Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 14.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Шът!нови [re: XlNG]  
Автор XlNG (непознат)
Публикувано22.09.09 18:47



След като тук започнаха да се обсъждат всевъзможни кулинарни, сексуални, граматични и даже людоедски теми, чувствам се като лелка в детска градина. А някой неотдавна ме обвиняваше в незрялост…
За ваше сведение съм доста постен, горе-долу грамотен и сексуално активен. В нета мога да докажа само грамотността си. Останалото - от петък вечер на живо в БГ. Който иска, да заповяда на летището в София! За опознаване: китка джоджан зад ухото, връзка лук на врата. Питам се дали да се намажа предварително с червен пипер и олио за фурната или ще се приеме като политическа демонстрация?

Жените са като скъпоценните камъни – преди да ги шлифоваш не знаеш на какво си попаднал


Тема Re: Шът!нови [re: XlNG]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано22.09.09 19:10



Защо забрави лещата, за Бога?!?



(по просташки възмутено промълви тя, забивайки поглед в земята, изгаряща от леко просташки гнев и недоумение, но общо взето примирявайки се с жестоката действителност)



Тема Re: Аре прего, ма!нови [re: blood2]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано22.09.09 19:22



Мило смени си памперса пък тогава ходи класифицирай кой идиот, кой гений

пс Доорс са ми със сантиментална стойност и коментари на тИкиви тИкви кат тебе дразнат да знайш- не целя да те засегна просто си споделям моментното състояние

познай кой пее?

.... те погледнаха на себе си с любов, виждайки себе си, както Светият Дух ги вижда.

Тема Re: Аре прего, ма!нови [re: yi-rene]  
Автор RozeRed (срамежлива)
Публикувано22.09.09 19:41





Днес цял ден си слушам Доорс и си решавам листовки, голям кеф.



Тема Re: Аре прего, ма!нови [re: yi-rene]  
Автор blood2 (anti-Godmonster)
Публикувано22.09.09 19:49



Стига американски простотии.Това че doors са идиоти е ясно на всеки.

Това не е форум за изстрелване на ядрени тактически ракети.




Пък и каквото и да пеят тези няма начин да е по-гадно от простотиите на doors.



Всички бяхме насилвани от извънземни благодарение на хипнозата.Да благодарим на Фройд.

Редактирано от blood2 на 22.09.09 19:58.



Тема Re: Аре прего, ма!нови [re: RozeRed]  
Автор blood2 (anti-Godmonster)
Публикувано22.09.09 19:52



Това че ги слушаш,не означава че не са идиоти.






Други пък се възбуждат от речите на Хитлер.


Дотам я докарвате майче.До психиатрията.

Всички бяхме насилвани от извънземни благодарение на хипнозата.Да благодарим на Фройд.

Редактирано от blood2 на 22.09.09 19:53.



Тема Re: Пишете по темата момичета!нови [re: Фъpн]  
Автор XlNG (непознат)
Публикувано22.09.09 20:53



Чела си я докато си чакала при фризьорката, нали Фърн? А как стоят нещата със собствения опит?

Жените са като скъпоценните камъни – преди да ги шлифоваш не знаеш на какво си попаднал


Тема Re: Аре прего, ма!нови [re: blood2]  
Автор RozeRed (срамежлива)
Публикувано22.09.09 20:55



Стига си подскачал и ти

. Вместо това утре към 12 вземи стисни един-два палеца за мен, че ще имам нужда.



Тема Re: Пишете по темата момичета!нови [re: Цap Изpoд ll]  
Автор XlNG (непознат)
Публикувано22.09.09 21:14



Ами в DAX-а е, стига ти толкова. Иначе току-виж си цъфнал у дома… Поне над 35 ли си?

Жените са като скъпоценните камъни – преди да ги шлифоваш не знаеш на какво си попаднал


Тема Re: Аре прего, ма!нови [re: RozeRed]  
Автор blood2 (anti-Godmonster)
Публикувано22.09.09 21:15



"Стига си подскачал и ти . Вместо това утре към 12 вземи стисни един-два палеца за мен, че ще имам нужда"

Ако се засрамиш от doors.Тогава да,иначе не.



Всички бяхме насилвани от извънземни благодарение на хипнозата.Да благодарим на Фройд.


Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.