Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема стрес за антиваксърите!  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано20.09.21 15:10



от изминалото денонощие над 9.66% са заразени с ковид във БГ
властите обявиха минеме ли 10% ще има нов локдаун!
и какво правим - като не се ваксинираме и сами не се грижим за здравето си???
защо ние ваксинираните ДА страдаме - заради някакви психично болни люде на които ще им вграждат чипове!!!


ако имаме нов локдаун заради антиваксърите - ще излезна на бунт И ще искам да ги отделят от нормалните хора!!!
няма заради психопати - да живея като затворник и да ме е страх да контактувам с хора!!!

знам че ще почнете да ме плюете И не ми пука - защото повечето антиваксъри клубари заслужават само те да си седят вкъщи под запрещение!



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.09.21 15:28



ще има нов локдаун

кеф.. с удоволствие ще си полежа вкъщи



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано20.09.21 15:28



Трай, че те са повече.



П.П. Гледа ли снощи как бихме Лудогорец? Страшен кеф!



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.09.21 15:31



защо ние ваксинираните ДА страдаме

Значи стресът не е за антиваксърите, а за ваксърите.
Антиваксърите не сме стресирани.



Тема И аз имам стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано20.09.21 15:38



ще излезна на бунт И ще искам да ги отделят от нормалните хора!!!

Подкрепям морално твоя бунт, срещу скромно материално обезпечаване.

Давам предложение, на ваксинираните да им се прави и дребна татуировка на лявата буза на дупето. И проверки на всяко кръстовище ....

И който няма - лечебна клизма!

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: И аз имам стрес за антиваксърите!нови [re: BATHco]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.09.21 15:41



И който няма - лечебна клизма!

Процедурен въпрос : Кой ще прави клизмата?



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано20.09.21 15:40



Ами то така винаги става. Шаш от статии преди да тръгнем към Гърция, освен това на мен ми е криво - обичам си нашето, настройвам се зверски срещу тия гърци. Болни са, червена зона, ковид, опашки по границата, междусъюзническа война, викам дали да взема пистолета или пушката ли да взема, бензин, резервната аптечка
И после - на границата няма кого да напсуваш, оня дето ми гледА формулярите нямах време здрасти да му кажа, камо ли да се скарам, задържах да съм нервен и недоволен колкото можах, обаче и някакви усмихнати продавчки ми излязоха в гръб, бързо стигнахме, нямаше бавене, мястото пълна идилия и после 15 минути след като се настанихме вече пиехме узо под някакви маслини и аз бях заел формата на стола. Това всеки път ми се случва в Гърция.
И с вас така, това е несправедливия живот- на наш гръб всичко.
Тегло!



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано20.09.21 15:42



къде ще протестира точно?

в клуба няма антиваксъри.


научи се да чакаш

Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано20.09.21 15:43



Е, много си готина ще знаеш.





Тема Re: И аз имам стрес за антиваксърите!нови [re: BATHco]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано20.09.21 15:45



И аз давам предложение - неваксинираните да се обложът с данък.
Нещо, като ергенския данък навремето - нямаш мома/ваксина - плащай !





Тема Re: И аз имам стрес за антиваксърите!нови [re: Noy BG]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано20.09.21 15:45



И кой ще го плаща?!





Тема Re: И аз имам стрес за антиваксърите!нови [re: Noy BG]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано20.09.21 15:46



Тъй като ние сме в повече да не ви обложим ние. Аре само да не се облагаме а





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Green Light]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.09.21 15:55



Кой ви кара да ходите в Гърция! Като ходите там, носете си последствията.
Утре ще идете в космоса и ще се оплаквате от гравитацията...



Да ви имам теглото

Аз нямам тегло, освен на кантара



Тема Re: И аз имам стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано20.09.21 16:07



Как кой!? Доброволци от червения полумесец!

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Нищо не знаеш ти за ергенския данъкнови [re: Noy BG]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано20.09.21 16:14



Аз не съм плащал ергенски данък, защото се поожених. Ама да ти кажа честно, с кеф бих си го плащал .... Излиза по-евтино, дори и да ползваш платени секс услуги.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема местянови [re: NUT]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано20.09.21 17:43



единственото което може да ме стресне, е ДБ да земат 60%, някакви там корони морони дреме ми. а вие ваксърите си треперете, зима идва, треперенето стопля




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: И аз имам стрес за антиваксърите!нови [re: Noy BG]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано20.09.21 17:46



да се обложат, ама 75%та сме , трудна работа




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.09.21 17:49



В отговор на:

над 9.66% са заразени



Това от 4 750 теста. А от 40 000 теста? А 60 положителни от 300 теста (20%), както беше през март 2020 година? Какво въобще означава този процент, който си цитирала - щото според мен нищо. Тъпотия неква. Абсурд е властите да използват този процент за каквото и да било. Нещо не си дочула.

Редактирано от Crrafterr на 20.09.21 17:52.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано20.09.21 19:25



няма заради психопати - да живея като затворник и да ме е страх да контактувам с хора!

Тук ми звучи като противоречие и самоизключващи се твърдения ? Защо ти, която си ваксинирана, трябва да стоиш затворена ? Не си ли ваксинирана точно за да бъдеш защитена ?



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Koftia]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.09.21 19:54



Защото ваксинираните най много се заразяват



Тема Re: И аз имам стрес за антиваксърите!нови [re: osvoboden pich]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано20.09.21 19:58



То на данъците тва им е характерно свойство - малцинство ги гласува, мнозинството ги плаща.

”...и тогава може би
облаче ще полети
и турчето ще засвири на цигулка...”


Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Albena l]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано20.09.21 20:18



Те май са и носители ? До тук никой не е обещавал ‘храна по време на пътуването’. А именно, ваксинираните да не са носители. От друга страна пък, неваксинираните не ги лови и обикалят навън, не стоят в къщи като монахини.

Голям цирк стана, как ще да го мислиш .





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор 2biri ()
Публикувано20.09.21 20:21



Нуте, ти преди да се ваксинираш имаше 5 теми, че си в стрес, че трябва да се ваксинираш, сега пък си в стрес, че си ваксинирана.

Тоя стрес намаля имунитета. Пък ако си и отличничка по математика - още поне 2 бустерни дози ти трябват за спокойствие



Я марш да свършиш нещо смислено, да се изпотиш, умориш, да си легнеш и да се наспиш. Та ти си кълбо от нерви дори заради битките в Игри на волята, няколко неваксинирани не могат да те изнервят повече

Сега се върни и помисли:
- неваксинираните психично болни ли са?
- различни ли са от нормалните хора?
- психопати ли са?
- кой ти е виновен, че седиш вкъщи под запрещение, че искаш и другите така?

Та ти беше неваксинирана дълго време и се тресеше от страх. Психично болна ли беше? Психопат? Ненормална?

Виж колко съм възпитана, мила и добра. Един математик има логическо мислене и ще се плесне по челото, а ти сега ще се заплюнчиш колко сме гадни, бедни, без половинки и ще разкажеш, че цял живот трепериш за Нутчо, а той вади пари за теб, а другите модели мислене - на сапун. Което е... нематематическо



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Koftia]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.09.21 20:32



Разбира се, че ваксинираните са носители, нали са им вкарали вируса. Аз с ваксинирани въобще не искам да говоря


Да си се заразяват сами и да си стоят у тях и да си заковат вратите



Тема Re: местянови [re: zaphod]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.09.21 22:36



единственото което може да ме стресне, е ДБ да земат 60%,

Не им мърда. Нали видя - Христоивановчето днес при Ризова хленчеше да правят с новата катилска партия ПРЕДИЗБОРНА коалиция.

Абе казвам ви - една цистерна пуканки не стигат!



А Лайчето Манолова още от оня ден се мъчи да се прилепи към горните две партии, щото иначе май повече парламент няма да види.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор KMETA HA HETA (tempus immortal)
Публикувано20.09.21 23:51



Ей, пача - започваш да дразниш с дебилното си малоумие. Защо ако някой не иска да се ваксинирани да е психично болен?!
Ти като си искала да се ваксинираш, някой да ти е попречил?!
Психично болна си ти и вземи мерки докато е време.


