Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 20.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Разочароваш ме!нови [re: faliak]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано13.12.07 20:48



Само на мен ли ми се струва, че първо набързо нарече обидно жената, после всички жени накуп се пробва да обидиш и накрая разясни, че не ти харесва женското тяло? И накрая свърза малките картинки с малките нации



Melisa, веднага да се извиниш на човека!

Редактирано от avatarx на 13.12.07 20:48.



Тема Re: Разочароваш ме!нови [re: faliak]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано13.12.07 20:54



Т.е., да показваме комплекси и да се навеждаме? Може би сега е моментът да си припомниш, че размерът няма значение и че всички сме с еднакви права и с еднаква тежест. Културна, не икономическа, разбира се.
Жената на снимката не е българка, т.е. някой друг народ не е пожелал да бъде консервативен, няма никога да придобием техните права, ако не се мерим от самото начало с техния аршин :)



Тема Re: Разочароваш ме!нови [re: avatarx]  
Автор faliak (asfaltof)
Публикувано13.12.07 20:54



Твърдя това, което съм казал, и всичко от него е обмислено. Едва ли някой се нуждае от твоята неправилна интерпретация.

- escape velocity of growth -


Тема Re: Това далинови [re: faliak]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано13.12.07 20:56



Емоционално, като жена, съм обидена, че намекваш, че освен промискуитет друго не показвам :) Е, щом само това си имам, как можеш да искаш да махна едничкото, което ми е останало





Тема Re: Това далинови [re: dilmar]  
Автор KOHAH PA3PУШИTEЛЯ (на Шльоцерианци)
Публикувано13.12.07 21:00



С фаляк стигнахме до извода,че Мелиса е една виртуална Теодора(тази на Юстиниян)...




Тема Re: Това далинови [re: mellisa]  
Автор KOHAH PA3PУШИTEЛЯ (на Шльоцерианци)
Публикувано13.12.07 21:03



Като едни мрежови доктори ти поставяме следната диагноза-Патологичен онлайн промискуитет!






Тема Стигнахте? :))нови [re: KOHAH PA3PУШИTEЛЯ]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано13.12.07 21:03



Не виждам да имаш много участие в този спор :))
Или просто се присламчваш към някой, чието мислене ти допада и казваш, че сте го мислили заедно





Тема Re: Разочароваш ме!нови [re: faliak]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано13.12.07 21:04



Не разбрах от кого е обмислено мнението ти. Аз мислех, че е твое.
Неправилната интерпретация идва от онова, което мислиш, че казваш. Приложи своите думи и на практика. Съвсем определено и обмислено обиждаш други, а ако не знаеш какво точно обидно казваш мога да ти помогна.



Сега ме помоли и мен котака си да махна...



Тема Re: Това далинови [re: mellisa]  
Автор dilmar ()
Публикувано13.12.07 21:07



може и едно по едно





Тема Re: Разочароваш ме!нови [re: mellisa]  
Автор faliak (asfaltof)
Публикувано13.12.07 21:08



Правиш предвидима грешка. Въпросът не е навеждане, а засилване на вниманието с цел научаване и прецизиране.

- escape velocity of growth -



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.