Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 17.05.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: rapaнция]  
Автор~Moonlight~ (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 23:10



Да.... почти 100% съм съгласна с теб. Само не и в частта,че няма "неподходящ" човек. Има такива хора. Но, че основното е именно в "неподходящия" момент- съгласна!



Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: ~Moonlight~]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 08:39



Стискам ти ръката за което! Малко хора проявяват такава коректност и запазват достойнстовото на човека до себе си.



Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: ~Moonlight~]  
Автор beta1 (black_hole) (Aquarius/Pisces)
Публикувано15.09.05 11:32



Да идеален партьор няма, ама съм на 100% съгласен че "неподходящи" комбинации има. Това за съжаление се разбира като поотмине тръпката. И тогава идва трудният въпрос- какво да се прави?
Е, всеки го решава според свой си критерии, които могат да са различни като се почне от разни морални категории и се стигне до елементарното преследване единствено на неговият си кеф независимо на каква цена.
Разни хора разни идеали.

"Whatever else you say about human beings, they have been found by GOD to be woth daying for"


Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: ~Moonlight~]  
Автор carpe diem - lch bin es (Lebe das Leben!)
Публикувано15.09.05 12:04



Еми айде и аз да се изкажа по въпроса - защо трябва да има виновен?
Според мене на този въпрос всеки ще даде отговора, който смята той за правилен и съответно всеки ще е различен.
Като цяло аз лично смятам че винаги ще го има този "виновния" или по-скоро когато се стигне до някаква раздяла в крайна сметка тя е продиктувана от съответна причина! Виновният става "лошият", когато той бъде така представен на околните като такъв! А в противен случай наистина няма виновни - просто взаимоотношенията са се изгубили с времето и наистина най-добре е тези да бъдат прекратени. Аз лично немога да разбера как е възможно да обичаш човек и в същото време да не искаш да си повече с него?????
Според мене тези ваши приятелски отношения ще бъдат дотогава, докато ти не срещнеш друг и се влюбиш! Може и да греша, дано не го допуснете!
Нещо ми се изгуби мисълта, все пак съм и на работа, но това което искам да кажа е, че днес е много трудно да си намериш наистина половинката в живота! Това се отнася както за жени така и за мъже!



Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: Myth]  
Авторcлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 12:58



понеже ми ормъзна да гледам тая тема, взех, че я прочетох най-накрая
пич, зле си....въобще не можеш да вникнеш в дълбочина какво ти казват по-умните хора



Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: Myth]  
Авторбaй xyй (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 13:29



Млади момко,
Нещо не разбирам какво се опитваш да обясниш тук. Очевидно доста точно описваш фактологията и неприятните си емоции покрай спомената си връзка с врътливата кака Наистина си бил изпаднал в доста жалка ситуация, но поне вярвам, че си си направил съответните изводи занапред
Хайде остани със здраве



Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: бaй xyй]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано15.09.05 14:08



Благодаря за пожеланията. За напред бъдещето ще покаже. Но явно пък на теб не ти отърва да разбереш какво искам да кажа. Явно е време да приключим, остани и ти със здраве.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: cлyчaeн]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано15.09.05 14:14



Не си спомням на кой го казах, ама аз пък съм Тутанкамон. Може и зле да съм ама, пък умнте хора в случая, нещо не им е удобно да чуят аз какво казвам. Пределно ясно ми е какво се опитват да ми обяснят умните хора, мъ въпроса не е в това.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: carpe diem - lch bin]  
Автор ~Moonlight~ (dreamer)
Публикувано15.09.05 15:22



Аз всъщност срещнах друг преди доста време и го обичам много и съм щастлива с него, бившият ми приятел също има друга приятелка, обича я и ще се женят
И всъщност приятелството ни някак се заздрави точно откакто и двамата си имаме друг някой до себе си
Дано при всеки така стане!



Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: beta1 (black_hole)]  
Автор ~Moonlight~ (dreamer)
Публикувано15.09.05 15:26



Да, станаха доста спорове тук и това е нормално- аз приемам нещата по един начин, друг -по коренно различен
"Разни хора разни идеали"- както ти каза




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.