Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 20.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.03.22 09:12



Рехаво, рехавооо!!! Гледам по телевизора - има-няма трийсетина човеци на площада. Неразумно ранен час, автобусите не сварват да пристигнат толкоз рано! Трябваше в 12...



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: изземванетонови [re: borecom]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.03.22 09:46



интересното е кой първи ще щипне към Сърбия.

За Боко трябва трета държава. В Сърбия го чака Цветан Василев, в Дубай го чака Божков.

Чак пък такава конспирация да ги е пратил там, за да му постелят мекото





Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор thehuntermuster23127O (пристрастен)
Публикувано18.03.22 09:52



Не ме разбирай погрешно, аз съм последният човек, който ще тръгне да го защитава, толкова непоправими вреди на държавността комай никой не ни е нанасял. Много доволен бих бил, ако този селски хитрец изчезне от политическата сцена и медиите, а ако заслужава да влиза и в затвора, но точно в този момент не ми се струва подходящо да си правим експерименти с националната сигурност.

Още повече, че всичките тези гръмовни напъни на Рашков, особено пък в конкретния случай, ми напомнят на гледката на малко момиченце, което надува балон. Напъва се до зачервяване, чак очичките му ще изхвръкнат, балонът аха-аха да започне да се надува и като му свършат силиците, всичкия въздух рязко се връща обратно и му издува бузките.



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.03.22 09:53



Аз пък се закрастих да изтърпя към 20-30 минути бахтиисуперважното извънредно включване с репортажи по всички ефирни телевизии.

Първо впечатление: цялата патаклама умишлено отпочнала в 20 часа, за да привлече медийно внимание в най-гледаемото време.

Второ впечатление: менкам ефирните национални канали, некви репортерчици се въртят като кокошки с неадекватни въпроси, неква рехава групичка от "берсерките" на ГЕРБ потропва нервно от крак на крак пред "резиденцията" на бащицата в Банкя, чат пат избухва в кватрет, квинтет и вял хор: Мафия!!!

/ташак/

Трето впечатление: докато никой нищо не схваща от ситуацията, "берсерките" на партията развързаха езиците пред микрофоните да издекламират по-клиширани глупости и от най-семплите клубари тук. Хванати по бели гащи неподготвени слагат в малкия си джоб и кварталните дъртози по аскувските пейки. Толкова за партийните активисти на ГЕРБ.

Четвърто впечатление: и туй стадо махленски лелки и чичаци е решавало съдбините на държавата нам колко години!!!

Пето впечатление: Добре де, като ги гледате какви са... простокваши, що така злостно изяждате с парцалите новите на власт?

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано18.03.22 09:55



Твърдят, че са били намерени с обиска в Банкя недекларирани бутилки олио отколкото са разрешени в Кауфланд. Касовата бележка е била унищожена...

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: изземванетонови [re: RujaKaramfilova]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано18.03.22 10:09



и да бягат, няма да има къде да се скрият
имало е достатъчно време, през което могат да се договорят
тези, които са пропуснали, ще им гледаме арестите
написах ви, че когато започнат да показват по телевизията, значи вече е свършило
а аз чаках да видя този арест от времето когато беше с патерици и ботуш на крака
започва голямо шоу
да приготвим пуканките и да чакаме да видим кой е следващия




Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: thehuntermuster23127]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано18.03.22 10:12



ние нищо не можем да направим, само гледаме
а военните от национална сигурност ще си свършат работата




Тема Малко по-сериознонови [re: Vtasahme q]  
Автор thehuntermuster23127O (пристрастен)
Публикувано18.03.22 10:42



"Боко, Боко, Боко, кайбашеску калъмач..."



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: thehuntermuster23127]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано18.03.22 10:42



Ма как ще те разбера погрешно, едно към едно мисля същото:-)

Както сме тръгнали да се разкайваме за наивитета (по Поручика и Ружа), не е зле да припомня убеждението си, че новото правителство няма да назначи Рашков, който... абе, няма да наливам отново квалификации, всички знаем как се държа като служебен министър.

По-гадното е, че и да искам оставка, не мога да я изрека. Международното положение ми върза езика.:-) Голям мат.

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar


Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: UnicaDonna]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано18.03.22 10:49



Настоявам да увеличат заплатата на "Николаев и жена". От един месец работят на пълни обороти, днес пак извънредно!

И от сутринта нито веднъж не са споменали Украйна. Да не е свършила войната?

Аман от новини. Искам при Коравите старчета (филмът).



Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.