Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:23 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: местянови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.09.21 11:15



Като за писано на опашка пред СПИДИ



Гледах го и аз в Нова тв. Е, мноооого си добричък. (“Наивен” ще те обиди, но това ми е в главата). Гледали сме едно и също, разбрали сме коренно противоположни неща.

Виж подписа ми. Както и да го извъртиш - смисълът му се покрива с големия процент, който тези мошеници ще получат.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: местянови [re: Crrafterr]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано21.09.21 11:45



Както направи американската институционална система с елемента Тръмп.

Елементът Тръмп - това е по-голямата част от американския електорат, която 2 пъти
го избра за президент. Вторият път - със съкрушаващо мнозинство.
На предизборните митинги на Тръмп присъстваха общо повече от 1 200 000 избиратели.
(Милион и двеста хиляди)
На всички предизборни митинги на Байдън присъстваха общо около 2000 човека.
Най-големият му митинг беше посетен от 400 човека. Повечето - статисти.

96 мили дълго, организиращо рали "Тръмп влак" за предизборен митинг в Аризона.
45 000 автомобила.





Митинг на американската институционална система начело с Джо Байдън (уж) vs.
митинг за Тръмп.




Тема Re: местянови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.09.21 11:52



За подписа ти - все се каня да те майтапя, че Сърбия имаш предвид(войната в Косово, тази с Хърватска, даже има и със Словения една)

Редактирано от Green Light на 21.09.21 11:52.



Тема Re: местянови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано21.09.21 12:01



тя го е написала тоз подпис, все едно е некъф супер кеф да живееш в силна държава, пък то най-силната държава е в северна корея, после са китай, русия, все прекрасни места за живеене ...





Тема Re: местянови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.09.21 12:24




Не се бях сетил за това



Тема Re: местянови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано21.09.21 12:38



Съзнавам, че примерът с Тръмп не е удачен - но нямаше да е пълен цитатът. Надявам се да е здрав и да спечели следващите избори.



Тема Re: местянови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано21.09.21 12:49



То като се отговори с "те" (мн.ч.) на въпроса "кой" (ед.ч.) става ясно, че политическата му грамотност е начинаеща.
Но по-важно е, че ще преговаря с всички парламентарни сили, стига той самият да се добере до депутатство. Аз така разчетох и Иванов, че (най-после) ще склони да провежда срещи и със "статуквото" - струва ми се, че е и неизбежно, след като целта му е ново статукво.



Тема Re: коронясали са се,щото антиваксърите са ги заразилинови [re: Noy BG]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано21.09.21 12:50



ами да се е ваксинирал, сам го е решил




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: местянови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.09.21 13:13



Бях писал, а имам спомен че и ти беше писал доста отдавна, че ГЕРБ са незаобиколими. Сега вече стана ясно, че е така.
Но хич не ми се ще



Тема Re: местянови [re: Crrafterr]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано21.09.21 13:39



Ако бяхме в телевизора с теб, твоето "първо" бих финтирала с репликата, че цитирам Уникална. Не съм видяла, нямам доказателства, нека оставим компетентните органи да си свършат работата, но чух от Уникална, че има данни за не регламентирано отклоняване на средства, в особено големи размери от длъжностни лица.

(в неформален разговор бих ти казала - ако и това бяха направили - да нередничат, без да заметат документално следите и да им придадат законова неуловимост, егати простите хора са ни управлявали.)

Второто - това "също", за което говориш, не е онова същото, което Уникална имаше предвид под коалиция на "статуквото" (в една друга тема), за което и направих препратка. Твоето "същото" има друга форма. Предположения и предпоставки за компромиси, наложени от "промяната" (три пъти майка и), станала възможна благодарение на нас, които пробутахме ИТН като троянски кон (и е време вече да ги пратим в историята).:-)

До преди това, щяхме само да си мечтаем за такава разбърквация и възможност за водене на други разговори, освен познатите от 10 години. Иначе си прав (пу,пу,пу) - няма начин да видим повече от същото.

Обаче пък, какъв си спокоен, когато пророкуваш, че Борисов може да се оттегли в сянка, докато депутатите му са в управляваща коалиция. Или си мислиш, че почетният ръководител само ще напътства младите съпартийци единствено с полезни съвети, или един Доган ти се вижда малко като влияние на тази скромна територия.

Без твърдост не става, без недоволни не става - и животът показа, че като угаждаш на всички, придобиваш повече недоволни, че и дори врагове.

Новите почтени не ми се виждат никак твърди, но те и старите не бяха в официалните си политики, обаче отдолу са най-здравата икономическа структура в сянка, която трябва да се разгради. Обаче за това пак нямам доказателства, ще се позова на Уникална:-)

Казвал си, че не обичаш сътресенията, но няма начин. Ти, аз, нашето поколение мисли по различен начин от тези, които в момента ни изработват пенсиите.

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.