Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:38 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: И аз имам стрес за антиваксърите!нови [re: osvoboden pich]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано20.09.21 19:58



То на данъците тва им е характерно свойство - малцинство ги гласува, мнозинството ги плаща.

”...и тогава може би
облаче ще полети
и турчето ще засвири на цигулка...”


Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Albena l]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано20.09.21 20:18



Те май са и носители ? До тук никой не е обещавал ‘храна по време на пътуването’. А именно, ваксинираните да не са носители. От друга страна пък, неваксинираните не ги лови и обикалят навън, не стоят в къщи като монахини.

Голям цирк стана, как ще да го мислиш .





Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор 2biri ()
Публикувано20.09.21 20:21



Нуте, ти преди да се ваксинираш имаше 5 теми, че си в стрес, че трябва да се ваксинираш, сега пък си в стрес, че си ваксинирана.

Тоя стрес намаля имунитета. Пък ако си и отличничка по математика - още поне 2 бустерни дози ти трябват за спокойствие



Я марш да свършиш нещо смислено, да се изпотиш, умориш, да си легнеш и да се наспиш. Та ти си кълбо от нерви дори заради битките в Игри на волята, няколко неваксинирани не могат да те изнервят повече

Сега се върни и помисли:
- неваксинираните психично болни ли са?
- различни ли са от нормалните хора?
- психопати ли са?
- кой ти е виновен, че седиш вкъщи под запрещение, че искаш и другите така?

Та ти беше неваксинирана дълго време и се тресеше от страх. Психично болна ли беше? Психопат? Ненормална?

Виж колко съм възпитана, мила и добра. Един математик има логическо мислене и ще се плесне по челото, а ти сега ще се заплюнчиш колко сме гадни, бедни, без половинки и ще разкажеш, че цял живот трепериш за Нутчо, а той вади пари за теб, а другите модели мислене - на сапун. Което е... нематематическо



Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: Koftia]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано20.09.21 20:32



Разбира се, че ваксинираните са носители, нали са им вкарали вируса. Аз с ваксинирани въобще не искам да говоря


Да си се заразяват сами и да си стоят у тях и да си заковат вратите



Тема Re: местянови [re: zaphod]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.09.21 22:36



единственото което може да ме стресне, е ДБ да земат 60%,

Не им мърда. Нали видя - Христоивановчето днес при Ризова хленчеше да правят с новата катилска партия ПРЕДИЗБОРНА коалиция.

Абе казвам ви - една цистерна пуканки не стигат!



А Лайчето Манолова още от оня ден се мъчи да се прилепи към горните две партии, щото иначе май повече парламент няма да види.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: NUT]  
Автор KMETA HA HETA (tempus immortal)
Публикувано20.09.21 23:51



Ей, пача - започваш да дразниш с дебилното си малоумие. Защо ако някой не иска да се ваксинирани да е психично болен?!
Ти като си искала да се ваксинираш, някой да ти е попречил?!
Психично болна си ти и вземи мерки докато е време.


Ето ти един факт от истинският живот. Сестра ми и зет ми се ваксинираха и познай какво стана. Коронясаха се въпреки ваксините си. Да ти кажа ли как го прекараха? Тежко, ама доста тежко. Ха сега да те видя, какво ще роди празната ти като шамандура глава...

Сега може да се оплачеш на администратор или на който си искаш, да искаш бан, но преди това отговори.

Заблуда е, че смехът лекува всичко. Например, при диария не помага...


Тема Re: стрес за антиваксърите!нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор 2biri ()
Публикувано21.09.21 00:03



Ми като нямаш Нутчо да те гледа, си един непълноценен индивид, който не може да й гмецва, щото тя е гледана, а Нутчо ни плаща на нас и заплатите, и осигуровките, а ние сме неблагодарници, малоумници, самотници и психично болни.

Толкоз.

Истинският живот не й е приоритет. Тя не излиза, не работи, но се тресе от нерви, с което показва любовта си към Нутчо и емпатията си към обществото. Към такива като вас/нас - само дизел, плюнки и литературни есета за шестици!

Има 4 защитници като съвсем я насмотаме, които през другото време гледат да не я коментират, щото обикновено е агресивна, плоска и предвидима.



Тема Re: местянови [re: UnicaDonna]  
Автор Liya ()
Публикувано21.09.21 00:13



Не им мърда. Нали видя - Христоивановчето днес при Ризова хленчеше да правят с новата катилска партия ПРЕДИЗБОРНА коалиция.

А Лайчето Манолова още от оня ден се мъчи да се прилепи към горните две партии, щото иначе май повече парламент няма да види.


Що тъй, ве Уни?! Нали уж нямаше да им падат гласовете? А с третите прътестъри кво става, славчувити?



PS Този път, ако съм си в бг, съм герберка, категорично!



Тема Re: местянови [re: Liya]  
Автор 2biri ()
Публикувано21.09.21 00:16



Таз пък





Тема коронясали са се,щото антиваксърите са ги заразилинови [re: KMETA HA HETA]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано21.09.21 00:19








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.