Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:56 17.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Някой ползвал ли енови [re: Члeнниk Бaлkaнckи]  
Автор passion flower ()
Публикувано01.05.08 14:39



аха...ми да..така е

точно същите доводи има и затова защо в Индия разни хорица боледуват

просто позлвах собствените ти глупави агрументи срещу теб, а ти си си дал зор да ги обориш



Тема Re: Някой ползвал ли енови [re: Члeнниk Бaлkaнckи]  
Автор .И. (новак)
Публикувано01.05.08 20:24



"Извинявам се от възможна грешка , но не беше ли ти , който квалифицира циганския етнос, като много бацило-устойчив (извинявам се за термина) , поради мизерния си начин на съществуване и липса на досег до съвременни нехомеопатични лекарства ?"

Аз съм. :))
И какво по-точно искаш да кажеш, че не рабрах.
Недохранването и лошата хигиена могат да бъдат фактор при болестите. И не само те де.. Това не значи, че хората, които се ваксинират и се "лекуват" по традиционния начин, биха били по-устойчиви при една епидемия. При равни други условия. :)



Тема Re: Някой ползвал ли енови [re: .И.]  
Автор kiki_o (непознат )
Публикувано03.05.08 12:13



Уважавам постиженията на съвременната медицина, доверявам се на личния си лекар, дори и на педиатъра на детето ми. Но.... Въпросът е в коректонстта. Поисках хомеопатично средство, защото смятам, че в най- лошия вариант пак няма да нанесе особенни вреди на дете на година и 4 месеца, докато лекарствата са достатъчно като прием през другото време и дори като странични ефекти.
Хайде сега признайте си всички спорещи, че ако човек поиска сигурна гаранция за успех на някое лекарство или хомеопатично средство нито от едната нито от другата страна не биха дали такава на 100%. Останалото е въпрос на свободен избор- всеки решава с какво ще се тъпче.



Тема Re: Някой ползвал ли енови [re: kiki_o]  
Автор .И. (новак)
Публикувано05.05.08 22:01



Защо си задаваш въпросите в този клуб, и аз не разбрах! Ясно ти се каза, че лечението, предписано от личния лекар, нама общо с хомеопатията. Доверие можеш да имаш всекиму, което означава, че споделаш начина му на мислене.

Нямам ни най-малката идея да убеждавам някого. Тези, които са стигнали до хомеопатията, имат своя път до там. Може да ти звучи сектантско, но така е.

Успех и със здраве!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.