколкото на тяхните успехи.Ето погледни тази тема, моите уважения към deadreckoning и стерн,но те плюят по цска без никой да ги е провокирал с нещо.deadreckoning първо се изказа за цска дори преди да поздрави мотек с успеха.Айде стига толкова коментар все пак това не е футболен клуб.



Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: motek]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 12:11







Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: VANDAL]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано24.08.06 12:19



Тесногръдието е присъщо на българина ейййй.
В такъв момент според мен трябва да се радваме и да сме горди че Български отбор стига до такава фаза на турнирите - че ще се чуе за нас!!!
Каквото и да говорят за Левски момчетата си заслужиха победата и си извоюваха равния мач!!!
Освен това Да играеха само българи в отбора разбирам ама.....негри,французи, сърби..това ли е България?
Е нали сме тръгнали към Европата - посочи ми ако обичаш един елитен немски, английски, италиански, испански или какъвто и да е клуб, в който няма чужденци.
Няма да можеш - съвременния футбол, анихилира доста голяма част от границите, доста футболисти вече играят с чужди паспорти за чужди национални отбори.
Защо сме такива ........


ЧЕСТИТА ПОБЕДА ЛЕВСКАРИ!!!
ЧЕСТИТА ПОБЕДА БЪЛГАРИ !!!




Тема Re: Левски.....Европейски.......М-Телскинови [re: Lenny]  
Автор VANDAL (Führer-SS)
Публикувано24.08.06 12:32



За мен нито цска нито левски са отборите на България.За мен не е нормално както беше на последното световно отбора на франция да е по-черен от който и да е африкански отбор.И защо си мислиш че не се радвам?Просто се ядосвам когато говедата (няма мене да ме наричат свиня,а аз да не ги наричам говеда) обиждат мен и отбора,който харесвам без причина.Добре мотек се радва сложил темата въпреки че не е за тука и какво стерн и другите веднага-ще видим довечера прасетата и тн.Пак казвам говедата се радват повече на нашия неуспех отколкото на тяхния успех




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.