Ето ти един факт от истинският живот. Сестра ми и зет ми се ваксинираха и познай какво стана. Коронясаха се въпреки ваксините си. Да ти кажа ли как го прекараха? Тежко, ама доста тежко. Ха сега да те видя, какво ще роди празната ти като шамандура глава...

Сега може да се оплачеш на администратор или на който си искаш, да искаш бан, но преди това отговори.

Заблуда е, че смехът лекува всичко. Например, при диария не помага...


Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор 2biri ()
Публикувано21.09.21 00:03



Ми като нямаш Нутчо да те гледа, си един непълноценен индивид, който не може да й гмецва, щото тя е гледана, а Нутчо ни плаща на нас и заплатите, и осигуровките, а ние сме неблагодарници, малоумници, самотници и психично болни.

Толкоз.

Истинският живот не й е приоритет. Тя не излиза, не работи, но се тресе от нерви, с което показва любовта си към Нутчо и емпатията си към обществото. Към такива като вас/нас - само дизел, плюнки и литературни есета за шестици!

Има 4 защитници като съвсем я насмотаме, които през другото време гледат да не я коментират, щото обикновено е агресивна, плоска и предвидима.



Тема Re: местянови [re: UnicaDonna]  
Автор Liya ()
Публикувано21.09.21 00:13



Не им мърда. Нали видя - Христоивановчето днес при Ризова хленчеше да правят с новата катилска партия ПРЕДИЗБОРНА коалиция.

А Лайчето Манолова още от оня ден се мъчи да се прилепи към горните две партии, щото иначе май повече парламент няма да види.


Що тъй, ве Уни?! Нали уж нямаше да им падат гласовете? А с третите прътестъри кво става, славчувити?



PS Този път, ако съм си в бг, съм герберка, категорично!



Тема Re: местянови [re: Liya]  
Автор 2biri ()
Публикувано21.09.21 00:16



Таз пък





Тема коронясали са се,щото антиваксърите са ги заразилинови [re: KMETA HA HETA]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано21.09.21 00:19







Тема Re: местянови [re: 2biri]  
Автор Liya ()
Публикувано21.09.21 00:19



Тъй, тъй

Таз, не таз, няма гласът ми да отива пак напразно като предния път, нито ще търпя да ни подиграва цял свят, че тея вашти не могат едно правителство да направят :P



Тема Re: коронясали са се,щото антиваксърите са ги заразилинови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор 2biri ()
Публикувано21.09.21 00:59



Ако могат да се коронясват, могат да заразяват и могат да го карат тежко, за чий се ваксинират? Същото могат и неваксинираните.

Ти сигурно вярваш, че на 100% игла - вирусът ще изчезне? Може, ама след доста годинки. Догодина с нова доза - това е тежък, гаден грип и много пара беше дадена за пропаганда. Ще се бодете с бустери, други ще протестират и така ще минат няколко години.

Антиваксърите в БГ са много малко - пренебрежимо малко. Антиковидваксърите са много обаче. Ще мине време, ще стане ясно. Дотогава понеже държавите ги е шубе, че е незаконно да задължават, ще карат големите работодатели да пускат заповеди за задължителна ваксина. Да можеш да осъдиш тях, не държавата.

Ако имаш заповед за задължителна ваксина като социален работник (примерно) и не искаш да се ваксинираш - колко време ще ти отнеме да се сдобиеш с алергия или автоимунно заболяване? Тогава ще ги разсипеш. Или ще има революция, или населението ще се озове с много заболявания. Всяко насилие ражда революции.

Няма тема "Не се ваксинирайте, щото ще се сдобиете с 6 крака и 7 ръце". Снежка понякога пуска вкл. имбецилни видеота и статии. Но никой не обвинява познатите/роднините си, че са се ваксинирали. Винаги е обратно - сякаш медовина са глътнали ваксинираните, а тези, които не са - пият отвара от татул и аха, аха, са на път да се гътнат.

И понеже в световен план умират всякакви и се заразяват всякакви, остава по тънката струна - вие сте дебили, антиваксъри, плоскоземци, искате да ви умрат роднините, нямате интелект и култура и ще умрете съвсем скоро...

Знаеш, че нищо от това не е вярно. Който иска - да се ваксинира. Досега много хора се ваксинираха за грип - всяка година си го има, някои умират, други - се разболяват тежко след ваксината, трети - се тръшкат без ваксина и без имунитет. Тва е от много години. Повечето ваксинирани за ковид не са и чували за ваксина от грип.

Дано си здрав и всички около теб. Ваксинацията явно не е панацея. Имаше смешки как Ганьо не се ваксинирал, а пиел, пушил и ял сланина, но го е страх от чипове. Същият друг модел Ганьо се е ваксинирал и смята, че е безсмъртен и той също пие, пуши и яде сланина.

Смешки...

Сестра ми 99% Ковид с всички настоящи симптоми не пожелаха да се тестват. Седяха си у тях 10 дни, но не отидоха никъде на тест. Защо? Защото така всички се лекувахме от грип в годините - пазиш къщата, следиш си температура и ако нещо те притесни сериозно - личната и антибиотик или същия антибиотик сам. След седмица си на работа - кашлящ, кихащ, но без температура.

В 90% от случаите е същото. Грипав си - пазиш къщата и след 1-2 седмици ти минава или се усложняваш и си почнал широкоспетърен антибиотик с пробиотици и малко витамини. Не съм чула болен от грип да има моралната отговорност да се ваксинира на следващата година. Ваксининираха се основно малко хипохондриците. Нямало е работодател да иска ваксина за грип.



Тема Re: местянови [re: Liya]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано21.09.21 03:38



Така или иначе съм седесар, и привърженик на ЕНП, тази година гласувам за ГЕРБ-СДС, с преференция за СДС.Без съмнение и без колебание.



Тема Re: коронясали са се,щото антиваксърите са ги заразилинови [re: 2biri]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано21.09.21 07:02



Сестра ми 99% Ковид с всички настоящи симптоми не пожелаха да се тестват. Седяха си у тях 10 дни, но не отидоха никъде на тест

Мъдро. В болница само когато човек стане тежък случай.



Тема Re: местянови [re: Liya]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.09.21 07:17



Що тъй, ве Уни?! Нали уж нямаше да им падат гласовете? А с третите прътестъри кво става, славчувити?

Абе я стига се праи на велика!

Да не би да имаш тайни връзки с катилчетата, и да си знаела, че ще участват с тяхна партия в изборите, която ще отгризе от всички по малко?

ПровалИ се с миналото си “пророкуване” и ся се хващаш за “почтена” сламка.

Дали старите “партии на протеста” ще качат с по десетина броя депутати, или ще свалят, и всички ще направят коалиция и правителство заедно с ония двамата гнусни “почтени” популисти с мазната им шайка еврейски харвардски “мозъци”, увъртяни още от сега в далавери - каква е разликата? Все едно - ще управлява някой друг, а не ГЕРБ-СДС. Управляващ някой от ОНЕЗИ - е провал в пророчествата ти, който и да е той.

ОСОБЕНО пък прогнозите ти за главния катил на републиката. Знаеш ли защо Бойко се гърчи и не обявява кандидата си за президент? Защота по ирония на съдбата, както преди “и магаре да предложа - ЩЕ бъде избрано”, така сега “и Господ да предложи - катилът ще го прегази”.

Причините? Две. Обективната - НЕЗЕМНО МНОГО КРАДОХА. Отблъснаха всеки, който има и грам приличие в главата си. Останаха им определен брой забъркани в гнусни далавери избиратели, които НЯКАК са близнали от меда И ИСКАТ ОЩЕ, понеже иначе остават на улицата да си ядат милионите, а са алчни и искат още. Субективната е в подписа ми. Ако не беше така - нямаше да се стигне до тук.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: местянови [re: UnicaDonna]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано21.09.21 08:14



Причините? Две. Обективната - НЕЗЕМНО МНОГО КРАДОХА. Отблъснаха всеки, който има и грам приличие в главата си. Останаха им определен брой забъркани в гнусни далавери избиратели, които НЯКАК са близнали от меда И ИСКАТ ОЩЕ, понеже иначе остават на улицата да си ядат милионите, а са алчни и искат още. Субективната е в подписа ми. Ако не беше така - нямаше да се стигне до тук.

