Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:50 25.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Кой е най-якия на лежанка тука?нови [re: Jaiaks]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 22:27



Jai, vsicko koeto kazvash batko e taka...
ce nqma kakvo da se kompleksirash kogato nqkoi brzo ili bavno te e stignal, stanal po silen ili dobre slogen ot teb, da ... no o verno i si e ce vse pak po malko se izdrazvash kogato se poluci taka, neizbegno e ...
no ima nesto drugo, toi neka te e stignal, neka trupa, kacva, svalq ili kvoto ste da pravi, no toq nabubnal novobranec nikoga nqma da znae na tozi etap, vsicko koeto ti znaesh i si naucil za tiq 8 godini s koito kakto kazvash s takava lubov si se otdal na toq sport... za men tova e po vagnoto...
as imam edin poznat v fitnesa kudeto treniram,. coveka e na okolo 30 i nesto, daskal po fizkultura, i hodi vav fitnesa samo da si poddurga formata... kazva otkrai vreme se e zanimaval s tova, gledash go , ne e ogromen, ne e super slogen, no kakvo ot tova, toi i ne se starae tova da stane, edno vreme moge da e bil... no sega si bluska pica kakto si poiska i nai vagnoto - vuv vseki slucai znae kakvo pravi, kak go pravi i zasto go pravi... ot vreme na vreme mi dava suveti i mi pokazva trikceta, na men zelenickiq, puk as neka pravq pocti s kolkoto i toi pravi kila. vapros na prioriteti e vsicko v toq givot... taka i vuv fitnesa.
aide suz drave
i da slushkate



Тема Re: Jaiнови [re: Jaiaks]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 22:32



a m/u drugoto iskam da te pitam za edin suvet...
v moq fitnes nikoga nikoi ne sum vidql da pravi tqga
o boje gospodi, durtite sedat i me gledat, no nikoi ne q pravi... zaicetata samo digat na mashinkite s 30kila i se pulqt kato zlatni ribki kato me vidqt da se gurca nad tqgata... ta misulta mi e ...
as sum 70kila, otskoro q pravq tqgata i posledniq pat stignah do 90kila... samo ce imam problem ce kato digna stangata i sled 3toto povt. tq zapocva da mi se izpluzva i v 4totopo povt. vece edva q udargam s prustite si i q puskam.... s 80 primerno q zahvastam dobre, stranno e zastoto s 90 dori kato q pravq cuvstvam ce ne mi tegi tolkova mnogo, imam sili i s 100 pone da napravq, samo ce kak da go napravq kato mi se izpluzva ot hvatkata, slagam rukavici btw.
moge bi ako q hvana s po drug hvat nqma da mi se izpluzva, ako q hvana krustosan moge bi , ednata otdolu, drugata ruka otgore, ili puk ako probvam da q hvana kato za biceps, de daznam .... ako imash nesto predvid drasni 2 reda pls
aide ce mi izstinaha purgolite mamamystara
jivi zdravi



Тема Re: Jaiнови [re: Kotio]  
Автор Satriani (пич)
Публикувано29.11.02 22:45



омотаваш си китките с ония "ленти" (не ги знам
точно как се казват, но се използват при набиранията -
едната част се омотава около китката а другата
около лоста/щангата, с цел подобряване на хвата)
и немаш повече проблеми със хвата. по тоя начин,
не си преебваш и китките



Тема аз ти препоръчвам...нови [re: Jacket]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (мисионер)
Публикувано30.11.02 06:48



първо да направиш поне 8-9 повторения, ако можеш и да направиш поне 3 серии, тогава увеличавай тежестта.



Тема Re: Jaiнови [re: Kotio]  
АвторJaiaks (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 12:59



Каква е тази зала в която ходиш бе човек? Няма ли кой да те светне как се ползват фитили. Разбира се, че без тях си проваляш тренировката не защото нямаш сила, а защото пръстите не могат да издържат дълго време такава тежест. Така няма как да ти обясня как точно се използват фитилите, но с две думи това са едни ленти от здрав плат или мека кожа. Във всички зали които съм ходил/а те не са малко/ ги е имало и дори децата знаеха кок да ги използват.



Тема Re: Jaiнови [re: Kotio]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 15:37



По принцип, хвата за тягата си е кръстосан. При малки тежести няма значение как я хващаш но при големи трябва да е с кръстосан.



Тема Re: аз ти препоръчвам...нови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано30.11.02 18:29



ами аз още не съм тръгнал да качвам...и аз мисля че няма смисъл, ама вече почвам да се дразня и накрая ше взема да се назобя, па после ше ме е яд и така...




Тема Re: аз ти препоръчвам...нови [re: Jacket]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (мисионер)
Публикувано30.11.02 20:13



и аз се дразня, че не качвам... кантара не мърда на милиметър, а пък на сила горе-долу качвам.... ама още не съм тръгнал да зобя...



Тема Re: Jaiнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор achko (the little one)
Публикувано30.11.02 21:52



huh... трябва да е с кръстосан i az taka si mislih ama gledah na republikanskoto po triboi 4e nqkoi si go hva6tat prosto s nadhvat >>> se edno rimska 6te pravqt ama sgyvat krakata



Тема Re: lentickiнови [re: achko]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 00:22



eebasi mamata, ei dobre ce me svetnahte za tiq lentichki pichove, merci mnogo...
qsno, trqbva da gi tarsq nqkade sega... a v moita zala maika im dewa, nikoi ne q pravi taq tqga, mqrkal sum gi ot vreme na vreme tiq lentichki no vinagi sum si mislil ce sa po skapanata alternativa ot rukavicki... qsno sega koi e skapaniq i koe e alternativa... aide merci pak
i da digate zdravo




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.