Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:08 02.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано19.03.22 10:47



Мож да си пишеш каквото си искаш, по политически теми почти не те чета

То, в този контекст, разлика между тебе, кирлето, бб и споменатата клубна нута, разлика няма, безсилието и мъста има едни и същи проявления, независимо кой ги преживява

Отделно, че няма какво да ми казваш, защото аз също винаги съм казвала, но очевидно и ти не ме четеш винаги, че не вярвам това правителство да се задържи дълго, но това не означава, че не трябваше да изрита и изчегърта бб на всяка цена - която очевидно включва и сегашната невъобразима ситуация.

Казвала съм и пак ти казвам, че съм за избори до дупка, ако трябва, докато не се намери и улучи подходящата конфигурация за управление на държавата. Ти погрешно, както често ти се случва, разчиташ казаното като глас за кирчо и за промяната. Да, беше глас за кирчо и за промяната, но не точно за "ПП", а само доколкова, доколкото да свърши главното си предназначение, да изрита бат ти б.

Никога не съм си мислела, че от дълбокото нищо, в което се намираме, ще се намери някой, който ще успее да ни измъкне от калта. Но вярвам, че ритането и мърдането, независимо от междинните резултати, рано или късно ще даде резултат.

Така че, рано ти е да злорадстваш и да си приписваш и ти като киро и лирата свръхестествени способности за предричане на бъдещето. За твое съжаление, не си толкоз уникална, колкото обичаш да си мислиш за себе си


Редактирано от MilaO6 на 19.03.22 10:52.



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано19.03.22 10:52



Не съм злорадствал, мари!

Нямаше никакви индикации за този арест. Затова предрекох, че ще е сапунка.

WALL·E


Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Naglets]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано19.03.22 11:06



Т. Е. Няма лоша реклама?? )))))
Нещо таково няма..

))!!

Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано19.03.22 11:12



Мила, не нами, с такими пунтами!


(Трябва да си възстановяваме руския вече)

Може уж да не ме четеш, ама теб всички те четат и не сме забравили как В ЗОРАТА на "изгряването" на Харвардеца като политик, още много преди да има правителство, за което да кажеш, че му "нямаш доверие", ти самата лееше славословия за него персонално. Даже в словесни битки сме влизали ДВЕТЕ по тоз въпрос. После изведнъж замлъкна, щото ти увря главата, ама беше късно.

Колкото до разлика между тебе, кирлето, бб и споменатата клубна нута, разлика няма - няма да ти връщам с твоите методи на безогледна помия по адрес на тоз, който дръзне да ти противоречи или, едва ли не - разобличи за нещо. Не ми е в стила.

Ти може и да "не ме" четеш, но други ме четат и това има значение за мен, защото ЗНАМ какво мислят за възгледите ми и доколко ме приравняват към споменатите от теб.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: MilaO6]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано19.03.22 14:13



Бръсначът на Окам ще каже, че кирлето обезумява от безсилие, че не може да събере ярките и неоспорими, железни доказателства срещу бб и като резултат виждаме неконтолируем импулс за мъст и ялова агресия, обаче аз все още се съпротивлявам. Или онова за патката, дето я виждаш, че прилича на нея, лети като нея и вряска като нея. Обаче, ако призная, че е така, означава да кажа, че виждам товарния влак насреща. Затова търся все още нещо по-засукано, нещо много умно да избухне зад този отчаян ход.



Знаеш ли колко хора прочетох да припознават президента като най-адекватната фигура в момента и желанието им да ги ръководи под формата на нова партия с лидер Стефан Янев, подходящо разграничен от слабия Кирил Петков?

За първи път нямам идея и някакво предположение какво се случва. Накрая ще призная, че е тъп и ще спра да го мисля.

Не мога да му простя, че два дена, а и още за седмици върна развилнели гербаджии по студията, а бяха позаглъхнали.

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar

Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Naglets]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано19.03.22 14:19



Нямаше никакви индикации за този арест.

Добре де, за момент ли не си помисли, че Божков наистина може да е подал годно доказателство?

Аз ако бях Божков и тръгна да правя бизнес с властта, задължително ще гледам да си осигуря сериозни компромати, защото вероятността да ме изнудят в последствие, ако стъпя накриво, е голяма. Може би съм разчитала на това. А и информацията, че е подал до европейската прокуратура, защото тук няма да го изслушат, ме окрили:-)

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar


Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано19.03.22 14:20



Смятай на какво ниво сме, след като не знам колко хора виждат в една мижитуреста личност най-адекватния политик.

Защо мижитурка - ами сякаш бай Тошо го е тренирал за летец "снишаване, снишаване, снишаване".

Хем натовски генерал, хем ич.
И това в момента е най-адекватната личност





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано19.03.22 14:33



Знаеш ли колко хора прочетох да припознават президента като най-адекватната фигура в момента и желанието им да ги ръководи под формата на нова партия с лидер Стефан Янев, подходящо разграничен от слабия Кирил Петков?

Високият рейтинг на президента не се дължи на проявени негови особени лидерски качества. Той се дължи най-вече на факта, че за целия му първи мандат никой не успя да го олепи в някакви далавери. Което си е направо рядкост сред властимащите у нас.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано19.03.22 14:36



Знаеш ли колко хора прочетох да припознават президента като най-адекватната фигура в момента и желанието им да ги ръководи под формата на нова партия с лидер Стефан Янев, подходящо разграничен от слабия Кирил Петков?


Той просто е АДСКИ ХИТЪР. И има безпогрешен усет как да се харесва на суверена.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: MilaO6]  
Автор NUT (стар клубар)
Публикувано19.03.22 15:41



ти си поредната психично болна клубарка - обладана от моят ник!
няма твое включване в клубеца - без да ме споменеш!
не знам дали си наясно - колко смешна изглеждаш от страни!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.