Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 22.05.24 
Фен клубове
   >> Дж.Р.Р.Толкин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: :-)нови [re: DarkWolf]  
Автор lkew (лугичен)
Публикувано09.01.04 18:43



С добра катана имаш солидни шансове да убиеш един, може би дори и два орка. Ако ги изненадаш, а катаната е яко остра току-виж си бастисал 4 и осакатил още един.

Но Тук вече приключението ти ще свърши. Уви.

Аз лично бих използвал катаната за бране на ябълки по пътя си за Лориен :)


Галандро, самата средна земя е "мутирала". Така че не виждам нищо чудно в това да идем с мутации.

2+2*2


Тема Re: за облаците и земята.нови [re: Gallandro]  
Автор lkew (лугичен)
Публикувано09.01.04 19:03



Не знам кой го е казал, обаче това е тъпо. Ако си стъпил здраво на земята, мечтите ти са земни. А облаците са "Онова, от което вали дъжд и мокри". :|

Галандро, да съм казвал, че бих отишъл ей така?
Случайно да настоявам, че мога да оцелявам ей така във враждебна среда?

Е, след товята провокация и тотално изнервен от последната отвратително изцеждаща седмица ще ти кажа следното : Ако въпроса ти е дали бих искал а бъда запокитен сам в амазонската джунгла с едно одяло и едно мачете пред това да си живея тук на топло и да си уча по география, отговоря ми ще съдържа предвещаващо непременност изиксване за голям нож.

Като казвам, че имаш американски тип мислене имах предвид следните две твои характерни особености : Сколнността да твърдиш, че "за да лети в облаците човек трябва да е стъпил здраво на земята" и навика ти да не разделяш хората на "с такова мнение" и "с онакова мнение", а на прави и грешащи. Сори, ако съм те обидил. Не държа да си взимаш Белешка.

"От къде знаеш, че ще се чувстваш щастлив и комфортно там?" От къде знам ли?
Амиии... да помисляааа.... Рох, Шеф, дайде някой цитат за 3те елфически пръстена, излъчващи аура на щастие? Кажете какво казва Толкин за Владението на Галадриел (все не му запомних името)
За живота на Хобитите в тяхното прекрасно графство?

Това беше буквалния отговор, А сега и моя :
Не, не знам. И всъщност за това не искам да отида. Не защото принадлежа тук, не защото нещо/някой със сантиментална стойност ме задържа. Просто съм ужасно привикнал към този начин н живот. Умората на модерния живот ме мачка - но знам, че бягството е много лесно, просто трябва да ида на село и да отглеждам овце и кукуруз. Този живот не е за мен, колкото и да е "щастлив и безметежен".


















долното е САМО за ГАЛАНДРО!









































Повтарям, САМО!







































Виж какво. Мечтите са единственото нещо, което ни е останало почти неограничено в това общество. ТУК сме хората, умеещи не само да мечтаят, но и да приемат чуждите мечти. ТУК не държим приятелите ни да са здраво стъпили на земята. Прояви малко лицемерие и остави другите да са тъпи и да щастливеят поне двайс минутки на ден, м? :/

2+2*2


Тема Re: :-)нови [re: lkew]  
Автор DarkWolf (Little Wolf)
Публикувано09.01.04 19:17



4 - 4. Това знеш ли колко манджа е?
А и ако е така, след четвъртия подпалвам подметките. Просто стратегическо отстъпление. Няма да е честно. Превъзхождам ги числено...

Feel the might
Inside of you!
Raise your blade
It's time to fight!


Тема Ето така се задрасква тема /ОФФнови [re: Бeзцeнни]  
Автор RoherynМодератор (мерудия)
Публикувано09.01.04 19:21







Обичай съдбата си

Тема Re: Дай да ти стисна копитце, РохЧнови [re: Gallandro]  
Автор Umai Maia (Tengri's)
Публикувано09.01.04 19:22



Както и да е...

На мен пък ми се стори, че на всеки гледаш да обясниш, че не трябва да тръгва натам ,защото просто няма да стане работата и няма смисъл даже да опитва...
Това имах предвид
Въпроса е, че само да мечтаеш не става. Трябва да се опиташ да ги осъществиш.

Да

Да приемем, че дупката във времето е отворена и клубарите са на прага и някои решават да влязат в Средната земя (дали това е смешно и ли нереално въобще не ме интересува, темата сега е за тази ситуация, а не дал ие възможно)Така 4е, да ре4ем някои тръгват.

Ти, с всичките си постинги, в тази ситуация, действаш като описания от мене татко/дядо/съсед/леля и т.н. - не тръгвай, защото ще се пребиеш, заколиш, умреш, и т.н.(сещаш се какво имам предвид)



-------
П.П.
да ги осъществи със средствата с, които разполага - въображението е едно от средствата.

Необходимото Ми Зло


Тема Re: Хихи :))))нови [re: Beregyl]  
Автор RoherynМодератор (мерудия)
Публикувано09.01.04 19:48



Друже, ще се откажа от думите към Аданедел, когато той успее да ме убеди, че въпросният "Склад с автоматично оръжие и боеприпаси" няма да го злоупотреби, а ще го употреби за ....ъъъъ..... колци за домати... Грах.... тикви.... дезинфекция, дезинсекция и дератизация.


И Фантазия няма граници и всички сме във Фантазия, т.е. Средната земя съществува и реално-фантазийски; и ние сме там и без да ни се налга да правим избора, който Безценни предложи :)

Нядявам се да не дойде ден да нося отговорност за някое, дори и мъничко, нищо :)

Обичай съдбата си


Тема Re: Ето така се задрасква тема /ОФФнови [re: Roheryn]  
Автор DarkWolf (Little Wolf)
Публикувано09.01.04 19:56



/me се покланя галантно.

Feel the might
Inside of you!
Raise your blade
It's time to fight!


Тема Re: :-)нови [re: DarkWolf]  
Автор lkew (лугичен)
Публикувано09.01.04 20:02



Мъдър Мрак :)

Някой път спаринг с букени?
Не че мога да направя нещо, но ми е интересно какъв боен стил има мрака :)

2+2*2


Тема Re: Отговарям на секундата,нови [re: Gallandro]  
Автор Peдpиk Шyxapт (сталкер)
Публикувано09.01.04 20:10



Я ми отговори, ти цял живот ли искаш да вървиш по утъпкани пътеки? Всичкото това, дето го изброи са го правили, правят го и ще го правят. А аз за себе си искам нещо ново, нещо което АЗ, не някой друг, а аз да направя за първи път. Демек, искам да съм откривател. Нашият свят предлага ли ми го? Не бих казал. Той е изцяло картографиран, сравнително изяснен и до немалка степен проучен. А аз искам да съм този, който чертае картите...

Навремето чух един лаф - "Приключението ще те намери, ако и ти го потърсиш поне малко". Да, то няма да ме чака на тепсия в Средната земя, ще си го търся сам. И то ще е Моето приключение.

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Ако имахте.../може би офф, а може би не...нови [re: Лeйди]  
Автор Peдpиk Шyxapт (сталкер)
Публикувано09.01.04 20:12



Само да ...хммм, да се заям можи би, ще кажа, че ако има такова нещо като предопределение свише да направя нещо, ще вложа цялата си енергия да направя точно обратното

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.