Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:50 26.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Какво ново-Za TANGRAнови [re: prinyo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано04.07.04 10:35



Прав си сигурно за административната работа, само дето си мисля, че истинските усилия ще дойдат, когато започне да се създава организация на работа на Клуба, защото Мюнхен свършва след един месец, а и Организаторите на игрите са си свършили добре работата... Въпросът ще е после дейността на Тангра да продължи и когато дойде Септември, на тренировките да дойдат поне толкова хора, колкото идват и сега :)

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Какво ново-Za TANGRAнови [re: mizrahi]  
Автор prinyo ()
Публикувано05.07.04 11:41



Организация за работа на клуба се създаа в момента. И тя работи, което е очевидно за всички, които искат да погледнат безпристрастно.
С евроигрите в Мюнхен всъщност стана така, че клубът скочи направо в дълбокото.
Аз съм оптимист, че през септември и след това ще има хора, които ще спортуват, ще се готвят и ще участват в състезания, защото знам, че ще има осигурени отлични възможности за това.



Тема Re: примернови [re: eлия]  
Автор dete (вълк)
Публикувано08.07.04 01:21



Конкуренция има само когато две организации, фирми, клубове, спортни дружества или каквото й да е се борят за едно и също и разчитат на една и съща целева група... ако мога така да се изразя.


Но вие не се борите за награда, постижение, пари или признание, нали (е, за последното всеки се бори предполагам). Тъй да се изразя - борите се за правата на гей-хората в БГ (много общо казано). Та тогава се чудя каква конкуренция може да има, след като се преследва една цел. Или идеята е да се каже 'Пу за мен, аз бях първи'?
А наличието на толкова организации прави избора прекалено сложен за повечето (да речем за мен). И за какви интереси може да става дума.. или спортния клуб... защо и Билитис да прави спортен клуб, след като вече има Тангра?! Нали този клуб е за всички? бах мааму

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: примернови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано08.07.04 12:16



Хихи, това е првият ти постинг в който толков явно говориш за конкуренция... Тоест заявяваш комериалната природа на нещата...
Аз се връщам на идеята си от преди няколко месеца - ЛГБТ нишата е прекалено тясна за да си позволи конкуриращи се организации. Едната неминуемо ще погълне другата. Но от друга страна има твърде много незаети пространства, че да се прави конкурентна организация вместо да се впрегнат усилията и ресурсите за създаването на нещо ново за мен е безотговорно.
Ако всяка една от съществуващите организации заеме точно зоната, която е дефинирала на думи, в един момент ще се получи синхрон. И ще може лесно да се види къде са дупките и какво може и е хубаво да се прави.
За мое огромно съжаление желанието за координирани действия премина бързо в желание за споделяна на заслуги. А наистина е необходима координираща единица. Има нужда от нея и вакуумът от липсата й ще бъде запълнен. Дори се вижда и от кого, което е странно, защото в тзи роля най-малко си представях членска организация.



Тема Re: примернови [re: eлия]  
Автор dete (вълк)
Публикувано09.07.04 01:42



Елия, не става въпрос за продажби обаче!
Иначе не знаех, че в Тангра са само момчета.
Въпросите ми са конкретни, да.

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: примернови [re: eлия]  
Автор dete (вълк)
Публикувано10.07.04 02:49



Ох, писна ми!
Ако ще Левски нека обвинява Стоичков, че е бил предател като е избрал ЦСКА. Аз отивам да държа изпити!

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.