Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 01.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Кой е най-якия на лежанка тука?  
АвторЩypeцa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 13:29



Кой е най-якия на лежанка тука?.Некой дига ли над 100 кг.?



Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: Щypeцa]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 16:35



lol awe sturce, kvo sa 100 kila weeeee
as sum 70kila i si pravq seriite bez problem s 80.- 90kg mi e maxa, a sum ebati herbariq 178cm/70kg pri tova s tegki kosti...
100 kila sa nisto batka. vseki s normalno teloslogenie i nqkolko meseca trenirovka ste si gi digne... vig 130 vece e druga granicka... pitai za neq po dobre



Тема АБСУРД!!!нови [re: Щypeцa]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано27.11.02 19:03



100 кила... кво говорш тука да не сме трибойци... некъде по около 70-80 максумум кила и то по 1-2 повторения.
Мда.

МИРНО! Мазньо приема строя.

Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: Щypeцa]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано27.11.02 19:51



Ми що не кажеш ти колко вдигаш. Аз си вдигам тука едни 110 от сума време и не щат да станат повече . 79-80 кила съм. Нищо не е тва, ама пък на полулег вдигам 105...
Абе те в залата викат, че съм нямал сила, а съм бил по-издръжлив, щото на 100 правя серии, пък вдигам някви 110...то май си е верно де...




Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: Jacket]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано27.11.02 20:43



imam aver4e na 17 deto e 75 kila prai serii sas 120 buta 140 dva puti

Има има истина една . Тя е само Левски София!


Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: Jacket]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 21:00



jacket pich, dobre digash

a onova averce bahti zvqra... edin ot moq fit go vidqh ..80-85kila ,krakata sa mu steki, v nikakav slucai ne sa golemi -nisto kato sport ne treniral a puk prd men pravi 5rep klek s 190..izcuklih sa ... a kracetata sa my niiiiiiiisto osobenno.
edin priqtel puk mi razpravq ce negoviq braced 85kila butal 210 na leg.
zvuci me potresavashto, ne moga da ti kaga dali ili kakvo e vzimal, no sum sklonen da mu vqrvam ce mi kazva istina...
ostava samo da se cudim i maem.
as shsi glutna ezika ako go viddq tova pred men



Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: beastie]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано27.11.02 22:05



еми зависи кой-кво е зобнал
Аз до сега съм "зобил" само с креатин два пъти...та то е време май за трети, ама трябва да посъбера малко парички, пък химия може да вкарам малко напролет, ама много скъпо идва...




Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: Kotio]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано27.11.02 22:09



Абе тва за клека може да го повярвам, обаче за лега туй дето го разправяш е доста съмнително...на тоя твой приятел братчед му да не е Любо лежанката
Той пролетта ако се беше пуснал на лега в дескрим щеше да ги разбие сичките




Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: Jacket]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 01:40



buahahah
awe neznam dali e Lubo ili Genco Legankata no opredeleno e izbil ribata ako e verno razbira ser



Тема Emi mai azнови [re: Kotio]  
АвторRoadRunner (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 11:07



Awe pichove.Vie shto se izlagate.Az vi mislih za po zdravi.To kato gledam i 100 kila ne vdigata.Toi Hrabria Svinar sigurno e po zdrav.Kato sledvam dumite mu i snimkite koito prashta.Az pravi 3 serii po 10 s shtanga koiato teji 160.Ako ne mi viarvate pitaite Bibito.Toi mi e brat.U nas vsichko e v uredi.Lejanki, shtangi, giri awe vsichko ima.Amo to az samo s tova se zanimavam.Samo s digane.Poneje na sam mnogo dobar v ucheneto i bashta mi vika.vijdam che s ucheneto si do krivata krusha za tova nablegni na sporta.I az i taka napravih.Po cial den sportuvam.Edin den digam.Na slqdvashtia biagam.I edin den pochivka.I tova pak se povtaria.Nikoi ne moje da me barne.To i brat mi Bibito sashto si e zdrav de.Ima oshte malko da se poopravi.Ama cheso si gi vdigam 160.Oshte 1-2 godini i shte se vklusha v nacionalnia otbor na Bulgaria.



Тема Re: Emi mai azнови [re: RoadRunner]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано28.11.02 12:44



bravo

Има има истина една . Тя е само Левски София!


