Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 28.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Разочароваш ме!нови [re: faliak]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано13.12.07 19:47



Мислех, че като си хванал нишката на теориите, вместо да ми пращаш еортични страници ще ме обидиш интелектуално, умно, ще кажеш, че това е теория от 19ти век, според която жените в примитивните общества са правили безобразен секс. Е, теорията малко поумряла, понеже никой не й се хванал, но няма да издребняваме.
А може и да продължиш, като споменеш за "религиозна проституция" в античния свят, която също се свързва с помискуитета.

А пък щеше да е много по-лесно (обаче да, и по-малко забавно

), ако просто ме беше нарекъл курва. Тук за тези обиди не се наказва

Та за какво говорехме?
Не, няма да си сменя подписа



Тема Re: Разочароваш ме!нови [re: mellisa]  
Автор faliak (asfaltof)
Публикувано13.12.07 20:05



Какво общо има? Да съм казал нещо против антропологически установената роля на жените в историята? Сега слушай, не обвинявам теб, защото не ти взимаш решенията. Въпросът е, че в тази страна няма дори минимална критическа маса интелектуален елит, който да предаде един стил и едно минимално културно поведение на хората. Цивилизацията не е от вчера и съществуват норми как да се държиш пред други общества, как да заявиш уважение, и собствено достойнство. В никакъв случай: да не вдигаш шум, да не се обличаш като клоун, да не се смееш като курва, да не постваш картинките си, да спазваш елементарни норми. Римляните също не са ходели голи пред варварите, а може би само в спалните си помещения, при някои ситуации.

- escape velocity of growth -

Редактирано от faliak на 13.12.07 20:09.



Тема Re: Разочароваш ме!нови [re: faliak]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано13.12.07 20:17



Да, знам, че си изкарваш на мен всичко насъбрало ти се и моята картинка е била да кажем капката за чашата ти :)
И аз мога да говоря много по темата, и на мен не ми харесват плакати на Азирис и Китаеца ли беше, и аз си мисля, че ако гледаме само "елита", който се появява по телевизията или в пресата можем да останем с впечателнието, че освен чалга, секс и лош вкус в страната ни няма нищо друго.
Но...
Не мисля, че имам нещо за доказване на някой и ако искам да сложа картинка на леко облечена снежанка, имам свободата да го направя. Не мисля, че ако обърнем другия край и от страх да не ни вземат за некултурни, неуважителни и каквото там се сетиш се страхуваме да дишаме, да се радваме, да се смеем или да разказваме тъпи вицове, тази културност си струва цената на нашата свобода. И не мисля, че ако съм решила в период на коледните празници да се смея с глас и да се радвам на живота, трябва да се страхувам дали това ще бъде прието или не от другите.
А за голи римляни и елини, жалко, че не си бил на олимпийски агони в древните времена.



И няма да махна картинката :)



Тема Re: Разочароваш ме!нови [re: mellisa]  
Автор faliak (asfaltof)
Публикувано13.12.07 20:30



Дадох ти някои обективни аргументи, които коментират как и защо присъствието на тази картинка навсякъде в темите е неправилно. Усещането на човек е субективно и той не винаги има разбиране за това как другите възприемат определени детайли от неговата външност, реч, мимика, жест, поведение и да кажем мнения във форум. Сега помисли пак, или, помоли някой мъж до теб да помисли, за да ти каже как е най-добре да сложиш предишната по-малка картинка или нещо съпоставимо, на която отделните женски тела са по-малки. Защото така, някой отстрани на компютъра на четящия няма да забележи централно женско тяло, което може да интерпретира дори като нещо по-смело и очевидно извън културния протокол, но четящия може да се радва на детайлите - стига те да са забележими само за него.

- escape velocity of growth -


Тема незабавно да свалиш картинкатанови [re: mellisa]  
Автор dilmar ()
Публикувано13.12.07 20:37



и да я замениш с твоя





Тема Re: Разочароваш ме!нови [re: faliak]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано13.12.07 20:37



Неправилно е за теб :)
Но защо си мислиш, че трябва да е неправилно и за мен?
С други думи, защо твоят субективизъм да е по-важен от моя?





Тема Re: Разочароваш ме!нови [re: mellisa]  
Автор faliak (asfaltof)
Публикувано13.12.07 20:39



Защото произхождайки от малка нация е добре да бъдем една нотка консервативни в поведението си пред света.

- escape velocity of growth -


Тема Това далинови [re: dilmar]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано13.12.07 20:40



може да влезе в категорията "искано мъжко мнение" на фалиак :)))

Моя картинка си има, аватарът ми си съм аз. Уф, че сложна фраза направих :)))



Тема Re: Това далинови [re: mellisa]  
Автор faliak (asfaltof)
Публикувано13.12.07 20:44



Оф, не можеш да очакваш логика от жена. Ситуативно, в комуникацията ми с теб, тази страница с българска реч и голотия се вижда и от други хора.

- escape velocity of growth -


Тема Re: Това далинови [re: mellisa]  
Автор dilmar ()
Публикувано13.12.07 20:46



май нищо не разбрах но пък е красиво






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.