Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 21.05.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: beta1 (black_hole)]  
Авторбaй xyй (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 14:23



За никакви хипотези не става дума. Че нищо не си разбрала, защото просто не ти отърва, е ясно и за слепия
Но я ми обясни ти каква е точно разликата в зависимост дали били "свободни млади хора" или "женени с деца"? Нещо не схващам. Тук всички се бият в гъдите за чистите си, святи и извисени чувства. Всички тук преживяват или наскоро са преживяли най-истинската любов на света, най-силната и тн. Ама изведнъж като стане дума за женени, всички ревват в хор "о, това е друг случай". Е кво му е другото не разбрах? Ти дали ще може да ми разясниш?
Също не разбрах защо реши, че ако момичето създаде семейство с някой, към когото любовта й вече е поизстинала, то щели да бъдат нещастни? Ако смяташ, че щастие може да има само в любовта, се връщаме на предишната точка - трябва доста начесто да прекачаш от цвят на цвят, в търсене на нова любов, ерго темата за дефиницията за курварлък, да ме прощаваш
Нито пък е понятно защо вярваш, че с другата, за която младежът се заженил, любовта ще трае вечно, а няма след по-малко от година да се превърне в същото това чувство на приятелска близост, но далеч не страстната и изгаряща любов, която може би е сега



Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: дpyraтa]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано14.09.05 14:59



А да си ожениш и живееш с един, обаче да си лягаш постоянно с разни други не курвалръшка природа така ли? Както вече не помня кой се изрази в една моя тема, "Аз тъ обичам, мъ по-ми е кеф да съ клатя върху някой друг". Тоя семейството дето е шъ плаща сметки, шъ съ грижи и.......пък ние моем си праим квото си искаме шъ съ клатим ей така и на всички шъ ни е добре. В една връзка колкото и свободни да са отношенията, независимо с брак или без брак, си има отговорности, ама то туй трябва само да ти го осъзнае мозъка с налагане не става. Оная работа "Аз тъ обичам и ти мисля хубавото, щом на теб ти е хубаво да си размяташ задника наляво и дясно, няма проблем, то аз безрезервно тъ обичам" Баси кой глупак го е измислил тва за безрезервната, любов незнам, нема такова нещо, или тя е до едно време, после болка, болка, болка, а тая безрезервност малко по малко умира. И си отива пак обичаш амъ ни ти е много убао, хич даже. Та тъй.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: бaй xyй]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано14.09.05 15:21



Абе господин "Свободни отношения" или си жена или.........искам да та питам ако си мъж, много ли шъ ти е приятно жена ти или приятелката ти като разпрана да се плющи с други, постоянно да излиза с други, че като се и прибере при теб и се гушне и ти каже, "Слънчице, занеш ли колко много те обичам?" И веднага след това почва ти разправя, мъ като бях с еди кой си на кафето и еди какво си, той е страхотен възхищавам му се, пък да знаеш къф секс прави страшен е в леглото......Е пък на ония бар къф страхотен пич срещнах, направо невероятен, мъжа на живота ми, не се сърди де така е думата, направо го завлякох в коридора, е не сме се такова ебали де, малкко се понатискахме, хм знаеш ли бях на кафе с еди кой си е кефи ме кара ме да се чувствам жена истинска дама, мъ с него няма да си легна не се притеснявай, просто ми е кеф, е може и да му врътна една свирка. Олеееее, пък еди кой си, знаеш къф е откачен правихме секс на гробищата. Ама скъпи ти забавлява ли се ония ден сколегите, имаше ли гаджета, що не си легна с някоя, оле ми онази дето .....виж каква е готина бе що не я изпраскаш знаеш, че нямам против. Аааа ма остави ме сега миличко не ми се прави секс ай де утре.

Та как я виждаш тая ситуация, дали няма да ти е малко кофти, хихихи, малко ли казах? Вероятно ще се усмихнеш и ще кажеш да да няма проблем миличка лека нощ. М? Какво мислиш по въпроса, аз мисля, не само щи е кофти ми и шъ съ отвратиш. Та след всичко това което описах конкретния ми въпрос е ДОБРЕ ЛИ ЩЕ СЕ ЧУВСТВАШ?

П.С. Това горе не е измислица, казвам го щото съм го преживял и знам ей такива свободни .........някой ще каже, няма чак такива имааааааа. Всичко по-горе е от личен опит мой човек. ТИ имаш ли го?

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: Myth]  
Автор beta1 (black_hole) (Aquarius/Pisces)
Публикувано14.09.05 15:34



Приятелю,

Не се впягай толкова то такива хора дето като ги удари хормона не могат хич да мислят, защото цялата им кръв слиза в онези работи, има и от двата пола.

Аз затова му казах на бай ти хуй че говорим на различни езици, ама той продължава със свободните си съчинения. Е, негова си работа. Защо обаче аз да си губя времето да му обяснаван неща които едва ли ще ме разбере.
А ти Митчо бъди жив и здрав и гледай напред.