Тема винагинови [re: MA3HbO]  
Автор bluefan (син фен)
Публикувано28.11.02 13:29



съм знаел,че си крехка душица...ако искаш мога да ти покажа как да вдигаш повече ама може да те комплексирам


СИНИ БОГОВЕ

Тема Re: Emi mai azнови [re: RoadRunner]  
АвторEми (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 15:17



По колко километра бягаш,колко тежиш и колко ти е бицепса?



Тема не бенови [re: RoadRunner]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (мисионер)
Публикувано28.11.02 19:42



тва на снимките не съм аз бе... това е колаж, и няма човек по света, който да е толкова як, колкото тая снимка, дето я бях пуснал...
Иначе ако това дето пишеш е вярно, значи си по-як от мен, аз вдигам 120 макс, и то мнооого мъка. Скоро сигурно ще го подобря де...
А и не разбирам защо у вас е пълно с уреди... така излиза по-скъпо, отколкото да ходиш в зала, залата при всички случаи е по-добре обурудвана, а пък се испъмаш в гири и дискове... досадна работа.

Редактирано от XPAБPИЯ CBИHAP на 28.11.02 19:44.



Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: Jacket]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (мисионер)
Публикувано28.11.02 19:48



Колко серии правиш и колко повторения с тия 100? Тва ми се струва доста странно да си правиш сериите със 100, и макса да ти е 110



Тема Re: awe ROad Runnerнови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 19:49



ce si qk , qk si ... neznam kolko te biva s uceneto, no stom sicko u vas e samo v stangicki kakvo ocavash... da praish serii s 85?!?
as treniram ot 4 meseca, 1,80 na 70kila s mokri drehi sum.. digam 90max...
mislq ce e normalno :) ako nesto mi se provali ucilisteto i vzema ta si nakupq leganki u nas, na 26 moge i da ti se pohvalq ce i as digam 160ki...
dotogava ... jivi zdravi ste pokorqvame vurha s 100kila
aide sus zdrave
i da trenirate



Тема mnenieнови [re: Kotio]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано28.11.02 21:19



spored men ne e vajno kolko diga6 a kak izglejda6
tva ne e silov triboi - druga e celta

Има има истина една . Тя е само Левски София!


Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: Щypeцa]  
АвторJaiaks (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 21:33



Аз съм 69-70кг., лег - 90кг макс. нищо особено, но това са 8 год. пот пари и време без капка химия. Ще отбележа, че когато започнах тежах 58кг.
В някои случаи лежанката не е най-силния показател. Тягата ми е 160кг., а кляка 110кг.- говоря за единички разбира се.



Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано28.11.02 22:02



ми обикновено 2 серии по 6 повторения. След това вече по-малко. Мисля да пробвам 115 скоро ама не знам.....




Тема Re: mnenieнови [re: beastie]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 22:05



pich , tyk si mnogo prav
ama mnogo



Тема Re: mnenieнови [re: Kotio]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано29.11.02 11:38



mnoo qsno 4e sam prav - tva seki bilder ( uvajava6t sebe si ) go kazva
a za teq det se valnuvat ot silata si ili se kompleksirat ot tva kolko digat - mi ima drugi sportove
ima hora deto mnoo digat a ne sa dobre oformeni i masivni - ne im stoi dobre tqloto (osobeno za gurdite sam zabelqzal 4e e taka)
tva ne zna4i 4e ne trqbva da se polzvat golemite tejesti ama tva ne trqbva da e fiks ideq

Има има истина една . Тя е само Левски София!


Тема Re: Emi mai azнови [re: Eми]  
АвторRoadRunner (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 12:12



Biagam po 10 km.Ot Asenovgard do Bachkovo.No ot kakto sam v SanDiego biagam po 15-17 shtoto to po onezi parkove kak da ne biagash.Teja okolo 75-80 nai-mnogo.A sam visok 183.Bicepsa mi e okolo 40-42 nai-mnogo



Тема Re: Mersi Kotioнови [re: Kotio]  
АвторRoadRunner (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 12:16



To Kotio za sega samo ti si kazval takiva raboti.Drug ne mi e viarval mai.Ama ako moeje da se vidim shte vidiat i drugite