Обаче се стигна. И не разбирам защо искаш още от същото. Каза, че суверенът няма да е прост и държавата ще е силна, ако се състави кабинет от коалираните партии на "статуквото".

Това противоречие не мога да сглобя в идеологията ти. Освен, ако се надяваш тези от цитата, да се поправят след изборното наказание и, когато вземат властта, вече да крадат по-малко, за да не отблъскват хората.

п.п. Започва по Нова предизборно с Петков. Ако чуя още веднъж "почтеност", ше отворя джама и ще се метна.



Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar

Тема Re: коронясали са се,щото антиваксърите са ги заразилинови [re: 2biri]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано21.09.21 08:31



Ако могат да се коронясват, могат да заразяват и могат да го карат тежко, за чий се ваксинират? - просто е! За да оцелеят.
Брат ми не се ваксинира и не оцеля...
Или както казах вече това е руска рулетка!
Един бе казал:"Бог се грижи за мен, аз само му помагам"! - ми помогни му и ти малко, ла!





Тема Re: местянови [re: Vtasahme q]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано21.09.21 08:34



Зададоха въпроса за гей браковете. Извъртя се.

Очевидно никой няма да си позволи директен отговор преди тези избори. Освен ВМРО, които ще го яхнат като ракета-носител. Възможно е да дигнат гласовете и да се приближат до чертата:-)

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar


Тема Re: местянови [re: Vtasahme q]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.09.21 08:41



Започва по Нова предизборно с Петков. Ако чуя още веднъж "почтеност", ше отворя джама и ще се метна.

Не виждам смисъл да ти отговарям - със сигурност вече си се метнала!



Обаче се стигна. И не разбирам защо искаш още от същото. Каза, че суверенът няма да е прост и държавата ще е силна, ако се състави кабинет от коалираните партии на "статуквото".

Искам още от същото, защото това "също" е ОПИТНО В ПОЛИТИКАТА КАТО ЦЯЛО и елементите му се мразят взаимно, ще се дебнат. Достатъчно шум се вдигна около всички корупции и съм сигурна, че ДОРИ ГЕРБ сами на власт ще бъдат доста по-внимателни и в рамките на допустимото.

И друг отговор. Дори и да е "от същото" - ще е по-добре отколкото да се чувствам опитен заек в ръцете на хора, които ХЕМ не са по-добри от "същото" (ВЕЧЕ са достатъчно вътре с далавери), хем тепърва ще се учат що е това "министерство" и как се управлява.

Отдавна съм се убедила, че управляващите са огледало на всички нас. ВЧЕРА имахме един разговор с Уникалния по този въпрос и го попитах - абе швейцарците, обикновените около теб, интересуват ли се от политика, знаят ли кой кой е в нея, кой е министър, кой е... Отговор - НЕ. А как става така тогава, че винаги избират свестни хора да ги управляват? Отговор - ами просто е - те самите са свестни, отговорни, дисциплинирани в голям процент. От този голям процент огромна е вероятността точно свестни хора да попаднат сред управляващите, а ако попадне НЕсвестен - свестните ще го изритат.

Както, примерно, изритват човек без инвалиден стикер, спрял на инвалидно място. Самите те го правят - правят му забележка, ако не - викат полицая (ако има наоколо).

Колкото по-малък е процентът на "свестните" хора в даден народ - толкова по-голям е процентът вероятност управлението да е корумпирано и лошо.

ТОВА е положението, Спаске.

Повече трябва ли ти?
Чети подписа ми.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Редактирано от UnicaDonna на 21.09.21 08:45.



Тема Re: местянови [re: Vtasahme q]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.09.21 08:43



Зададоха въпроса за гей браковете. Извъртя се.

Очаквала ли си нещо друго?

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: местянови [re: UnicaDonna]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано21.09.21 09:39



ВЧЕРА имахме един разговор с Уникалния по този въпрос и го попитах - абе швейцарците, обикновените около теб, интересуват ли се от политика, знаят ли кой кой е в нея, кой е министър, кой е... Отговор - НЕ.

Ей това ми е мечтата, това повтарям винаги. Искам да я докараме до там, че държавата да е незабележима в ежедневието на хората. Така да се движи и крадва, че да не пречи, и да не ме интересува кой управлява.

Всъщност, не толкова кражбите на ГЕРБ ме стресираха толкова, колкото мракобесието (малко подсилвам, но не се сещам за друга дума), което дойде с тях и се превърна в норма. Няма да зачеквам говорени и изтъркани приказки, но не са от втора ръка наблюденията ми.

Факт е, че дишаме по-леко от няколко месеца. Не казвам по-качествено, но по-безопасно. Което за мен си е постижение.

хем тепърва ще се учат що е това "министерство" и как се управлява Тук не е много така, защото в министерството министърът задава политики, а експертите в него намират начина да ги осъществят. Видяхме, че ако не са били партийно пристрастени, качествените хора не се подменят.

Не подкрепям идеята за доживотни политици, нещо, което би се случило, ако върнем "също", което е ОПИТНО В ПОЛИТИКАТА КАТО ЦЯЛО. Едва ли ще се дебнат. Толкова добре са парцелирали, че това, което ти прилича на дебнене през годините, е само дрънкане на компромати, когато някой застраши омертата.

Освен това, 35-40 годишните са не ред да налагат обществения тон. Не чичовците им от бкп. Стига толкова, времето е тяхно.

Колкото по-малък е процентът на "свестните" хора в даден народ - толкова по-голям е процентът вероятност управлението да е корумпирано и лошо.


Сигурно. Едно е да помечтаем, друго е да го направиш. Следващия път, в който посъветваш клиент как да спести местния данък, се сети за почтеността(

). От една птичка тръгва пролетта. "Или замълчи завинаги.":-)

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar

Тема Re: местянови [re: Vtasahme q]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.09.21 09:49



Следващия път, в който посъветваш клиент как да спести местния данък, се сети за почтеността

Първо - НЕ АЗ ги съветвам да го правят, защото и за мен самата това е повече врътня. Трябва да се кандърдисва продавача, на когото вече не му пука, щото само купувачът плаща разноските (преди си ги деляха, и двете страни гледаха да стъкмят измамата), да се пазарят колко точно, пък да се пишат отделни договори за мебели и пр глупости. За мен най-лесно е да си платят както си е. Но те ИДВАТ на сделка с готова информация да си правят сделката на данъчна оценка (и доста време ми отнема да им обясня, че това пък е тотален риск, защото отдалече мирише на измама и всеки би разровил точно такава сделка).

Но ВТОРО - аз изобщо не бягам от типичните качества на българина, които ни правят такива, каквито сме като народ. Аз поне имам доблестта да си го призная. Ако местния данък не е по моя вина - то на много други места съм "непочтена". Признавам си без бой. Предимно като водач на МПС. Затова ми се повръща, когато тия от екрана ми заговорят за почтеност.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: местянови [re: Vtasahme q]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано21.09.21 10:02



В отговор на:

защо искаш още от същото



Първо, защото никой не е сигурен в думите "неземно много крадоха". Като гледам, няма кьораво заведено дело, дори обвинение няма повдигнато. За пет месеца вече.
Но опорката си я знаем - няма обвинение, щото е Гешев
Все нещо предстои тепърва. Сега предстои Рашков, по думите му, да представи на обществеността факти - и така ще минат два месеца предизборна кампания...

Второ, защото кой каза "същото"? Христо Иванов в заключителната си реч в парламента подчерта, че има много читави хора в ГЕРБ-СДС. Представи си, примерно, че Борисов се оттегли в почетна позиция подобно на Доган - при такава хипотеза "същото" бързо увисва в небитието, става очевидна неговата несъстоятелност.
"Същото" означава най-вече прекалена компромисност. Не бива цяло десетилетие и повече да угаждаш на всяко боже искане по земите ни. Това блокира всякаква бърза реформа. Без твърдост не става, без недоволни не става - и животът показа, че като угаждаш на всички, придобиваш повече недоволни, че и дори врагове. Парадокс. Урок.

