Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: правилнонови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано23.09.21 17:56



ама дали някой човечец ще може да се качи в самолет - без документи с/у ковид и без маска?!





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: osvoboden pich]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.09.21 18:00



ти остави, че животът зависи от хейт, ами сега се чудя за какво пък бих могла да завиждам точно на г-жа Нут.
Нещо да ми подскажеш?



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано23.09.21 18:10



ами сега се чудя за какво пък бих могла да завиждам точно на г-жа Нут.

за чистите нокти. твоите са черни и кални.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано23.09.21 18:19



аз ще направя опит
нито една от вас хейтърките - никога през годините в клубеца...не сте се похвали ли с мъжете си...дали ви закрилят като орел и милеят за вашето спокойствие и прилично живян социален живот!!!
само хейтите м/у браузването ви м/у почвата и липса на лирично и обгрижено внимание спрямо ВАС!!!
отделно от това АЗ съм единствената клубарка - която се гордее с мъжът си и само го хвали!!!
аз не знам нищо за мъжете на никоя една клубарка - освен Гърки!!!
та завистта ако има такава я споделете с мъжете си - и разкажете как са реагира ли...
сигурна съм че ще ме оплюят ЧЕ на дърти години - трябва да се грижат за половинките си и да ги правят спокойни и щастливи!!!





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.09.21 18:22



Да бе, замислих се за ноктите, погледнах си ги, пак не видях черно и кално. Чак ме е яд

Поне да бях днес с черен лак, а аз със зелен.

Утре като ида на село ще си заровя ръцете в калта, ще почистя лака, че да се види калта, ще се снимам и ще сложа снимка.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.09.21 18:28



Ако се върнеш години назад, ти самата писа, че аз и ти сме единствените жени, които се хвалим с мъжете си. Да, имаш къса памет, предполагам, но може и да си припомниш.

Аз не виждам причини току да се хваля с мъжа си, писала съм, ясно е. Нещо повече-освен че ме закриля и милее за мен, никога не ходи с дни някъде на бабина му трънкина, нито на мачу пикчу и ливадето без мен.

Ти си единствената клубарка, която се гордее само с мъжа си, че я хрантути. Нищо повече.

Е, моят не ме хрантути. Работя наравно с него. мога да си позволя да лежа като теб, че и друг да ми чисти...но на мен ми се работи.

Та...Кажи какво искаш да знаеш за моя мъж. Ще ти отговоря.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.21 18:30



сега се чудя за какво пък бих могла да завиждам точно на г-жа Нут.
Нещо да ми подскажеш?


Карамфилов кара ли мотор с приятели по цели седмици из чужбината? АА?

ПП - а клизми?

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Редактирано от UnicaDonna на 23.09.21 18:31.



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.09.21 18:47



Не се бях сетила да завиждам за мотори и за това, че се затрива с дни някъде. то пак човек не може да отпочине бе)). Карамфилов в момента няма мотор даже

, има електрически велосипед, ама като тръгнем някъде аз го карам, той кара моето, без електрика. замисля се за мотор, отново, но... моторът, според него, вече, е за по-млади мъже. Той си пази кръста. На тази възраст лежерно, с грижа за тялото си. Е, може и мотор, но ееее, тук до някое хотелче, с нещо младо, което да впечатли... ама той моя е бунак, само с мен

Това за клизмите не го разбрах



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано23.09.21 18:52



хаха, затова ли било завиждането - че моят мъж не бяга от къщи с дни и седмици при всеки удобен случай да разпуска с приятели без мен?



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.09.21 18:59



абе... погледнато от специфичен ъгъл си е за завиждане. И ние сме хора, и ние искаме да подишаме. А то мъж ми все до мен



Слава Богу, че не съм си дала апартамента под наем и чат-пат притичам до там, пък докато чистя, стане късно и остана да преспя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.