Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 14.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Мхмм Ти си голямо момченови [re: Гyнди]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано22.09.09 12:11



Тихо-тихо... ти след малко и с такава ерес като печен боб с чушка и запечени ребърца ще почнеш буниш правоверните.





Тема Re: Мхмм Ти си голямо момченови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано22.09.09 12:21



Аммммм....





Тема Re: Мхмм Ти си голямо момченови [re: Гyнди]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано22.09.09 12:23



Извинявай, пропуснала съм джоджена. Какъв срам.





Тема Аре прего, ма!нови [re: RozeRed]  
Автор XlNG (непознат)
Публикувано22.09.09 14:18



Първото ми гадже (българка) е женена за италиянец, живеят на юг от Бриндизи. Понеже той е 8 години по-млад от нея, решила тя един ден да ми се изфука и изпратила негова снимка на мейла ми. Аз пък не го бях отварял няколко дни. Търси ме тя по телефона и прави едни намеци, които аз не разбирам. По едно време не издържа и ме пита: как мислиш, че изглежда мъжа ми? Казвам: с дълга коса, вързана на плитка, тридневна брада и разгърдена до пъпа риза, с верижка и кръстче на врата. Тя млъкна и нищо повече не рече. Отварям аз мейла на другия ден и що виждам...?

Жените са като скъпоценните камъни – преди да ги шлифоваш не знаеш на какво си попаднал


Тема Re: :-)))нови [re: XlNG]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано22.09.09 14:44



Ами ти затва стигнА до тука, щот се научи кат германците сЕ друг да им прави 'работите', после ела, българке... да ма опрайш.


Ся требе та минем да курс по граматика и правопис, преди да се пуснеш на нашийот пазар.



Тема Re: Мхмм Ти си голямо момченови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано22.09.09 14:46



Абе не го знайш още къф е, ако му пуснем и гьозууум... отиде из контрол делото.





Тема Re: Мхмм Ти си голямо момченови [re: Гyнди]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано22.09.09 14:58



О, знам го. Иска пикантна манжда, ама ако може без подправки. Получава пикантна манджа, ама подправките му пречат. Опитва поне сол да сложи, да добие някакъв вкус, обаче то е като да сложиш сол на чая с мед или на крем карамела. Е как да стане сладко ми кажи.

Дай му локум, хващам бас, че няма да знае кво да го прави;-)



Тема Re: Аре прего, ма!нови [re: XlNG]  
Автор RozeRed (срамежлива)
Публикувано22.09.09 15:05





Искам да си изпробвам подписа.



Тема Re: Аре прего, ма!нови [re: RozeRed]  
Автор blood2 (Хахо-перо)
Публикувано22.09.09 15:07



RozeRed ти на тези идиоти ли им харесваш музиката?



Всички бяхме насилвани от извънземни благодарение на хипнозата.Да благодарим на Фройд.

Тема Re: Мхмм Ти си голямо момченови [re: Гyнди]  
Автор Melany99 ()
Публикувано22.09.09 15:22



Гунди, имам приятелка на Канарите...никак не е доволна.

Освен туристите, няма нищо интересно, а там само разни хм, как да кажем хора с ограничени финансови ресурси ходят.

А, местните младежи нещо не задоволяват изтънченият и сексуален вкус. Виж, ако наследството на XING-а позволява за ди внесеш някое чуждоземно гадже, като климат май не е зле, въпреки, че през лятото влажността била убийствена...

А, бе квото решиш, ще те посетим все някога...






Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.