Ако урокът е научен, няма начин да видим повече от същото. Не е ясно какво точно е същото, но - същото.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: 2biri]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.09.21 10:17



Аз трябва да съм единия от четиримата. И как не, като настръхвам от обръщение "ей, пача"?



Тема Re: местянови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.09.21 10:29




Язък! Хубав човек беше Втасахме я.

И мен ме дразни тая почтеност, дали ще има да я слушаме 4 години, егати ужаса.

Няма смисъл сигурно да ти пиша че човекът е нещо ново дори и в участия по телевизиите и директни отговори? За първи път чувам така директно по телевизията да отговаря - няма дасе коалирам с Дб, няма да се коалирам с Мая Манолова, няма да правя компромиси с Пеевски, строителна фирма с пътищата е заплашвала Спецов и т.н.
За гейовете каза - традиционалист съм и съм толерантен - ами то и аз така бих отговорил - какво е това да или не. Не искам да се женят, но не мога да им забраня, нещо такова...
Иска да е различен и го постига.



Тема Re: местянови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.09.21 10:30



Той каза "всички партии". Не е споменавал ГЕРБ



Тема Re: местянови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано21.09.21 10:34



Не спомена и ДБ

Дори не се обърна към ИСБГНИ и съвсем към ИТН...
(тялото му при произнасяне на думите се обърна към депутатите от определена парламентарна група, а главата му дори се врътна към повече - БСП и ДПС).



Тема Re: местянови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано21.09.21 10:38



"типичните качества на българина" - между другото един постинг във фейсбук, който може би е интересен в тази връзка:

(откъс)
"Мисля, че отношението към обществото (общото, общността) е културната пропаст, която ни дели от европейците. Нивото на солидарност между гражданите в нашата демокрация е сред най-ниските, също можем да заключим.
/казва го по повод изследване на антиваксърството в Европа от "Барометър", но като че важи въобще/

ричините вероятно можем да отнесем чак до османско време, но е факт, че българите са в някаква форма на гражданска война поне от 1918 година и никакво обединение под шапката на някаква идеология не е допринесло за някаква кохезия в обществото. Това не успя да направи и демокрацията, която без правова държава и минимални нива на справедливост чрез закона е изпразнена от съдържание.
Оттам и изключително ниското доверие в държавата и нейните институции и персонализацията на властта с някой вожд, който да ни "оправи", последвано от задължително разочарование и още по-ниско доверие и солидарност.
Според известно изследване на най-богатите 25% и най-бедните 25% от държавите по света, най-важният фактор за разликата помежду им, с тежест от 50%, са институциите на държавата, а с по 10% тежест са фактори като климат, географско положение, природни ресурси, национални особености и др.
Не познавам по-добро обяснение за нашата бедност от именно лиспата на солидарност между българите и ниското доверие в държавните институции, които се представляват именно от българи, които не будят доверие (най-често, защото защитават своите и на обкръжението си интереси, а не на цялото общество).
Този порочен кръг може да стане добродетелен само по един начин - когато начело на държавата застанат хора, наясно с тези причинно-следствени връзки и които създадат такава институционална архитектура, която да абортира непригодни за служба на обществото елементи. Както направи американската институционална система с елемента Тръмп.
Иначе винаги след добрия вожд ще идва лошият цар. Или обратно. И дали ще е темата "Русия", "Истанбулска конвенция", семейството, насилието над жените или ваксинацията - все ще сме на Алековото: "европейци сме, ама не до там".
"



Тема Re: местянови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.09.21 10:44



Ааа, може- аз не съм го гледал, само съм чел.

Забележката ми идва в контекста и на това което чух от Кирил Петков сутринта от Нова - той също говореше за мнозинство на почтените - 121 депутата от всички партии, но когато го попитаха кой е почтен от ДПС, заговори за това, че те трябва да спрат подкрепата към Пеевски.
"Значи не от всички"- каза си Гринлайт в колата

Редактирано от Green Light на 21.09.21 10:45.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано21.09.21 10:49



защо ние ваксинираните ДА страдаме.

Това е едно съвсем кратко видео от Италия и САЩ.




В италианската част, една санитарка отговаря на депутата Андреа Мандели,
който твърди на вечерна квартална среща с публиката, че болниците са пълни
с неваксинирани хора. Във втората част, известна говорителка на CNN съобщава
последните новини от CDC.


Рим

"Здравейте, казвам се Кристина.
Аз съм санитар и искам да отговоря на г-н Андреа Мандели.
Говорихте за факта, че отделенията за интензивно лечение са пълни с
неваксинирани хора. До четири часа днес бях дежурна и хората, които бяха в
интензивното отделение за Ковид, всички бяха ваксинирани.
Така че не казвайте, че са неваксинирани, защото не е вярно.

(Лицето на г-н Андреа Мандели в този момент контрактира силно от болезнения
импулс на хванатия в лъжа общественик - бел.моя)

Човекът с микрофона се обръща към Кристина: Вярно ли е това?

Кристина: Абсолютно да. Цифрите говорят сами за себе си.

CNN

Говорителка:
Информацията от CDC тази вечер преобръща с главата надолу всички ключови
неща, които са ни казвали за Ковид. CDC разкрива тази вечер, че 74 % от случаите
на Ковид в окръг Барнстъбъл, щат Масачузетс - дом на Провинстаун (известна
дестинация за летни ваканции на хората на ЛГТБ от близките щати - бел. моя) -
където имаше скорошна епидемия, са били сред напълно ваксинирани хора.
И от CDC сега се казва, че е също толкова вероятно ваксинираните да
разпространяват вируса, както и онези, които не са ваксинирани.
Това, разбира се, противоречи на широко разпространените досега представи."



Тема Re: местянови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.09.21 11:15



Като за писано на опашка пред СПИДИ



Гледах го и аз в Нова тв. Е, мноооого си добричък. (“Наивен” ще те обиди, но това ми е в главата). Гледали сме едно и също, разбрали сме коренно противоположни неща.

Виж подписа ми. Както и да го извъртиш - смисълът му се покрива с големия процент, който тези мошеници ще получат.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: местянови [re: Crrafterr]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано21.09.21 11:45



Както направи американската институционална система с елемента Тръмп.

Елементът Тръмп - това е по-голямата част от американския електорат, която 2 пъти
го избра за президент. Вторият път - със съкрушаващо мнозинство.
На предизборните митинги на Тръмп присъстваха общо повече от 1 200 000 избиратели.
(Милион и двеста хиляди)
На всички предизборни митинги на Байдън присъстваха общо около 2000 човека.
Най-големият му митинг беше посетен от 400 човека. Повечето - статисти.

96 мили дълго, организиращо рали "Тръмп влак" за предизборен митинг в Аризона.
45 000 автомобила.





Митинг на американската институционална система начело с Джо Байдън (уж) vs.
митинг за Тръмп.




Тема Re: местянови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.09.21 11:52



За подписа ти - все се каня да те майтапя, че Сърбия имаш предвид(войната в Косово, тази с Хърватска, даже има и със Словения една)

Редактирано от Green Light на 21.09.21 11:52.



Тема Re: местянови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано21.09.21 12:01



тя го е написала тоз подпис, все едно е некъф супер кеф да живееш в силна държава, пък то най-силната държава е в северна корея, после са китай, русия, все прекрасни места за живеене ...





Тема Re: местянови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.09.21 12:24




Не се бях сетил за това



Тема Re: местянови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано21.09.21 12:38



Съзнавам, че примерът с Тръмп не е удачен - но нямаше да е пълен цитатът. Надявам се да е здрав и да спечели следващите избори.



Тема Re: местянови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано21.09.21 12:49



То като се отговори с "те" (мн.ч.) на въпроса "кой" (ед.ч.) става ясно, че политическата му грамотност е начинаеща.
Но по-важно е, че ще преговаря с всички парламентарни сили, стига той самият да се добере до депутатство. Аз така разчетох и Иванов, че (най-после) ще склони да провежда срещи и със "статуквото" - струва ми се, че е и неизбежно, след като целта му е ново статукво.



