Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: NUT]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано18.01.20 13:49



Забелязваш че остаряваш, когато се изтупаш с костюм и вратовръзка и чак в колата осъзнаваш, че си с домашните пантофи.
А наистина си остарял, когато в трамвая се загледаш в некоя девойка, а тя вземе че стане и ти отстъпи мястото си.





Тема Re: по тоя поводнови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.01.20 14:09






АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: по тоя поводнови [re: Alleks]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано18.01.20 14:10



За твое нещастие, колкото за по-остроумен се имаш, толкова по-тъпи коментари ръсиш. Ама споко, няма страшно, тя глупостта си ходи по човешките глави.



Тема Re: по тоя поводнови [re: MilaO6]  
Автор Alleks ()
Публикувано18.01.20 14:18



Баси, питам бе, просто питам, да сте на горе долу на такава възраст кво не сте хора ли, баси, аз просто питах и някоя си дет не я познавам веднага почна психопортрет да ми прави.





Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: snowprincess]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.20 14:18



имаш намалени нива на магнезий, Нут, затова си чувствителна към силната музика
направи си изследване и си го добавяй


За почти всички хора може да се каже да приемат магнезиеви продукти без опасение, че ще предозират.
Главната роля на този минерал е свързана с нервно-мускулните функции на организма. Другото, което е известно, е благоприятното му действие при ИБС (исхемична болест на сърцето), от която немалко хора на нашата възраст започват да страдат.

Виж, за музиката не знаех. Няма логика, но няма и проблем, ако е така.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: Alleks]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.20 14:26



И последно, от виртуал няма как за някой да изградиш портрет.

Аз съм на друго мнение.
Всички сме от години в клубовете. Някои са от доста време.
Съвсем спокойно (няма бързане при такъв престой в Дир-а) и почти безгрешно може да изградиш мнение за хората.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: saksun]  
Автор Alleks ()
Публикувано18.01.20 14:27



почти безгрешно може да изградиш мнение за хората.

Аз съм на точно обратното мнение, и ще се обоснова защо е така.

Щото нито виждаш изражението му нито виждаш самия него, виртуала дава много предимства в манипулирането и играенето на роли.

Абе рай за манипулаторите, ето ти пример с Уника, имала апартамент на жълтите павета, за мен, дръжки има там, друг пример, Липарска и една дума не и вярвам щото постояно си противоречи и се оплита.



Тема П.П.нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.20 14:41



Сега като помислих за момент... дори е смешно да смятаме, че не сме остарели.

Първо: от колко години всеки е тук и на каква възраст е започнал да пише. Не споменавам за регистриране точно, защото има банвани и после пристигнали с пресни профили.
Второ: ако спазваме възрастовия диапазон на клуба, ще останем няколко души да се прескачаме тук.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: Alleks]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.20 14:52



Не говоря за материално състояние, нито за дейности, с които някой се занимава.

За друго ми е мисълта. Интелект, чувство за хумор, почтеност, склонност към интриги, самохвалство, злоба, отношение към другите - личи от виртуалното, какво представляваш и в реалното пространство.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: Alleks]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано18.01.20 14:59



Абе рай за манипулаторите, ето ти пример с Уника, имала апартамент на жълтите павета, за мен, дръжки има там
има и три цици.

Но това го твърди Кико, не Уникалната.



Значи, ти прочиташ една кикова измишльотина за жълтите павета и трите цици, вземаш я за чиста истина, обаче обявяваш Уникалната за манипулатор, защото Кико лъже и не си склонен да повярваш на Кико.
Ми само от един такъв постинг става ясно колко тий акълът.

Пък да те нарекат "глупав" не е психопортрет, а очеизваден факт.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.