Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 21.05.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: Myth]  
Автор beta1 (black_hole) (Aquarius/Pisces)
Публикувано14.09.05 17:48



Това което исках да кажа че по-принцип съм съгласен че когато тръпката е отминала трябва да се търсят други общи допирни точки и да си слагаш спирачки към апетита да изживаваш постоятнна тръпка независимо с кой. Ама пак повтарям ак това не се приеме от двете страни тогава е по-добре да кажеш честно на човека до теб. Затова ми се струва че лунната соната е постъпила много "мъжки".
Виж това безсрамно лицимерие да стоиш с един човек и да го мамиш аз също като теб не мога да приема за нормално. Това ми разбиране може да е старомодно или както искаш го наречи ама те това за мен си е супер курвалък. Та е и по лошо защото професията на курвите не е лека. Ама хайде да не се отклоняваме от темата.

"Whatever else you say about human beings, they have been found by GOD to be woth daying for"


Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: beta1 (black_hole)]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано14.09.05 18:06



Е 10 де 10 де, и аз това казвам, нали още в първия си пост по темата съм отговорил, какво мисля по въпроса И съм 100% солидарен с твоето мнение и го споделям. Ми де да знам нормално ли е или не, това не мога да кажа, но не честно, не е приятелско, не се постъпва така и не се лъже човек когото обичаш или на когото държиш и уважаваш. Да постъпваш така с някой, е 1-во неуважение към самия себе си, под достойнството ми е. От лъжата и лицемерието боли много повече отколкото ако дойдат при теб и ти кажат "Ами хм изчуках се с....." (примерно) не, че иначе не боли пак боли. Иначе де да знам както казваш може и вече да е старомодно знам ли и аз.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: Myth]  
Автор beta1 (black_hole) (Aquarius/Pisces)
Публикувано14.09.05 18:24





"Whatever else you say about human beings, they have been found by GOD to be woth daying for"


Тема Re: Защотонови [re: Sarfa]  
Автор ~Moonlight~ (dreamer)
Публикувано14.09.05 19:04



Виж, имаш право да мислиш както искаш, само че ми прозвуча като заяждане(извинявай, ако греша!)- аз не се хваля с това, че съм наранила някого, а сега сме приятели и т.н. Мисля, че и ти достатъчно ясно разбра какво искам да кажа, а ако не си- желая ти да не ти се наложи да разбираш.



Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: Myth]  
Авторбaй xyй (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 19:45



Ми честито, спокойни младежо! Как няма да те правя някоя курветина на луд, точно както много подробно си описал ситуацията си сам по-горе, като си такъв добричък, спокойничък и уравновесен капут, а? Путьовците като теб естествено ги правят на маймуни такива какички, не знаеш ли?
Ясно, че не ти е било никак гот т.нар. ти гадже да ти разправя какви свирки е въртяла на пияна глава по тоалетните на баровете, нито как е опраскала половината момченца от работата, нито как си направо нищо в леглото в сравнение с комшията пешо от горния етаж ... да, лоша работа ...
Само че в твоя случай е ставало дума за класическа курветина, да ме прощаваш, но поне пред себе си трябва да го признаеш
А иначе никой не говори за връткане на свирки и задни прашки наляво и надясно, това си е ... ок, леко поведение да го наречем, промискуитет, ако искаш по-купешка думичка Но сексуалното поведение няма много общо с чувствата, пък ние по-горе за любов говорехме, нали?
Има и друго нещо. Никой не твърди, че ако имаш трепети с друга, трябва да обясняваш в подробности на благоверната си как точно се чукате, нали?
Е, като си толкова мъдър, спокоен и опитен, може тази нощ да помислиш над тези интересни въпроси, млади момко



Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: Aмнepиc]  
Авторбaй xyй (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 19:52



Скъпа Амнерис,
Благодаря за разбирането Много благодаря
Наистина останалите като че ли схващат само част от идеята и веднага се нахвърлят върху, вярно, провокативната ми теза. Но пък очевидно реакцията им на отхвърляне е толкова детинска, че чак крещи "Не искам да помисля и за миг, че може би е така" Да, да приемеш подобни тези, означава доста сериозно да преосмислиш нещата в живота си, в чисто личен план, както и да поемеш редица доста сериозни отговорности, както казваш и ти. А повечето хора предпочита да вярват в химери, да подхранват наивни блянове, създадени от приказките и сериалите поверия, които обаче никой никога и никъде не е доказал. Та кой кога ви убеди всъщност, че любовта може да бъде вечна? Та дори вие чакате всяка ваша любов да е вечна, и като поизстине, и почнете да се жалите, че не била "истинската"? Това е детинско поведение, меко казано. Бягство от реалността и отговорността за самия себе си, както впрочем и за човека до теб ...
Но това ми лирично отклонение май също няма да бъде разбрано от повечето четящи, уви
На теб, Амнерис, желая всичко най-хубаво и бъди щастлива



Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: бaй xyй]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано14.09.05 20:35



Хъх, къде го чукаш къде се пука. Брилянтен пример, за това как добре може да се отклони човек от темата, и да натрие муцуната на другия и то яко. Поздравления!!! Кеф е нали? Мдааааа що бе, що и то мен стана по нападателен Нещо се подразни ли? М? Както и да е добре се справяш, ама не по темата. Така ще подмина целия ти пост, щото темата която ти повдигна не е да обсъждаме путьовците като мен а МЪЖЕТЕ които разбират свободните отношения. Ще те цитирам "А иначе никой не говори за връткане на свирки и задни прашки наляво и надясно," Така ли? "Но сексуалното поведение няма много общо с чувствата, пък ние по-горе за любов говорехме, нали? "
Анджък де, нали казваш, че сексуалното поведение нямало нищо общо с чувствата, демек (пропуснал си тоя цитата, е те тоя) "Обичам тъ мъ ми е кеф на друг да се клатя" Щото нещо останах с впечатлението, че баш това имаш пред вид, нещо грешно ли съм рабрал?
"Никой не твърди, че ако имаш трепети с друга," така ли му се вика вече?
Да сигурно тоята те щади и не ти казва. Дали не си само ти тоя дето не знае къде се клати жена му? Кофти тръпка, щастливец си ти да не знаеш. Е ми то друга работа като незнаеш нали едно лееееко ти става на душата. Пък междувременно и ти може да поклатиш някоя, ми то баси любовта а? Може би не съм толкова мъдър и опитен, нямам претенции за това, но едно знам със сигурност, малко по различен съм от теб. Може и да помисля тая нощ, щом си рекъл.. А иначе отдавна, не съм баш млади момко. Баси яяяя ква работа и в Христовата възраст, имало тъпаци, балъци и путьовци, кво нещо М?

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: бaй xyй]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано14.09.05 20:53



За какво, какво??? За отговорности ли си говорим??? За отговорност към човека до нас ли си говорим? Или за отговорност към ония дето е в гащите??? Е това е дилемата. Човека или онова м/у краката? Почти като да бъдеш или да не бъдеш.
Това е бягане от отговорност и задоволяване на половия ти нагон. Но само виж иначе колко авторитетно си замазал нещата. Първо беше брилянтен пример, за това да натриеш муцуната на "другарчето" сега е брилянтен пример за СОФИСТИКА ама в пълния смисъл на думата. Наистина имаш качества няма как да се отрече. Казваш детинско мдааа, щом така казваш....
Бягство от реалноста казваш, да бягство е да отречеш, че нещата вече не са наред и като идеш другаде да утолиш малкото си другаче, нещата ще се оправят. Да бягство е да си затвориш очите, че вече нещо не задоволяваш жена си както трябва, но предпочиташ друг да я тъпче и да се правиш, че всичко е наред, образцово семейство. Бягство, бягай, бягай виждам, че си бегач на дълги разстояния. Що не се опиташ да си решиш проблемите, вместо да ходиш при други, по-лено е нали?
Как ще обяниш на сина си някой ден, АКО ти се наложи?
-Ами сине виж какво, аз толкова много обичах майка ти, че не посмях да погледна проблемите м/у нас в очите и да поговоря с нея, ами предпочетох да ходя по курви, или да се утешавам при една съседка тя свястна е жената не се притеснявай. Толкова я обичах, че ......
МММММ? Ай ся ти помисли тая нощ. Млади ми момко

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: дpyraтa]  
Авторrapaнция (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 21:02



няма по-подходящ човек, има момент в които сте узрели да се срещнете и това е много относително във времето, за някои не настъпва никога.



Тема Re: Защотонови [re: ~Moonlight~]  
Автор Sarfa (обичащ)
Публикувано14.09.05 21:42



Не е заяждане,между другото мислех да напиша че не се заяждам...май не трябваше да си го спестявам.Прекрасно съм разбрал какво искаш да кажеш.
Основното в поста ми беше-да покажа защо има виновни...мисля че бях изчерпателен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.