Тема Re: коронясали са се,щото антиваксърите са ги заразилинови [re: Noy BG]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано21.09.21 12:50



ами да се е ваксинирал, сам го е решил




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: местянови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.09.21 13:13



Бях писал, а имам спомен че и ти беше писал доста отдавна, че ГЕРБ са незаобиколими. Сега вече стана ясно, че е така.
Но хич не ми се ще



Тема Re: местянови [re: Crrafterr]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано21.09.21 13:39



Ако бяхме в телевизора с теб, твоето "първо" бих финтирала с репликата, че цитирам Уникална. Не съм видяла, нямам доказателства, нека оставим компетентните органи да си свършат работата, но чух от Уникална, че има данни за не регламентирано отклоняване на средства, в особено големи размери от длъжностни лица.

(в неформален разговор бих ти казала - ако и това бяха направили - да нередничат, без да заметат документално следите и да им придадат законова неуловимост, егати простите хора са ни управлявали.)

Второто - това "също", за което говориш, не е онова същото, което Уникална имаше предвид под коалиция на "статуквото" (в една друга тема), за което и направих препратка. Твоето "същото" има друга форма. Предположения и предпоставки за компромиси, наложени от "промяната" (три пъти майка и), станала възможна благодарение на нас, които пробутахме ИТН като троянски кон (и е време вече да ги пратим в историята).:-)

До преди това, щяхме само да си мечтаем за такава разбърквация и възможност за водене на други разговори, освен познатите от 10 години. Иначе си прав (пу,пу,пу) - няма начин да видим повече от същото.

Обаче пък, какъв си спокоен, когато пророкуваш, че Борисов може да се оттегли в сянка, докато депутатите му са в управляваща коалиция. Или си мислиш, че почетният ръководител само ще напътства младите съпартийци единствено с полезни съвети, или един Доган ти се вижда малко като влияние на тази скромна територия.

Без твърдост не става, без недоволни не става - и животът показа, че като угаждаш на всички, придобиваш повече недоволни, че и дори врагове.

Новите почтени не ми се виждат никак твърди, но те и старите не бяха в официалните си политики, обаче отдолу са най-здравата икономическа структура в сянка, която трябва да се разгради. Обаче за това пак нямам доказателства, ще се позова на Уникална:-)

Казвал си, че не обичаш сътресенията, но няма начин. Ти, аз, нашето поколение мисли по различен начин от тези, които в момента ни изработват пенсиите.

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar


Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: 2biri]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано21.09.21 13:51



Темата е за антиваксъри...Не за Нутчо...
Забелязваш ли, че пак ТИ скачаш на лична основа...И не само на Нут. В темата само ти.
Това е извън тази тема...


Да жените, на които по определени причини не скачаш, те харесват и сега са скочили като стръвници...Това не те прави по-честен играч обаче...Само по-подмолен...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано21.09.21 13:56



Ваксината не е гаранция....
Направила си каквото смяташ, че трябва...
Дишай и живей!
Човек не може да направи повече от това, което зависи от него.
Другите не са непременно психари



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Crrafterr]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано21.09.21 16:43



ами ифото ми е от медиите - от къде другаде?
и до сега без парламент и стабилно правителство - всичко е Валкирия!!!
никой не спазва законите на сегашните санкциии...
както вървят нещата - скоро ще се избиваме по улиците...
защото антиваксърите не спазват законите И агитират за размирици посред предстояща гладна зима!





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано21.09.21 16:47



винаги си бил невзрачен клубар!
и сега го доказа с този пост!!!



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Baldrian]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано21.09.21 16:49



благодаря за забелязването - че някой клубарки не си драскат с мен А само Нутчо е им в пазвите и гащите!!!





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Green Light]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано21.09.21 18:50



чак сега мернах че някой е забелезал "ей пача" освен мен!
ти представяш ли си така да си позволи да драска на Киро като заклет ваксър?!
знае че това ще му е последният пост...поне за месец!!!
и понеже се чувства гузен - сам си намеква за бан!





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.09.21 19:05



заради антиваксърите

така, да споделя прясна новина за мен : в събота се гушкахме, ядохме и пихме с най-близки хора, с две ваксини. Днес единият от тях положителен. Сега ние, неваксинираните, чакаме какво ще се случи с нас.

Това е втори случай на двойно ваксиниран човек от семейството с К19. Двата случая са независими, защото са с повече от месец, слава богу, по технически причини, безконтактни един с друг.

Ама те са ми близки, нищо че са ваксинирани, пак ще ги гушкам. Само да мине леко и да са здрави.


Иначе, извън близките ми... долу ваксинираните, които носят в себе си вируса на К19 и го разнасят между нас, чистокръвните!





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано21.09.21 19:28



. долу ваксинираните, които носят в себе си вируса на К19 и го разнасят между нас, чистокръвните!

Ваксините или носят вируса или носят сироп . Шекерена вода. Такава кьорава далавера никой не е допускал в живота си. Интересно ми е няма ли някое досие, където Ванга да е предвидила вируса. И ако да, ваксина ли е видяла или шекерена вода ?





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Koftia]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.09.21 19:49



каквото и да е, не са чистокръвни. Със сигурност все някъде Ванга го е предвидила, може и Джуна.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.09.21 20:43



добре де, що се ядосваш, значи?


Мислиш си, че тя е просто глупава, но грешиш!!!
Тя не е просто глупава, а ТЯ си Е проста и глупава!!!!!!!!!!!!!
Виж, ако директно я беше пожелал отзад, то аз щях да нямам нищо навъпреки.
Но, при условие, че разкажеш!



Тема Re: местянови [re: UnicaDonna]  
Автор Liya ()
Публикувано21.09.21 21:09



Управляващ някой от ОНЕЗИ - е провал в пророчествата ти, който и да е той.
Твоето пророчество като гледам е, че на третия път някой от ОНЕЗИ ще управлява хихиииик! След цялото туй плюене? Оптимистка!



Тема Re: местянови [re: Liya]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.09.21 07:24



Управляващ някой от ОНЕЗИ - е провал в пророчествата ти, който и да е той.
Твоето пророчество като гледам е, че на третия път някой от ОНЕЗИ ще управлява хихиииик! След цялото туй плюене? Оптимистка!


Аааа, не бягай по крилото.

Въпросът е за ТВОИТЕ пророчества. За моите съм писала неведнъж - обикновено се влияят от вродената ми параноя и склонност чашата ми да е наполовина празна.

Да, прогнозата ми твърдо е: Радев - втори мандат, редовно правителство - БЕЗ ГЕРБ и ДПС.

Само не прогнозирам колко ще трае такова правителство.

И едно тайно подозрение - при тези нахлуващи цени на ток и съответно ВСИЧКО останало - Боко не е луд да се натиска за власт. Умният човек би се държал настрани, за да може когато настъпи голямата криза - да си мръдне пръста, да яхне протести и да се върне на бяла кон.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: местянови [re: Crrafterr]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано22.09.21 11:07



Надявам се да е здрав и да спечели следващите избори.

Преди около десетина месеца, докато си киснех краката в един дълбок леген,
четох едно есе от известния американски драматург Артър Милър, в което се казва,
че "една епоха свършва, когато основните й илюзии са изчерпани".
Помислих си, че всяка дума описва много точно днешната ситуация.
Аз нямам повече илюзии. Вече живеем в друга епоха с други правила.
Ето пълният цитат:

An era can be said to end when its basic illusions are exhausted… A retreat began from
the old confidence in reason itself
; nothing any longer could be what it seemed… A sort
of political surrealism came dancing through the ruins of what had nearly been a
beautifully moral and rational world
… The whole place was becoming inhuman, not only
because an unaccustomed fear was spreading so fast, but more because nobody would
admit to being afraid
.



Тема Re: местянови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.09.21 12:08



Догодина - още 2 избора за Народно събрание...



Тема Ямболнови [re: NUT]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано22.09.21 12:17



Гледах репортаж за ямболско - болницата затворила детското отделение, понеже влезли в карантина. Сега търсят къде да приемат деца от целия регион, молят съседни градове. Най-близо било на 100 км. Бургас обаче отказал.
И те така с антиваксърите.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано22.09.21 14:47



драснете ми как да се държа с клубари - които ме наричат(скромно) пача и да ме сесецат в гъза?!!!


