Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ами то има четки за боядисваненови [re: Baldrian]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано17.01.20 21:11



Ами аз нямам бели коси за съжаление. Фърлям боб от години да имам ма не. За туй фащам всичко на блондора и после квито там ефекти. Ебаси и тормоза



Тема Re: ами то има четки за боядисваненови [re: Albena l]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано17.01.20 21:15



аз имам и на тъмна коса стоят като нишки...и до скоро така си ходех, но сега без цайси като се погледна, нямам никакви



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: ами то има четки за боядисваненови [re: Baldrian]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано17.01.20 21:16



аз имам бели коси от 35 годишна.. не колкото сега, аз тук доста повече побелях първата година.. по фризьори не ходя, от години, щото ме боядисват на петна, пък жълто, пък "така е то, цветът Ви е много особен, основният, и затова не можем".. затова се боядисвам сама, от години.. ама, вече даже не с четка, направо с боята..е, понякога с четка.. понякога хващам детето да ме боядиса на тилът, ама не винаги.. аз се боядисвам вече 25 години, имам опит..



просто казах, защото не си представям как четката за зъби ще нанесе точно където трябва боята.. но, може пък да има техника, знам ли?



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: NUT]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано17.01.20 21:18



разбира се, че намираме... шоколадите, дето навремето си ги позволявахме, вече само ги миришеме.. да не говорим за потенето, белите коси, бръчките и прочее...

Но, това са нормални неща.. ако трябва да избирам, бих избрала сегашното ми аз .. сори.. не бих минала всичко това отначало..

Животът е прекрасен. Старостта - не... но.. на който му е писано да я стигне, ще разказва как е.





Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: parvaty]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано17.01.20 21:30



Ебането е бетер запознаването. Ебеш ли някой, че ти му обръщаш внимание все едно. Аз философ, мога ти обясня колко си тъп, но да те мембъъ.... това е медицински акт, да ебът докторите, хабилитираните тесни специалисти. Вижте в Африка кво става, като куцо, кьораво и сакато тръгнало да ебе. Ще ебеш, ако имаш магистратура.





Тема Re: ами то има четки за боядисваненови [re: parvaty]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано17.01.20 21:32



Направо с боята да. Обичам те пак





Тема Re: ами то има четки за боядисваненови [re: Albena l]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано17.01.20 21:34



и аз, ве





Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: Glastar]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано17.01.20 21:37



не винаги ти следя мисълта, щото все едно да влезнеш в Амазонските джунгли.. но те чета, де.

Иначе ебането е нещо естествено, като храненето.. хората са си наред, с магистратура или без.. аз нещо откачам дъските от оградата..





Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: .Jess.]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано17.01.20 21:43



Заварчик аз, по звука на волтовата дъга разбирам добре ли са нещата. Пее, цъцърка, хармоници преливат. Отделно едни закалени неща, пускам на един дебел, плътен бетон, и по камертона разбирам от Китай ли е, или само от Уругвай. Кога бях ресторантьор, по уригването на клиент, вече имах пълна картина седмица назад, не само какво е ял, но и къде.





Тема Re: ами то има четки за боядисваненови [re: parvaty]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано17.01.20 21:54



Фрикциите са важни. Па те ако искат да се мажат и с клечки за зъби




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.