Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 04.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Мхмм Ти си голямо момченови [re: XlNG]  
Автор blood2 (Хахо-перо)
Публикувано21.09.09 14:09



Xing надуй слушалките докраят и се наслади на този клип и песента на
NightWish.













Всички бяхме насилвани от извънземни благодарение на хипнозата.Да благодарим на Фройд.

Редактирано от blood2 на 21.09.09 14:10.



Тема Re: Мхмм Ти си голямо момченови [re: blood2]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано21.09.09 15:14



Аз съм

новото.



Тема Пишете по темата момичета!нови [re: XlNG]  
Автор XlNG (непознат)
Публикувано21.09.09 15:37



Българки,

защо не сте готови да последвате любовта си в една чужда страна? Какво ви липсва: ум, език, образование, самочувствие, мушкатото на балкона или Ленчето от петия етаж?

Вече 20 години пътуваме свободно и уж се интегрираме, а докъде я докарахме? Европа дойде в България, ние обаче къде сме? По строежите на Италия и Испания, по полетата на Гърция и по старческите домове на Германия. Защо в една немска фирма с 35 000 души персонал съм единственният българин? Какво чакате още – някой да ви поднесе света на тепсия, поръсен с магданоз и чесън? Глобализирахме цените – хубаво – ами главите?

Като не ви стиска сами, пращайте поне чадата си да се просвещават навън, за да не просят пари от батковците в чужбина и да не ходят с мутри. И не ми дръжте сметка, защо съм търсил млада жена – защото мога и защото друго няма. Това е. И е крайно време да се позамислите за 50 годишните мъже – може да пропуснете нещо…

Като си мисля повечко, май трябваше да назова темата по друг начин:
Ех любов, любов гореща
где си ти без родна леща?

Жените са като скъпоценните камъни – преди да ги шлифоваш не знаеш на какво си попаднал

Редактирано от XlNG на 21.09.09 16:15.



Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: PipilotaViktualija]  
Автор XlNG (непознат)
Публикувано21.09.09 15:44



Ein Tropfen Liebe ist mehr als ein Ozean Verstand - Една капка любов е повече от океан разум

Ein grosser Mensch ist derjenige, der sein Kinderherz nie verliert - Благословен е този, който не е загубил детското си сърце

Жените са като скъпоценните камъни – преди да ги шлифоваш не знаеш на какво си попаднал


Тема Re: Пишете по темата момичета!нови [re: XlNG]  
Автор jumblies ()
Публикувано21.09.09 15:47



дрън дрън дрън ...

обаче що па баш леща



Тема Re: Пишете по темата момичета!нови [re: XlNG]  
Автор Bruce. (пич)
Публикувано21.09.09 16:05



Ехеххеххехе, ми може би не са готови да последват любовта си, защото не са толкова влюбени в теб, че да го направят?

Не искат, пич, просто не искат, не че нещо не им стига, защото който има желание намира начин, който няма - оправдание.


Останалото са патетични идиотии на самотен емигрант, който се опитва да обясни колко добре е в чужбина, само дето идва да си търси жена оттук - много показателно. И България не е мушкатото на балкона, лещата в котлона или съседката с балтона. Бълтгария е съвсем нормална приятна страна за живеене с хубави хора, обаче липсва едно и това е гражданско общество - затова преходът продължава вече 20 години, защото хората предпочитат да се спасяват поединично, да бягат като теб, вместо да направят нещо, което да направи на всички ни животът по-хубав тук.

И все пак не го приемай твърде лично - ще се намери нещо и за теб, само че зависи къде се целиш. Защото жена на 35 да се хване с 50 годишен.... кажи къде гледа досега, толкова години, че на 50 реши да правиш семейство? Иначе има 40-50 годишни жени, разведени наскоро, които може би би трябвало да бъдат твоята таргет група. Помисли.

А, и пише се "Аз сЪм сам." Ер голям, една много приятна буквичка, която може би си позабравил, но е смешно.



Live Free or Die Hard.

Редактирано от Bruce. на 21.09.09 16:11.



Тема Re: Пишете по темата момичета!нови [re: XlNG]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано21.09.09 19:46



Уау. Колко комплексарско.



Тема Re: Риска на любовта в Германиянови [re: XlNG]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано21.09.09 21:02



So schoen und weise!



Der Mensch ist nicht, er wird.
Aber viele Menschen werden nicht und die sind nicht. (Няма да ти го превеждам.)



Тема Re: Пишете по темата момичета!нови [re: XlNG]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано21.09.09 21:10



Ако ми се беше случило любовта да ме беше призовала да я последвам някъде на Запад от Калотина ( уточнявам, тъй като имам известни проблеми и опасения да последвам евентуалната си любов в посока Катар, Зимбабве или Северна Корея да речем), нямаше да имам чак такъв проблем с мушкатото на перваза или Пешо и Ленчето от 6- ти етаж. Просто не ми се появи баш тази любов.
По едно време без малко да полудея по една доста северна дестинация, колкото и да е странно ( въпреки че човекът беше с наполовина южна кръв

), но осъзнах, че не всичко, което е страстна лЕбов, може да просъществува като хармоничен и щастлив живот. И това нямаше нищо общо с дестинацията.
Та така.



Тема Re: Пишете по темата момичета!нови [re: Bruce.]  
Автор XlNG (непознат)
Публикувано21.09.09 23:53



Bruce, липсата на ъ-то идва от машината за превод на кирилица и от моето невнимание. А ти внимавай с правописа на думата България…
За любовта си прав. Но за годините грешиш - не се натискам на младо, просто няма избор. Налага се да правя компромиси...


Шокира ме, че в днешно време говориш още за бягство от страната. Приятел, изтърси нафталина преди да съм те игнорирал. Съвременния човек живее там, където е хляба, а не където е роден. Важи за Frankfurt, важи и за Павликени. Щом ти харесва, стои си там, никой не те бута за нищо. Обаче остави свободните хора да правят това, което искат и не им дръж сметка за положението в България! Ти нали си там и не си самотен – направи нещо! А ако не ти харесва демокрацията, грабвай калашника и хващай балкана!
Освен това е крайно време да загрее населението, че живее от две години в Европа. Имам пред вид държавата Европа, а не континента братле! С общ пазар, икономика, работна ръка и т.н. И ти си неин гражданин, имаш право да ходиш навсякъде. Ха сега отвори бюджета и виж откъде идват 20% от постъпленията? От такива безотговорни емигранти като мен.
Ти зарежи това, ами имаш ли някоя братовчедка на подходяща възраст, а?

Жените са като скъпоценните камъни – преди да ги шлифоваш не знаеш на какво си попаднал

Редактирано от XlNG на 22.09.09 00:00.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.