Тема Re: Beastle super si.нови [re: beastie]  
АвторRoadRunner (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 12:22



Mislia che mnenieto na Beastle e nai-vajno.Az si izglejdam dobre.I za tova s diganeto az veche manaliam tempoto.Bashta mi kazva da vdigash ot 13-18 godini po zdravo.Ot 18 na gore po 15 min na den prez den.Shtoto kato ostareesh shte te boli vsishko.I az veche sam mnogo gotin de.Nikoi do sega ne mi se e opuval znachi sam zdrav.Vsichki gotini momicheta mi se lepkat znachi sam i gotin.E!Beastle ti me shashna s tva mnenie.Nikoga do sega ne sam chuval takova neshto.:)
No ne sam saglasen samo s edno.Tva deto go pishete nekraia triabva da zvuchi taka: Ima ima istina edna tia e samo samo CSKA!



Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: Jaiaks]  
АвторBibito (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 12:30



Jaiak i az kato zapochnah biah 57-58 kg.I na mene mi sa taka tiagata i kliaka.



Тема hmmнови [re: Bibito]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано29.11.02 15:22



tva deto roadRunner ne si go 4uval go e kazal Ron Coleman .....
a q pomisli - koi ima po hubava figura - silov triboec ili Kevin Levrone (primerno) ?

Има има истина една . Тя е само Левски София!


Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: Bibito]  
АвторJaiaks (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 16:05



Най-интересното при мен е, че гърдите ми са най-добре развити от всички останали групи, а пък килограмите които вдигам от лег не са впечатляващи.
Истина е, че за този спорт е по-важно как изглеждаш а не колко вдигаш. Но съгласете се, че не върви да блъскаш сума ти години и въпреки, че изглеждаш добре, някой които вдига от 6 месеца и е плосък като дъска, започва да вдига 10кг. повече от твоя лег - кофти чувства те обземат в такъв момент.



Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: Jaiaks]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 17:26



Jai tova nekoi da te depresira stoto digal ot 6 meseca, plosuk kato duska i diga 10kila ot leg poveceto ot teb, deto si treniral godini... dobre
tfa moge ako si govorim za tegesti do 90 kila... ela da vidim nqkoq hurba bez cica 58kila deto pocva s 30 ot leg, ste vdiga 100kila sled 6meseca... naish koga
a dori i da stane nqkoga nqkade taka, znaci coveka si e dosta silen prirodno, papa kato obezumql ili ti ne vdigash seriozno... stoto ima i drugo nesto, moe i 3 godini da si digal ama ne seriozno, e togava nqkoi ako se napune i s papane i qko digane moge i da te stigne na kila... na fizika ne mi se vqrva , fizika ne se pravi za 6meseca, tamun ti napupili cickite sled nqkolko meseca tren. i vece sme supermeni... godini i lubovvv se iska v toq sport za da izglegdash dobre, i pak ne e 100 sigurno, sto gen ima zalogeno...
awe vseki da pravi kvoto mu e kefff
as vigdam smisul, keffi me, cuvstvam se strahotno, ima da si dddddddiggggammm
oste , as sa pocvam we, lele da gi cukna tiq 78-80 kila i 100te na leganka ta da moga i as vece da perca cici kato seki nov v fitnesa na 2 meseca ha!
aide da digate i da go digate



Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: Kotio]  
АвторJaiaks (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 20:21



Всичко което пишеш ми е пределно ясно.
Нямам впредвид 58кг. новобранец - ако те вдигаха 100кг. за 6мес., то аз щях да вдигам също толкова,когато бях на тяхното дередже. Защото повярвай ми малко са хората които са се отдавали на този спорт така както го правя аз вече 8г.
Всичко оприра до генетиката дадох ти пример да речем с един 16-17годишен тинейджър, който тежи 70-75кг. Има ги доста такива екземпляри. Та въпросния тип /това е измислен герой/ вдига 60кг. още на 2 или 3 тренировка. На третия месец си прави серии с 80кг., а на 6-7 месец може да се похвали със 100кг. - единичка. Това разбира се не се случва с всеки, защото ако беше така не знам с какви мутанти ще се напълни България. Но не са и съвсем редки тези случаи. Не съм казал, че се комплексирам - няма от какво, защото както самия ти споменаваш те не могат да изградят почти нищо за 6месеца /друг е въпроса, че някои тренират така, че и за 6г. нищо няма да направят/.
Искам да кажа, че не върви да си тренирал доста време, да изглеждаш добре, а пък в същото време да не можеш да направиш единица на 80кг.
Ще ти дам пример - когато правя тяга обикновенно стигам до 145кг. за шест повторения. Ако на следваща трениравка на която правя гърди се засечем с някой който ме е наблюдавал на тягата, обикновенно той ме пита колко още ще слагаш при положение, че съм на 75кг. и правя 8-6повторения. Остава много учуден като разбере, че няма да качвам повече килограми на щангата при положение, че ме е виждал с колко кила права тяга.



Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: Jaiaks]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано29.11.02 20:40



a ima i takiva koito mnogo digat na lejanka (140 -150) a gurdite im stoqt kato nabiti navutre ...tva e mnoo individualno

Има има истина една . Тя е само Левски София!


Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: Jaiaks]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 22:27



Jai, vsicko koeto kazvash batko e taka...
ce nqma kakvo da se kompleksirash kogato nqkoi brzo ili bavno te e stignal, stanal po silen ili dobre slogen ot teb, da ... no o verno i si e ce vse pak po malko se izdrazvash kogato se poluci taka, neizbegno e ...
no ima nesto drugo, toi neka te e stignal, neka trupa, kacva, svalq ili kvoto ste da pravi, no toq nabubnal novobranec nikoga nqma da znae na tozi etap, vsicko koeto ti znaesh i si naucil za tiq 8 godini s koito kakto kazvash s takava lubov si se otdal na toq sport... za men tova e po vagnoto...
as imam edin poznat v fitnesa kudeto treniram,. coveka e na okolo 30 i nesto, daskal po fizkultura, i hodi vav fitnesa samo da si poddurga formata... kazva otkrai vreme se e zanimaval s tova, gledash go , ne e ogromen, ne e super slogen, no kakvo ot tova, toi i ne se starae tova da stane, edno vreme moge da e bil... no sega si bluska pica kakto si poiska i nai vagnoto - vuv vseki slucai znae kakvo pravi, kak go pravi i zasto go pravi... ot vreme na vreme mi dava suveti i mi pokazva trikceta, na men zelenickiq, puk as neka pravq pocti s kolkoto i toi pravi kila. vapros na prioriteti e vsicko v toq givot... taka i vuv fitnesa.
aide suz drave
i da slushkate



Тема Re: Jaiнови [re: Jaiaks]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 22:32



a m/u drugoto iskam da te pitam za edin suvet...
v moq fitnes nikoga nikoi ne sum vidql da pravi tqga
o boje gospodi, durtite sedat i me gledat, no nikoi ne q pravi... zaicetata samo digat na mashinkite s 30kila i se pulqt kato zlatni ribki kato me vidqt da se gurca nad tqgata... ta misulta mi e ...
as sum 70kila, otskoro q pravq tqgata i posledniq pat stignah do 90kila... samo ce imam problem ce kato digna stangata i sled 3toto povt. tq zapocva da mi se izpluzva i v 4totopo povt. vece edva q udargam s prustite si i q puskam.... s 80 primerno q zahvastam dobre, stranno e zastoto s 90 dori kato q pravq cuvstvam ce ne mi tegi tolkova mnogo, imam sili i s 100 pone da napravq, samo ce kak da go napravq kato mi se izpluzva ot hvatkata, slagam rukavici btw.
moge bi ako q hvana s po drug hvat nqma da mi se izpluzva, ako q hvana krustosan moge bi , ednata otdolu, drugata ruka otgore, ili puk ako probvam da q hvana kato za biceps, de daznam .... ako imash nesto predvid drasni 2 reda pls
aide ce mi izstinaha purgolite mamamystara
jivi zdravi



Тема Re: Jaiнови [re: Kotio]  
Автор Satriani (пич)
Публикувано29.11.02 22:45



омотаваш си китките с ония "ленти" (не ги знам
точно как се казват, но се използват при набиранията -
едната част се омотава около китката а другата
около лоста/щангата, с цел подобряване на хвата)
и немаш повече проблеми със хвата. по тоя начин,
не си преебваш и китките



Тема аз ти препоръчвам...нови [re: Jacket]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (мисионер)
Публикувано30.11.02 06:48



първо да направиш поне 8-9 повторения, ако можеш и да направиш поне 3 серии, тогава увеличавай тежестта.



