Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:40 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Дами канятнови [re: LAMBl]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано04.01.21 14:19



Вчера отиваме на до хомемахс. Красота, паркинга почти празен, вътре свободни каси, но пак не можеш намери някой да ти каже къде са им пружините. Пружина на напън търся, две, 6-8мм диаметър. Нямат, да знаеш. Излизаме, а аз ядосан щото къде да търся сега пружини, и като ядосан огладнявам.

Разгеле КФЦ до магазина. Вчерепа ми се появи един огромен зингер и почна се върти бавно и предизвикателно. Наближавам и нещо ме зачопли ... паркинга пълен, добре че един излена та аз да влена. Излизаме от колата и гледам тълпа пред входа, ама тълпа, все млади, скупчени на облак, на демонстрация, на простест. Викам, тия протестират за нещо, марулите спасяват или са борят за равенство на мъжките и женски пилета. Започвам се промъквам между тех, и понеже наблюдателен, забележих неколко държат двайстолевки, десетолевки и друга валута, но освен това ме и загледаха недружелюбно. Вие, викам, да не чакате на опашка? Ми да! Ей Богу, доживех да видя опашка, опашка за фастфоод. Фастфуудът, бананите на демокрацията



Земете ги научете младите как се прави опашка, тия невиждали, пълна дезорганизация! Чакал съм на опашка за симсонка, списък, на половин час отговорник провиква записаните - ако те нема или си заспал, губиш ред!



Тема Re: Дами канятнови [re: Naki]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано04.01.21 14:21



Абе то и mind control не е зле да има, ама кат' гледам ...





Тема Re: Дами канятнови [re: Naki]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано04.01.21 14:23



Агеизм





Тема Re: Дами канятнови [re: Naki]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано04.01.21 14:44



Абе вие съвсем случайно да сте 60+!?
Аз – да, само че съм бавноразвиващ се, затова ме търпят тука.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Амиии...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано04.01.21 15:03



"Земете ги научете младите как се прави опашка, тия невиждали, пълна дезорганизация!" Не моем...

И аз си помислих, че пандемията или по-точно страхът ще ни научи как да стоим на опашка, ама на! Не ни! Как поохлабиха пролетес мерките и по опашките в супермаркета, отново започнаха да ми дишат във врата... Сякаш като се бутат, ще стане по-бързо... Та кой, викаш да ги научи младите? Ние ли? Как, като сме дори по-големи диваци...!?

Надеждата ми е младите нас да научат...



Тема Re: Амиии...нови [re: LAMBl]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано04.01.21 15:12



младите


Младежо, младежо... :))



Тема Re: Амиии...нови [re: T a n y a]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано04.01.21 15:31



"Младежо, младежо... :))" Благодаря!





Тема Re: Дами канятнови [re: ad miral]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано04.01.21 16:12



Ама ти си част от администрацията, демек нещо като шеф - за тебе може.






Тема Re: Дами канятнови [re: Vtasahme q]  
Автор Kypamop (задълбаващ)
Публикувано07.01.21 14:22



По 3-4 лв. килограма бяха, и то само в София съм виждал.
86-та, 87-ма да е било, отиваме с нашите при роднини софиянци. Минаваме по Витошка, а там, предновогодишно, почват да продават банани, май само по килограм на човек. Та ние се наредихме и, по съвет на столичаните, се правим, че не се познаваме, да може всеки да вземе по кило... По 4 лв!!

Няколко години по-късно, пак през соца, започнах работа за около 6 лв. дневен надник, та смятай.

Редактирано от Kypamop на 07.01.21 14:28.



Тема Re: Дами канятнови [re: Kypamop]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано07.01.21 14:51



Не ти се разбира нищо, или по-скоро - нещо не съвсем..!?


Последно 4 кг за кило банани скъпо ли е било или не?

Дайте някакъв пример за сравнение, примерно ябълките 50 с'тинки килото ли са били по същото време, или 2 лв/етц?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.