Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 31.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: pishmangreek]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.03.22 21:41



Трябва да ти кажа, че отиграването на Бойко хич не ми е на ниво. Ся слушам доктор как обяснява колко Бойко бил зле, хипертонична криза, 180 кръвно, дъщеря му реве, сълзи и сополи... абе я стига! Спокоен невинен човек не прави хипертонични кризи в 24 чАса, а напротив - се надсмива, защото е СИГУРЕН, че ще го пуснат, особено след като има прокуратурата зад гърба си. Кви са тия театри, квой туй чудо... Простотии.

Очаквах от него иронично надменно отношение.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.03.22 21:42



Но ти можеш ли с чиста съвест с ръка на сърцето да кажеш, че Боко е чист и не е пристъпил закона?



Че кога съм го казвала???

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор pishmangreek (познат)
Публикувано18.03.22 21:50



Втасе, точно божков няма какъв гълъб да изкара от ръкава.
Схемата е ясна.
Божков е отишъл при баце и му е казал "пич имам много як проект за лотария. оправи закона за хазарта и имаш едиколко си % от печалбата. За да стане сделката % трябва да е бил много висок. Може и до 50% да е стигал. Риска за Боко е голям. Не се сменят лесно закони. 240 играчи са там. Трябва да купиш повече от половината.
Боко променя закона сделката се сключва и работата тръгва и се разраства. Оказва се че печалбите са огромни. Божков си плаща договорирания %, но в един момент си казва "ЗАЩО да им плащам повече?" (сигурно щото не си предвидил в договора плащанията да са за определен срок?" моя бележка). От там отказва договорените плащания и му теглят балтията. :)

–––––––––––––––––––––––––
Чакам следващият скандал около лицензите на фирмите за бързи кредити и бяла карта и пр. Тези също са МАФИЯ! Не знам кой кога и как даде лицензи на ЛИХВАРИ?!



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано18.03.22 21:55



Ай ся пускайте да си догледаме "Ергенът".





Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.03.22 21:58



"Ергенът" вфейса вече го прекръстили на "Завалията".

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано18.03.22 22:09



"Това е Гражданско Ограничение, да не можеш да гледаш по телевизията, това което следва!" (фб)


Ама досега не гледахме ли пак приключенията на "Ергенът на 62"? Друг по-важен ли има?



Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar

Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (познат)
Публикувано18.03.22 22:10



Къде това? По кой канал?

Аз видях боко на излизането и разговора с него беше си супер.
Това е странно да хленчи. Не е присъщо на бойковеца!

––––
Иначе условията във временните арести (за 24 и 72 часа) са повече от ужасни!
Слава Богу, че не си измислиха повод да го задържат за 72 часа.

Не биваше да го задържат и за 24 часа без прокурорска заповед след като няма провинение/престъпление поради което да бъде задържан.

Това НЕМЕДЛЕНО(арест и обиск без прокурорска заповед) е за терористи и престъпници с огромен риск за вреда на гражданския ред и мира в държавата.

Боко каза, че започват протести за сваляне на това некадърно правителство. Не каза, че ще поставя бомби някъде.





Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор pishmangreek (познат)
Публикувано18.03.22 22:18



Много успокояващо ми идва, когато видя хора, дето съм считала за умни и интелигентни да се зарибяват по телевизионни предавания предназначени за малоумници.
Ти и алисата ! Хвала!





Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: alisalisa]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано18.03.22 22:22



Е, цитираният коментар е от там.


Знаеш, че телевизия не гледам.



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано18.03.22 22:24



Тия утре дали ще си подадат оставките?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.