Тема Re: Jaiнови [re: Kotio]  
АвторJaiaks (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 12:59



Каква е тази зала в която ходиш бе човек? Няма ли кой да те светне как се ползват фитили. Разбира се, че без тях си проваляш тренировката не защото нямаш сила, а защото пръстите не могат да издържат дълго време такава тежест. Така няма как да ти обясня как точно се използват фитилите, но с две думи това са едни ленти от здрав плат или мека кожа. Във всички зали които съм ходил/а те не са малко/ ги е имало и дори децата знаеха кок да ги използват.



Тема Re: Jaiнови [re: Kotio]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 15:37



По принцип, хвата за тягата си е кръстосан. При малки тежести няма значение как я хващаш но при големи трябва да е с кръстосан.



Тема Re: аз ти препоръчвам...нови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано30.11.02 18:29



ами аз още не съм тръгнал да качвам...и аз мисля че няма смисъл, ама вече почвам да се дразня и накрая ше взема да се назобя, па после ше ме е яд и така...




Тема Re: аз ти препоръчвам...нови [re: Jacket]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (мисионер)
Публикувано30.11.02 20:13



и аз се дразня, че не качвам... кантара не мърда на милиметър, а пък на сила горе-долу качвам.... ама още не съм тръгнал да зобя...



Тема Re: Jaiнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор achko (the little one)
Публикувано30.11.02 21:52



huh... трябва да е с кръстосан i az taka si mislih ama gledah na republikanskoto po triboi 4e nqkoi si go hva6tat prosto s nadhvat >>> se edno rimska 6te pravqt ama sgyvat krakata



Тема Re: lentickiнови [re: achko]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 00:22



eebasi mamata, ei dobre ce me svetnahte za tiq lentichki pichove, merci mnogo...
qsno, trqbva da gi tarsq nqkade sega... a v moita zala maika im dewa, nikoi ne q pravi taq tqga, mqrkal sum gi ot vreme na vreme tiq lentichki no vinagi sum si mislil ce sa po skapanata alternativa ot rukavicki... qsno sega koi e skapaniq i koe e alternativa... aide merci pak
i da digate zdravo



Тема Re: Jaiнови [re: achko]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 14:22



Ми аз съм пробвал и двата - кръстосания ми е малко по-стабилен но разликата не е голяма. А и съм виждал на някои места да го препоръчват като по-добър. Но щом казваш, явно си е индивидуално.
М/у другото, на тия състезания нали не им дават да ползват фитили?



Тема Дилеманови [re: Jacket]  
АвторJaiaks (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 15:58



Приятелю и аз от известно време все по-трудно държа настрани мисълта за химия. Преди години не си го и помислях, но сед толкова време е нормално човек да иска да пожъне поне половината от това което е посял.
И все пак мисля, че няма да се подам на изкушението. Не заради страничните ефекти /за 1-2 месеца нищо няма да се появи/, а заради психическата страна на въпроса. Иска ми се след време - независимо докъде съм стигнал, да знам, че в тялото ми не е влизала и капчица химия.



Тема Re: не бенови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
АвторRoadRunner (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 20:23



Ne we man.Ti meshto se barkash.Nashta kushta v Bulgaria e 1540 kvadrata i ima izba, prizenem etaj,3 jilishtni etaja kato na vseki ima vsichko(spalnia, bania, hol, dnevna. kuhnia i oshte edna staia)i edin tavanski .Ta ne se spuvam.Na tavanskata staia imam 1 gladiator YORK 24 s maksimalno natovarvane 55 kg (ima go v novata broshurka na METRO), komboniran ured TOTAL ULTRA GYM (sashto go ima v novata broshurka na METRO) greben trenajir SPR-669/1(sashto go ima v novata btoshurka na METRO) i edna lejanka s shtanka i tejesti 200 kg, 15 giri po 1,3,5,7,9,10,15,17,20,23,25,28,30,33,35 kg. i na terasata imam 5 losta na razlichna visochina i miasto za razgriavane.Tova sa neshtata na tavana.Na prizemnia etaj ima edna stai goliama s stulbi koito vodiat go izbata i e obshto okolo 200-250 kvadrata s WC.Tam ima Vibrokolan, Magniten velumetur programiruem, Dve lejanki s shtani s obshti tejesti 400 kg.,oshte dva gladiatova ediniat e s shtanga i ima jaji za uprajnenia za gurdi,grub i krata i ednin YORK, bodiformer, 5 giri po 5,8,10,13,16 kg, i specialni gluposti za pravene na licevi opori i koremni presi.Ima i oshte no sa brebolii.V momente bret mi Bibito zaiakva natezi uredi zashtoto kakto mai znaesh sam v SanDiego i prez dva dni hodia v fitnes s LosAngelis koito e gramaden.Ako trugnesh da go razglejdash gore-dolu 1den +- 1chas.Drugo???