"Whatever else you say about human beings, they have been found by GOD to be woth daying for"


Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: beta1 (black_hole)]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано14.09.05 15:48



Уфффф, не само се впрегнах, ми съм бесен направо, честно. А като се има на пред вид, че всики казват, че съм голям непукис и имам биволско спокойствие. Не се впрягам и за всяко нещо реагирам спокойно и с разбиране, дори и в моменти които съм описал в предния си пост. Рядко ми се случва да се (може да ми говорят каквото си искат да ме обиждат и....) обидя раздразня и ако се случи е де да знам за секунди може би, винаги успявам да го овладея. В някои постове (мои) които се срещат из форума може, да изглежда, че нещо съм раздранен, или че се заяждам но не е така, не влагам такива чувства. Понякога влагам чувства когато пиша нещо лично. Ама ей тоя горе тотално ме издразни. Много сме отворени няма що, издрани ме щото с такава лекота приказва за неща дето имам чувството и понятие си няма когато му се случат как ще се чувства. Аз не познавам човек който да се чувства много щастлив при гореописаните обстоятелства.

Иначе благодаря ти за пожеланията.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: бaй xyй]  
АвторAмнepиc (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 16:38



Ми тъй си е. Напълно съм съгласна с теб.
Сега е моден термина "Серийно моногамен", щото, нали, все пак е по-културан от "курвалък".

Сложен въпрос повдигаш, за отговорността да бъдеш щастлив, за волята да обичаш един човек, за това човек да управлява тръпките, а не те него, за своята част от "задължението" да си щастлив... Затова не те разбират.

Все пак, случва се, ше знаеш, случва се любовта, Оная... и не пита..., и те отнася, повлича, заличава всичко... ама то тва друга тема...



Да ти се невиди и ника, човек не знае как да се обърне към теб.



Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: Aмнepиc]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано14.09.05 16:49



О ти разбираш господина, баси иронията аз не, обаче чудесно разбирам теб.
Ще ми кажеш ли какво зоначава е туй цялото "за отговорността да бъдеш щастлив, за волята да обичаш един човек, за това човек да управлява тръпките, а не те него, за своята част от "задължението" да си щастлив..." щото като се говори и пише трябва да се знае какво се пишпе и да се разбира това дето си го написала, а аз съм убеден, че господина горе мойе и да си разбрала, ама и понятие си нямаш ти какво си написала.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: Myth]  
Автор beta1 (black_hole) (Aquarius/Pisces)
Публикувано14.09.05 17:13



E, не бъди и ти краен. Аз мисля че тя добре знае какво е написала. Само дето забравя че дори и ти да "упрявяваш" тръпката си и да искаш да си щастлив с един човек ако той не го иска нищо няма да се получи. А да не говорим че накой хора не могат да бъдат никога щастливи, ама да не повдигам тази тема която е извън "тематиката" на клуба.

"Whatever else you say about human beings, they have been found by GOD to be woth daying for"


Тема Re: Защотонови [re: ~Moonlight~]  
Автор Sarfa (обичащ)
Публикувано14.09.05 17:26



Дълго време следя постовете по темата и накрая реших и аз да кажа нещо.
Лесно е да се разсъждава като тебе след като са минали години , след като всеки има щастлива връзка...след като болката е далече.
Но когато всичко е прясно има теми от рода:"Помощ",Ще се мятам от висок етаж"...
...."И се питам - толкова виновни ли сме ние, толкова лошо ли постъпваме като прекратяваме една изчерпана връзка?Трябва ли да казват за нас :"Остави го/я , той/тя не те заслужава.Ще си върнеш за всичко, ще видиш как после той/тя ще се осъзнае и ще плаче за теб....." Защо трябва да се насажда този негативизъм между хората? Трябва ли да бъдем слагани под общ знаменател с тези, които лъжат и мамят половинките си, унижават ги и т.н. ? Толкова ли е лошо да бъдеш честен с човек, на когото държиш, когото истински уважаваш?"
Не не е толкова лошо...но е достатъчно лошо за него/нея...
А когато е имало силни чувства - позитивни при случая веднага се заменят с негативизъм...нормална реакция - най боли когато близък те удари...
Та това е в общи линии.
Мисля че достатъчно добре разбираш нещата и от този пост- твоя разбрах само че искаш да ни се похвалиш как всичко е свършило добре...



Тема Re: Защо трябва да има виновен?нови [re: beta1 (black_hole)]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано14.09.05 17:34



Мда, то нали знаеш за такова нещо са необходими двама, в случая не съм краен, щях да бъда ако отсеча и изобщо и не изпитвам желание да я излушам, а аз просто съм я поканил да обясни какво точно е написала. щото на мен ми звучи абсолютно същото, като това което написал господина с мъжката гордост вместо ник . И как ако тя например си живее с мъжлето или приятеля си, като нещо и изчезнала тръпката ще продължи да си е с него ама шъ ходи си задоволява тръпката другаде. Точно това мнение подкрепи и се опитва да обясни как ние не сме разбирали. Е как шъ разбера бе аз съм тъп и ограничен, не ги разбирам тия работи. Не дай си боже да прогледна някой път. Предпочитам сляп да си остана. Всъщност като се замисля много добре я разбирам, както казах преживях и все още преживявам щото все още не е свършило. И прощавам и разбирам, ама боли, много боли. Що боли и кво и що за история е моята ще напиша някой път когато приключи.
И към нея съвсем спокойно се обръщам без някакви лоши чувства. отдавна ми мина беса.
Та като казах боли, е шъ ми обясни ли някой каква е тая обич, приятелство и разбирателство когато нараняваш човека до себе си. Ама хайде стига, че шъ взема се разпиша много.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.