Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано18.03.22 22:31



Тия утре дали ще си подадат оставките?

Кой тва, ергенът ли?



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: pishmangreek]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано18.03.22 22:39



Къде това? По кой канал?

Аз видях боко на излизането и разговора с него беше си супер.
Това е странно да хленчи. Не е присъщо на бойковеца!

Не казах, че самият Бойко хленчи. Хленчеше дъщеря му, и докторът описа състоянието му в трагични краски. Аре бе, як спортист, мъжага се прави, футбол рита, а го съсипали едни 24 часа седящ на една пейка! Като седи в джипа по цел ден - кръвното му качва ли се?

Бойко не съм го слушала внимателно, но колкото чух - не ми се стори наперен, какъвто ТРЯБВАШЕ да бъде. Аз ако бях на негово място - ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ щях да ги гледам с насмешка и ирония. И дори и да ми е прилошало - ще скръцна със зъби на доктора да не го казва.

В началото на Панорама беше.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: ad miral]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано18.03.22 23:10



Момите от Харвард.



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Silverado]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано19.03.22 06:40



Аз не пия някъде от септември миналата година и да.
Точно така си мисля, че ББ си прави ПР, но не виждаш цялата ми картина



2 дни преди това чувам от един приятел че задоеканските ни височайши господари са дали карт- бланш на Боко да рути това правителство и да прави свое...
И изведнъж научавам, че е бил арестуван - кво да си помисля?!



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано19.03.22 08:59



Не казах, че самият Бойко хленчи. Хленчеше дъщеря му, а докторът описа състоянието му в трагични краски.

Малко си поправям мнението. В късните новини повториха това, което бях само слушала преди Панорама. Сега вече го ГЛЕДАХ и видях, че “хленчещият” за състояниято на Боко доктор всъщност беше... ЛЪЧО МОЗЪКА!! Напълно допускам това да е негова солова акция, неконсултирана с шефа импровизация.

“Хленченето” на щерката повече бих приела за оправдано и човешко - все пак са се вихрили пред децата й.

Апропо - отдавна се чудя (15 години вече

) защо няма жълтини относно бившата съпруга на Боко? Как така я пожалиха, също така как спестиха всЕкакви гадни клюки и лъжи за брака им, толкова години? Ни съм й чула името, ни някакви дежурни в такива случаи клюки и лъжи? За личния живот на най-популярната (във всякакви аспекти) личност? Или пък за СЕМЕЙСТВОТО на дъщеря му, извън трогателните снимчици с внучетата на трапези и по дворове?

Не е типично за жълтата ни преса.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: UnicaDonna]  
Автор aiumi ()
Публикувано19.03.22 09:27



В отговор на:

Апропо - отдавна се чудя (15 години вече ) защо няма жълтини относно бившата съпруга на Боко? Как така я пожалиха, също така как спестиха всЕкакви гадни клюки и лъжи за брака им, толкова години? Ни съм й чула името, ни някакви дежурни в такива случаи клюки и лъжи? За личния живот на най-популярната (във всякакви аспекти) личност? Или пък за СЕМЕЙСТВОТО на дъщеря му, извън трогателните снимчици с внучетата на трапези и по дворове?

Не е типично за жълтата ни преса.




Това би могло да означава само едно - здрав контрол над въпросните медии.
Той ако е само за над жълтите медии - няма лошо, но проблемът е, че не е.



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: Vtasahme q]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано19.03.22 09:57



Е, Втасе, радостта ни свърши, толкоз беше, 5 мин. и то заглушена от съмнения за нарушение на закона и пр...

Като оставим настрани, че премиерчето се мята като метиляво шиле и хвърля къчове, прави малоумие след малоумие и затъва у калта неспасяемо.

Единственото, което ми хрумва е, че кирлето обезумява от безсилие, че не може да събере ярките и неоспорими, железни доказателства срещу бб и като резултат виждаме неконтолируем импулс за мъст и ялова агресия, все едно имаме нута на власт...



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано19.03.22 10:00



Като оставим настрани, че премиерчето се мята като метиляво шиле и хвърля къчове, прави малоумие след малоумие и затъва у калта неспасяемо.

Трябва ли да ти напиша "АЗ ТИ КАЗАХ още тогава!", или да те пожаля?



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: aiumi]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано19.03.22 10:04



Това би могло да означава само едно - здрав контрол над въпросните медии.

Престанете с тия тъпи опорки. Като папагали повтаряте измислените "световни" класации за свобода на медиите! ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ на властването на Боко имаше медии, върху които нямаше никакъв "здрав контрол" и помията, изливана с казани, наравно истини с простотии и клюки, не преставаше да се лее.

Казионните български медии НЕ СА под контрола на властта, а под собствения си контрол, напърно подвластен на ЛИЧНИТЕ И ЧАСТНИТЕ си интереси. Автоцензура - това е съвършено различно от "здрав контрол".

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Борисов е арестуваннови [re: UnicaDonna]  
Автор aiumi ()
Публикувано19.03.22 10:30



Съгласна съм, че през цялото време се лееше помия, но най-вече, не особено трудни за оборване лъжи и спекулации, докато по по-сериозни въпроси се мълчеше. Това кудкудякане е дори по-вредно, защото създава илюзия за "свобода" на медиите. Всъщност въпросната помия толкова ме дразнеше, че полека-лека дори ме беше превърнала в защитник на Бойко Борисов... И до ден днешен нямам отговор на въпроса, дали съм се озовала в такава позиция, защото съм склонна да разсъждавам и да отсявам семето от плявата, или просто съм се поддала на поредната манипулация. Не знам. Объркана съм.

В отговор на:

Казионните български медии НЕ СА под контрола на властта, а под собствения си контрол, напърно подвластен на ЛИЧНИТЕ И ЧАСТНИТЕ си интереси. Автоцензура - това е съвършено различно от "здрав контрол".



Лични и частни интереси??? - като например "ако не съм с Боко, няма зоб в яслата"... или "нямам личен интерес да ми изпращат данъчни през 2 дни", или "нямам частен интерес да вляза в ареста, и да стоя там неизвестно до кога"... То всичко на този свят минава през личния и частния интерес. То и по времето на соца имаше автоцинзура - достатъчно е да вкарат един в лагер и другите край него започват да се автоцензурират (не казвам, че сега е същото, само давам пример).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.