Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: snowprincess]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано18.01.20 12:40



Това за "защо"-то съм много съгласен.
Другото съм го осъзнал по свой път.Някой не ме кефи, защото ми напомня на някого от миналото ми.



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: holi_day]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано18.01.20 12:49



Уморявам се много по-лесно на рутинни задачи, които обикновено върша с лекота.

Имам нужда от повече сън и почивка.

Изнервят ме неща, на които преди едва ли бих обърнала внимание.

Приемам си годините / плюс една след 2 дни/ спокойно и без истерии.

Здравей :)



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: Sarayah]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано18.01.20 12:53



Установява, че пУлвината клуб - кози!!!))))
Не стига, че и страната под знака на козирога)))

Животът е НЕПРИЛИЧНО кратък - Спункизъм е това


Тема Ванапрастанови [re: Sgraffito]  
Автор hypey (о!тенуза)
Публикувано18.01.20 12:51



Обичам да си купувам вино Контемплейшънс на Катаржина. Не само, че ми харесва виното, но и самата концепция на етикетите с разказани истории, ми е страшно притегателна, понякога просто ги чета в магазина за добро настроение:)
Та там попаднах на разказ за четирите стадия на човешкия живот според индуизма. Третият стадий "Ванапраста" - периодът от 54 до 81 години бил период на оттегляне от активния живот, когато човекът е постигнал удовлетвореност и спокойствие.

Колкото повече наблюдавам хората около мен, от моето поколение, толкова повече се убеждавам в това. Но и нещо друго за самовглъбеността, тя, като че ли, поставя преграда между човека и околните, намалява съпричастността (към напълно или не чак толкова познати хора)

\\\"Понякога си мисля, че до 10-та си година човек е в най-добрата си форма\\\":)


Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: spunk]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано18.01.20 13:14



Водолей...шъ прощааш





Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: spunk]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано18.01.20 13:28



Постоянните намеци и/или натяквания (поне 3 пъти намекна за хипотетичната "надменност на Уни) е също признак на остаряване, както и на влошено психично здраве). Като се прибавят към това и някои други демонстрирани тук симптоми от време-навреме, картинката със спункистното остаряване не е много розова и доста сбръчкосана





Тема Re: по тоя поводнови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано18.01.20 13:41



едно тематично намигване, на което попаднах тия дни във фейса:-)))

Фотоси на тия 4 дами много често циркулират из фейса с различни, но все такива шарени и весели одеяния, този път и с подходящ текст по темата:-))



"Няколко четиридесетгодишни момичета решили да обядват заедно. Избрали ресторант "Морски бриз", защото там има прекрасни вина и много млади и красиви сервитьори с впити панталони. След десет години, когато навършили 50, те пак решили да обядват заедно. Избрали ресторант "Морски бриз", защото там храната е хубава, има голям избор на вина и симпатични сервитьори. След още десет години, когато навършили 60, те пак решили да обядват заедно. Избрали ресторант "Морски бриз", защото там е тихо, има красив изглед към морето и сервитьорите са много вежливи. След десет години, когато навършили 70, те пак решили да обядват заедно. Избрали ресторант "Морски бриз", защото там има асансьор и можеш да стигнеш до залата на ресторанта с инвалидна количка, а сервитьорите винаги са готови да помогнат. След десет години, когато навършили 80, те пак решили да обядват заедно. Избрали ресторант "Морски бриз", защото никога преди не били ходили там.

Обичам момичетата, които дори и на 80 се интересуват от хубавото вино, прекрасната гледка и сервитьорите с впити панталони."


Редактирано от MilaO6 на 18.01.20 13:41.



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: snowprincess]  
Автор Alleks ()
Публикувано18.01.20 13:42



улегналата възраст е време, когато почти всички черти на характера се втвърдяват, Алекс
старо куче на нови номера не се учи, старо дърво не се превива


Респект! на едно мнение сме, кучето вече е изградило характер, и пикае на вън, същото е и при хората, изградили са си характер и чакай да се променят някога.



Врагове ли, по скоро играчи.

А колкото до мен, ми чуствам се прекрасно, имам си приоритети, следвам си ги.

И последно, от виртуал няма как за някой да изградиш портрет.



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор Alleks ()
Публикувано18.01.20 13:44



Аха, мен ме харесват, щото напомням за някого, схванах.





Тема Re: по тоя поводнови [re: MilaO6]  
Автор Alleks ()
Публикувано18.01.20 13:46



Въх, ама вие всичките ли тука сте на толкова години горе долу де?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.