ТА преди години получих бан - само защото нарекох една клубарка курва...и целият клуб скочи с/у мен колко съм вулгарна!!!
А в тази сриозна тема в която не обиждам никой клубар...
веднага селските простаци ме нападнаха с грозни обиди - и освен Грийна...никой не забелязва какви всекидневни обиди търпя без причина...
И пак стигам до заключението ЧЕ в този клуб от власта на позициите си ИМАТ клубни симпатии!!!
И понеже аз не попадам в тази категория клубари - трябва всеки клубен ден да чета грозни и отвратителни коментари с/у мен!
ами аз нямам никакъв проблем да бъда вулгарна и груба И то с/у селски прошляци!!!
и щом за тях няма да има забрани за обиди и психически тормоз в/у мен!
аз дори ще ги надмина с подигравките и униженията като сравнения с/у тях...
И се надявам Киро и Адмирала - да не ме забелязват!!!



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.09.21 14:53



Банирали са те на за обида, а за обявяване на лична информация..





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано22.09.21 14:58



Първа в твоята тема ти се нахвърли върху всички антиваксъри и ги нарече психопати и психично-болни люде, после ги прати всички у дома под запрещение и се чудиш защо има такава реакция срещу теб?!

Боожеее, о май год.





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано22.09.21 14:59



мнда курва е наистина лична инфирмация;)
А какво е клубар да гмецва на клубар - да ме сеца в гъза?



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: osvoboden pich]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано22.09.21 15:11



антиваксърите в БГ са почти 50% - споделям мои притеснения за моето здраве и това на семейството ми!
никой един клубар не съм споделила!
А тези които ме обиждат без никакво предупреждение в този клуб - са насочени с/у мен!
лично да съм те обидила - защо не се ваксинираш???
изказвам гражданска позиция!!!

Редактирано от NUT на 22.09.21 15:12.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано22.09.21 15:17



драснете ми как да се държа с клубари - които ме наричат(скромно) пача и да ме сесецат в гъза?!!!

Драсни ми, моля те, как да се държа с клубар, който ме нарича самотница, въпреки, че знае прекрасно, че имам съпруг, деца, внук, родител, брат, племенници...
Как да се държа с клубар, който ме нарича психично болна, ненормална, психопат, иска ми запрещение?



Тема Re: местянови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано22.09.21 15:21







Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано22.09.21 15:28



По последна информация людете със завършен ваксинационен цикъл са 1 289 055 при население по последна информация 5 043 186. Ти смятай проценти на ваксинирани и неваксинирани. Ами да - нарече ме психичноболен и ме прати у дома под запрещение - аз пък никога не съм те обидил.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: osvoboden pich]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано22.09.21 15:32



5 043 186 е населението в градовете в България. Цялото население е 6 916 548.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Green Light]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано22.09.21 15:37



Благодарско.





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.09.21 15:47



Какво? - Невъзпитано...



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано22.09.21 16:26



само стимолираш трафик!
и се опитваш да ме излагаш на мегдана!

Редактирано от NUT на 22.09.21 17:27.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано22.09.21 16:32



Елементарни питания. При липса на отговори, се отговаря като теб... даже няма да коментирам думата стимулираш





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано22.09.21 17:21



какъв ти е проблема с думата - стимол?признай си че най-мн драскаш в моите неграмотни и обидни теми!!!
и трепи се с черните си нокти по градините - но не допирай внучето...че има и доста по-заразни болести от К19!
И като си имала контакт с зарозно болен от ковид приятел - защо не си направи веднага тест и не се отдели сама в домът си за мин 10дена???
ама друго си е да не ти дреме на мидичката - и да сееш зараза!



Редактирано от NUT на 22.09.21 17:26.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано22.09.21 17:36



даже няма да коментирам думата стимулираш

пише се стимОлираш, бе, неграмотна самотница такава!

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Редактирано от alisalisa на 22.09.21 17:36.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Baldrian]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.09.21 22:31



Добър вечер, насочИ усилията си към нуждаещите се! Милото ти коте Нутка доскоро много се страхуваше да се ваксинира, сега се страхува от неваксинирани. Гушни я и работИ с нея. Мен ме остави, аз съм безнадеждна.

Ти каква си? Неблагодарница, малоумница, самотница или психично болна? Или ти не си, а ние сме?



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано22.09.21 22:54



какъв ти е проблема с думата - стимол? Аз нямам проблем, проблемът е твой.



признай си че най-мн драскаш в моите неграмотни и обидни теми!!!-Признавам.



и трепи се с черните си нокти по градините - но не допирай внучето...че има и доста по-заразни болести от К19!
ти кога видя черните ми нокти? Човек, който седи дома няма как да знае, че градинарите не са това, което му е в главата. Какви ръкавици има-бедна ти е фантазията. Биологични, памучни... имам около 10 модела ръкавици. А както съм ти казвала и друг път, по същия повод, маникюрът ми е перфектен. За твоя се съмнявам, защото ръцете са ти завряни в гъза, а на маникюрист не ходиш, пазиш се дома затворена.

Внучето тича с мен в градината, цапа се с пръстта, плиска се с минерална вода, бере домати, полива с лейката...неща, за които можеш само да мечтаеш.

И като си имала контакт с зарозно болен от ковид приятел - защо не си направи веднага тест и не се отдели сама в домът си за мин 10дена???

Понеделник разбрах, че съм била контактна, вторник си направихме тест, отрицателни и на двамата.

ама друго си е да не ти дреме на мидичката - и да сееш зараза! Не знам за каква мидичка говориш, явно е супер оригинално за теб. Къде ме видя да сея зарази?

Забележи, че ти пиша като на нормален човек.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.09.21 04:07



...не знам за каква мидичка говориш...
Старинна дума и то от Югозапада.Богатството на българските диалекти за нищо го нямате...



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано23.09.21 05:05




Абе, кажи за ветикалната усмивка, да се сетим ....




Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.09.21 09:35




Абе... знам аз какво пише, но не бях чувала този израз от години и в нейната уста ми стана странно



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: 2biri]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано23.09.21 11:46



Добро утро!

Аз каквато и да съм, не мога да не оценя чистосърдечността на Нут. Колкото и да е неприятна в изявата си е 100 пъти по ценна от подмолността скрита зад патетичност и усмивка...
Психотерапевтите не галят...Или поне не това е задачата им...Това понеже и в другата тема ми го препоръчваше. Могат да бъдат доста ужасни.
Поребителите пък съвсем...
А Нут не е коте. Лъв е!



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.09.21 12:01



Така е, от предишните поколения е...



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Baldrian]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано23.09.21 12:25



Аз каквато и да съм, не мога да не оценя чистосърдечността на Нут.

А можеш ли да лишеш мидичката на Нут в прехлас, без да замесваш други потребители в твоите оценки и пристрастия?
Щом Нут те кефи, контактувай си с Нут и си говорете за каквото искате.

Че ми писна да ти чета махленските простотии на тема Нут към други клубари.
Аре, имаш си Нут да си гукате, гукайте си!

Ко си се разпасала да скачаш на този и онзи, дето й били писали!
Нито е твоя работа, нито постигаш друго, освен ОТВРАТ!



Зависналата тя, да дава наклон на хорските мидички на кого какво да пишат!

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: alisalisa]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано23.09.21 12:32



а, само на тези с наклона пиша от време на време...
доста рядко



хайде сега да те няма под мен
не е забрана. просто няма да получаваш от мен отговор занапред...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Редактирано от Baldrian на 23.09.21 12:34.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано23.09.21 12:38



Ще използвам темата ти, за да задам въпрос към всички.

Страхът поражда агресия. Според вас оправдана ли е цялата тая агресия заради личния избор на всеки да се ваксинира или не!?

Наслушах се, начетох се, нагледах се на агресия по темата Ковид. Подложена съм на натиск и у дома само защото моят личен избор не съвпада с този на друг човек.

Агресията неминуемо поражда същата ответна реакция и докога така?

Докога бе?



Е, много си тъп, Саше...

Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Sarayah]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.09.21 12:48



Според вас оправдана ли е цялата тая агресия заради личния избор на всеки да се ваксинира или не!?