Тема Re: Jai - fitiliнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 20:29



q kagete po dobre otkude da gi vzema tiq fitili v sf i po kolko varvqt :)
aide i da ne prestavate



Тема Re: Jai - fitiliнови [re: Kotio]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (мисионер)
Публикувано01.12.02 20:59



Ами тях трябва да ги има в залата.



Тема Re: Дилеманови [re: Jaiaks]  
Автор Satriani (пич)
Публикувано01.12.02 21:42



така е прав си. освен красота тренировките
са и здраво тяло и здрав дух. не се поддавай



Тема Re: не бенови [re: RoadRunner]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано01.12.02 22:07



pii gas , valium ili kvoto tam otrovno ima6 i mri be ! kuv si ti i za kuv se misli6 komplexiran sme6nik - ebati durvoto si - mnoo typ ama mnooooooooooooo
are zaspivai mar6 LUJEC mizeren

Има има истина една . Тя е само Левски София!


Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: beastie]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 22:33



posledniq pyt kato se meri be6e 78 kg sega ve4e moje da e kym 80.... ne e 75



Тема Re: Emi mai azнови [re: RoadRunner]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 22:37



sme6ko q si kaji merkite ve ?



Тема 167sm viso4ina 65kg teglo -95kg ot lejanka...нови [re: Щypeцa]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 22:41



mislq 4e silata trqbva se opredelq ot koefitzent - sobtsveno teglo deleno na tegloto na 6tangata ( ili obratnoto )



Тема tritzepsi....нови [re: beastie]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 22:46



6toto go dokarvat ot rytzete a ne ot gyrdite



Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано02.12.02 12:06



se tam :)

Има има истина една . Тя е само Левски София!


Тема Re: аз ти препоръчвам...нови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано02.12.02 19:36



При мен пък е точно обратното...




Тема Re: Дилеманови [re: Jaiaks]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано02.12.02 19:41



да...така е. Аз все пак мога да кажа, че съм пожънал нещо, поне на маса , пък отскоро и на релеф. Само тая сила...кофти ми става като дойде някой в залата дето тежи 10 кила по-малко от мене, а вдига с 50 над мене...и тогава се замислям кога ли ше си набия иглата......абе все още не се осмелявам....най вече щото нямам пари




Тема Re: Jaiнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор achko (the little one)
Публикувано02.12.02 21:54



ne davat fitili na systezanieto ama mi napravi vpe4atlenie 4e horata si imat mnoo qki hvatove >>> izob6to ne im e problema vyv hvata

ina4e mogat sqkvi drugi raboti da se polzvat: stre4ing jiletki, kolani, nakolenki, nalakytnici i tn >>> mai moje da se omotae6 celiq v bint ako ima6 jelanie :)



Тема Re: [b]Истината за стероидите...[/b]нови [re: Jacket]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 11:57



Ако си набиеш иглата може да ти стане ОЩЕ по-кофти, ако се замислиш над това, което пишеше в едно от списанията напоследък.Ще ти разкажа с две думи:
Бой с петли.Тия, на който "тренера" е давал стероиди размазват другите - силата им се дига с може би 30%!Но: минава 1-2 г. и се издухват - свършва им спортната кариера.На чистите петли кариерата е 4 дори до 5 г.!!!
2-3 пъти по-дълъг живот!
Избирай сам 30% сила или 100-200% живот!



