Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 31.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.03.22 12:30



бахтиисуперважното извънредно включване с репортажи по всички ефирни телевизии.

е що ББ ни занимаваше със зрелищни арести, пък тези да не могат. То не беше бивши министри с просване на земята, то не беше кмет часове наред пред спортната палата... вероятно не помня всички зрелищни арести.

Сега остава Петков да почне с колегата Рашков да вади трупове





Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: snowprincess]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано18.03.22 12:34



Боже, колко си наивна!





Тема Re: изземванетонови [re: snowprincess]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.03.22 12:41



Принцесо... готина си


чакаме виновниците за ковида, чакаме и боко в раиран костюм
да, ама не

завиждам на оптимизма ти



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано18.03.22 12:40



Сега остава Петков да почне с колегата Рашков да вади трупове

Ако до няколко часа не направят обрано изявление, в което да се чуе, че срещу гражданинът Борисов има сериозни факти за извършено престъпление, за да се стигне до задържането му, лайтмотивът за политическа репресия, ще се материализира и ще ни удави.

ГЕРБ вече казаха, че от тук насетне главна цел им е да свалят правителството и предсрочни избори. По-добре да дадем парите на украинските бежанци, отколкото за бюлетини и да останем без парламент в този момент.

Време е за контрапропаганда

Да дойде Манолова в студията и да повика всички жалещи се в комисията, за да възвърне правилно общественото мнение.

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar

Редактирано от Vtasahme q на 18.03.22 12:43.



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: osvoboden pich]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.03.22 12:51



Не е наивна, ами изгубена. Има един лаф на Елисавета Багряна, сега катоте прочетох ми изгря, но не мога съвсем да го докарам. Тя е директна поетеса, право-в-очи, нещо такова е... "Опитвайки отново и докрай себе си да раздадеш на хората, и вечно търсеки безкрайният сложен смисъл на този свят, накрая губиш и смисълът, и самия себе си"
Трябва да го намеря- неточен цитат на поет е жалко нещо.



Тема Гласнови [re: Green Light]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.03.22 12:55



В часа, когато бяло-пепелява
се стеле ноемврийската мъгла,
в сърцето твое свредел задълбава
една тъга, един безимен глад.

По хълмовете есента минава
и пътищата дъжд и кал застла.
В живота що ли още ти остава?
Какво са твоите борби, дела?

В химери някакви си се унисал
и в криво огледало си видял
живота, щастието, любовта.

И в себе си до капка си раздал
да дириш вечен някакъв свръхсмисъл -
а си загубил смисъла в света!

Елисавета Багряна (поне съм уцелил, че е от нея :-)... с мойта нежна памет)
(та лесно го намерих)



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Green Light]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано18.03.22 12:54



Абе виждам аз, че търси - ама по мое мнение там на тези места дето търси няма нищо освен илюзии.





Тема Re: изземванетонови [re: RujaKaramfilova]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано18.03.22 13:20



не е оптимизъм, Ружа
все едно гледам филм и се опитвам да разбера от трейлъра, какъв финал са измислили режисьорите
разказвам какво съм прочела, без някакви емоции
филмът е все едно 5D, влизала съм с децата в подобно кино, имаше вятър и люлеене на седалката
този е военен, при който се сменя политическата, банковата и икономическата система




Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.03.22 13:33



е що ББ ни занимаваше със зрелищни арести, пък тези да не могат.

за можене, могат. всяко магаре може да си покаже магарията на мегдана, ако целта му е да се докаже като магаре.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано18.03.22 13:59




Не би приказвала така, ако ме познаваш, но тук не е там
Всъщност аз съм доста умерен човек. Толкова, че би се учудила.
Не съм и крайна, ако бях, други приказки бих изговорила.
Изразните ми средства били крайни, ирония и так далее ми да, такива са. Подигравка, сарказъм, ирония, и да псувам сносно на някои езици мога, но това би било прекалено. За мен.

За една личност в центъра на политическия живот можем да съдим и по реакциите на, да кажем, много голяма част от гражданите. И 50 процента да от режеш, все пак остават 50.
И стигаме до уважението.
Да уважавам някого заради поста, който заема в държавата, тъй ле
Да уважаваш институцията е едно, да уважаваш човека, е друго.
Аз мога да уважавам и последния изпаднал непознат, ако видя в него нещо, което заслужава уважение.
Не ме интересуват постовете мен, ама хич. Мерилото ми е друго.

А, да, Мерилото. Може и да ти се стори някак чудно, но моето мерило е България.
Това е отправната точка, по която се ориентирам.
Пък не виждам някой от политическата класа да се е загрижил за България.
Потника, миризливия чорап, Мунчо, това не са мои творения. Но пасват точно.
Е няма как да уважавам някого, размахал юмрук, след който се повлякоха будалите, само за да свали върло мразен от него конкурент.
По-добре да се бяха намазали с олио и да се бъхтат с бибито пред партийния дом, пък който победи..
Една и съща пасмина са всички, това бекапейско дърво няма да издържи, все някой дал ще се счупи. То партии, партийки, е колко може да държи едно прогнила дърво.

Тъй, дължа уважение към хора, чието място никога няма да заема?
Не бъди сигурна, там всички са случайници.
Всеки от кол и въже може да бъде на тия места, стига да е от правилната страна на чертата.
За решетников и путин да коментирам е просто несериозно.
То от ясно по-ясно, путин няма да позволи балканите да не са контролирани от него район, хеле ние. И действа засилено в тази посока от години. Не ме интересува, за мен той е поредният изнасилвач на Русия.
А тук ни един от тъй наречените политици няма да му се опъне, щото са свързани с някакви зависимости.
Оня велик политик, гоцето, се хвалеше с голям шлем.
Бе тия се държат, сякаш не са българи, а командировани от кпсс да дойдат и да съсипват всичко.
Там един ден друг ще дава оценка. Възмездие има.

Да говоря ли за облагодетелстване, лично, за потъпкване на конституцията от, хайде от мен да мине, че си ми симпатична, радев.
За простотиите на бб, боленовци, копейковци, де(ри)бейци и вся остальная советская паплач.

Мръхльовци и мръхли, за такива България е само нещо на картата, от което могат да се възползват.
И майка си ще продадат.

Ако си стигнала дотук, благодаря за вниманието



върнете ни архивите, идиоти


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.