Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 20.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано18.03.22 21:14





WALL·E

Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: UnicaDonna]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано18.03.22 21:15



По-добре ме цапни с правата лопата, бъди хуманна



Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar

Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.03.22 21:16



Не мога да повярвам. Дори не мога да го осмисля. Сигурно прокуратурата не е разбрала нещо. Така трябва да е, няма друго обяснение. В шок съм


Стига бе Втасе... Не си чак толкоз затрита. Нито Боко. Да не мислиш, че ще остави някъде някакви следи? Още вчера всички ти казахме, че ще е ден до пладне.

Трябва просто да се помисли ЗАЩО беше направено и защо точно сега. Харвардите и Рашков също не са чак толкоз тъпи.

Значи има неща, които ние не знаем.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: UnicaDonna]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано18.03.22 21:24



Вчера Грийн се надя, че след такъв гърмеж, сигурно Божков е изкарал як гълъб от ръкава. И аз на това се надявах, друго просто беше абсурдно.

Сега ще се обадя на внучето (1,4 м.) и ще го питам: Бабо, да задържим ли посред нощ свиреп опозиционен лидер без да имаме правно основание?

И то ще ми каже: Недей, ще ти се смеят!



Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar

Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.03.22 21:30



Ти? Не разбираш? Няма начин



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Naglets]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано18.03.22 21:33



Тоз пък се пръсна да злорадства



Хубу, бе, и вчера те прочетох

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar

Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (познат)
Публикувано18.03.22 21:34



Трябва просто да се помисли ЗАЩО беше направено и защо точно сега. Харвардите и Рашков също не са чак толкоз тъпи.

Значи има неща, които ние не знаем.
И както обичат да казват журналистите : Когато нямаме точна информация започваме да предполагаме, да интерпретираме предистории по свое усмотрение и ей така се раждат фалшивите новини.

В момента новинарските екипи са задръстени от информация. Няма време да пресеят кое е лъжа и кое истина. Отделно, че има цензура. Естествено, че излъчват това, което смята за най-своевременно и атрактивно. Дали е истина не ги интересува. Стига да е правилно според ОНЕЗИ ОТГОРЕ!

БТА по бързата процедура е разпратила вестта за ареста на ББ. Защо? След като няма обвинение???
БТА ще разпрати ли съобщение за освобождаването му и приложените незаконни мерки около ареста му???



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.03.22 21:36



И аз мислех да предизвикам дискусия с внука, 3 години и 3 месеца, но се спрях. Искам да съм си обичаната умна баба



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.03.22 21:37



Ами толкова си отчаяна от пускането на Боко, че говориш несвързано и сама не се усещаш.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.03.22 21:40



Не бе Душко, в ковидна мъгла съм.имам си оправдание. Но ти можеш ли с чиста съвест с ръка на сърцето да кажеш, че Боко е чист и не е пристъпил закона?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.