Тема Re: [b]Истината за стероидите...[/b]нови [re: Becko]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано03.12.02 21:07



mdaaa

Hey man you know I'm really okay
The gun in my hand will tell you the same


Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: Kotio]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано09.12.02 01:23



kak se kazva 85 kilogramoviq pich?

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема awe RoadRunner ti si mnogo tupo parcheнови [re: DEFLEPPARD]  
Авторklioshtata (Нерегистриран)
Публикувано26.01.03 19:08



gotin si na maika ti v **** tuka u inet samo si gotin i iak,koi znae kav si skakauec utrepan,lepkali mu se momichetata...lepkat ti se pedalite be gey spleskan



Тема Re: Jaiнови [re: Kotio]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано27.01.03 12:01



hvastai s krustosan hvat, ako se izpluzne q pusni i hvani pak hubavo i taka dokato si dovursis seriqta, pravi redovno i do 3-4 meseca ste pravis s pone 150

nonya bizzz


Тема 150 от лег.нови [re: bigbro]  
АвторThe Game (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 00:50



Нали питахте в крайна сметка кой колко вдига:)
Аз отдавна не съм влизал тук, но вдигам толкова хе хе.
Ма не съм много лек, така че за сега това не е нищо...още много труд трябва!



Тема 150-акнови [re: DEFLEPPARD]  
АвторThe Game (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 01:09



Нали питахте в крайна сметка кой колко вдига:)
Аз отдавна не съм влизал тук, но вдигам толкова хе хе.
Ма не съм много лек, така че за сега това не е нищо...още много труд трябва!



Тема Re: [b]Истината за стероидите...[/b]нови [re: Becko]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано28.01.03 09:51



tva nesto mai go e sanuval toq deto e pisal statiqta, mislq 4e pove4e ot 4-5 boq edva li moje da izkara koito i da e petel, puk i tuk stava vapros za nesto drugo: ako roni kolman ne zobi moje i 50 godini da mu e karierata, ama nqma da stane nisto pove4e ot kvartalen shampion (nai- mnogo) a da ne govorim kak moje nqkoi da otide na olimpiada ili svetovno bez da se e podgotvil sus suotvetnite medikamenti, ne mislq 4e e vuzmojno.

a gledahte li go Mitio Krika kak se izloji po skrita kamera s probata za himiq :))))) basi carvula e toq, ina4e v predavaneto si razpravq kolko losho bilo da se zobis

nonya bizzz


Тема Re: [b]Истината за стероидите...[/b]нови [re: Bum-Bum]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 15:04



Да бе, голем майтап беше шоуто с Крика
Ама още по-смешно беше след самата скрита камера, не знам дали си го гледал това. Влади Априлов пита "Абе, Крик що така се изложи да допинг теста?". Крика почва да пелтечи нещо и да кърши ръце и в тоя момент Кирил Вълчев (изпълнителния директор на Мусаши) взема думата "Той щото вдига много тежко и го болят стави, сухожилия и т.н. та затова взема обезболяващи пък те са забранени!"
Умрех от смях



Тема 107,5 кг от лежанка - малко ама все пакнови [re: Щypeцa]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано28.01.03 22:29



Аз вдигам 107,5 КГ от лежанка на 74 КГ тегло, което означава коефициент 1,47 - тоест само 0,3 стотни от професионалната фитнес степен. Истинска химия през живота си на съм взимал - всичко е въпрос на труд, дисциплина и спортна злоба !



Тема Re: 107,5 кг от лежанка - малко ама все пакнови [re: File99]  
Автор achko (the little one)
Публикувано28.01.03 23:02



breh... q mi kaji po tiq tam stepeni kolko e 100 kila ot leg na 55 li4no teglo



Тема 100/55нови [re: achko]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 09:47



Ако ти тежиш 55 кг и вдигаш 100, имам предвид да вдигаш чисто без да си вдигаш(отлепяш от дъската) с щангата и задните части, а и без да си хванал щангата по-широко от 80 см значи ти си много добре, даже отлично!



Тема Re: 100/55нови [re: Becko]  
Автор achko (the little one)
Публикувано29.01.03 19:16



abe az znam 4e da ima6 silni gyrdi trqbva da si diga6 li4noto teglo po 2
tva za edinica ot lejanka stava vypros
ma nemoa sa dokaram do tam



Тема Коефициент 1,8нови [re: achko]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано30.01.03 01:29



100 кг единица на 55 кг означава коефициент 1,8 - тоест професионално фитнес ниво.. Ако се запази пропорцията килограми-единица от лежанка на 80 кг лично тегло трябва да имаме 144 кг единица от лежанка, което е направо отлично.



