Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:06 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано17.03.22 21:44



Такова е заглавието в линка, но към момента арестът е странен: у дома си е, но не го пускат да мръдне и са му изключили телефона.



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано17.03.22 21:48



де да знаем, Кьовеши едва ли се разходи само до БГ...



Но като се сетя,... абе кой министър арестуваха зрелищно, с всичките му унижения по времето на Борисов, че и по ТВ го даваха

Нека всичко се върне!



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: borecom]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано17.03.22 21:50



Мне.
Просто С-300 трябва да заминат за Украйна



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Crrafterr]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано17.03.22 21:51



Абе ей, Гринч! Съсипваш ми Коледата!



Знайш ли, днес като се приирахме към града, на 40-50 км от Варна по посока София, на магистралата видяхме на три пъти автомобили със сигнализация и по средата им платформа с танк. Може да е било друга машина, ама аз му викам танк. И беше зловещо животно.

Замазват ни очите, братяя и ще пратят оръжия в Украйна. Това започва да ме страхува доста.

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar

Редактирано от Vtasahme q на 17.03.22 21:53.



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано17.03.22 21:50



Сигурна ли си!? Аз чух само за обиск в Банкя... Нищо де, дето викаш 5 минути, са си 5 минути смях и веселие, не е като без хич... Инак, те че ше го пуснат, ше го пуснат, ама само като си представя как бб ше го тресе, па макар и само 5 минути, пак добре



Мен друго ме гложди, какво ще си приказва Кьовеши с Гешев!? Влизало и било в програмата...



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано17.03.22 21:52



ааа,



Арестуван зрелищно малко след изписване от болница след операция. Е, осъди държавата.

И тоз пуяк Петков, както и Борисов... майна им бе... само като осъдят държавата да плащат те бе, що ние да плащаме



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано17.03.22 21:56



По-притеснително от тия оръжия е възможната реакция на гербаджиите.
Някой ако смята, че нямат въоръжени бойни групи, заблуждава се.



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: MilaO6]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано17.03.22 21:58



В новините го гледах как дава напътствия пак от централата на ГЕРБ и си викам - няма оттърване, ей! Колко месеца не е на власт, но през ден е в новините, сякаш още е фактор. Не си спомням някой детрониран управляващ да му отразяват ежедневните мисли в национален ефир.

И няма два чАса след централната емисия и завалийка му посегнали.

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar


Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Crrafterr]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано17.03.22 21:59



Някой ако смята, че нямат въоръжени бойни групи, заблуждава се.


Пепел ти на устата, но и ББ е велик колкото ВП. Дано да не я докараме до там. не знам дали КП е велик колкото ВЗ!

отвратителни времена! Тези хора какви цели гонят? Велик, по-велик, най-велик, гроб





Тема Ясно е ..нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор borecom ()
Публикувано17.03.22 21:59



.. че са васали и ще слушкаме и НАТО и Кьовеши.

Ами утре кЪк ще гледаме руснаците, докат си пием водката, щото такава ни е съдбата.

А за резила с тоз цирк ще се разчуем с поредната недоклатена акция. Завлачили са хората свързани с паричките на Божков. Бойко след някой друг ден ще е в БеОград а ние ше се борим за имидж.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.