Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:22 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: lipari]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано19.01.20 14:49



Верно ли. Да осинови не може заради напреднала възраст, а да роди можело. Че ги е хвърлила на боклука, много важно. Нали са нейни. И други неща имаше. Бе тази е луда. Дано поне ЕДНОТО оцеляло е у ред. Щото иначе е за разстрел, госпожа психиатърката



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: Albena l]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано19.01.20 15:34



Ами в закона за осиновяване явно няма пробойни относно възрастта, но през 2010 в закона за ин витро процедурите имало дупка и тя се е възползвала. От чисто медицинска гледна точка, това е полезен експеримент, дори 50% успешен. Впоследствие са обмислили моралната страна на въпроса и са приели поправка - ин витро само за жени във все още фертилна възраст и не по-възрастни от 51 г.

Детенцето изглежда добре на 6 години, намерих в нета едни снимки, виж:



За жената, ко да кажа - самонадценила се е. Не, че е невъзможно жена на 62 да е във великолепна физическа форма и успешно да износи плод, но ако планира сама да го отглежда, до пълнолетие, тоест тя на 80г., би трябвало да има едно тесте медицински изследвания и джелязно аргументирани лекарски заключения, че има минимален риск здравето й да се влоши много поради естествени старчески изменения. А това би трябвало да е преценка на лекарите, щото коя жена не се мисли за вечно млада и безсмъртна. В нейния случай първите гафове са започнали още през бременността.



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: lipari]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано19.01.20 16:11



В закона за осиновяване няма. И така трябва. Виж за инвитрото баш на 50% експерименти. Имала проблеми през бременността? Но родила за експеримента.
За снимката благодаря. Дано е добре детето. Кукуфелката няма да коментирам и най вече който е позволил. Ама айде



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: Albena l]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано19.01.20 17:16



навремето ме изядоха с парцалите, дето бях пуснал темата

по случай случката.



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: NUT]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано19.01.20 17:39



Колебая се дали е следствие на остаряване, загуба на майка или желание да стана баба, обаче фактът е, че меся теста, баници, кексове, манджи - като змей, последните месеци. И все по-добра ставам и от ден на ден се захласвам все повече. Може би незсъзнателно копирам мама, а може и да съм одъртела.



Нека сме лесни, достъпни, отворени. Crrafterr

Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: Vtasahme q]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано19.01.20 18:26



Според мен гледаш Готварските предавания,които преливат от свяка ТВ



Животът е НЕПРИЛИЧНО кратък - Спункизъм е това

Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: Vtasahme q]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано19.01.20 19:08



меся теста, баници, кексове, манджи - като змей, последните месеци. И все по-добра ставам и от ден на ден се захласвам все повече.

Ми, съобщавайте ги тези неща беееее!


Наблягайте на вегетарианските гостби, канете гости!
Ние, с каквото можем, ще помагаме!

Тъй ми!


В Библията пише:\"По думите, написани в клубовете ще ги познаете...и по самозаявеното в никовете!\"

Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: spunk]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано19.01.20 19:38



Според мен гледаш Готварските предавания,които преливат от свяка ТВ

Тамам ич!



Май ше се окаже, че обичам да правя хляб с ръцете си, тъй както обичам да мия чинии, за да си ги цамбуркам във вода. Тва са тънки преживявания, коит нямат нищо общо с гладенето, метенето и брисането на прозорци, нищо, че пак е хенд мейд - не ме влекат

Нека сме лесни, достъпни, отворени. Crrafterr

Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: kiko64]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано19.01.20 19:43



Ти специално можеш да помогнеш с едни кисели краставички. Такива като твоите, не съм яла никъде. Шес!

Следващия път ще донеса питка, честна скаутска!



Нека сме лесни, достъпни, отворени. Crrafterr

Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: lipari]  
Автор jumbles ()
Публикувано19.01.20 20:39



ах!







Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.