Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 28.04.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Риска на любовта в Германиянови  
Автор XlNG (непознат )
Публикувано16.09.09 15:27



Факта, че съм стигнал дотук говори сам по себе си… Нядявам се да ме разберете правилно и да не ми се смеете много…Работата е сериозна!
Отначало нещичко за мен: Аз съм българин, 50, 186/80, сам, живея и работя отдавна в Германия. Спортувам, имам висше образование, титла, прилична работа и няколко от онези дрънкулки, които улесняват живота. Освен това мисля, че всяка жена би могла да ме покаже без стеснение на приятелките си. Изискванията ми съответно са високи и не се ограничават само с външността на партньорката.
Желанието ми е да си намеря българка и то завинаги. Причината не са пълнените чушки и таратора, а душевността и темперамента на нашенките. Кандидатки има, не е там работата…Имах връзка с лекарка, 38, разведена, едно дете. Красива и амбициозна жена. Любов, сълзи, планове за дете и изведнъж – не можела да се откъсне от работата и средата си и да живее в чужбина. От Франкфурт до София се лети само два часа…
Дилемата е, че тези, които ме привличат по външност, ум, възраст и образование имат нещо постигнато в България и не искат да го рискуват. Страхуват се за професионалното си бъдеще, страхуват се да си изгубят средата и независимостта, страхуват се да не се озоват завинаги в кухнята. А за мен подходяща работа в България нямаааааа. Ами сега?
Сега се запознах с едно мило създание на 27, в началото на кариерата си. Желание да идва - дал господ, но разликата в годините ме стресна. Бях готов да сваля границата до 35, но по-надолу…
Та къде сте умни и хубави българки над 35, кажете ми какво ви плаши тук в Германия?



Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: XlNG]  
Автор Цap Изpoд ll (лалаист)
Публикувано16.09.09 17:14



Ти, Xing-чо, си глупак, ама глупак на квадрат!
А сега и доказателството на това твърдение:

1. Само идиот може да се плаши от възрастови разлики ако има всички предпоставки да направи себе си и партньора си щастлив.

2. Ако наситина си живял в Германия "дълго" трябва да си легендарно смотан, за да подценяваш душевните и физическите характеристики на германските жени (Не на всички разбира се!).

Айде успех ти желая въпреки това!



______________________________

21.12.2012 наближава!

Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: Цap Изpoд ll]  
Автор blood2 (Хахо-перо)
Публикувано16.09.09 19:07



Цap Изpoд ll ще ти издам една тайна за германеца.




Той не обича това че българките са супер чувствителни,той харесва българският език.Смята че българският език е езикът на любовта,германският не го кефи.И сигурно обича някоя чалгарка да му се кара любовно.





Всички бяхме насилвани от извънземни благодарение на хипнозата.Да благодарим на Фройд.

Редактирано от blood2 на 16.09.09 19:08.



Тема Въпросченови [re: XlNG]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано16.09.09 20:26



Би ли ми обяснил това“ а душевността и темперамента на нашенките. "



По мое наблюдения, българките са жени, които се напасват по един особен начин на мъжа, т.е. намира се по-скоро ниша.

Докато при германките 2мата намират ритъма на връзката, останалото (пеперудки в корема, общи интереси, типове и т.н.)е просто предпоставка за "ДА" или "Не" за връзката.

И по мое мнение германките са по - темпераментните.

Иска ми се да чуя твоето мнение

by himbeer

Тема Re: Въпросченови [re: himbeer]  
Автор XlNG (непознат )
Публикувано16.09.09 21:49



Малинче, тук отношенията са по-точни, по-директни, по-равноправни и по-отговорни. За съжаление това ги прави доста предсказуеми и донякъде скучни. Предполагам че тук дори се изневерява по-рядко, но кой може да е сигурен :)
Освен това има нещо в човека, което го влече към гнездото. Аз се чувствам добре по цял свят, имам познати на петте континента, но ми се иска да споделя постигнатото с някой, който не е преситен още от детинство.

Дали някоя мила душа няма да се опита да отговори на въпроса ми, а



Тема Ясно!нови [re: XlNG]  
Автор Цap Изpoд ll (лалаист)
Публикувано16.09.09 21:57



Искаш някоя българска шаврантия. Уж да е скромна и уплашена. Ти да и покажеш свят. Тя в началото да гледа с големи очи, а после да се усети къде е на хляба мекото и да започне да те върти на пръстта си, и да започне да се шиба с всеки пенер от дискотеката.
Явно имаш желание да отглеждаш копелета.

Пич, патетичен си!



Отиди на психоаналитик.

______________________________

21.12.2012 наближава!

Тема Разбрах само втората частнови [re: XlNG]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано16.09.09 22:57



Но приемам, че 1вата е въпрос на това, докъде и как да докараш връзкат, да я изживееш.
Ти не си малък и вярвам, че имаш своите представи за това




Освен това има нещо в човека, което го влече към гнездото.

Това го разбирам напълно.


А това тук го коментира Цар Изрод, но е една нотка, която ми подсказва, че в начина ти има нещо .... хм tueckisch, ти как мислиш.......честно ли е ?

но ми се иска да споделя постигнатото с някой, който не е преситен още от детинство.

by himbeer

Тема Re: Въпросченови [re: XlNG]  
Автор Modest Mouse (непознат )
Публикувано16.09.09 23:35



Не е ясно какво търсиш и какво предлагаш, освен материално осигуряване?
Затова сериозните не ти отговорят.



Тема оуууу темпераментнинови [re: himbeer]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано17.09.09 12:43



и още как!
германката е шеф в семейството и толкова!
с очите си съм видяла как една германка след като се накрещя на мъжа си, който клечеше до колата й почти на колене с умоляваща физиономия, без дори да затвори вратата с такъв яд се метна в колата и запали, че едва не го прегази...
и на други скандали съм ставала свидетел и веднъж не съм чула мъжа гък да обели, а винаги жената го хока за нещо... да не говорим, че междувременно детето реве та се къса при тая картинка, но никой не смята за нужно да хване да го успокоява по какъвто и да било начин...
така че разбирам какво търси човека в българката - именно това, което си го има само в нея - една отчаяна нежност и слабост и нуждата да бъде закриляна, да има някой по-силен от нея, на когото да се облегне в нужда.
Виж германката не би могла по никакъв начин да проумее това в една българка



THE WORLD IS MINE

Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: XlNG]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано17.09.09 13:37



моят съвет е да си намерите българка в Германия, за съжаление в БГ масово българките са продажни (не, че в Германия не могат да бъдат, но поне вероятността е по-малка, понеже там вярвам повечето са отишли да работят, а не да бъдат на нечия издръжка) и видят ли обява като тази се втурва куцо и сакато да се сваля или по-точно мало и голямо


ако не сте добър психолог рискувате да си навлечете много ядове с много млади жени...

все пак, пожелавам успех в търсенето и намирането


THE WORLD IS MINE


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.