Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 19.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Демогогията на Чавдар Мариновнови [re: leyte]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано21.06.19 13:12



Като учители и деца - думаш...
Аз пък, ако съм на мястото на Сашето, бих се засегнал от такъв тип отношение.
Мисля, че този наш стереотип е анахронизъм. Кой ще учиш - 70 годишният Ману-академик ли ?



Слезте на земята, бре, хора. Стига поезия.

В реалния живот се подхожда като равен с равен. И се носи пълната отговорност за всяко действие. Македонците не са дечиня. А големи хора, които отговарят за постъпките си.

Редактирано от goga на 21.06.19 13:20.



Тема Re: Демогогията на Чавдар Мариновнови [re: bulgaria64-109757]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано21.06.19 13:53



Дискусия няма докато не се появят различни мнения или тълкувания. Както виждаме, не е до фактите, а тяхното тълкувание.
Да кажеш, не приемам доводите ти заради ниско IQ или защото си соросоид, не печелиш. Печелиш когато имаш аргумент по-логичен, не противоречащ си с фактите и носещ някаква конкретна полза, за да си струва да си част от дискусията. Освен това е най-важно как и кога ще го поднесеш.

Като в бриджа, трябва ти прецизна трефа. Горе долу сме си обявили боите, знаем и силата на картите си. Остави му малката спатия да си я обяви. Спатията е цвят на войната, защото със слабостта си предизвиква другите да я нападат, а тя остава слаба и гола.
И двете страни ще правят взятки. Нали не очакваш пълно капо!?

Холокоста е част от войната. Избиването и поругаването на българи не се различава, но ние загубихме войните, за разлика от евреите.



Тема Re: Демогогията на Чавдар Мариновнови [re: goga]  
Автор leyte (пристрастен)
Публикувано21.06.19 14:09



Доводи, трябва да го убиеш с доводи и аргументи, не с квалификации.
Слушай го какво приказва. Половината му са епитети към комисията, държавата и дори ирония към твоите аргументи. Търси емоционален ефвкт с усмивки и дори ирония. Не се поддавай така елементарно!
Нека ги успокоява.

Ти се приготви за отговор - кое е национализъм! Виж, че нито за миг не посочва национализма в македонистичните тези. Има ли по-лесен отговор от това



Недей се хвърля да си доказваш национализма още повече, с емоция, защото така наливаш вода в неговата мелница.



Тема Re: Демогогията на Чавдар Мариновнови [re: DannyDeVito]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано21.06.19 14:16



Е всички го помним. Но още тогава ми стана кофти , че помна да се извинява като си помисли, че писаното от него може да стигне до СкопЙе . Мъж като лайно на дъж...



Тема Re: Демогогията на Чавдар Мариновнови [re: leyte]  
Автор persone (върховист)
Публикувано21.06.19 16:15



Нищо не налива. Гогата е прав тука.



Тема Re: Демогогията на Чавдар Мариновнови [re: persone]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано21.06.19 17:53



Преди години пак го бяхме налазили за някакава негова изява в Скопие и аз го защитих тук. После ми благодари на лични. Сего обаче не мога да си кривя душата...





Тема Re: Демогогията на Чавдар Мариновнови [re: leyte]  
Автор bulgaria64-109757 (неутрален)
Публикувано21.06.19 18:32



За теб май документацията от онова време - на Гоце, Даме и т.н. не е нещо съществено. Важна е дискусията. Но пък като стане въпрос за Холокоста бягаш от дискусия. Като стане въпрос за българите може да се дискутира, но не и като стане въпрос за Холокоста. Виж - колкото и да се чудим за Гоце, все пак той самия се е определил за българин. Няма как да се избяга от тази истина. Която впрочем дори македонският президент признава в интервю, което ще се излъчи тази вечер.



Тема Re: Демогогията на Чавдар Мариновнови [re: bulgaria64-109757]  
Автор Superserb (малоум)
Публикувано21.06.19 18:38



Ние истината я знаем всички тук мисля...проблема е че мнозинството в Р.Македония не иска да я приеме. И въпроса е какво правиш? Налагаш я насила, имаш ли възможност затова и ще приемеш ли и последствията от това... или се опитваш по-малко да изменяш македонизма и с течение на времето да изчистиш лъжата?



Тема Re: Демогогията на Чавдар Мариновнови [re: jingiby]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано21.06.19 18:43



И аз напсувах един да го защитавам. Сега обаче виждам, че е обърнал резбата ...



Тема Re: Демогогията на Чавдар Мариновнови [re: torlakov-93629]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано21.06.19 20:53



И Петър Колев от онзиденшното предаване същата работа.

***




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.