Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 21.09.24 
Хуманитарни науки
   >> История
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | (покажи всички)
Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: tonza]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано13.05.07 04:11



гърция може да си го н...е о....д! при това съвсем преспокойно.
Лично мнение.



Facta, non verba!


Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: tonza]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано19.05.07 02:14



На мен ми е по-интересен коментарът на това, че България даде 12 на Гърция




Cupitor Impossibilium

Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: mellisa]  
Автор Valin (могъщ войвода)
Публикувано19.05.07 02:21



На мен ми е по-интересен коментарът на това, че България даде 12 на Гърция

Гръцкият изпълнител обеща да призовава гърците да гласуват за нашата песен и помоли ние да подкрепяме него. Двете страни си спазиха устната договорка, като всяка даде по 12 точки за другата.
Ако си направиш сметката, нито Сърбия, нито ФИРОМ, нито Румъния биха подкрепили България. Освен нас, Гърция получи подкрепа само от Кипър, така че бяхме "естествени съюзници".

---
"Някои тънкости на живота са невидими дори за чистите и добродетелните." - Рамаяна


Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: Valin]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано19.05.07 02:27



А как се вписва в тази схема фактът, че България даде на Гърция 12 точки и миналата година, когато ние не бяхме на финала и нямаше какво да спечелим от това?




Cupitor Impossibilium

Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: mellisa]  
Автор Valin (могъщ войвода)
Публикувано19.05.07 02:51



Добросъседско отношение. На кого трябваше да ги даде според теб? На Израел или Дания ли?

---
"Някои тънкости на живота са невидими дори за чистите и добродетелните." - Рамаяна


Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: Valin]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано19.05.07 03:04



Евровизия не беше ли конкурс за песен? Съвсем наивно си мисля, че може би трябваше да ги дадем на най-доброто музикално изпълнение, а не на най-добрия ни съсед




Cupitor Impossibilium

Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: mellisa]  
Автор Valin (могъщ войвода)
Публикувано19.05.07 03:41



Евровизия не беше ли конкурс за песен? Съвсем наивно си мисля...

Не си наивна, а се правиш на интересна, но и интересна не си.
Евровизия е най-малкият проблем, че нещата не са такива, каквито поне на теория трябва да бъдат. Мен повече ме притеснява, когато разни маймуноподобни президенти "наивно" като теб твърдят, че пацифистът Христос би одобрил изпращането на американски войски да мародерстват в чужбина, а не коя песен ще спечели в някакъв смотан конкурс. Евровизията бе опорочена отпреди сума ти години, когато дадоха първото място на един чифут, само защото си беше отрязал оная работа и си беше напълнил обръснатите гърди със силикон. Тогава трансексуалните все още бяха нещо "свежо".

---
"Някои тънкости на живота са невидими дори за чистите и добродетелните." - Рамаяна

Редактирано от Valin на 19.05.07 03:45.



Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: Valin]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано19.05.07 12:03



Мда, лоша, лоша аз, че се интересувам от музика на музикален конкурс


Аз не виждам нищо нагласено в победата на Лорди. Ако имаше заговор, нямаше да спечелят точно те. :)

П.П. Забавно, звучиш като Мизийски, на вкус си като него, даже на цвят го докарваш, а гледам пише ми някаква аминокиселина


Cupitor Impossibilium

Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: mellisa]  
Автор Valin (могъщ войвода)
Публикувано19.05.07 12:11



Аз не виждам нищо нагласено в победата на Лорди.

Говорех за Данчо Интернешънъл.

Забавно, звучиш като Мизийски,

Твоят цар си има стил, затова отдалеко му блести короната.

гледам пише ми някаква аминокиселина

Валин - могъщ цар във ведическата митология.
Валин - тракийското име на Дионис.
Валин - фригийски цар.

Обикновено хората умеят да работят с Google. Има една команда "show me more results" - ще ти хареса.

---
"Някои тънкости на живота са невидими дори за чистите и добродетелните." - Рамаяна


Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: Valin]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано19.05.07 12:18



Валин - могъщ цар във ведическата митология.
Валин - тракийското име на Дионис.
Валин - фригийски цар.


И валин - C5H11NO2 аминокиселина, която най ти отива

, понеже ти оставяш усещането за нещо средно между това, че си прекалил си хинина и те е газило кенгуру


Cupitor Impossibilium


Страници по тази тема: << 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.