От моите лични контакти с хора от двете групи съм си направила съответните изводи: хората, с които си имаме "приказката" и са ваксинирани, изобщо не ми набиват в канчето да се ваксинирам. По така хора, с които нямам кой знае какво да си кажа ми набиват в канчето дотам, че вече не им се обаждам, пък и те не ме търсят. Ако реша да се ваксинирам, а те разберат отнякъде и ми се обадят...ще съм с две наум.

Уважавам решението на всеки да се ваксинира, да бъде така добър да уважава моето решение да не се ваксинирам.

А докога? Ами, докато едната група покаже мъдрост и не влиза в кофликт с другата група.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Sarayah]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.21 12:49



Оправдана е едно, разбираема е съвсем друго. Впрочем има и трето - това писане агресия ли е?
Моето мнение е, че "тази агресия" е разбираема, аз даже съм писал, че очаквам, че ще възникне. Ето възникна, има я около мен.
За оправдание, не я оправдавам, осъждам я, но за разбиране - разбирам я и за очакване - очаквах я.
Който каже, че е изненадан и учуден трябва да е доста тъп човек.

Редактирано от Green Light на 23.09.21 12:50.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Baldrian]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано23.09.21 12:52



не е забрана. просто няма да получаваш от мен отговор занапред...

туй си е направо награда.
да не си паднала от Луната?
нито ти пишеш на хората дивотиите си, за да ти отговарят,
нито от теб се очаква отговор, като ти нашокват канчето.



п.п. ще си подмокря мидичката от кеф, ако ме забраниш - точно ти, дето опищя орталъка от забрани и банове. затова, си ми ацки удобна за подритване - все в гз дали ще четеш и реагираш, другите четат. ти точно затова нападаш хората със смукани от мидичката си "компромати" - за да ги четат другите и да ти се вързват.

затуй, нидей рива сега, че ти начукват главата с твоите камъни.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Green Light]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано23.09.21 12:58



Впрочем има и трето - това писане агресия ли е?

За мен е агресия. Начинът на писане, подборът на думи, емоцията към другия...желанието не толкова да спориш, да убедиш в правотата си , а да принизиш опонента и да му покажеш колко е неправ той...

Всяка крайност в човешкото поведение го съдържа в себе си тоя елемент на агресия, въпросът е дали просто я изхвърляме напосоки в пространството / в случая - тук/ или се усещаме да се поспрем и поогледаме малко...

Е, много си тъп, Саше...



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано23.09.21 13:02



Все си мисля, че след толкова време в пандемия - всеки средноинтелигентен кон се е ограмотил на тема ваксини и е взел за себе си някакво решение. Не, че то не може да се промени, но трудна работа...

Аз реагирам на намилането, на нацупените физиономии у дома по мъдрия начин, но вътрешния дискомфорт някак остава , Руже...напрягащо си е.

Е, много си тъп, Саше...



Тема австралиянови [re: NUT]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано23.09.21 13:06



между биготи-плоскоземци и фенове на Науката

едит - не се притеснявайте че полицията стреля с пушки по тълпата, сигурно няма пострадали, иначе щяха да го кажат по телевизора, нали?



NE SUTOR ULTRA CREPIDAM

Редактирано от zaphod на 23.09.21 13:09.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Baldrian]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.21 13:20



Психотерапевтите не галят...Или поне не това е задачата им..

А, ок, по едно време бях помислила, че си психотерапевт. Ама като гледам как нежно милваш “чистосърдечността” на Нут - разбрах, че не си.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано23.09.21 13:25



Чистосърдечността е качество, което изключително ценя


Потребителите галят, когото и ако си поискат...Психотерапевтите са си по кабинетите...Но и те не са длъжни да галят никого...Тук такива няма!
Съвсем като при брокерите е...Тук са уникални. В офисите са си брокери...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Sarayah]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.21 13:40



Права си, не е като да не си права. Агресията съществува и тук, в света на думите, развитието на тази тема е за учебниците в това отношение.

Замислям се за мен каква е сегашната ситуация по отношение на агресията и аз как реагирам. Добре сякаш реагирам- неагресивно. Виждам как трето вече поред семейство на познати е с проблеми- всички заразени в къщи и хора в болница - един човек е на командно дишане, но реагирам спокойно и си държа езика зад зъбите. Никакво убеждаване, нула натиск. Апаратите в болницата вкарват въздух в дробовете, а аз отвън не създавам никакво напрежение. Всичко е наред.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Sarayah]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.09.21 13:39



Когато е дома е страшно, предполагам.
Сякаш сме 1989, когато семейства се разтуриха, приятелства се развалиха ...двата лагера-сини и червени.



Аз го преживях в моето семейство това, случайна случка отрезви близките ми, та всичко си дойде на мястото, но повече от година беше страшно-кой не скача е червен

И моята рода, едната, е ваксинирана, но нямам проблем с тях. У дома сме на един акъл. Не ти е лесно, дано мъдростта надделее. Успех, мир и разбирателство ти пожелавам!



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Baldrian]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.21 14:08



Чистосърдечността е качество, което изключително ценя

Аз пък ценя умението да се вникне ДАЛИ обсъждаме качества като чистосърдечност, лицемерие, притворство, ИЛИ качества като простотия, невъзпитание, непровокирана агресивност.

Щото не си спомням някой да е критикувал нечия чистосърдечност.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано23.09.21 14:21



Всеки с погледа си и неговия си аршин...Съответно и степените толерантност към различни ценности...
Представи си, че моят поглед може да улавя неща, които на теб не биха ти минали през ума...
При това гледани дълго...
Относно непровокираната агресивност...Сарая е права, че тя поражда и изважда и друга...Във всичките и прелести и нюанси...
Къде ли би отишла, ако я няма Нут и други?


Щото я има-факт!

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Sarayah]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.09.21 14:24



В отговор на:

оправдана ли е цялата тая агресия заради личния избор на всеки да се ваксинира или не



Напълно оправдана, обяснима, естествена. Става въпрос за директна заплаха срещу живота ти.

Например - епидемичен взрив от морбили у нас през 2019 г. (март - юни). Личният избор, предимно на цигани, да не се ваксинират трудно се разбира от родителите на деца - ваксината не дава 100% защита, а под 93%; неваксинирането увеличава рисковете (5% от децата развиват възпаление на белите дробове, което е най-честата причина за смъртните случаи от морбили, най-вече при деца под 5 г.; 10% от заболелите деца развиват възпаление на ушите, което може да доведе до загуба на слуха; понякога се развива енцефалит).
Впрочем морбили е по-заразно от сарс-ков.

При ковида, CFR /case fatality rate - потвърдени случаи към починали) у нас е 5.5%, т.е. на 100 случая 5-6 ще са фатални. В Германия е 0.4%, Франция - 0.6%, Италия 1%, дори Гърция е с 1.7%. Естествено, съпоставката с тези държави е в процента ваксинирано население.
Ако сравним данните с началото на годината, когато нямаше ваксини и имаше пик, CFR в Германия е 3.7%, Франция - 2.6%, Италия 3.4%, Гърция 7.1%, България 7.9%. Очаквано в страните с по-добра здравна система, процентите са по-ниски. Също така се вижда, че след активната ваксинация CFR е спаднал 3-4 ПЪТИ, а в Германия близо 10 ПЪТИ. У нас също е намалял с близо една трета.
При тези примери е логично, че ако у нас имаше 60% ваксинирани, CFR щеше да е около 2%. Това би означавало, че всеки ден фаталните случаи щяха да са с 50 по-малко. 50 спасени живота на ден!

Разбираемо е, че по-болнавите и по-възрастните хора негодуват, понеже не им се ще да мрат. В контраст, по-младите и здравите протестират и нямат нищо против възрастните да мрат. Това са реалните факти независимо от апелите, така излиза. Оттук и агресивността се нагнетява.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.21 15:08



Леле-леле... витиевато и по тази причина - далеч от истината.



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Baldrian]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано23.09.21 16:15



не се знимавай с невежи завистници
чийто живот зависи само от хейт...
от тези клубарки - прочелали си някоя позитивна и свежа тема?



