Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:48 18.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема 150 от лег.нови [re: bigbro]  
АвторThe Game (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 00:50



Нали питахте в крайна сметка кой колко вдига:)
Аз отдавна не съм влизал тук, но вдигам толкова хе хе.
Ма не съм много лек, така че за сега това не е нищо...още много труд трябва!



Тема 150-акнови [re: DEFLEPPARD]  
АвторThe Game (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 01:09



Нали питахте в крайна сметка кой колко вдига:)
Аз отдавна не съм влизал тук, но вдигам толкова хе хе.
Ма не съм много лек, така че за сега това не е нищо...още много труд трябва!



Тема Re: [b]Истината за стероидите...[/b]нови [re: Becko]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано28.01.03 09:51



tva nesto mai go e sanuval toq deto e pisal statiqta, mislq 4e pove4e ot 4-5 boq edva li moje da izkara koito i da e petel, puk i tuk stava vapros za nesto drugo: ako roni kolman ne zobi moje i 50 godini da mu e karierata, ama nqma da stane nisto pove4e ot kvartalen shampion (nai- mnogo) a da ne govorim kak moje nqkoi da otide na olimpiada ili svetovno bez da se e podgotvil sus suotvetnite medikamenti, ne mislq 4e e vuzmojno.

a gledahte li go Mitio Krika kak se izloji po skrita kamera s probata za himiq :))))) basi carvula e toq, ina4e v predavaneto si razpravq kolko losho bilo da se zobis

nonya bizzz


Тема Re: [b]Истината за стероидите...[/b]нови [re: Bum-Bum]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 15:04



Да бе, голем майтап беше шоуто с Крика
Ама още по-смешно беше след самата скрита камера, не знам дали си го гледал това. Влади Априлов пита "Абе, Крик що така се изложи да допинг теста?". Крика почва да пелтечи нещо и да кърши ръце и в тоя момент Кирил Вълчев (изпълнителния директор на Мусаши) взема думата "Той щото вдига много тежко и го болят стави, сухожилия и т.н. та затова взема обезболяващи пък те са забранени!"
Умрех от смях



Тема 107,5 кг от лежанка - малко ама все пакнови [re: Щypeцa]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано28.01.03 22:29



Аз вдигам 107,5 КГ от лежанка на 74 КГ тегло, което означава коефициент 1,47 - тоест само 0,3 стотни от професионалната фитнес степен. Истинска химия през живота си на съм взимал - всичко е въпрос на труд, дисциплина и спортна злоба !



Тема Re: 107,5 кг от лежанка - малко ама все пакнови [re: File99]  
Автор achko (the little one)
Публикувано28.01.03 23:02



breh... q mi kaji po tiq tam stepeni kolko e 100 kila ot leg na 55 li4no teglo



Тема 100/55нови [re: achko]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 09:47



Ако ти тежиш 55 кг и вдигаш 100, имам предвид да вдигаш чисто без да си вдигаш(отлепяш от дъската) с щангата и задните части, а и без да си хванал щангата по-широко от 80 см значи ти си много добре, даже отлично!



Тема Re: 100/55нови [re: Becko]  
Автор achko (the little one)
Публикувано29.01.03 19:16



abe az znam 4e da ima6 silni gyrdi trqbva da si diga6 li4noto teglo po 2
tva za edinica ot lejanka stava vypros
ma nemoa sa dokaram do tam



Тема Коефициент 1,8нови [re: achko]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано30.01.03 01:29



100 кг единица на 55 кг означава коефициент 1,8 - тоест професионално фитнес ниво.. Ако се запази пропорцията килограми-единица от лежанка на 80 кг лично тегло трябва да имаме 144 кг единица от лежанка, което е направо отлично.



Тема Нещо май се бъркатенови [re: File99]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 11:43



Какво значи коефициент 1.8=професионално фитнес ниво?
Ти да не би да раздели 100 на 55 кг и реши, че това ти е коефициента 1.8 и това било професионално фитнес ниво.
Според мен това е смешка,защото:
1)100/55=1.81 това е просто относителна сила и нищо друго.
2)относителната сила не е точен критерий за сравнение на каквито и да било нива, тъй като истината е, че масата и силата не растат в линейна зависимост, а в параболична.Ето защо по твойте критерии мравката ще има супер професионален фитнес коефициент 100-200!Айде стани мравка де!
За оценка на силата и сравнение между отделните категории има разработени редица формули, като различните големи Powerlifting федерации са избрали различни такива - Уилкс,Райдън и т.н.(срещал съм повече от 5-6)
3) един човек който вдига 2 пъти собственото си тегло от лег няма професионално фитнес ниво, а има професионално бодибилдинг/пауърлифтинг ниво.Терминът е грешен ако се хванеме дословно за това, какво животно представлява едно фитнес-човече




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.