Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 17.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Съществува ли единен български тип?нови [re: Meншeвиk]  
Автор Gospod**** (Goto-slovenin)
Публикувано10.02.07 23:52



Твоя приятел %€§*Ю° има в пъти по набито око от тебе барабар със целата ти библиотека. И без профил се басирам че носа му е дълъг и остър а очите-сиво синкави (тена преди или след отпуската на морето го искаш?)
Човека е от безработен автомонтьор роден в Швабия роден през 1976 г., но се казва Zlatko Trpkovski, което ме навежда на мисълта, че майка и баща му са югославяни. Видех го одеве случайно по телевизията, когато разказваха за новия термн Zlatkoisirung (снимане на обикновени хора от медиите, човека бил участвал в некакво предаване Big brother и т.н.)

Swaei nu, brothrjus meinai liubans, ik im Guth theins


Тема Re: Съществува ли единен български тип?нови [re: Gospod****]  
Автор Meншeвиk (държавен враг)
Публикувано10.02.07 23:59



Като изключим, че пореден път нещо са ти пообъркани представите за света, щото тоя с пращящата библиотека, е бай ти Комита Вемереовчик, каква идея искаш да докажеш с младия господин Златко Тръпковски? Язък ти за напъните да пускаш снимки, без да имаш теза, която да подкрепят.

>:<>:<
Enema of the state.


Тема Re: Съществува ли единен български тип?нови [re: Gospod****]  
Автор N*ы{b}l©®™ (Тортурач)
Публикувано11.02.07 00:00



Абе честно казано ми приличаше и на македонец, ама не очаквах да пуснеш да познаваме македонец

Пък и бая просташка физиономия има на едната снимка, което за мен наклони везните в полза на сърбин



Тема Re: Съществува ли единен български тип?нови [re: N*ы{b}l©®™]  
Автор Gospod**** (Goto-slovenin)
Публикувано11.02.07 00:02



Като го видех по телвизията, бех сигурен че е сърбин, чак после като му намерих фамилията в гоогле, се оказа че требва да е македонец.

Swaei nu, brothrjus meinai liubans, ik im Guth theins


Тема Re: Съществува ли единен български тип?нови [re: Gospod****]  
Автор N*ы{b}l©®™ (Тортурач)
Публикувано11.02.07 00:05



Това лято на морето се запознах с един македонец, почти същия като тоя, само че рус. Интересно, че и той беше автомонтьор.

Редактирано от N*ы{b}l©®™ на 11.02.07 00:13.



Тема Re: Съществува ли единен български тип?нови [re: N*ы{b}l©®™]  
Автор Meншeвиk (държавен враг)
Публикувано11.02.07 00:06



Пък и бая просташка физиономия има на едната снимка, което за мен наклони везните в полза на сърбин

И мен много ме издразни тази снимка - колебаех се между сръбче и турче. Почти бях сигурен в първия вариант, но от доста време турците в Ньемция се поевропейчват с обеци навсякъде, та затова реших да изчакам.

Ти усещаш ли как бай ти Петроф от Бьоблинген се мъчи да извади очи, а ще вземе да изпише вежди със снимковия си материал?



>:<>:<
Enema of the state.

Тема Re: Съществува ли единен български тип?нови [re: Meншeвиk]  
Автор N*ы{b}l©®™ (Тортурач)
Публикувано11.02.07 00:11



Турците в Германия имат много противни анадолски мутри. Различни са от този. Тази физиономия би могла да е на български турчин, но емигрантите в Германия са основно от Анадола.



Тема Re: Съществува ли единен български тип?нови [re: Meншeвиk]  
Автор Gospod**** (Goto-slovenin)
Публикувано11.02.07 00:13



Никаква теза не защитавам. Или по точно подкрепям вемереовчика, че по различните места има некои характерни типове и ако човек има набито око, може да се научи да ги различава. Например на мене ми прави впечатление, че има големи разлики между швабите и хората от пфалца (бившите франки). Не разбирам за какво са ми тия тези-само наблюдавам за развлечение.

Swaei nu, brothrjus meinai liubans, ik im Guth theins


Тема Re: Съществува ли единен български тип?нови [re: N*ы{b}l©®™]  
Автор Meншeвиk (държавен враг)
Публикувано11.02.07 00:18



Какво ще кажеш за тоя:


(левия)


-

-


От противните ли е?
Съжалявам, че не намирам негови по-стари снимки, когато е бил на възрастта на господин Златко.

>:<>:<
Enema of the state.

Тема Re: Съществува ли единен български тип?нови [re: Gospod****]  
Автор Meншeвиk (държавен враг)
Публикувано11.02.07 00:20



Или по точно подкрепям вемереовчика, че по различните места има некои характерни типове и ако човек има набито око, може да се научи да ги различава.

Аааа, добре тогава, аз реших, че нещо се мъчиш да ми противоречиш.

>:<>:<
Enema of the state.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.