Тема нова спекулация!нови [re: NUT]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано23.09.21 16:32



Нутчо вчера замина с мотора в Гърция(с приятели естествено:)))
на границата почти не им обърнали внимание на сертефикатите...
в хотела в който спаха вчера - не съм им поискали никакъв документ с/у ковид!
и понеже карат само из планини И хапват и спът в селца и малки градчета...
никой в туристическият гръцки туризъм - не се интересуват от никакви документи с/у ковид и носене на маски!!!


явно това е световна практика в малките населени места - да не се спазват ограниченията с/у ковид...
и заразата да се разраства в големите градове!!!



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.09.21 16:44



чийто живот зависи само от хейт...






Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: osvoboden pich]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано23.09.21 16:51



интересното е като им харесва да е така
да си осмислиш деня...



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: osvoboden pich]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано23.09.21 17:05



ко се хилиш, така си е. от 20 години си седим в къщи зад блиндираните врати, работа не похващаме и за това какво става навън научаваме само от чужди разкази, от телевизора и нета. даже нямаме по 3 теми на първа страница и само хейтим умнокрасивите в техните позитивни теми.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема правилнонови [re: NUT]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано23.09.21 17:34



заразата расте в градовете, защото в селата не спазват ограниченията



Тема Re: правилнонови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано23.09.21 17:56



ама дали някой човечец ще може да се качи в самолет - без документи с/у ковид и без маска?!





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: osvoboden pich]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.09.21 18:00



ти остави, че животът зависи от хейт, ами сега се чудя за какво пък бих могла да завиждам точно на г-жа Нут.
Нещо да ми подскажеш?



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано23.09.21 18:10



ами сега се чудя за какво пък бих могла да завиждам точно на г-жа Нут.

за чистите нокти. твоите са черни и кални.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано23.09.21 18:19



аз ще направя опит
нито една от вас хейтърките - никога през годините в клубеца...не сте се похвали ли с мъжете си...дали ви закрилят като орел и милеят за вашето спокойствие и прилично живян социален живот!!!
само хейтите м/у браузването ви м/у почвата и липса на лирично и обгрижено внимание спрямо ВАС!!!
отделно от това АЗ съм единствената клубарка - която се гордее с мъжът си и само го хвали!!!
аз не знам нищо за мъжете на никоя една клубарка - освен Гърки!!!
та завистта ако има такава я споделете с мъжете си - и разкажете как са реагира ли...
сигурна съм че ще ме оплюят ЧЕ на дърти години - трябва да се грижат за половинките си и да ги правят спокойни и щастливи!!!





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.09.21 18:22



Да бе, замислих се за ноктите, погледнах си ги, пак не видях черно и кално. Чак ме е яд

Поне да бях днес с черен лак, а аз със зелен.

Утре като ида на село ще си заровя ръцете в калта, ще почистя лака, че да се види калта, ще се снимам и ще сложа снимка.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.09.21 18:28



Ако се върнеш години назад, ти самата писа, че аз и ти сме единствените жени, които се хвалим с мъжете си. Да, имаш къса памет, предполагам, но може и да си припомниш.

Аз не виждам причини току да се хваля с мъжа си, писала съм, ясно е. Нещо повече-освен че ме закриля и милее за мен, никога не ходи с дни някъде на бабина му трънкина, нито на мачу пикчу и ливадето без мен.

Ти си единствената клубарка, която се гордее само с мъжа си, че я хрантути. Нищо повече.

Е, моят не ме хрантути. Работя наравно с него. мога да си позволя да лежа като теб, че и друг да ми чисти...но на мен ми се работи.

Та...Кажи какво искаш да знаеш за моя мъж. Ще ти отговоря.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.21 18:30



сега се чудя за какво пък бих могла да завиждам точно на г-жа Нут.
Нещо да ми подскажеш?


Карамфилов кара ли мотор с приятели по цели седмици из чужбината? АА?

ПП - а клизми?

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Редактирано от UnicaDonna на 23.09.21 18:31.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.09.21 18:47



Не се бях сетила да завиждам за мотори и за това, че се затрива с дни някъде. то пак човек не може да отпочине бе)). Карамфилов в момента няма мотор даже

, има електрически велосипед, ама като тръгнем някъде аз го карам, той кара моето, без електрика. замисля се за мотор, отново, но... моторът, според него, вече, е за по-млади мъже. Той си пази кръста. На тази възраст лежерно, с грижа за тялото си. Е, може и мотор, но ееее, тук до някое хотелче, с нещо младо, което да впечатли... ама той моя е бунак, само с мен

Това за клизмите не го разбрах



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано23.09.21 18:52



хаха, затова ли било завиждането - че моят мъж не бяга от къщи с дни и седмици при всеки удобен случай да разпуска с приятели без мен?



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.09.21 18:59



абе... погледнато от специфичен ъгъл си е за завиждане. И ние сме хора, и ние искаме да подишаме. А то мъж ми все до мен



Слава Богу, че не съм си дала апартамента под наем и чат-пат притичам до там, пък докато чистя, стане късно и остана да преспя



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: holi_day]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.09.21 19:42







Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: alisalisa]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.09.21 19:44



Толкова си седя вкъщи зад блиндираната врата, че се прибрах от преизобилна и дълга разходка из Софето - БЕЗ МАСКА - около 10 км.!!!





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.09.21 19:46



Е как на какво - на страхотния маникюр... Къде си тръгнала с твойте почернели нокти... цел ден ровиш из майката земя - не мож се мери с нея.





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.21 19:48



Това за клизмите не го разбрах

Копала си някъде

и не си прочела хвалбата й - по едно време изтъкна като голям плюс на Нутчо, че й правел клизми при нужда... май така беше - или съм сънувала нещо?

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: osvoboden pich]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано23.09.21 19:55



за сръвнение - нямам маникюр(нещо ме бъркаш с Албена!)
а хейтърките не ги чета!
толкова са изпадна ли горките ЧЕ ми е жал за тях!





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано23.09.21 20:11



Ето такова твое мнение исках да прочета, та да спя спокойно от тук насетне!!!
Че сън не ме лови вече от колко години.



Толко да съм добър, че чак ми иде да си посегна сам на себе си за туй, дето толкоз години гледам и виждам напреде.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Silverado]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.21 20:21



Ето такова твое мнение исках да прочета, та да спя спокойно от тук насетне!!!

Толкоз си се възрадвал, че не си стигнал до последното изречение, което напрао убива всЕкакви добри намерения:

Забележи, че ти пиша като на нормален човек.





ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Baldrian]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано23.09.21 20:42



Тука ще се закача, все едно ...
В оная тема не взех отношение, но понеже продължаваш, да те питам - Абе, защо го правиш?
Това с бирите.
Защо?



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано23.09.21 21:05



верно, права си!


Ама бях като халосан с мокър чорап /от/из/първом, та гръмнах салютите от раз!

Пък тя, "ако ще да ме /про/чете".



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: e ta]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано23.09.21 21:07



кое в обръщението ми към бирите те смущава, Ети?


това, че я питам защо в тема за ваксини вади Нутчо като аргумент?
не Нут...само тя от всички пишещи към онзи момент...

в темата на Реконструктура в същото време е обяснила за некадърността на Саксън като лекар, напр. ключов аргумент!
защо не попиташ бирите защо така си отстоява мнението? защо с тези методи?
при толкова претенции, не бива...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Baldrian]  
Автор 2biri ()
Публикувано25.09.21 01:45



Защо с мен те питат - пишат всякакви хора. Как реши точно с мен? Може би искаш да си идиот като мен и не можеш? Взела съм ти женен мъж със свирки преди много години? Как се насочи към мен и моите теми за свирки и женени в друг клуб в теми на Нут сега?

Що не питаш Нут защо е идиот, а питаш мен? Каква Саксън в тема за Нут и Нутчо, ако смяташ че не е релевантно?

Моите методи и твоите по какво се различават? Аз съм лаик, а ти професионалист - явно така се прави. Даже ме мързи. Нали виждаш, че думичка не съм обелила за темите ти в други клубове, за психическото ти състояние, за държанието ти.

Каквото и да те яде от мен - няма да ти мине с 2 поста и ще дълбаеш. Може ли да ми кажеш защо?

Защо аз? Нещо ти тежи и те яде. Не съм ти конкуренция, ако се бориш за някой, не ти пиша директно в темите, нямам претенции да съм красива. Какво искаш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.