Тема Нещо май се бъркатенови [re: File99]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 11:43



Какво значи коефициент 1.8=професионално фитнес ниво?
Ти да не би да раздели 100 на 55 кг и реши, че това ти е коефициента 1.8 и това било професионално фитнес ниво.
Според мен това е смешка,защото:
1)100/55=1.81 това е просто относителна сила и нищо друго.
2)относителната сила не е точен критерий за сравнение на каквито и да било нива, тъй като истината е, че масата и силата не растат в линейна зависимост, а в параболична.Ето защо по твойте критерии мравката ще има супер професионален фитнес коефициент 100-200!Айде стани мравка де!
За оценка на силата и сравнение между отделните категории има разработени редица формули, като различните големи Powerlifting федерации са избрали различни такива - Уилкс,Райдън и т.н.(срещал съм повече от 5-6)
3) един човек който вдига 2 пъти собственото си тегло от лег няма професионално фитнес ниво, а има професионално бодибилдинг/пауърлифтинг ниво.Терминът е грешен ако се хванеме дословно за това, какво животно представлява едно фитнес-човече



Тема Re: 100/55нови [re: achko]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 14:05



"Силни гърди" е много относително понятие. 100/55 е отлично постижение само по себе си. Тоест вече имаш "силни гърди". От друга страна ако искаш да се състезаваш и 2х личното тегло няма да ти стигне.



Тема Re: Нещо май се бъркатенови [re: Becko]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 14:08



> За оценка на силата и сравнение между отделните категории има
> разработени редица формули, като различните големи Powerlifting
> федерации са избрали различни такива - Уилкс,Райдън и т.н.(срещал съм
> повече от 5-6)

Има ли ги някъде из нет-а тия формули?



Тема Има гинови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 15:58



Има ги.Но трябва да се порови.Аз тренирам от 13 г. и това винаги ме е вълнувало,по едно време ги бях изровил - мисля към 7 различни.Най-често срещаната формула е на Уилкс(и наща лифтинг федерация работи с нея) - но хората спортисти не знаят калкулатор, затова ги дават обикновено като коефициенти във вид на таблици.Райдън мисля беше руснак и неговата формула е директно, следствие от физичния закон: М^3=С^2,
М- маса, С - Сила(лег примерно), т.е. С=(М)^2/3 - парабола, от тук и коефициента(оценката) К е не С/М - както по-горе обясни един мен, а:
(С/((М)^2/3 ))=К.
Нямам претенции за професор и хирургическа точност.
Също си спомням, че на Арнолд Класик събитието 1999 г . ако не се лъжа имаше турнир по лежанка и там бе използвана една друга формула.Но със сигурност има поне 5-7 различни формули.Един друг руснак също имаше формула - Веденски май беше.
Но както всяко чудо за 3 дни , така и тоя мерак отдавна ми се е изпарил.



Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: Щypeцa]  
Автор KAБEЛДЖИЯTA (Технолог)
Публикувано30.01.03 17:14



Барчед - да ти кажа кой е най-якия. Ами ния КАБЕЛДЖИЙТЕ сме най яките. Ами що. Само пръжки с лук сме . Такава ни е диетата. Ама дигаме кабели по 150.170 кила . Ама ако ченгетата ни подгонят може 200 и кусур да вдигнем..

Чичо Мюмюн е много як. Макар и да изглежда като сух индийски пич - викаме му Крана. Той ми е инструктура - баш чалъмите ми показа как се влачи и вдига коаксиален кабел дълъг 20-30 метра.
А когато товариш на гърба метални части -тогава е най зор . особенно кат те гонят по обекта.

Ей ма на по средата съм аз на снимката. а тук сме във фитнес залата на чичо Мюмюн. И пием химия - собствено производство. Като удариш по една чашка - и мотокар шъ дигнеш - къде шъ ходиш


Цигани пеят и се смеят и кебап цвърчи


Тема Re: Има гинови [re: Becko]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 14:15



10x




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.