Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 14.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Sehenнови [re: XlNG]  
Автор hghjkghgluiytiuoyu (непознат )
Публикувано19.09.09 02:03



Гледай това http://vbox7.com/play:918e479e

Редактирано от hghjkghgluiytiuoyu на 19.09.09 02:53.



Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: цвeтeнцeтo]  
Автор blood2 (Хахо-перо)
Публикувано19.09.09 10:12



"Ние умните и красивите тук ги пропускаме такива."

Това прозвуча много интересно.Да си пиша с умно и красиво като теб момиче.







Всички бяхме насилвани от извънземни благодарение на хипнозата.Да благодарим на Фройд.

Редактирано от blood2 на 19.09.09 10:14.



Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: XlNG]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано19.09.09 12:05



Директно по въпросите ти, въпреки, че като гледам другите, явно това се възприема за чисто нахалство.


Минах по диагонал темата, виждам, че на някои въпроси си си отговорил сам дори / в свои отговори към другите/.
Къда да са си свестнитве българки, така де... няма драма, тъй да се каже, в България са си.

"От има ги всякакви"- твое разсъждение си явно наясно, че както има такива които не биха дошли, така има и такива които биха дошли при теб. Ся, правиш опит за обобщение и гадаене на бъдещето по миналото, това те води до някви специални изводи, които не са верни.
Може да се каже, защо тая не е дошла, защо оная не е дошла, но че всички не идват.. ееееми сам разбираш, че такава теза не е житейски издържана.
Тааа, моето мнение по твоята ситуация- не си намерил "твоята" българка. Което си е възможност да я намериш занапред, а не невъзможност. Което па би трябвало да те зарежда с желание да продължаваш да опитваш. Поне при мен би било така. Успех ти желая.

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 19.09.09 12:07.



Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: XlNG]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано19.09.09 13:09



Бате, бате... нарани дечкото в мен.


Нооо, днес съм бела и добра и затова... той, той, той!!! с ... картинка





Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: цвeтeнцeтo]  
Автор XlNG (непознат)
Публикувано19.09.09 13:23



Гунди, Цветенце, това ли е решението милички: да дойда с Porsche Cabrio, да си обръсна главата и да тръгна по чалга-дискотеките… Ами заповядайте, от събота съм две седмици в БГ, ама без Porsche-то - ще се счупи още на първата дупка. Дайте да пием по едно кафе или каквото ви е по душа, пък после решавайте дали сам заядлив или не. Става ли?
Ако исках да си купя жена, щях да си поръчам полякиня, тайландка, българка, рускиня или ескимоска по каталог. Доставката струва около 2-3000 EUR на парче. Гадно е, но е истина. Ако не желае да работи – няма проблем. Но поне да учи езика, за да може да разговаря с приятелите и познатите ми, да ходи с мен на кино, театър, опера или да караме заедно катамаран на Fuerte. Даааа дори затова се иска език…

Жените са като скъпоценните камъни – преди да ги шлифоваш не знаеш на какво си попаднал


Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: XlNG]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано19.09.09 14:10



С езика немам проблемове, бате... даже ич!


Амаа, със зъбите - голЕм, нарядко ми са и сЕ изтървам по нещо.
Та зАрежи поршето и кафето, поне аз не ставам - пенсионерка съм.



Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: XlNG]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано19.09.09 14:16



Хората се промениха в България- и мъжете и жените. Не са идеалисти , не се доверяват лесно и ако са постигнали ниво добро за живот , едва ли ще зарежат всичко за да се преместят в друга държава и са стъпят на 'нищото, от нулата'. Преместването в друга държава е точно това- започване отначало, от нулата . България е добро място за живеене , независимо какво говорят хората .

Предимно жени , които нямат тук база за живот ,не се справят и искат да живеят на гърба на другия, биха се изнесли от България - т.е. трябва да са доста закъсали и с проблеми за да тръсят път навън . Постоянното летене насам- натам - уморява и омръзва само за година-две. С годините човек вече иска спокойствие , а не да живее ' на колела' и в постоянно движение и напрежение .

Проблемът ти е ясен, но явно си далеч вече от народопсихологията на българите живеещи в България. И все пак дано да намериш жената, която търсиш.



Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: XlNG]  
Автор XXLMORE (минаващ)
Публикувано19.09.09 14:33



Мисля, че неуспехът ти досега се дължи на вътрешното противоречие в твоите изисквания.Аз съм жена и мога да ти кажа моята гледна точка, дори и личният живот на една жена отговаряща на по-високите ти критерии над 30 да не е особено успешен, обикновено тя има дете, /деца/, приятели, родители, за които мисли, професия, която упражнява и постижения, които може и да не са големи според твоите критерии, но са си нейни и тя си ги цени.Самият факт на това, че трябва да дойде и да се остави на твоето благоволение плаши жените, които са свикнали да постигат успехи със собствените си усилия.Друг немалък фактор е , че всъщност не са толкова много българките, които да харесват Германия, ако ставаше дума за Италия или Испания, можеше и да ти е малко по-лесно.
Аз лично познавам доста хора, живяли и работили известно време в Германия, но не успели да се приспособят към живота там.Въпрос на личен вкус.
Друг фактор е че една дама с дете ако иска да живее с теб извън България или трябва да вземе разрешение от бащата на детето или да го остави тук, което не много майки биха направили.Така че може би отново трябва да осмислиш изискванията си





Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: XlNG]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано19.09.09 14:50



Голямо шекеросване си хвърляш. А уж по критерий "теб самия" искаш да бъдеш оценяван.

Уж. Много захарен памук, много.. това е типично за зарибявките на бели робини;-))) Няма умна жена, която да не си го помисли, та.. помисли си.



Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: XXLMORE]  
Автор XlNG (непознат)
Публикувано19.09.09 16:22



„Друг немалък фактор е , че всъщност не са толкова много българките, които да харесват Германия, ако ставаше дума за Италия или Испания, можеше и да ти е малко по-лесно.
Аз лично познавам доста хора, живяли и работили известно време в Германия, но не успели да се приспособят към живота там. Въпрос на личен вкус.“

Е те това искам да ми обясни някой... Какво и е на Германия? Какви са тези предубеждения?

Жените са като скъпоценните камъни – преди да ги шлифоваш не знаеш на какво си попаднал



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.