Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:44 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Ванапрастанови [re: hypey]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано18.01.20 15:04



Колкото повече наблюдавам хората около мен, от моето поколение, толкова повече се убеждавам в това. Но и нещо друго за самовглъбеността, тя, като че ли, поставя преграда между човека и околните, намалява съпричастността (към напълно или не чак толкова познати хора)

Странно, но наскоро и аз стигнах до този извод...

Обаче, той силно контрастира с последната "нюейдж" идея, че съвременният човек или по-точно сегашното ни поколението между 50-60-годишна възраст е първото, при което се наблюдава 10-15-годишно изместване на възрастовите особености, които са се смятали за характерни за тази възраст и което променя традиционния образ на това поколение...



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: LeoS]  
Автор NUT (ентусиаст)
Публикувано18.01.20 15:11



Леос за секунди ме разсмя!:)))



Тема Re: Ванапрастанови [re: hypey]  
Автор NUT (ентусиаст)
Публикувано18.01.20 15:18



при мен са раздвоени приоритети те!
нямам бръчки и бели воласи - и дрехите ми са почти тийн…
дори И аз се смея на себе си - как мога да нося скъсани дънки и кецове...със скъпи бижута и чанти!!!
НО след като не търпя силна музика - за мен е признак за дъртак!!!





Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: LeoS]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.20 15:21



Обаче това с домашните пантофи и на мен се е случвало, и то преди години, когато изобщо не съм била остаряла. Остаряваща - да, но не остаряла. Бях се изстреляла на едно домашно посещение в такъв вид.

А веднъж един пациент, доцент, беше пристигнал с две различни обувки в кабинета ми. Видимо бяха почти еднакви всъщност, но едната бе кафява, а другата - черна. Човекът не е между живите вече, но този момент си го спомням добре.

И за проф. Александър Балабанов съм чела нещо за различни обувки, с които бил забелязан.
Разсеян е бил, като доста други големи умове, не е от дъртоза.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: saksun]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано18.01.20 15:29



Обаче това с домашните пантофи и на мен се е случвало...

Ако това е критерий, аз съм одъртял още на 6 годишна възраст.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: ad miral]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.20 15:33



Децата бързат да играят навън. Защо да губят време с преобуване, ако майка им не ги види?!



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: Alleks]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.01.20 15:34



Кога и къде съм казала, че живея на жълтите павета? Линк, моля.

И би ли ми обяснил, ако се познаваме в реала - как ще разбереш, че живея или не на жълти или зелени павета? Ще ми искаш личната карта ли?



Смешник.

Тук сте двама човеци, просто се прескачате и надпреварвате по тъпост. Не е лошо за цвят, ама понякога дотяга.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.

Редактирано от UnicaDonna на 18.01.20 15:56.



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: Alleks]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано18.01.20 15:37



Уникалната не си противоречи в сведенията, които е благоволила да даде, че като дете е живяла на НОРМИРАН наем в чуждо жилище около Театъра на Армията, а после - са купили собствено в района на парка " Заимов". Всичко се връзва с периода към 1970.



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: saksun]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано18.01.20 15:50



Ако си била сложила бялата престилка, хеле пък и болничния халат, мисля, че се връзва с домашни пантофи...



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.20 16:01



Не, бях цивилна. Тръгнах от вкъщи на скорост. Няколко пъти се е случвало, когато съм нямала секунди време да помисля.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.