Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 21.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Всъшност обмена на гени мисля е полезен.нови [re: Meншeвиk]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано12.02.07 20:57



Поне така се твърди, обратното води до някои заболявания.



Тема Re: Всъшност обмена на гени мисля е полезен.нови [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор Meншeвиk (държавен враг)
Публикувано12.02.07 21:04



Всъшност обмена на гени мисля е полезен. Поне така се твърди, обратното води до някои заболявания.

От материалистично-научно-биологична гледна точка може и да е така.
Но чифутските призиви "мешайте се на воля" не могат да минат пред такива като мен, защото:

1. Дори мракобесният Яхве забранява потомците на Яфет, Сим и Хам да се мешат помежду си.

2. Не е целесъобразно от окултна гледна точка, където подробно е описано коя от трите главни раси какви позитивни и негативни качества притежава, както и колко е важно бялата раса да изчисти жълтото и черното* от себе си, за да стане носител на шестата раса от шестото слънце (или шестия цикъл).
---
Под "жълто" и "черно" не се има предвид материалното изражение, а архетипните качества, заложени в бялата раса. Българите се отървахме от черното, но имаме още много да чистим от жълтото. Мисля, че страданията, през които минава народът ни сега, са пречистващи, а това служи на предопределеното бъдеще за българите.

>:<>:<
Enema of the state.


Тема Re: Как пък го докара, че тракийцитенови [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано12.02.07 21:51



Е ти на Главната какво очакваш да видиш? Я се разходи по селата между Първомай и Свиленград например.



Тема Ама не мож се върви срещу природата бе.нови [re: Meншeвиk]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано12.02.07 22:17



Щото е факт, че смугли жени харесват бели руси мъже и обратното.
А природата си знае работата. Едва ли е бърка нея чифутщината, а оцеляването и развитието. Е гледай Бразилия.



Тема Да ама колко хора живеят вече там?нови [re: koмитa]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано12.02.07 22:20



И имали млади семейства с деца та да се запази различието между отделните български общности? Омешани сме според мен яко през последните 100 години и до 50 генетично едва ли ще има разлика между видинлия и бургазлия.



Тема Re: Ама не мож се върви срещу природата бе.нови [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор Meншeвиk (държавен враг)
Публикувано12.02.07 22:20



Щото е факт, че смугли жени харесват бели руси мъже и обратното.

Това от Божидар Димитров ли го прочете?
Ако ти кажа, че харесвам бели жени, с тъмни, но не черни коси, и сини, но не сиво-сини очи, можеш ли да ме опишеш? Рискуваш да станеш роб на глупави стереотипи. Недей!

А природата си знае работата. Едва ли е бърка нея чифутщината, а оцеляването и развитието.

Именно за развитието ти думах в предния ми постинг. Става дума обаче за предначертано развитие, а не основано на случайности.

>:<>:<
Enema of the state.


Тема Re: Да ама колко хора живеят вече там?нови [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано12.02.07 22:23



Бастардизация

.



Тема Re: Ама не мож се върви срещу природата бе.нови [re: Meншeвиk]  
Автор magotin (минаващ)
Публикувано12.02.07 22:26



Божо не се занимава с расови изследвания.
Но по въпроса за привличането има две теории. Едната е споделяната от нацистите - че расовите различия отблъскват.
Другата теория може да бъде видяна на практика в Южна Америка и целите САЩ - на тоталното омешване.
Че и по българските земи.





Тема Re: Ама не мож се върви срещу природата бе.нови [re: magotin]  
Автор Meншeвиk (държавен враг)
Публикувано12.02.07 22:35



Божо не се занимава с расови изследвания.

Това не му пречи да говори за неща, с които не се е занимавал.

Но по въпроса за привличането има две теории. Едната е споделяната от нацистите - че расовите различия отблъскват.

Теорията е вярна и особено силно валидна за всички "бели държави", включително България.

Другата теория може да бъде видяна на практика в Южна Америка и целите САЩ - на тоталното омешване.

Теория, която да оправдава това смесване няма. То се дължи на някои културни особености, особено на местните в Америка, а се използва от "привилегированите раси" за расова сегрегация. Да не си черен както в ЮА, така и в САЩ.

Че и по българските земи.

По българските земи няма междурасово смесване, а смесване на ПОДрасови типове, каквото има навсякъде БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЯ.

>:<>:<
Enema of the state.


Тема Re: Ама не мож се върви срещу природата бе.нови [re: Meншeвиk]  
Автор magotin (минаващ)
Публикувано12.02.07 22:38



Кажи тогава собствено днешните бразилци какви са...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.