Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: ТИ НИКОГА НЯМА ДА ИЗГУБИШ СВОЯТА ИДЕНТИЧНОСТнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано10.11.14 16:13



Не опират до думички, а опират до вибрация.
Светлината вибрира по един начин, енергията вибрира по друг, във всичките и форми.
Аз усещам вибрацията на светлината различна от вибрацията на енергията, а освен това пет пари не давам за думички, освен ако не усетя особена притегателна вибрация зад тях.
Думичките на Башар са си думички и наистина посланието му е стройно, стегнато, комплексно и перфектно, ама след 40 години скитане из духовните светове с тия думички и концепции няма как да ме е безкрайно впечатлил, и ний све от стара коза яре вече...обаче виж вибрацията, ааах, вибрацията...



А стремежът към свобода ми приключи преди години, когато писах в клуб Кастанеда нещо, което таман бях осъзнала - предпочитам да съм роб на мъдрец, вежели свободен сред глупаци (и простаци допълвам сега)...

Сега имам стремеж към принадлежност, към светло, красиво, добро общество от същества извисени, светещи и т.н.
Недоволството ми от работата е е от стремеж към свобода, ами от факта, че се занимавам с нищо не вълнуващи ме глупости на шефа, вместо да се занимавам с ускоряване постигането на оная връзка и принадлежност.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: ТИ НИКОГА НЯМА ДА ИЗГУБИШ СВОЯТА ИДЕНТИЧНОСТнови [re: Kaily]  
Автор abroad. (-)
Публикувано10.11.14 22:11



Не издържам повече в тая работа, гади ми се от нея, искам да я напусна и пет пари не давам вече коолко ще ми е зле после без работа.
--------------------------------------
Наистина направо не издържам вече и всеки ден ми е мъчение.


я, какъв синхрон, какво съвпадение





Тема Re: ТИ НИКОГА НЯМА ДА ИЗГУБИШ СВОЯТА ИДЕНТИЧНОСТнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано11.11.14 06:56



Е, аз за това говоря, че стремежът за свобода често е неосъзнат.
И това е особено важно за родените под знака на Сатурн, който управлява едновременно ограниченията и свободата.
Ако беше на друга работа, която ти ги осигурява, нямаше сега да коментираме тоя въпрос.
Ако можеш да избираш работа, избирай такава.
А, и няма място за илюзии – все нещо работим, поне докато сме в някакво психическо здраве.


„Сега имам стремеж към принадлежност, към светло, красиво, добро общество от същества извисени, светещи и т.н.“ – ако гледаме само хороскопа, с тр. Юпитер на МЦ и тр. Нептун на ИЦ., много е вероятно да го постигнеш. Но как да се случи на практика си е твоя инициатива.



Тема Re: ТИ НИКОГА НЯМА ДА ИЗГУБИШ СВОЯТА ИДЕНТИЧНОСТнови [re: abroad.]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано11.11.14 06:58



Нали виждаш- и при двете н. Венера, като сигнификатор на работа, е под опозиция на тр. Юпитер. Но тоя аспект не дава чак такова разочарование – по-скоро е провокация да си спечелите нещо- повече пари или свобода.
Недоволството е по-скоро по тр. Марс или Сатурн- тр. Сатурн не ви носи сега напрежение. Остава Марс- при Кайли в съвпад с н. Юпитер и опозиция на рождения, а при теб – влиза в орбис на съвпад със Слънцето, обаче и в тригон с р. Марс- може да си извоюваш нещо удовлетворяващо. Ако е само Марс, недоволството ви няма да продължи дълго.

Обаче и при двете тр. Уран прави напрегнати аспекти с натални планети и трайно искате големи промени.



Тема Re: ТИ НИКОГА НЯМА ДА ИЗГУБИШ СВОЯТА ИДЕНТИЧНОСТнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.11.14 19:04



Тая работа на тоя етап ми осигурява максимална свобода, но не ми е присърце и не я искам..стоя точно заради максималната свобода.
Обаче искам не свобода, искам да се занимавам с нещо смислено, като да променям света към по-добро например. А не да работя за частните интереси на някой.

Не е въпросът в свободата, въпросът е какво искам да правя и за кого.

А ако си следваме страстта, не работим, независимо, че сме на работа, нали помниш приказката - направи страстта си своя работа и няма да ти се наложи да работиш и един ден през живота си. Свободата отдавна не ми е страст.

ако гледаме само хороскопа, с тр. Юпитер на МЦ и тр. Нептун на ИЦ., много е вероятно да го постигнеш.

Амин!

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: ТИ НИКОГА НЯМА ДА ИЗГУБИШ СВОЯТА ИДЕНТИЧНОСТнови [re: abroad.]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.11.14 19:05



Ми то това за мнооого хора е така, завряни някъде, където да работят за единия залък, това ли е смисълът на живота? На безценния дар, който имаме, да живеем - и някои са ни впрегнали като волове да им орем по нивите на техните лични притежания.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: ТИ НИКОГА НЯМА ДА ИЗГУБИШ СВОЯТА ИДЕНТИЧНОСТнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.11.14 20:08



А пък може и да си права, стремя се към свобода от логиката и причинно-следствените връзки.
Защото в света на чудесата всичко се случва мигновено и не защото има причини в миналото, а защото ти така искаш.



съвършено съм сериозна

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: ТИ НИКОГА НЯМА ДА ИЗГУБИШ СВОЯТА ИДЕНТИЧНОСТнови [re: AH_]  
Автор abroad. (-)
Публикувано11.11.14 23:29



Ако е само Марс, недоволството ви няма да продължи дълго.

тая работа, ако я броим по Марс, ще трябва да я отчетем от Везни, когато отпочна, защото от тогава все си е така, и не изглежда да спира, тъй че нещо не е точно така...



Тема Re: ТИ НИКОГА НЯМА ДА ИЗГУБИШ СВОЯТА ИДЕНТИЧНОСТнови [re: Kaily]  
Автор abroad. (-)
Публикувано11.11.14 23:31



Ми то това за мнооого хора е така, завряни някъде, където да работят за единия залък, това ли е смисълът на живота? На безценния дар, който имаме, да живеем - и някои са ни впрегнали като волове да им орем по нивите на техните лични притежания.

никак не си падам по обобщенията, ама никак

, не само защото не са адекватни на теория, ами на практика направо си противоречат
около мен различни случаи колкото щеш, а и горното не ме описва съвсем



Тема Re: ТИ НИКОГА НЯМА ДА ИЗГУБИШ СВОЯТА ИДЕНТИЧНОСТнови [re: abroad.]  
Автор AH_ (старо куче)
Публикувано12.11.14 06:38



Ако я броим по ретрограден тр. Уран в опозиция на МЦ, ще отнеме време и ще донесе промени в двата опозиционни сектора.
Но твоята заслуга ще е основно да не пропуснеш шанс заради секстила на тр. Уран към наталната Венера.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.