Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 14.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отново на тематанови [re: PPP]  
Автор XlNG (непознат)
Публикувано18.09.09 16:05



Идвам! Кацам на 25.09. в 21:55 в София! Но само за две седмици…



Жените са като скъпоценните камъни – преди да ги шлифоваш не знаеш на какво си попаднал

Редактирано от XlNG на 18.09.09 16:07.



Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: XlNG]  
Автор Bruce. (пич)
Публикувано18.09.09 16:52



Аз самият съм мъж на около 50, но мисля, че мога да ти отговоря. Създали са си социален кръг от познати и що-годе приятели и не искат да го напуснат. Както котките - привързват се към средата.



Live Free or Die Hard.

Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: XlNG]  
Автор XlNG (непознат)
Публикувано18.09.09 19:19



Искам да споделя още няколко мои преживявания, свързани с темата:

Потърси ме една немкиня, с която се запознах служебно преди 2 години. Иска непременно да се видим. Бях изненадан и я поразпитах – установи се, че баща и бил болен, фирмата - пред фалит, разправии с банките, гаджето я напуснало… Чудя се поласкан ли да се чувствам или не? А момичето си го бива, даже много… Обаче доста се е случило преди да хване телефона! Наивен ли съм тогава, ако очаквам една българка да зареже „спокойствието си“ и да се премести на 1500 км от любов към мен или трябва да чакам някое по- сериозно земетресение?

Една друга хубавица от БГ (разведена, едно дете) ми заяви, че и било много приятно да разговаря с мен, тя не разговаряла с когото и да е . Таванът и течал, бойлерът – kaputt та се къпела при съседката, но не чувствала нужда от промяна. Така и било хубаво…

Друго едно маце на 22 години ме намери в нета и моли да и изпратя пари за рожденния ден в БГ. Нямала с какво да празнува…

По повод една подобна история мой приятел, живее в САЩ, ми писа следното: „Не се кахъри за изсмуканите от пръсти проблеми на нашенците, които седят по кафенетата и се оплакват. Всичко, което те искат е някой друг да плати сметката“.

Една българска студентка в Германия, открила ме случайно в skype, пише: „Тъпо ми е, айде да си лафим…“
- Ми що не бе маце!

Жените са като скъпоценните камъни – преди да ги шлифоваш не знаеш на какво си попаднал

Редактирано от XlNG на 18.09.09 22:09.



Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: XlNG]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.09.09 19:32



Извини ме, но ми звучиш доста комерсиално, въпреки че съм склонна да се съглася с доста от нещата, които си писал по- горе.
По начина, по който сам се описваш, при положение, че с оглед на естеството на темата, подобни детайли не са наложителни, имам усещането, че едва ли имаш намерение да търсиш сериозен партньор в живота си, а пък и този партньор, каквото и да ти пишат мъжете тук, надали е много интелигентно да се надяваш да намериш сред най- често споменавания от теб възрастов контингент.
И, все пак, успех!





Тема Eto tova имах предвиднови [re: XlNG]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано18.09.09 20:53



Липсва съпричатсност, не е нужно непременно да правиш нещо!

Предлагам ти да си хванеш немкиня от изтокчна Германия, годините ти го позволяват

Може да обсъждате точно тия неща, с които със западнячките не става

by himbeer

Тема Ти намери кой да питашнови [re: XlNG]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано18.09.09 21:06



Сега какво да ти кажа.........запознах се наскоро със съседката на моя приятелка или по-точно с новата жена на съседа



Тя наскоро роди дете, мъжът й е българин, отдавна в Германия. Жената няма никаква идея какво прави, не е тип "жена за бебе", не е и тип "кариеристка" . Чух че в момента е в ужасна депресия, дано да се справи. Не й се гледат бебета, не й се работи. Май главната й идея е да бъде украшение вкъщи.

Предната жена на въпросния беше пак такава, но поне е била инициативна и е научила езика и сега работи по дискотеки или нещо подобно. Чух че била много превзета, пак домашно украшение.

Иначе други познати случаи нямам....а и този е голяма част чужди впечатления, защото съм срещала само веднъж жената с детето, тогава беше бремена.

by himbeer

Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: XlNG]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано18.09.09 21:24



Сори, пич, ама си объркАл рейса.


Искаш да си купиш жена и затова си търсиш българка.
Явно скоро не си бил тук, та си със старата представа, че се продава... и то за "ша ти купя чорап".
Ем да е хубава, хем да е умна, па и млада и сама да се издържа - еми такова животно ... нема.
Криза, чадо, кризааа.


P.P. Голяма криза се получи, не исках да те плаша, ама не знам как да я намаля.



Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: PipilotaViktualija]  
Автор XlNG (непознат)
Публикувано18.09.09 21:26



Ей хора, разберете най-после, че търся действително любов и семейство. Имах две последователни хубави връзки с българки, но не пожелаха да дойдат насам. Аз да съм се връщал...
Какво предлагате? Да хукна по студентки ли? Или по пенсионерки?

Жените са като скъпоценните камъни – преди да ги шлифоваш не знаеш на какво си попаднал


Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: Гyнди]  
Автор XlNG (непознат)
Публикувано19.09.09 00:18



Гунди, разглеждай картинки, мечтай си и не се бъркай в разговорите на батковците!




Жените са като скъпоценните камъни – преди да ги шлифоваш не знаеш на какво си попаднал

Редактирано от XlNG на 19.09.09 00:20.



Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: XlNG]  
Автор цвeтeнцeтo (онова същото)
Публикувано19.09.09 00:50



Бате,бате....много си докачлив, че и заядлив нещо.Ние умните и красивите тук ги пропускаме такива.Та сам си отговаряй оттук нататък на въпросите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.